תפריט
שלום Anonymous ::: 2024, 08:28
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
מיקסר למתחילים.
שרשרת זו הוגדרה כמועילה (140) › תצורת הדפסה
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » בקרת צליל, שמיעה
  shem_tov  
S.Supporter
מיקסר למתחילים.
הודעה פורסם: שבת 12 מרץ,05 18:36   
כתבה זאת באה להסביר על תפקידו, והפקדים הבסיסים של מיקסר טיפוסי, מי שקרא #read את הכתבה ולא הבין או חושב שיש לו עוד שאלות רלוונטיות מוזמן לפרסם שאלות נוספות בשרשרת זאת.

זה המקום לציין שהכתבה לא הייתה יוצאת לאור ללא עזרתם של תומכים נוספים כמו zooot, יורם, דרור, וראובן כמובן.

Eric.Bar
Act Compatible
הודעה פורסם: שבת 12 מרץ,05 22:11   
שתי שאלות:
"הגלישה בעמוד זה תחת בקרה" - מה? למה? איך? האח הגדול צופה בכל?

למה לא ניתן לראות את הכתבה (המצויינת) בדף נפרד ונוח? לא נעים לגלול בפריים הקטן הזה.

ותודה על הכתבה #clap
ReuvenM
Administrator
הודעה פורסם: שבת 12 מרץ,05 22:30   
מרדכי, תודה על התיקונים.
בכלל, אם יש מתנדבים להגהות (כאלה שיודעים מהם סימני פיסוק, שגיאות כתיב, זכר/נקבה וכו'), נשמח להיעזר בהם לכתבות שיועלו לאתר. בדרך כלל הגהה היא משימה בלתי אפשרית למיי שכותב אותה, ולאחרים קל יותר למצוא שגיאות.

לגבי "הכתבה תחת בקרה", זה בגלל שמנוע הכתבות עובד בחלקו, והוא מונה כמה יחידים קראו כתבה מסוימת, מקשר אליה בצורה אוטומטית ומאתר שגיאות בגלישה (מי שלא מצליח להתחבר אליה, לדוגמא) בין שאר הפעולות.
אגב: כל הכתבות נגישות עצמאית מעמוד הכתבות באתר, לא חייבם לקרוא מכאן. זה לנוחות והכרזה. #smile

כמו כן, עקב ריבוי העתקות מאקט והצגת תכנים של האתר ישירות באתרים ופורומים אחרים, הורה לנו עו"ד החברה לנקוט בכמה אמצעים מחויבים בנוסף לפעילות שלו. שני מקרים כאלו מוטטו את רוחב הפס של אקט (תצוגה ישירה של עמוד מאקט בתוך מסגרת מתוחכמת, תצוגה של איורים ותמונות, וגניבת תיקיית כל התכנים ומחיקתה בזדון #ugh ), וכמות הורדות ישירה של כתבות בגלל לינקים שגולשים צינו באתריהם. כל הענין כולו בבדיקה.
מי שיש לו בעיות תצוגה או כניסה, שיכתוב לי. לרוב אלו בעיות של קוקיס או רוחב צר של מסך.

תודה על ההבנה
Eric.Bar
Act Compatible
הודעה פורסם: שבת 12 מרץ,05 22:44   
הבנתי.
אני זוכר שפעם (מזמן) רק מנויים על המגזין (כן, היו פעם מגזינים) קיבלו קוד כניסה לחלק של הכתבות....
אח...פעם היה פעם... #biggrin

ושוב, כתבