אקט מוסיקלי Audio and Music Technology
The x0xb0x Room
    מתוך הפורום מקלדות, סינטים ושלטים - Synth
Isak.MOE
The x0xb0x Room
פורסם: שישי 23 יול',10 09:49
ברוכים הבאים לחדר הx0xb0x #smile

הקלק על התמונה לצפיה בגודל מלא

פה תוכלו למצוא את כל המידע, תמיכה, הדרכה למכשיר.
קצת על המכשיר.
למי שלא יודע ולא שמע הx0xb0x הוא העתק הכי טוב שקיים בעולם לסינט האנלוגי האגדי TB303, הוא פותח ע"י סטודנטים (אחת מהם היא לימור פריד, כן יהודיה משלנו) עשו מה שנקרא revers engineering והפך ללהיט עולמי בקרב אנשי העשה זאת בעצמך, מוזיקאים רבים וגם סתם פריקים לאנלוג.
מה שהכי מגניב במכשיר זה שהוא open source. #thumbsup
סירטון קטן שמסביר כמה דברים..

נתחיל..? #biggrin

בלינק הבא תוכלו למצוא את כל הפרטים הרלונטים למכשיר כגון, דרייבר לUSB, סכמות, מודים, Firmware, רשימת חלקים, תהליך הבניה וכ'ו..
http://www.ladyada.net/make/x0xb0x/

בלינק הבא תוכלו למצוא את Firmware האחרון שמותקן לחברי קבוצה הקניה sokkos 1.9.1 (מי שלא חבר בקבוצת הקניה סביר מאוד להניח שלא מותקן לו העדכון, תתקינו מאוד מומלץ!)
http://forums.adafruit.com/viewtopic.php?f=13&t=3975
רשימת הפונקציות של אותו Firmware תוכלו לראות באותו לינק לעיל, גלגלו קצת למטה.

שתי סרטוני הסברה על איך לעבוד עם המכשיר..

בלינק הבא תוכלו לראות איך למעשה עושים מודים #clap
http://www.subatomicglue.com/x0xl0g/mod%20guide/mod%20guide.html

ורק שתראו על מה אני מדבר ..

כך נראה המכשיר של אופיר - Plan_b (מקבוצת הקניה) לפני מודיפיקציה..

וכך אחרי מודיפיקציה.. #thumbsup

רשימת חנויות אינטרנטיות מומלצות ואמינות..
http://www.x0xsource.com/
http://www.x0xsh0p.de/sh0p_e/template/index.html (אתר בגרמנית, לבחור קוראים כריסטיאן, בחור מדהים ואמין מאוד, מניסיון)
http://store.chinagoer.com/
http://somaticcircuits.com/index.htm

לינק לבחור הכי אמין שאני מכיר (מניסיון) לרכיבים הנדירים של המכשיר, בכנות לא הייתי ממליץ לכם לקנות משום אדם אחר את הרכיבים הנדירים.
http://forums.adafruit.com/viewtopic.php?f=29&t=5526

וכמובן, לינק לפורום התמיכה של הx0xb0x.
http://forums.adafruit.com/viewforum.php?f=35
במידה ונתקלתם בבעיה שאני לא יכול לפתור (נדיר) תוכלו להעזר בפורום, או ..שתוכלו לשלוח אלי את המכשיר ואני ישבור את הראש בשבילכם.

פתחתי את החדר הזה בשביל לתת לכם מענה לכל בעיה או תקלה (חלילה) או לכל שאלה שיש לכם, בקיצור יש לכם אמא ואבא גם אחרי הקניה #smile .
אפשר למצוא אותי גם ב isak.mgm@gmail.com אני מסתכל עליו בבסיס יומי!.

יאלה חברים להפציץ בתמונות, סרטונים או שאלות  #thumbsup

תודה רבה לראובן שנותן לנו להשתמש בפורום שלו, #sorry
Dor Rozen
פורסם: שישי 23 יול',10 10:36
איזה יופי!
העפת אותי עם הסרטונים שעשית...אני מתחיל להצטער שלא רכשתי איתכם את המכשיר בקבוצת קניה

כל הכבוד על ההשקעה #thumbsup
Plan_B
פורסם: שישי 23 יול',10 13:06
שלום לכולם! #smile

אני אופיר, וגם אני קניתי את הXOXBOX הראשון שלי דרך קבוצת הקנייה שאיציק ארגן. #thumbsup
קודם כל, למי שלא מכיר את המכשיר, זה פשוט דבר מדהים. אם אי פעם שמעתם TB303 ואהבתם, אם אתם עוסקים בטכנו או טראנס או כל סוג אחר של מוזיקה אלקטרונית, הדבר הזה הוא MUST, בלי קשר למה שקורה לכם כשאתם שומעים את הצליל המוכר והכ"כ יחודי הזה... #biggrin
המפלצת הקטנה הזו היא הדבר הכי קרוב בעולם ל-TB מקורי מבחינת הצליל, ואם אני אומר הכי קרוב, אז באמת שמעתי והשוויתי הכל. #search מ-VST כמו TAU2 ו-TBL וכל אלה, עד ל-Revolution העגול ו-MAM לדגמיהם, TEEBEE וכל הנוביישנים המומלצים. הדבר הזה נשמע יותר קרוב ומדוייק מכולם. וגם אם אני אומר שהוא קרוב ל-TB, אני יותר ויותר משוכנע עם הזמן שהוא קרוב אליו, מלמעלה...
הדבר היחיד שאני הרגשתי ביניהם זה שה-XOX נשמע יותר מודרני. יותר חזק בעוצמה, טיפה יותר דינמי ופשוט כאילו לקחו את ה-TB והכניסו אותו למאה ה-21. מבחינתי זה פלוס. כי אם אני ארצה שהוא ישמע קצת יותר ישן, יותר כבד ופחות דינמי, אפשר לעשות את זה בקלות רבה, אבל לא להפך. אני חלילה לא אומר שהוא נשמע פחות טוב. הוא נשמע אנלוגי ושמן וקראנצ'י וצרחני לא פחות מהמקורי, פשוט יותר קל על הרגליים. ניתן לדמות את זה להשוואה בין ממירים ישנים יותר לממירים חדשים של היום. אבל כל התנהגות הסינתזה, אוסילטור, פילטר, ENV, זה פשוט אחד לאחד. #smile
חוץ מהסאונד, תוסיפו שליטת מידי, תכנות קל בטירוף (כמו לתכנת REBIRTH338), יציאות CV לשליטה בסינתים אנלוגים אחרים, כל עניין ה-OPEN SOURCE מה שאומר שתמיד אפשר לעדכן ולהוסיף פיצ'רים בקלות- ועושים את זה, וכמובן כל המודים האפשריים, שעושים את המכשיר קצת יותר מעניין מ-TB DEVILFISH או BORG. כל אלה הופכים מבחינתי את המכשיר הזה ליותר טוב ויותר אטרקטיבי אפילו מהאורגינל (סורי אם אני פוגע ברגשות של מישהו - זו פשוט דעתי), וזה לפני תוית המחיר, שהיא כרבע מהאורגינל.
ועכשיו לקבוצת הקניה. ידידינו איציק הרים וניצח כאן על פרויקט לא פשוט של הזמנת כתריסר מכשירים לארץ, בשילוב הזמנה של מעל עשרים נוספים בארה"ב, וע"י כל הפרוצדורה אנחנו קיבלנו מכשירים חדשים מהמפעל, עם רכיבים משופרים שנבחרו במיוחד, כל זה כולל המשלוח - במחיר יותר נמוך משהם נמכרים משומשים באיביי. איציק ניהל את כל התקשורת מול הספק, מול חברת ההזמנות בחו"ל (ענייני מכס וכו') ודאג לעדכן אותנו בצורה שוטפת ושקופה. עם קצת עזרה של חברים מחו"ל, המכשירים הורכבו בארה"ב ונשלחו לארץ, אמנם בזמן קצת יותר ארוך מהרגיל, אך בחצי מהעלות. #thumbsup
עכשיו, המכשיר שלי הוא הראשון שעבר שדרוג ומודים אצל איציק, כמו שניתן לראות למעלה. המודים האלה הם מבחינת MUST, והופכים את המכשיר מ-TB EMULATOR ל-TB RELOADED. מה שראיתם בהדגמה זה הבייסיק בלבד, הסבר על המודים. האפשרויות הן מטורפות, ואתם תראו עוד הפתעות בהמשך.
אם תתארגן קבוצת קנייה נוספת, אני ממליץ לכל מי שחשקה נפשו להכניס TB למוזיקה להצטרף. ואני ממליץ בחום על איציק שלנו. מי שיודע לזהות טירוף, יבין מהר שהבנאדם קודם כל מבין ב-XOXBOX, מבחינה אלקטרונית ולוגיסטית כאחד, וגם שהוא עושה מה שהוא עושה מתוך אהבה אמיתית לעניין, משקיע המון זמן, אנרגיה ומאמצים כדי שיהיה לכולם טוב ושיהיו מרוצים...
אני בע"ה מחר אאסוף את הXOX החדש מאיציק. #dance חכו חכו.

נ.ב
תקשיבו לאלבום החדש של איציק. חוץ מזה שזה דיסק מעולה, הוא גם שופע ב-XOXBOX. אותו מכשיר שהוא הראה כאן בוידאו למעלה.
Isak.MOE
פורסם: שישי 23 יול',10 16:45
ציטוט:
איזה יופי!
העפת אותי עם הסרטונים שעשית...אני מתחיל להצטער שלא רכשתי איתכם את המכשיר בקבוצת קניה

Dorozen,
אפשר לארגן עוד קבוצה אם כולם בעיניין #smile

אופיר תודה #sorry , מחר שתבוא בעזרת השם אתה תעוף מהתוצאות. #thumbsup

רציתי להראות לכם שידרוג קטן שעשיתי למראה #biggrin
קבלו איזה חתיך..

אז ככה..

קונים צבע של חברת קרילון http://www.subatomicglue.com/x0xl0g/mod%20guide/krylonfusion.jpg היבואנים הם יעקובי.
שימו לב שזה קרילון לפלסטיק!
לפני הכל מפרקים את הנובים ע"י משיכה לכיוון מעלה בעדינות!
אחר כך מסובבים את המכשיר ויש לכם 4 ברגים לפתיחת המכשיר, עדיין לא לשלוף את החלק התחתון!
לסובב שוב את המכשיר בעדינות תוך כדי שאתם תופסים שהקופסא לא תפתח, יש על הפנל 7 ברגי אלן, פתחו אותם.
סובבו שוב את המכשיר בעודכם תופסים את הפנל כי הוא משוחרר, הרימו מהצדדים כשהמכשיר על הברכיים ותזיזו את הפנל. עכשיו אתם יכולים לפתוח את המכשיר בעדינות.
בפנים אתם תראו 2 PCB'S להוציא אותם בעדינות להניח על מגבת (לא רטובה #biggrin ) .
תוציאו את הקוספא לחצר או למרפסת ותתחילו לצבוע.
בבקשה תקראו את הוראות הצביעה לפני שאתם מתחילים! בהצלחה #thumbsup

kimchy
פורסם: שישי 23 יול',10 16:48
#thumbsup
yoavasif
פורסם: שישי 23 יול',10 20:39
מרשים !
#thumbsup
Dor Rozen
פורסם: שישי 23 יול',10 22:36
איציק, אם יהיה מספיק אנשים לקניה זה בהחלט יכולה להיות אפשרות

אגב, כמה כסף זה יצא לבסוף? אחרי משלוח והכל?
Manny Zagri
פורסם: שישי 23 יול',10 22:45
אתה אחד האנשים המדהימים שהכרתי בחיי!
Isak.MOE
פורסם: שבת 24 יול',10 07:50
תודה מני #sorry אני רק נותן שירות.

Dorozen,
ציטוט:
אגב, כמה כסף זה יצא לבסוף? אחרי משלוח והכל?

400$ המכשיר.
12.25$ עמלת paypal על העברה.
8$ על המשלוח שDan עשה מארצות הברית לUshops.
56.11$ לUshops על משלוח כולל מע"מ למדינה היפה שלנו, לא חוייבנו על מכס כי זה כלי נגינה לילדים אחרי הכל #thankyou .

סה"כ..

476.36$ כולל הכל #thumbsup .

תעשה חיפוש בנט כמה עולה x0xb0x , תכנס ebay ותכנס ללינקים שנתתי בפוסט הפתיחה, וזה לפני משלוח מע"מ מכס וכ"ו.
ricko
Everybody Needs a 303
פורסם: שבת 24 יול',10 12:53
Isak.MOE
פורסם: שבת 24 יול',10 13:06
ricko הבטחת סרטון חדש #wink
הופמן
פורסם: שבת 24 יול',10 14:14
יאאאלללה תנו בראש עם הצעצועים לקצב להיט הטראנס-צופיפניקי החדש :
"כיפאק לאיציק -היי,כיפאק לאיציק- היי,כיפאק לאיציק היי היי היי" #confused

אני מת על הרעיון הזה של OPEN SOURCE ומאוד שמח שהוא מתחיל להתפתח גם במכשירים שהם OUTBOARD ולא רק על המחשב כי עדיין אין להם תחליף.
בצורה הזאת מוצרים נוטים להתפתח עם הרבה יותר נשמה ופיתרון בעיות משתמש בתיכנון כי הרי מי שמשתמש הוא גם פותר הבעיות ...וגם תמיד אפשר לפתור בעיות שצצות ולהתפתח בניגוד למוצר סטנדרטי על המדף ושלא נדבר על לפתח עוד ועוד ועוד....זה נותן חשק להפעיל ת'גלגלים במח
הצורה היחידה שאפשר להתחרות עם יתרונות שכאלה זה רק ע"י מתכנן על שבאמת מבין ומתעמק בכל רמ"ח אבריו בפיתוח שלו ושיש לו תקציב ראשוני מספיק וגם זמן,לא תמצאו הרבה כאלה בתעשייה.
לרוב חברות מפתחות דברים כדי להתחרות בשוק ומבחן התוצאה הוא אם החברה הרוויחה ולא כ"כ אם המוצר חדשני ובועט ועם ממשק משתמש נוח .אני לא אומר שאין חברות עם נשמה ומתכנני על בראשה אבל בד"כ קשה להם לשרוד בשוק שמלא בכ"כ הרבה זבל מהצד השני שמשקיע בפרסום הרבה יותר מבמוצרים עצמם.
אם כבר לשלם אז על המוצר ולא על העטיפה ועל שם המותג,ואם "על הדרך" יש לך איזה רעיון מבריק לחלוק עם כולם,אין בעייה,כבר אין פחד לאבד את האחריות אם אתה חס וחלילה פותח 4 ברגים ועושה למכשיר ניתוח לב פתוח ומוסיף לו איזה קוצב BPM או קטטר קונטרול מונופוני.
בקיצור ,אם אין לנו כבר גאונים כמו בוב מוג על הפלנטה ... SO LET US UNITE FOR A BETTER RESULTS
Isak.MOE
פורסם: שבת 24 יול',10 18:30
הופמן יא מלך #thumbsup
ricko
היה שווה לחכות
פורסם: ראשון 25 יול',10 00:20
ליפניי לא מעת זמן בסביבות 1995 שמעתי בפעם הראשונה את הסאונד הבילתי נשכח של הtb303,
לא הבנתי מה זה הסאונד זה, זה נשמע כמו משו מהחלל החיצון. יעדתי שיום אחד יהיי ליאחד כזה,
תודה לdaft funk הפטרן הגעוני !
ותודה לאיציק!
אייל10
פורסם: ראשון 25 יול',10 02:38
מגניב!
#thankyou #thumbsup #smile #sorry #clap #dance #exactly #wink
#bass #beer מבשל
Fuzz0r
פורסם: ראשון 25 יול',10 13:34
עשיתם לי חשק, חבל שלא הזמנתי גם...
הייתי שמח גם לאיזה XBASE 999 ע"מ להשלים את החבילה. #biggrin
Isak.MOE
פורסם: ראשון 25 יול',10 15:07
חברים אני חייב לספר לכם משהו מדהים שקרה לי היום!

כולי בתל אביב (אני מב"ש,כן..) הולך להוציא איזה חבילה מהמכס ומתחיל להתווכח עם פקיד המכס, הוא שלח אותי מפה לשם משם לפה ..
בקיצור אחרי כל הבלגן אני עומד בתור לקבל את החבילה שלי, ניגש אלי איזה בחור ואומר לי .."איציק, נכון..?" עכשיו, כולי לא מפה מי מכיר אותי פה..?
עניתי בחיוך .."כן."
אומר לי.." מה המצב אחי אני ricko מקבוצת הקניה" #biggrin
הייתי בשוק!
משום מקום בעולם דווקה במכס, איזה מדינה קטנה.
אחי שמחתי מאוד לראות ולהכיר אותך אחרי השיחה הקטנה שלנו בטוח עוד ניפגש #thumbsup
תמשיך להעלות סרטונים רוצחים כמו שאתה יודע ותבוא כבר נהרוס לך את המכשיר קצת עם מודים #wink
יאלה להלחמות.
Isak.MOE
פורסם: ראשון 25 יול',10 17:53
הודעה חשובה.

לחלק מהמכשרים מקבוצת הקניה שהגיעו גילתי בעיית טיונינג חמורה.
לדוגמא במכשיר של zoharr כשמגיעים לA2 הוא בכלל משמיע G2 וC3 משמיע משהו אחר וכ'ו..עליתי על הבעיה והיא נפתרת ברגעים אלו ממש.
אני מבקש מכם לבדוק מC1 לC5 את כל התוים ועדכנו אותי שהכל בסדר, במידה ויש תו לא במקום או שנשמע לכם טיפה מזייף תגידו לי איזה תו זה ואני אומר לכם איך לפתור.

עוד משהו קטן, שמתי לב כשעשיתי את המודים לx0x של Plan_B שה gate וה cv הפוכים.
זתומרת של הgate זה cv והgate הוא הcv, בכל המכשירים שהגיעו זה ככה.
כנראה שDan הרכיב את 2 הלוחות הפנימיים הוא לא שם לב לזה.
אפשר לסדר את זה ב5 דקות זה כולה 2 חוטים שמחברים בין הלוח הראשי ללוח הקטן, ההסבר לאיך לתקן יהיה אחרי המקלחות של הילדים #biggrin .
ricko
פורסם: שני 26 יול',10 09:43
אחי זה היה קטע מוזר לאאלה שאני יזכור לכל החיים !
אני לא יודע מה הסיכויי שסיטואציה כזות יכולה לקרות אבל זה קרה חלאס
מה שאני יודעה שעוד ניפגש בהמשך!
Isak.MOE
פורסם: שני 26 יול',10 14:26
חברה המכשיר של zoharr (איתי) מקבוצת הקניה אחרי תיקון כל הבגים והוספת מודים. #thumbsup

תתחדש איתי #wink
zoharr
תודה אחי !
פורסם: שלישי 27 יול',10 08:01
ה"שירות" שלך זה משהו לא יאמן...

בכנות, אם רמת השירות החנויות בארץ היתה אפילו חצי מזה, הייתי קונה בארץ ולא מזמין מחו"ל כל פיפס שאני רוצה...

נקודה למחשבה...

איתי
eldar
פורסם: שלישי 27 יול',10 10:49
איזה יופי של תמונות!

איציק עושה מעל ומעבר. אני מסיר את הכובע. #thankyou

תראו את הקיט מוד המטורף הזה:

קישור לאתר הקיט

Isak.MOE
פורסם: שלישי 27 יול',10 11:16
תודה רבה איתי #sorry

היי אלדר מה קורה ? #smile

את הקיט אני מכיר ורוצה כבר המון זמן, לבחור קוראים בריין, אחלה גבר דרך אגב, בחור מבריק וחכם.
הבעיה היא שהקיט עולה מאוד יקר וההרכבה שלו היא איזה חודש ימים, בקיצור צריך הרבה זמן וסבלנות.
חלק מהמודים שאני עושה הם מהקיט שלו #wink
Isak.MOE
פורסם: שלישי 27 יול',10 20:54
לכל המעוניין לדעת למה אני מוכר את המכשיר (כבר שאלו אותי בפרטי) זה כי יש לי שלושה #biggrin

נראה לי ששניים זה מספיק לא? #think
Isak.MOE
מודים מודים
פורסם: שלישי 03 אוג',10 15:28
חברים ברצוני לבשר לכם שManny הצטרף למשפחת המודים #biggrin

תתחדש כפרה, עכשיו אתה תבין שבלי המודים אי אפשר, זה כמו שיש לך רכב..נראה אותך עולה על אוטובוס אחר כך #wink
Manny Zagri
פורסם: שלישי 03 אוג',10 22:09
בונא אחי אתה ענק מהחיים!
אלף תודות מותק #smile
אם היית חנות, אנשים היו עולים אליך לרגל.
נקודה למחשבה אחי, הלוואי וכולם היו נותני שירות ואחראיים כמוך.
Manny Zagri
פורסם: ראשון 08 אוג',10 06:13
Isak.MOE
פורסם: ראשון 08 אוג',10 06:52
אני לא רואה שלא ביזבזת זמן #biggrin
תתחדש אחי #thumbsup
Manny Zagri
פורסם: ראשון 08 אוג',10 07:17
תודה אחי #smile
Fuzz0r
פורסם: ראשון 08 אוג',10 14:29
אחלה הדגמה. #thumbsup
כולי קנאה. #biggrin
Manny Zagri
פורסם: ראשון 08 אוג',10 14:45
על מה כפרה?
תצטרף לקבוצה הבאה, בטח תהיה עוד דרישה.
אורח
פורסם: ראשון 08 אוג',10 17:27
אתם יכולים להסביר קצת על מזה Computer Control Mode ?
יש אפשרות לכתוב למכשיר אוטומציה בלי לסובב פיזית כפתורים? משהו בסיגון של Logic Control / Mackie Control שהוא דו- כיווני?
(כלומר כמזיזים נוב האוטומציה נכתבת לתוכנה וכשמזיזים בתוכנה הערך של הנוב זז)
Isak.MOE
פורסם: ראשון 08 אוג',10 18:37
DeXa,

ציטוט:
אתם יכולים להסביר קצת על מזה Computer Control Mode ?

כן אני יכול #smile
אתה שם את המצב הזה רק כאשר אתה רוצה להתחבר לתוכנה של הזוקס דרך הUSB למחשב, דרך התוכנה אתה למעשה יכול לשלוט על הBPM ולכתוב פטרנים עם העכבר אל תוך הזוקס.
התוכנה נקראת c0ntr0l
לעוד מידע עליה אתה לקרוא בלינק הבא : http://www.ladyada.net/make/x0xb0x/software/index.html
קצת מטעה מה שManny מסביר בסרטון, הוא למעשה התכוון שהמכשיר נמצא על Midi Play Mode (סליחה Manny #sorry )

ציטוט:
יש אפשרות לכתוב למכשיר אוטומציה בלי לסובב פיזית כפתורים? משהו בסיגון של Logic Control / Mackie Control שהוא דו- כיווני?
(כלומר כמזיזים נוב האוטומציה נכתבת לתוכנה וכשמזיזים בתוכנה הערך של הנוב זז)

אין בשום מצב לעשות אוטומציה מסיבה מאוד פשוטה..כל מערך ומעגל הפוטנציומטרים במכשיר הוא אנלוגי ב100%.
אם הוא היה דיגיטלי אז היה מצב לעשות אוטומציות (ואם הוא היה דיגיטלי אף אחד מקבוצת הקניה לא היה קונה את המכשיר #think )
Manny Zagri
פורסם: ראשון 08 אוג',10 19:28
נכון צודק מידי פליי סיבופליי #smile
yanukav
פורסם: ראשון 08 אוג',10 23:00
ציטוט:
אין בשום מצב לעשות אוטומציה מסיבה מאוד פשוטה..כל מערך ומעגל הפוטנציומטרים במכשיר הוא אנלוגי ב100%.

אין אוטומציה במכשיר הזה ספציפית אבל זה לא בגלל שהוא אנלוגי, אפשר למשל להוסיף cv-in.
יש הרבה מכשירים אנלוגים שמאפשרים אוטומציות אבל עדיין מושפעים מהפוטונציומטרים.
Isak.MOE
פורסם: שני 09 אוג',10 07:53
ציטוט:
אין אוטומציה במכשיר הזה ספציפית אבל זה לא בגלל שהוא אנלוגי

אני ינסח מחדש ברשותך..יותר נכון לומר לא מעורב במערך הפוטנציומטרים של המכשיר דיגיטל.
ציטוט:
אפשר למשל להוסיף cv-in

זה עדיין לא יתן את האופציה לאוטומציה!
CV = Control Voltage לא יותר מיזה, אין מצב בחיים לאוטומציה בCV.
שלח אלי את המכשיר ואני יעשה לך CV IN חבר אותו במעביר midi to cv ונסה לראות אם הצלחת. #wink
ציטוט:
יש הרבה מכשירים אנלוגים שמאפשרים אוטומציות אבל עדיין מושפעים מהפוטונציומטרים.

זה נקרא וירטואל אנלוג, אם אני לא טועה..?
dreamag
פורסם: שני 09 אוג',10 08:09
דווקא יש מצב לאוטומציה בcv... קוראים לפלאגין הזה volta של motu...
Isak.MOE
פורסם: שני 09 אוג',10 08:26
ציטוט:
דווקא יש מצב לאוטומציה בcv... קוראים לפלאגין הזה volta של motu...

אוקי עכשיו אני כבר לא בטוח אחרי שקראתי קצת על הפלאג נשארתי פעור פה. #pardon
אני חוזר בי חלקית מכל מה שאמרתי עד שיתברר לי העיניין, אני מתחיל לחקור בניבחי הפלאג להבין מה מי מו. #thumbsup
yanukav
פורסם: שני 09 אוג',10 14:06
ציטוט:
CV = Control Voltage לא יותר מיזה, אין מצב בחיים לאוטומציה בCV.

אתה כותב אוטומציה נניח בקיובייס, שולח אותה במידי לממיר MIDI-to-CV ומשם לסינטי נניח ל CV של ה Cutoff.
כמו כל אנלוגי בעולם בערך...

,
ציטוט:
זה נקרא וירטואל אנלוג, אם אני לא טועה..?

אין קשר בכלל לנתיב האות. בדוגמה שנתתי למעלה אם ה CV לא עוקף את הנוב של Cutoff, האוטומציה תשתנה ביחס למיקום הנוב.

אם אתה מסכים שאפשר לעשות אוטומציה דרך MIDI, אני מבטיח לך שאין הבדל גם לגבי CV.

ה Volta מגניב מאוד, אבל לא קשור. אפשר גם בלי.
Isak.MOE
פורסם: שני 09 אוג',10 15:38
ציטוט:
אתה כותב אוטומציה נניח בקיובייס, שולח אותה במידי לממיר MIDI-to-CV ומשם לסינטי נניח ל CV של ה Cutoff.
כמו כל אנלוגי בעולם בערך...

ניסית את זה ? יש לך ממיר מידי לסיבי? זה בדוק עובד בקיובייס ?

אתה יכול לשפוך קצת אור על עניין הVolta?
איך זה עובד לעזאזל ? זאת תוכנה.. #read
Manny Zagri
פורסם: שני 09 אוג',10 16:53
מי בכלל רוצה לעשות לו אוטומציות?
תנו לו לנבוח על כל הטראק #smile
אורח
פורסם: שני 09 אוג',10 23:07
איציק ומני, אם היה לי את המכשיר, הייתי מוצא דרך לכתוב לו אוטומציה גם אם הייתי צריך לבנות רובוט שיסובב את הכפתורים בשבילי #lol
אז בו נפתח עוד את הנושא... מה כן אפשר לעשות ומה לא עם התוכנה של ה- x0xbox... ?
ראיתי מישהו שגרם לפטרנים לעבוד ב-Swing ... למה עוד למשל יש פוטנציל ? (בעזרת פיתוח כמובן...)
Isak.MOE
פורסם: שני 09 אוג',10 23:45
יש המון אופציות למכשיר כולל כתיבת תוכנה לCPU, לצורך העיניין מישהו רצה פעם לעשות ארפיג'טור למכשיר. #smile
זה מה שממש מגניב באופן סורס, תמיש אפשר לשנות להוסיף לחדש וכ'ו..
yanukav
פורסם: שלישי 10 אוג',10 08:49
ציטוט:
ניסית את זה ? יש לך ממיר מידי לסיבי? זה בדוק עובד בקיובייס ?

אתה יכול לשפוך קצת אור על עניין הVolta?
איך זה עובד לעזאזל ? זאת תוכנה..

יש לי כמה ממירים של MIDI ל- CV, הם נמצאים בתוך סינטים אנלוגים חדשים בד"כ (זה הסטייל היום).
כמובן שזה עובד, זאת בדיוק המטרה של כניסות CV.

ה Volta משתמשת ביציאות ה PL שבכרטיס קול כיציאות CV, בעצם התוכנה שולחת +5 -5 Volt דרך יציאות הכרטיס במקום אודיו,את האמת אני חשבתי על זה לפני כמה שנים עם חבר שבטוח שהוא חשב על זה קודם #biggrin . אבל לא עשינו כלום בקשר לזה (טוב פעם הקלטתי LFO ושלחתי בחזרה ל CV, זה עבד אבל לא לקחתי את זה מספיק קדימה, אז אני אסתום תפה #wink
אפשר לשלוט אליה דרך מידי, או אודיו,
אז יש לך יציאות CV ברזולוציה של אודיו ( 44.1khz למשל, שזה מטורף ! מול הממירים של ה MIDI ל CV).
פעם אחרונה שבדקתי ה volta הייתה רק ל mac.
Isak.MOE
פורסם: שלישי 10 אוג',10 11:33
ציטוט:
אז יש לך יציאות CV ברזולוציה של אודיו ( 44.1khz למשל, שזה מטורף ! מול הממירים של ה MIDI ל CV).

אתה מתכון יציאות של הכרטיס קול? לצורך העיניין יציאות 7/8 בFF400?

מצאתי משהו יותר מעניין #smile
http://www.expert-sleepers.co.uk/silentway.html

רשימת הכרטיסים איתם הוא עובד + רשימת הסינטים/מודולים שהתוכנה עבדה איתם.
http://www.expert-sleepers.co.uk/siwacompatibility.html

היום אני מנסה את זה, עושה כניסת VCF CV in ומחבר לRME נראה איך זה יעבוד. #faint
הופמן
פורסם: שלישי 10 אוג',10 14:15
מדליייאיק #thumbsup
לפני שנתיים שלוש הצלחתי לשלוט עם תוכנה שנקראת SEQ303 (משהו לפני 15 שנה,אפשר למעשה עם כל סיקוונסר,אני פשוט ענתיקה ) דרך ממיר MIDI ל CV לתוך מערכת מודולרית אנלוגית לחלוטין וזה עבד מעולה,ונשמע עוד יותר.
אבל זה הצריך אותי בממיר MIDI ל CV ,הרעיון של לשלוט באנלוג עם הציוד שכבר קיים לך ולא בשימוש מלא הוא רעיון בן-אלף,גם חסכוני לפשוטי עם כמונו,ותאמין לי שההיברידיות הזאת (שליטה ברמת הדיגיטל ושימוש בצליל אנלוגי)נשמעת הכי טוב שיש,אבל את זה אתה כבר יודע.בהצלחה בניסוי.
אורח
פורסם: שלישי 10 אוג',10 15:38
אני מחכה לעדכוניים! #smile
yanukav
איזה כייף, סןף כל סוף מדברים על משהו באמת מעניין
פורסם: שלישי 10 אוג',10 21:20
ציטוט:
אתה מתכון יציאות של הכרטיס קול? לצורך העיניין יציאות 7/8 בFF400

למשל, למרות שהיציאות ב rme בד"כ לא DC coupled אבל אפשר לפתור את זה די בקלות.

ה silentway נראה מדהים הרבה יותר משוכלל מה Volta
תודה !
Isak.MOE
פורסם: רביעי 11 אוג',10 01:57
ציטוט:
ה silentway נראה מדהים הרבה יותר משוכלל מה Volta
תודה !

בכיף אחי #wink
ציטוט:
למרות שהיציאות ב rme בד"כ לא DC coupled

7/8 בFF400 כן DC coupled, תסתכל בלינק שנתתי לעיל כתוב שם בפירוש
ציטוט:
Only the headphone outputs are DC-coupled.

ציטוט:
אבל אפשר לפתור את זה די בקלות.

איך? אני צמא לעוד יציאות (מגיע לי SH101 בסופ"ש אני חייב עוד יציאות CV #biggrin )

עוד לא התחלתי בניסוי יש איזה עיכוב קל עם העיניין (לטובה) אז חכו קצת בסבלנות. #thumbsup
yanukav
פורסם: רביעי 11 אוג',10 14:48
Isak.MOE
פורסם: רביעי 11 אוג',10 15:20
איזה מפגר אני, ממש מתחת לאף. 
Isak.MOE
פורסם: שבת 14 אוג',10 08:33
חברה אני רוצה לומר שהניסוי עבר בהצלחה רבה אחרי המון תקלות בדרך, אפשר לעשות אוטומציה לcutoff של הx0x בcubase אני פשוט בשוק! #thumbsup
זה הולך לשנות הרבה דברים אצלי באולפן עכשיו.
קרדיט ענק לyanukav ששינה את התפיסה והמחשבה שלי מקיבעון למצב שהכל אפשרי #sorry

אני מאוד ישתדל להעלות היום סרטון המסביר איך עושים את זה #smile
yanukav
בכייף
פורסם: שבת 14 אוג',10 21:50
זה העקרון שמערכות מודולוריות בנויות עליו, חלק מהמודולים מרכיבים ומשנים את נתיב האות כמו אוסילטורים, פילטרים ודומיהם
והרבה מהם הם מודולוטורים ששולחים CV ו- Gate כמו מעטפות, LFO, שעונים ובעיקר סיקוונסרים כשיש כמעט in לכל פעולה של נוב שמשנה את האות.

שמחתי לעזור #smile
Isak.MOE
פורסם: שבת 14 אוג',10 21:57
אני יודע איך עובד מערך מודולרי אחי, לא ידעתי שאפשר לעשות אוטומציות למודלרי / סינטים אנלוגים זה הכל אחי. #smile
yanukav
אם אפשר מודולוציה אז אפשר אוטומציה
פורסם: ראשון 15 אוג',10 02:02
אז סיקוונסרים "אנלוגים" שולחים אוטומציות דרך CV בדיוק באותו מרחב של המודולציות.
Isak.MOE
פורסם: ראשון 15 אוג',10 07:14
כשחושבים על זה קצת יותר אתה צודק #thumbsup
אורח
פורסם: שבת 21 אוג',10 15:26
ענק! אני מחכה לוידאו #thumbsup
ricko
MFB 503 בישראל
פורסם: רביעי 20 אוק',10 15:02
יותר מידי זמן לא שמעתי ממכם ,
בזמן האחרון כמה חברים רוצים לקנות ממני את הtr909
אני הייתי בסיבוב באירופה ומצאתי יצרן גרמני שמיצר קלוינים אנלוגים 909ול808 ועוד כמה סינטים מגניבים
אני ממליץ מכונה משוגעת!

אז מי שרוצה יכל לדבר איתי
יש לי קשר למפעל.
אורח
פורסם: רביעי 20 אוק',10 16:20
ricko, כמה עולה התענוג? יש לו תמיכה בפטרנים?
אני האמת מחפש משהו בסיגנון. כמעט קניתי ESX1

עריכה:
כמעט שחכתי, זה Open Source ?! יכול להיות אדיר...
yanukav
פורסם: רביעי 20 אוק',10 17:57
mfb לא מייצרים clones, הם כן מתבססים על מכשירים פופולרים סטייל רולנד, מוג וכו
אבל אף פעם לא שמעתי שהם טוענים "לשכפול" המעגל או אפילו קרוב, הבדל גדול.
ל Acidlab יש 808 ( Miami ) יותר קרוב אבל עולה הרבה הרבה יותר #biggrin
בוגי
אהלן nemesis divine מה קורה ? האם תהייה התארגנות לקבוצה
פורסם: חמישי 21 אוק',10 11:38
חדשה ל x0xb0x ?

תודה .
Fuzz0r
פורסם: חמישי 21 אוק',10 12:48
גם Jomox עושים קלונים ל909/808.

הMFB-503 נראה מעניין מאוד, אלטרנטיבה במחיר שפוי וגם נראית קטנת מיימדים. מקום זה משהו שתמיד חסר לי. #thumbsup
אפשר לעשות בו גם לופ קטן/גדול יותר מ16?
ricko
כן
פורסם: חמישי 21 אוק',10 13:04
אפשר לעשות בו לופים של 16 ואפשר לופים של32
יג גם מצב song ששמה אתה יכול לשלב המון פטרנים
המכשיר שומר עד 199 פטרנים ו199 פרסטים של טיכנות סאונד #thumbsup
Fuzz0r
פורסם: חמישי 21 אוק',10 14:38
אין לי ניסיון עם 808/909 ודומיהם, לכן אני שואל. אפשר גם להכניס תיבות במשקלים אחרים? למשל 5/4 6/4 וכד'? כלומר אפשר להגדיר לופ רק של 12 ביטים למשל?
yanukav
לא רוצה לשגע אבל
פורסם: חמישי 21 אוק',10 18:15
jomox זה גם לא Clones !

אם זה היה נכון אז כל פילטר בסינטי אנלוגי הוא clone של moog
#smile
אורח
פורסם: חמישי 21 אוק',10 18:26
אולי כדאי לפצל את זה מהשרשרת של ה- x0xb0x ? מזה קשר?
ומה המחירים.... ? #smile
Isak.MOE
פורסם: שבת 23 אוק',10 07:22
חזרתי #smile

אם אפשר לחתוך את כל מה שלא רלוונטי לדיון אז בבקשה מנהלים יקרים להעביר למקום אחר.. תודה מראש #smile

לגבי כל הפרטים הנוספים שאני הבטחתי להעלות אני יעלה אחרי שאני יסיים עוד איזה פרוייקט שאני עובד עליו. (סליחה מDeXa בפרט #sorry )

לגבי קבוצת קנייה נוספת, תארגנו 10 איש והעיניין סגור, ב 400$ כמובן.
זאת תיהיה הפעם האחרונה כי זה וואחד סרט! כל מי שמעוניין ישלח לי בפרטי וכשנגיע ל10 איש ומעלה אני יפתח פוסט חדש ב"השוק".
Isak.MOE
פורסם: שבת 07 מאי,11 19:10
Elad #smile ,

יש לך איזה ספקטרום אנלייזר בריל טיים?
אם כן אני רוצה שתעלה לפה בפרינט סקרין 2 תמונות, הראשונה של C2, והשניה של C1.

אם אין לך תעשה לי הקלטה בבקשה של C2 וC1 (תו אחד ארוך בכל פעם) ושלח לי למייל אני רוצה לבדוק את זה.
אם יש איזושהי בעיה עם התדרים הנמוכים נתקן אותם מייד!

איציק.
Elad_G
פורסם: ראשון 08 מאי,11 08:05
לטובת הכלל, הינה הקלטה של C2/C3 (מסור קודם ואז ריבוע) - לינק

שמתי לב בהקלטה שהמכשיר קצת בורח מהפיצ'. זה אמור להישמע ככה? אני נוטה להאמין שכן... #smile
Isak.MOE
פורסם: ראשון 08 מאי,11 21:12
לטובת הכלל חביב יש למכשיר סאונד פצצה #thumbsup
הsqr בדיוק כמו שצריך להיות והsaw בדיוק כמו שצריך להיות.
הוא מאוד בשרני!
נ.ב זה C1 וC2

את העיניין עליו דיברנו בפלא אנחנו נפתור כשתבוא או מתי שתחליט, אני פה בשבילך #smile
קובי
פורסם: ראשון 08 מאי,11 21:54
לכל בעלי המכשיר החדשים - ברכות ! #thumbsup

אני ממש רוצה לשמוע את המכשיר, אם יש מישהו בת"א ובא לו להשוויץ , אני מאד אשמח להקשיב ולהתנסות בקופסא האנלוגית הזו #smile .

או במילים אחרות ומדויקות יותר, אני חרמן על המכשיר הזה אש וכל האימולטורים VST שהאזנתי להם, לא ממש שם...

קבלו סט של רוע חומצתי, או בקיצור ,כמו שאומר הבחור שערך ת'סט:
A Tb-303 Atom Bomb on the dance floor mix, featuring the best 303 lines known to man!

http://www.mixcloud.com/djchrismossacid/tb-303-dance-floor-destroyer-mix/
Elad_G
פורסם: רביעי 11 מאי,11 21:30
היי קובי, אני בתל אביב כל יום, בכיף אפשר לארגן איזה מפגש, צטט איתי בפייסבוק https://www.facebook.com/elad.gariany
Isak.MOE
פורסם: שישי 17 יונ',11 22:42
אחלן..אחלן...אחלן... #biggrin

סיימתי עכשיו Mod ממש מגניב ורציתי לשתף #smile
הוספתי נגד תאורה לVCF CV של הזוקס עם סוויץ' וכך זה נשמע .. (נ.ב עוד לא שמתי נובים אז אל תשימו לב לסטיקים השחורים #sorry )

tulipcorp
פורסם: שבת 18 יונ',11 00:52
מגניב ביותר הפוטו רזיסטור, נראה ממש כיף לשלוט בעזרת תנועה ולא רק בעזרת נובים.

אחלה של דמו #thumbsup
Isak.MOE
פורסם: שבת 18 יונ',11 19:15
תודה אחי #smile
Moshe.MOE
פורסם: ראשון 19 יונ',11 09:21
איזה סדר מופתי עשית לכל המודים! רק זה אמנות... #smile

נשמע מעולה אחי. כבוד! #thumbsup
Isak.MOE
פורסם: רביעי 22 יונ',11 06:11
תודה כופרה #wink
Elad_G
פורסם: רביעי 22 יונ',11 08:58
איציק, מה אתה אומר, אפשר לשים לו מעגלון קטן שב-Switch יעשה Invert ל- CV? זאת אומרת, רק שאתה מקרב את היד ה- CV עולה...
Manny Zagri
פורסם: רביעי 22 יונ',11 09:45
[/QUOTE]איציק, מה אתה אומר, אפשר לשים לו מעגלון קטן שב-Switch יעשה Invert ל- CV? זאת אומרת, רק שאתה מקרב את היד ה- CV עולה...[QUOTE]

הוא יכול הכל! זה שועל מלחמים וותיק!

ציציק אני בא אליך לעשות Overdrive
Isak.MOE
פורסם: רביעי 22 יונ',11 20:08
אלעד,
ציטוט:
איציק, מה אתה אומר, אפשר לשים לו מעגלון קטן שב-Switch יעשה Invert ל- CV? זאת אומרת, רק שאתה מקרב את היד ה- CV עולה...

אפשרי #thumbsup

ציטוט:
ציציק אני בא אליך לעשות Overdrive

אני מחכה כופרה, ברוכים הבאים למצפה #biggrin
Elad_G
פורסם: ראשון 24 יול',11 13:49
מוזמנים להצטרף: x0xb0x ישראל בפייסבוק #smile
Isak.MOE
פורסם: ראשון 24 יול',11 21:07
אלעד למה אתה מאלץ אותי להרשם לפייסבוק? #doh
זה הרי לא הגיוני שתיהיה קבוצת x0xb0x בארץ ואני לא יהיה רשום שם.. אבל למה פייסבוק אחי?
אפילו לא נרשמתי לקבוצת x0xb0x פייסבוק העולמית, ויש כזאת.
סורי עקרונית לא נרשם. #nene
Tomer Iserovitch
פורסם: ראשון 24 יול',11 22:18
כואב הלב שמוזיקת דאנס מסחרית הפכה לכל כך "מתוסבכת" כשהדאנס הפשוט של פעם היה הרבה יותר טוב.
לא יודע מה איתכם אבל אני מנסה להחזיר עטרה ליושנה ולשוב לold school!

הבעיה שקשה למכור תמוזיקה הזאת ללייבלים #doh
Isak.MOE
פורסם: ראשון 24 יול',11 22:34
צודק אחי.
בדיוק היה דיון על כול עניין האולד סקול, תקרא, יש שם כמה דברים חזקים שמני היקר אומר.
Manny Zagri
פורסם: שני 25 יול',11 22:28
ציטוט:

בהחלט.
באלקטרוני של שנות ה90 ומעט ראשית ה2000 היה כל כך הרבה קדמוניות ורגשששששש, אני מתבאס שהייתי עוד ילד ולא חוויתי את החשמל הזה במסיבות אבל אפשר להגיד שחייתי את זה דרך אחי הגדול.

אני מסתכל על אנשים בגילי ורואה... כלום, אין שום רעב. תאכיל אותי במה שיש לך לא משנה גם אם זה זבל מתועש בצורת שניצל דינוזאור.
אני לא בטוח אם זה התאגידים שלבסוף השתלטו על המועדונים עם מותגים של אלכוהול FTV ודורקס או פשוט דעיכה של הסצנה המחתרתית עם עליית האינטרנט המהיר שנתן נגישות מבלי לצאת מהבית וחנק את הסצנה.

אני בקטע של מה שמתארגן,מטעמי נוחות עברתי לחלוטין למחשב אבל אני יודע לג'מג'ם עליו יפה עם כרטיס קול standalone,פותח איזה ואז מודולר ונותן לstep sequencer לרוץ #smile

אחי לא חשוב היכולות והכלים, מספיק שאתה יודע להעריך ולזהות את זה, והרווח כולו שלך כמובן.

תודה על הקומפלימנטים #thumbsup

איציק באמת לא ייתכן שתהיה קבוצת x0xb0x בארץ ואתה לא תהיה אדמין שם.
זה מעוות וזה שגוי וזה לא מקובל ואני מבקש שתתקן את זה במיידי,
גם אם זה אומר שתצטרך להיות חבר שלנו בפייסבוק.

ציטוט:
הבעיה שקשה למכור תמוזיקה הזאת ללייבלים #doh

אחי ממילא הלייבלים האלה לא אומרים שום דבר ואין להם משמעות היום.
בעידן ה Youtube / Bandcamp / Soundcloud ודומיהם, אין כל כך משמעות ללייבל.
זה יותר נהיה כמו משרד בוקינג להופעות חיות. לא משהו שיעזור לך להפיץ את המוזיקה שלך.
חוצמזה יש מספיק קהל היום בגילאי 30 פלוס שכן יודעים ומכירים את המוסיקה של פעם,
וכפי שכבר אמרתי, הם ידעו להעריך עטרה ליושנה.

עכשיו, מרוב כל הדיבורים, עשיתם לי חשק וגם לאחר הטראק האחרון שאיציק ביקש שאסיים,
אז התחלתי לכתוב חדש.
ואני יודע שלא עושים דבר כזה ואסור להתגרות, אבל אני כל כך אוהב אתכם ואת המוסיקה,
שהייתי חייב להעלות קטע קצרצר מההקלטות - זה רק בשלב ה Giude Tracks כרגע,
אבל האמינו לי יש כמעט 6 דקות מלאות של האסיד הנהדר הזה, ואני עוד בונה אותו #thumbsup

מקווה שאסיים במהרה כדי לפנק אתכם ביותר!

Manny Zagri - Shortwave (taste) - Guide Track! by Manny Zagri
tulipcorp
פורסם: שלישי 26 יול',11 00:05
מני, אתה ממזר #lol עשית תאבון לעוד...
Manny Zagri
אז יאללה בתיאבון! :)
פורסם: שלישי 26 יול',11 00:32
אני חושב איציק שאני חייב לך את זה עוד מהקבוצת קניה הראשונה,
אז לקח לי קצת יותר מחצי שנה, אבל הנה טראק אסיד עם ה x0xb0x
תהנו #thumbsup

Manny Zagri - Shortwave by Manny Zagri
Isak.MOE
פורסם: שלישי 26 יול',11 11:20
אז ככה...

אחי אין מילים בפי מההתרגשות שהייתה לי תוך כדי שמיעה, החזרת אותי ממש לשנות ה90 במלוא הדרו.
מדהים!

ואיך שומעים את המודים עובדים שם בטירוף! #thumbsup
אחלה סאונד, אחלה x0x, אחלה מני! #biggrin

תודה עשיתי לי ת'יום ונתת חשק לעוד.
tulipcorp
פורסם: שלישי 26 יול',11 12:15
סאונד מפחיד ביותר #biggrin

החזיר אותי לימים של פעם, תחושה של סיימון פוספורד מאמצע שנות ה-90.
קצת פאדים, אפקטים, ליינים נוספים ולא רק x0x היו עושים פלאים.
Manny Zagri
פורסם: שלישי 26 יול',11 14:07
איציק שמחתי! איזה כיף זה ACID #thumbsup

ציטוט:
החזיר אותי לימים של פעם, תחושה של סיימון פוספורד מאמצע שנות ה-90.

וואי וואיי וואייי אחי זאת מחמאה שלא חשבתי שאשמע אי פעם,
אפילו לא יריתי לכיוון של סיימון #smile תודה רבה אחי.
אני חושב שמצאתי שאם לא עושים מיקס דקדקני אלא Balance בסיסי בלבד,
ונותנים לקיק להיבלע ככה מתחת לכל התפקידים כמו בקטע הזה,
זה כבר חלק מהתחושה של אמצע שנות התשעים.

יאללה אני מבשל כבר את הטראק הבא היום בערב,
פאדים, חריטות, בעיטות, ו x0xb0x #faint
tulipcorp
פורסם: שלישי 26 יול',11 16:02
הזכיר לי את Shamanix

Isak.MOE
פורסם: שלישי 26 יול',11 16:21
קטע חזק, דיסק חזק, הכל אצלו חזק כוס אימו #faint
זה היה הדיסק טראנס הראשון שקניתי #biggrin
Manny Zagri
פורסם: שלישי 26 יול',11 16:44
יאללה עוד מעט אני מגיע הביתה ויושב שוב להקליט את ה x0xb0x
#thumbsup
tulipcorp
פורסם: שלישי 26 יול',11 16:52
ציטוט:
זה היה הדיסק טראנס הראשון שקניתי #biggrin

גם אני #biggrin
Isak.MOE
פורסם: רביעי 27 יול',11 08:26
#thumbsup

מני נתת לי חשק לחזור לעבוד קצת, ברגע שהתפנה לי קצת זמן אני יושב על עניין.
בניתי x0x חדש בקושי נגעתי בו. #sad
Manny Zagri
פורסם: רביעי 27 יול',11 09:23
אחי חזרתי מבחינת הגישה לעבודה כמו לפני עשר שנים על ה Impulse Tracker
חזרתי ל 8 ו 16 ביט בפרוייקטים, וזה מדהים.
אתה מבצע export ב 8 ביט ומתווסף לך רעש לתוך התפקיד וזה יפהפיה
הפרוייקט הנוכחי כולל תפקידים ב 8 ו 16 ביט וזה נשמע נהדר לז'אנר.
אני מגביל את עצמי בקיובייס לכתיבת תפקידים ודגימה שלהם מחדש וזהו,
מניפולציות סביב הדגימות ובזה זה נגמר.

שמע לעבוד עם x0x ו MicroQ ו Virus ב 16 ו 8 ביט זה נהדר,
אני בכלל חושב להביא Alesis Midi Verb
בשביל שיהיה לי את הריוורבים הכי מסריחים בפלנטה
ואולי איזה דיליי אנלוגי מונופוני זול ומטונף ומיקסר 8 ערוצים וקומפרסור של ברינגר.
לשפוך את הערוצים למיקסר ומשם לקמפרס הכל ושיישמע הכי זיפת שאפשר
Gritt ושיא הג'יפה #thumbsup

חלאס עם הנקיון הדיגיטלי, אני סיימתי לרדוף אחרי Pristine Sound
מבחינתי שישמעו גם Hiss בהקלטות העיקר המוזיקה בת ז*#$%
Isak.MOE
פורסם: רביעי 27 יול',11 17:14
אני איתך אחי! #thumbsup
הx0x הוא אחד הדברים לעניין, חסר לך רק SH101 ואתה על הגל אחי.
בקרוב אני יעלה סירטון על המודים שעשיתי לSH101 שלי ואיך הוא מתחבר עם הx0x בCV אתה מת!
בוגי
מחכה לראות את ה SH101 ואת הזוקס בפעולה בצוותא
פורסם: רביעי 27 יול',11 19:22
בהצלחה :-)
Isak.MOE
פורסם: רביעי 27 יול',11 22:02
בקרוב... #wink
Manny Zagri
פורסם: רביעי 27 יול',11 23:37
איציק כבר נוזל לי ריר על ה Virus.
תעלה תעלה כמה בייסליינים שאני אוכל לסמפל ולדחוף לטראקים
Elad_G
פורסם: שישי 29 יול',11 05:00
Epic Quote by Impulse Tracker User in... 3... 2... 1...

ציטוט:
תעלה תעלה כמה בייסליינים שאני אוכל לסמפל ולדחוף לטראקים
Manny Zagri
פורסם: שישי 29 יול',11 10:03
חחחחחחחחחחח #clap

כן אני רוצה את שנות התשעים בחזרה! #redface

דרך אגב אם כבר Impulse Tracker, יש דבר חדש שנקרא ReNoise
והוא Tracker קצת יותר מתקדם עם יכולות עריכה ואפקטים, אבל הוא פשוט לשימוש.
אני חושב לחזור לשיטת ה Tracking כמו פעם בתיכון.
רק שעכשיו יהיה יותר קל ליצור את הערוצים והתפקידים.
yanukav
קטע ישן עם x0x שקפץ לי פתאום ורציתי לשתף...
פורסם: שבת 29 אוק',11 12:33
[stream] bblib by uzanatan [/stream]
Isak.MOE
פורסם: חמישי 03 נוב',11 07:08
אתה שרוט אחי #think

חזק! #thumbsup
yanukav
פורסם: חמישי 03 נוב',11 11:45
זה עוד אחד ממש כשעבודת הבניה הסתיימה, סוג של דמו לשמוע איך הוא מגיב לאפקטים ולמקצבים

4remax by uzanatan
Manny Zagri
פורסם: חמישי 03 נוב',11 15:10
חשמל #clap
yanukav
פורסם: חמישי 03 נוב',11 15:21
תודה רבה #smile העלתי עוד לענן הצליל.
Tomer Iserovitch
פורסם: חמישי 03 נוב',11 16:57
יאללה בואו נמצא איזה האנגר נטוש למסיבת אסיד טובה נעיף תגג.
Manny Zagri
פורסם: חמישי 03 נוב',11 17:02
אני מוכן רק שמישהו יביא מכונת תופים ומערכת הגברה.
אני בא עם 2 x0xb0x וצריך למצוא איך לסנכרן את כולם.
Isak.MOE
פורסם: חמישי 03 נוב',11 20:41
מני לסינכרון אני דואג #wink
Manny Zagri
פורסם: חמישי 03 נוב',11 22:26
יאללה מגניב אז יש לי פדאלים דיסטורשן וקורוס להביא מחבר גיטריסט,
אני מוכן
Isak.MOE
פורסם: חמישי 03 נוב',11 23:50
גם אני אחי, רק שזה יהיה באמצע דצמבר כי רק אז אני יהיה פנוי #confused
ANTIDOTE
פורסם: שישי 04 נוב',11 14:15
היי שלום לכל אנשי ה-xoxbox היקרים.
בשעה טובה רכשתי את המכשיר #smile
האם מישהו יכול להגיד לי איך אני מסנכרן patt edit במצב run לbpm של הקיובייס?
#biggrin תודה מראש
אוראל
Isak.MOE
פורסם: שישי 04 נוב',11 15:33
היי אוראל וברוכה הבאה למשפחה #smile

זה הגדרה בקיובייס שאתה צריך לעשות, תן לחזור הביתה ואני יעלה לפה את הכל מפורט. 
Manny Zagri
פורסם: שישי 04 נוב',11 15:44
איציק תן לי לחזור הביתה ואני אקליט ממנו כמה מרובעים שיחרכו לך את האוזניים.
ANTIDOTE
פורסם: שישי 04 נוב',11 17:53
תודה רבה איש אחי #thankyou
Isak.MOE
פורסם: שישי 04 נוב',11 23:11
אז ככה ההגדרות שאתה צריך לעשות הן...

אצלי זה פשוט FF400 אז זה מסומן על זה.

לאחר מיכן אתה צריך לחבר את הmidi out והin של הx0x לmidi in והOut של כרטיס הקול.
ולמה..?
כי הx0x מקבל midi מהקיובייס ובחזרה שולח את התוים בmidi.
יעני אתה יכול להקליט את הpatt שעשית בx0x ישירות לערוץ מידי בcubase.

אתה צריך להעביר את הfunction knob ל (pattern (midi synch (משעה 12 לשעה 14:00)

and your good to go #thumbsup

אם נתקלת בבעיה דבר איתי #smile
ANTIDOTE
פורסם: שבת 05 נוב',11 10:17
איציק הכול עובד כמו כמו שצריך!
תודה רבה!
אוראל #thumbsup
Isak.MOE
פורסם: שבת 05 נוב',11 12:37
שמח שזה עובד #smile

יאלה תן בראש, מחכה לשמוע קטעים #wink
ANTIDOTE
פורסם: שבת 05 נוב',11 16:27
ילללהה אסיד גואה #biggrin
eladg20
פורסם: שבת 12 נוב',11 06:21
שמח לראות כול כך הרבה אנשים סוגדים לTB 303 (גם אני מאוהב חחח)
אז הנה TB מהווירוס שלי #thumbsup #thumbsup
http://soundcloud.com/digital-motion/my-virus-ti-tb-303
ANTIDOTE
פורסם: שבת 12 נוב',11 10:20
בהחלט אחד הסאונדים האהובים עליי #smile אהבתי את הסאונד מהוירוס כשלעצמו
Isak.MOE
פורסם: שבת 12 נוב',11 11:11
בתור אחד שהיה לו virus c השילוב של x0xb0x עם הdistortion של הvirus הוא ממש מדהים, הם כאילו הותאמו אחד לשני.

האסיד סאונד של virus פצצה!
הבאסה שאין לו accent למרות שאפשר לעשות את זה ידני עם הvelocity #wink  
Isak.MOE
x0xb0x vs LFO
פורסם: שלישי 10 יול',12 11:16
שלום חברים #smile

הוספתי לx0xb0x את אחד הדברים היותר מגניבים שיכולים להיות עם הסאונד המשוגע הזה #biggrin
בסיוויץ' מעבר אפשר לעבור גם ל VCO וגם לVCF, נשמע ממש מדהים והאפשרויות משחק מגניבות ביותר.

תהנו #thumbsup
sheepz
פורסם: חמישי 17 ינו',13 14:05
מעולה!
zahush76
פורסם: רביעי 26 יונ',13 19:39
אני מניח ששמעתם על הכפיל הזה:

ואם לא - אז הנה אתר החברה:

TT Bassbot 303 by Cyclone Analogic
Isak.MOE
פורסם: רביעי 26 יונ',13 20:17
אני יגלה לך סוד קטן...
אני מכיר כל שלב בבניית המכשיר, מרמת התכנון, תוכנה והוצאה לאור.
למהנדס pcb קוראים סקוט, לכותב תוכנה קוראים דן, למוציא לעולם קוראים סיי.
את הכסף לפרוייקט הם קיבלו מקבוצת הקניה הראשונה שאירגנתי לx0xb0x.
אחד מהתוספות החריפות שדן הוסיף לתוכנה זה ארפיג׳יאטור, נשמע נהדר!
אם היית שואל את זה או x0x הייתי הולך על הx0x.
מסיבה אחת פשוטה, כל הרכיבים בקלון הזה הם smd, קצת קשה לעשות מודים #confused
זאת הסיבה היחידה.
המכשיר נשמע טוב כמו הx0x.
zahush76
פורסם: רביעי 26 יונ',13 20:36
ציטוט:
מסיבה אחת פשוטה, כל הרכיבים בקלון הזה הם smd, קצת קשה לעשות מודים
זאת הסיבה היחידה.

תלוי. למרות שזה smd, נראה שרובין וויטל מתכנן לעשות את ה-devilfish שלו על המכשיר הזה:

TT 303 Devilfish mod
Manny Zagri
פורסם: רביעי 26 יונ',13 20:37
הוא נראה נהדר אבל כמו שאיציק אמר,
בלי הפילטר מוד, המעטפות, הרזוננס הקיצוני,
התווים האינסופיים, ההדגשה של האקסנט,
ההדגשה של המעטפות, באס בוסט, אני לא מדמיין את ה TB שלי.
zahush76
פורסם: רביעי 26 יונ',13 20:47
כמה יעלה היום xoxbox בלי מודיפיקציות - ועם מודיפיקציות?
ואיפה אני יכול לראות קצת יותר נתונים ומידע על מה הוא יודע לעשות, ומה המודיפיקציות?
יש כל כך הרבה אופציות בתחום הזה. המון clones. יש את ה Bassline 3 של acidline, את ה-xoxbox של mode machines, ועוד ועוד.
עד כדי כך שאם אמרת "xoxbox", לא אמרת כלום. xoxbox של מי? איזה סוג? מה התוספות לסינטי? מה התוספות לסיקוונסר? וכו'.
Isak.MOE
פורסם: רביעי 26 יונ',13 22:06
ציטוט:
תלוי. למרות שזה smd, נראה שרובין וויטל מתכנן לעשות את ה-devilfish שלו על המכשיר הזה:

והוא יצליח, אחלה בחור ומוכשר מאוד רובין.
רוב המודים שאני עושה מבוססים על הdevilfish .

ציטוט:
כמה יעלה היום xoxbox בלי מודיפיקציות - ועם מודיפיקציות?
ואיפה אני יכול לראות קצת יותר נתונים ומידע על מה הוא יודע לעשות, ומה המודיפיקציות?
יש כל כך הרבה אופציות בתחום הזה. המון clones. יש את ה Bassline 3 של acidline, את ה-xoxbox של mode machines, ועוד ועוד.
עד כדי כך שאם אמרת "xoxbox", לא אמרת כלום. xoxbox של מי? איזה סוג? מה התוספות לסינטי? מה התוספות לסיקוונסר? וכו'.

כיום לא ממליץ לך לקנות בebay (אתה לא באמת יודע אלו רכיבים שמו בפנים).
לא ממליץ לך מmode machines (מורכב בסין ולא ע"י אדם).
לא רוצה להמליץ לך עלי כי מבחינתי זה לא אתי (אחרים בפורום יעידו) (גם לא לשם כך פתחתי את הפוסט), יש מספר ספקים בודדים שאני יכול להפנות אותך אליהם ובכיף אתה יכול להשתמש בשמי לרכישה.
לגבי המודים, אתה יכול לעבור את כל 13 העמודים ולראות איזה מודים עשיתי למכשיר כולל בניה של כמה מכשירים בדרך.
בדף הראשון שפותח את פוסט יש כמה סרטוני טיוב, 2 מתוכם אני עשיתי בכדי להראות את המודים לחברי הפורום, מאז הוספתי עוד ועוד...אוברדרייב, שליטה מהאויר לפילטר, LFO, second VCO וכו...

הדבר היחדי שאני יכול לומר (ושוב יעידו חברי הפורום) הclone TB303 הטוב ביותר שנוצר אי פעם בעולם זה הx0xb0x.
הסיבה לכך היא שבx0xb0x יש את הרכיבים המקוריים שיש בTB303, העיצוב של הלוח הוא קצת שונה.
הנה לך השוואה האמיתית ביותר שתשמע בין TB303 לx0xb0x שנעשה ע"י חבר טוב, פאול שמו, מאוד מוערך בעולם הDIY.
(אתה תשמע שהx0x סגור מעט לעומת הTB אבל מצאתי דרך לתקן זאת ע"י מוד פשוט, לא מבין איך עד היום לא חשבו על זה, עשיתי את הmod בx0x האחרון שבניתי לאיזה בחור פה בארץ, נשמע נהדר)

תהנה...

דבר איתי איתי אם אתה צריך עזרה במשהו, אשמח לעזור בכיף #smile
zahush76
פורסם: חמישי 27 יונ',13 08:05
בכיף. אני אשמח להתייעץ.
היה לי פעם את הטלפון שלך אבל אין לי את המספר.
Isak.MOE
פורסם: חמישי 27 יונ',13 08:56
0524858300
איציק #smile
rom1987
פורסם: חמישי 27 יונ',13 10:59
מישהו יצא לו להתעסק עם Cyclone Analogic - Bass Bot TT 303 ?
נראה שזה העתק הכי קרוב למקור!

https://www.youtube.com/watch?v=TecDzD9nwRY
Isak.MOE
פורסם: חמישי 27 יונ',13 11:29
תקרא את התגובות על אותו סרטון, תסיק מסקנות לבד.
אני ארחיב ואומר שגם אם תשים 10 tb303 אחד ליד השני הם לא ישמעו אותו הדבר.
אני עדיין חושב שx0xb0x הכי נאמן למקור שיש.
נרן
שלום
פורסם: חמישי 27 יונ',13 12:26
ממליץ בכיף ובמאה אחוז על איציק והסינטים שהוא בונה
באמת בן אדם שאיכפת לו מהלקוחות והוא עושה דברים קודם כל מאהבה אמיתית
חוץ מהניסיון הרב והידע ,גם תמיד יענה לך על שאלות בעניין ובסבלנות
הקיצר ,איייפה פה הלייק ? :-)

בהצלחה !1
Isak.MOE
פורסם: חמישי 27 יונ',13 20:52
המון תודה על המילים החמות #sorry
zahush76
פורסם: חמישי 27 יונ',13 23:03
אותי מעניין מה הסיקוונסר של ה-x0xb0x יודע לעשות.
ה-TB 303 המקורי יודע לשנות את אורך התווים בלייב, תוך שימוש ב-Tap.
זה נראה ונשמע כמו הדבר הכי נוח ויצירתי לשנות ליינים ב-303. שימו לב בסרטון לדקות 2:50 - 5:00:

https://www.youtube.com/watch?v=Fo60hdpiwc0

על פי ההערות לסרטון אין כיום x0xb0x שיודע לעשות את זה.
... או שיש...?
Isak.MOE
פורסם: שישי 28 יונ',13 08:56
אכן פונקציה מגניבה, היה נחמד אם היה בx0x (או שיש ואני לא יודע מזה? בודק העניין).
בכל אופן, אני חושב שהאופציות יותר חריפות בx0xb0x.
לדוגמא:
Swing ב5 מצבים.
להריץ את הpattern אחורה.
כתיבה patterns תוך כדי שמיעה.
ועוד ועוד...

אתה יכול לקרוא על האופציות המגוונות פה

עריכה:
טוב מסתבר שיש בגירסה אחרת של תוכנה #thumbsup
בבקשה חביבי...
zahush76
פורסם: שישי 28 יונ',13 11:09
כן. מכיר את הבחור עם ה-n0nb0x מהפורום של gearslutz. הוא כתב שבשביל התוכנה הזאת - זה הצריך הרכבה של cpu גדול יותר. בקיצור, לא mod פשוט...
Isak.MOE
פורסם: שבת 29 יונ',13 09:09
כן הוא דורש את הCPU החדש.
יקח קצת זמן אבל בסוף הוא יצא לאור.
yanukav
פורסם: שלישי 02 יול',13 14:50
נשמע מוזר בהתחשב בזה שה x0xb0x יכול להכניס תווים בלייב, אז להפעיל תווים בלייב שכבר כתובים נשמע מאוד פשוט, כנראה שכדי לעשות את זה צריך לוותר על משהו אחר בגלל גודל הזכרון של התוכנה. אני מעדיף להכניס תווים בלייב מאשר קומבינה של tap שהגיונית במכונות תופים ולא יותר מפיצ'ר נחמד בסינטי, ממש לא מבין מה ההתלהבות. זה אפילו לא אקזוטי, כל כך פשוט לעשות את זה במחשב עם כפתור Tap שפותח וסוגר gate...

רציתי גם להצטרף למחמאות על איציק, הכרתי את איציק דרך קבוצת הקניה, אני קניתי קיט בסביבות 2004 מהמהדורה הראשונה של לימור, חבר בנה לי את המכשיר אבל נתקלנו במספר בעיות, הראשונה והכי חשובה, ה MIDI IN לא פעל, שאר הבעיות היו עניין של כיוונים, כפתורים שהולחמו לא נכון ובעיות טיונינג.
שלחתי לאיציק את הזוקס אחרי התיעצות רבה בטלפון והופתעתי מרמת הידע ואהבה לתחום. איציק כמובן התגבר על הבעיות בקלות וכדי לפתור את בעיות ה MIDI הוא הגיע עד למעצב המקורי של הבורד! פאקינג היי, זה משהו שהופתעתי ממנו מאוד ונשבתי בקיסמו של הגרוזיני המלטף סינטים, אהבה כל כך למקצוע לא רואים כל יום, איציק רואה סינטים בתור הבייבי שלו ותשומת הלב לפרטים הקטנים מדהימה אותי, מבחינתי איציק שלנו הוא האיש של ה x0xb0x ואיזה כייף שיש לנו פה בארץ בן אדם כזה #smile

המודים שאיציק הוסיף לי נשמעים נפלא, כולל הכיוונים העדינים של הרזוננס שהפכו את הזוקס שלי לקצת יותר נאמן למקור.

אני שלך איציק לתמיד, רוצה לגעת בך יה איציק ! #smile
zahush76
פורסם: חמישי 04 יול',13 18:20
שאלה.
בעיקרון, מה שמיוחד ב-303 הוא הסיקוונסר שלו - לא פחות מאשר הסאונד עצמו. ה-303 לא היה מה שהוא בלי כל ה- accents & slides.
באיזו מידה ניתן להריץ סינטי אנלוגי הנשלט ע"י קיובייס (או כל תוכנה אחרת) ולשכפל את ההתנהגות הזאת?
בעיקרון, מבחינה תיאורטית, אפשר לדאוג לכך שיהיה portamento\glide שמופעל רק כשמנוגנים תווים מחוברים (Legato) ולא מופעל אם יש רווח (אפילו הכי קטן) בין שני תווים נתונים.
מישהו ניסה והצליח לעשות סיקוונסים "סטייל" 303, ללא 303/x0x וכו'?
Manny Zagri
פורסם: חמישי 04 יול',13 19:21
אני. וזה לא תמיד הולך.
יש באמת משהו בסיקוונסר שלו.
אבל עם הזמן לומדים לחקות את זה בצורה סבירה.
Isak.MOE
פורסם: חמישי 04 יול',13 20:29
האמת לא ניסיתי אף פעם לחקות את התנהגות הסיקוונסר של הx0x עם Vsti כלשהו אבל יש מצב שאפשר לעשות זאת עם הvsti's שמחקים tb303.
יש להם סיקוונסר כמעט זהה לזה של הtb, לדוגמא אודאו ריאליזים, אחלה פלאג אבל בהחלט רחוק מהסאונד המקורי.
Solar P
פורסם: חמישי 04 יול',13 20:39
ציטוט:
אודאו ריאליזים, אחלה פלאג אבל בהחלט רחוק מהסאונד המקורי.

מכל מה שיצא לי להתנסות איתו ב VST לדעתי D16 Group Phoscyon הכי קרוב להתנהגות של ה 303 מכל בחינה .
Isak.MOE
פורסם: חמישי 04 יול',13 21:18
כמעט צודק #smile
לא vst אבל 95% נאמן למקור זה הוא ה - rebirth
כלי מדהים!
zahush76
פורסם: חמישי 04 יול',13 21:18
ברור שיש vsti שמחקים 303,אבל לא לזה התכוונתי. זאת גם לא ממש חוכמה. יש להם accent ו- slide מובנה בתוך הסיקוונסר.
השאלה האם הצלחתם לעשות את זה עם קיובייס ששולט בסינטי חיצוני כלשהו, על פי הדרך שתיארתי בפוסט הקודם.
Isak.MOE
פורסם: חמישי 04 יול',13 21:20
לא ניסיתי אף פעם.
למה אני צריך? יש x0x ששולט גם בvst וגם בסינטים אנלוגיים/דיגיטלים אחרים #biggrin

אפרופו פוסט קודם...
ציטוט:
303 לא היה מה שהוא בלי כל ה- accents & slides.

הפילטר זה מה שמייחד את כל הסינטי הזה.
גם הaccent קשור לפילטר, גם הslide קשור לפילטר.
בקיצור הפילטר עם הרזו המטאלי של הTB הפך אותו למה שהוא, מפלצת של כל הזמנים.
קובי
פורסם: חמישי 04 יול',13 23:21
ראובן בבקשה, תנעל את השרשרת הזו או שתחלק מתנה X0X , חלאס , הלב !

קחו יחרוך לכם ת'לבלב:
<p>TB-303 Dance Floor Destroyer Mix by Djchrismossacid on Mixcloud</p>

ודרך אגב אני נשאר נאמן לזה,פשוט מסמפל אותו... http://rubberduck.en.softonic.com/
סופ"ש מעולה
zahush76
פורסם: שני 19 אוג',13 20:12
או. סוף סוף זה יצא לאור:
new x0xb0x cpu
zahush76
פורסם: שני 19 אוג',13 20:24
וזה כמובן פותח אפשרויות לפונקציות נוספות כמו:
שדרוגים
Isak.MOE
פורסם: שלישי 20 אוג',13 00:58
האמת שזה יצא במפתיע ובלי הודעה מוקדמת.
היום ראיתי את זה בפורום של הx0x, זה לא היה מתוכנן לצאת הצורה הזו, נו, העיקר שיצא.
שווה ת׳45 אירו.
zahush76
פורסם: שישי 23 אוג',13 11:15
הייתה לי "היכרות מאוחרת" עם ה- future retro revolution. קראתי עליו קצת יותר לעומק רק השבוע, אחרי שהוא נמצא בשטח כבר קרוב לעשור.
פחות מעניין אותי עד כמה הצליל הבסיסי שלו דומה/זהה ל-303, אבל לגבי הסיקוונסר - נראה שהוא עולה על זה של ה-x0xb0x בכמה רמות.
היכולת לקשור יחד כמה patterns לאחד גדול באורך של 64 צעדים, או פונקציית ה- randomize (שהיא מאוד מזכירה/דומה לפונקציית ה- mutate ב- TT303 החדש).
מה יהיה עם הסיקוונסר של ה- x0xb0x? הוא יתקדם לאנשהו בזמן הקרוב? או שעדיף לי למצוא future retro revolution משומש (יש בדיוק אחד למכירה כרגע בלוח של אקט)?
Isak.MOE
פורסם: שישי 23 אוג',13 18:37
בלי שום קשר לכלום אני מאוד אוהב את הseq של הx0x.
לעשות pat ארוכים אתה יכול בעזרת הchain.
Random יש בfunction knob, רק תעביר לשעה 10:00.
ואם כבר פטרנים... אתה יכול להגדיר איזה פטרן ינגן מכל ה128 ומה יבוא אחריו או לפניו או אותו אחד מספר פעמים שתרצה.
בseq של הx0x יש כמה פיצ׳רים מגניבים שאין בכל מיני קלונים.
וכמו שאני רואה אתה די עוקב אחרי הנעשה עם הCPU אז אתה אמור לדעת שסוקוס הולך לשחרר גירסה חדשה ואם אני לא טועה הגירסה של אנטו נמכרת כבר צרובה על הCPU החדש.
אם לקנות future retro זה שיקולך בלבד.
אם כבר על seq עסקינן וזה מה מעניין אותך אז לך על הanalog four, לא חושב שיש משהו יותר מטורף מימנו ומהseq בפרט כיום בחוץ.
zahush76
פורסם: שבת 24 אוג',13 05:49
ציטוט:
Random יש בfunction knob, רק תעביר לשעה 10:00.

לא מדובר ב-random. מדובר במשהו שברבולושן נקרא "remix", וב- TT303 נקרא "mutate". זה יותר מאשר לפלוט תווים בצורה רנדומלית.
אתה יוצר pattern, ואז המכשיר יוצר ווריאציות בשינוי קל על מה שאתה עשית. מורידים אקסנט מתו אחד ומוסיפים לתו אחר, מורידים סלייד ומוסיפים לתו אחר, משנים את אחד התווים וכולי. וככה הליין ממשיך להישמע פחות או יותר אותו דבר, אבל השינויים הקלים גורמים לו להישמע יותר דינאמי, משתנה, מעניין.

לגבי האנלוג 4 - הוא נראה מגניב לגמרי. אבל אין ספק שהסיקוונסר הכי מטורף כיום הוא ה- sequentix cirklon. אין משהו טוב או מטורף יותר ממנו.
Isak.MOE
פורסם: שבת 24 אוג',13 23:38
אבל זה נטו seq לא יותר, אתה רצית סינט עם seq, לא?
הסינט עם הseq הכי מטורף זה analog four.
אם זה רק לseq אתה צודק.
clearnoyz
פורסם: ראשון 25 אוג',13 10:00
טוב, הדלקתם אותי לגמרי, אני רוצה גם! #lol
הבנתי שיש חבר'ה שמשיגים רכיבים מקוריים של 303 ומשתמשים בהם לבניית הx0xb0x, חיפשתי ומצאתי איזה מישהו באיביי שטוען שיש במכשיר שהוא מוכר רכיבים מקוריים (יש גם רשימה של הרכיבים) לינק

מה שנראה לי קצת מוזר זה שהבחור מוכר עוד כמה יחידות (עם איזשהו מוד), גם שם הוא אומר שהשתמשהו ברכיבים של 303 אבל הוא לא נותן פירוט - רק שהרכיבים הם ב tolerance של 1%. לינק

אז השאלות שלי הן:
1. מישהו מכיר את המוכר? רכש ממנו פעם? נראה כאילו הוא רק מוכר דברים שקשורים לx0xb0x
2. יש דרך לוודא שהרכיבים הם באמת מקוריים של 303 לפני הרכישה?
3. שווה בכלל לחפש רכיבים מקוריים של 303 בפנים או שזו סתם שטות?

תודה מראש.
Isak.MOE
פורסם: ראשון 25 אוג',13 10:26
ציטוט:
1. מישהו מכיר את המוכר? רכש ממנו פעם? נראה כאילו הוא רק מוכר דברים שקשורים לx0xb0x
2. יש דרך לוודא שהרכיבים הם באמת מקוריים של 303 לפני הרכישה?
3. שווה בכלל לחפש רכיבים מקוריים של 303 בפנים או שזו סתם שטות?

תשובות:
1. כן, מכיר את המוכר, לא רכשתי מימנו וגם לא ממליץ לרכוש מימנו (במידה ותרצה הסבר מעמיק אשמח להסביר).
2. לא, אין דרך לוודא.
3. בהחלט!

במידה ותרצה דבר איתי בפרטי, אני יפנה אותך לאן שצריך או יכול לבנות לך אחד.
מה שנכון לך תעשה #smile

בברכה,
איציק.
yanukav
פורסם: ראשון 25 אוג',13 13:48
ממליץ מאוד על איציק, ה x0x שלי נשמע נפלא, המודים לא פחות ממדהימים, והמוכנות לעזור להסביר ואהבה ל x0x היא משהו שלא פוגשים כל יום
יש לנו כאן בארץ את אחד האנשים ל x0x אם לא אה #smile ממליץ בחום!
Isak.MOE
x0xb0x VS MOE Analog Bass Synth
פורסם: שני 30 ספט',13 10:03
שלום חברים.

עשיתי סרטון ג'אם של הx0x ביחד עם הMOE Analog Bass Synth.
בגדול זה היה ניסוי בכדי לראות איך הם עובדים ביחד.
הסיקווסנר הוא מהx0x.
x0xb0x cv and gate out to cv and gate in of the MOE Analog Bass synth

תהנו #thumbsup

Manny Zagri
פורסם: שני 30 ספט',13 10:48
איזה מגניב חחחחחח
בונא הזוקס חתיך אש.
ואיזה יופי ה MOE מחזק אותו שם #thumbsup
Moshe.MOE
פורסם: שני 30 ספט',13 11:43
נשמע מעולה יאצק!
הייתי רוצה לשמוע רק את הערוץ של הMOE ...!

מתי גם לי יהיה אוברדרייב כזה על הזוקס מתיייי #smile
Isak.MOE
פורסם: שני 30 ספט',13 11:48
שתעבור למצפה #biggrin
כרגע הזוקס שלך עובר ניסויים כימיים מוואההה מוואההה #smile
Kirkagur
פורסם: שני 30 ספט',13 16:03
האוברדרייב הזה נשמע פצצה
Manny Zagri
פורסם: שני 30 ספט',13 20:06
באורח פלא כמה שאתה יותר עדין איתו ככה הוא נשמע יותר חריף
Manny Zagri
פורסם: ראשון 06 אוק',13 17:03
אורגזמה

Isak.MOE
פורסם: ראשון 06 אוק',13 22:31
בלשון המעטה #faint
Manny Zagri
פורסם: חמישי 17 אוק',13 12:17
הנה דמו של הזוקס שלי שחזר מתיקון אצל איציק
ועבר על הדרך שדרוג - תוספת של overdrive
וגם filter CV in

לינק
Isak.MOE
פורסם: שישי 18 אוק',13 11:31
מנש יקר,

תודה על ההדגמה #sorry
ben-je
uick comparison of TB303 with XOXbox, TB3 and TT303 using th
פורסם: חמישי 03 אפר',14 23:32
Isak.MOE
פורסם: שישי 04 אפר',14 02:15
#nene
Isak.MOE
פורסם: ראשון 23 אוג',15 21:36
היי חברים,
את הx0xb0x אתם כבר מכירים, יש הרבה שלא מכירים את הmods שיש בx0xb0x.
אני נתקל כל הזמן בשאלות הבאות:
"מה זה אומר מודים?"
"למה אני צריך מודים?"
"איזה מודים מומלצים?"
וכל מה שיוצא מהמשפחה הזו של השאלות.
לפניכם סרטון הסבר על הmods שאני עושה לx0xb0x.
זה לא כל המודים שקיימים אבל בהחלט הטובים שיש.
אם יש לכם שאלות, אשמח לענות.
תהנו מהסרטון #smile
בברכה,
איציק MOE.

Kirkagur
פורסם: ראשון 23 אוג',15 22:45
איציק והחלליות #thumbsup
Dor Rozen
פורסם: שני 24 אוג',15 08:20
מדהים אחי!
acidhead
פורסם: שני 24 אוג',15 22:13
איזה סאונד יש לדבר הזה כל כך מכרסם ואגרסיבי והמודים באמת בול במקום והדגמת אותם נהדר, אין סוף לפקטור המגניבות שלך איציק! כל הכבוד #clap
Psyrex
פורסם: ראשון 08 ינו',17 21:11
קיימים עדיין חלקים לקניה בחול?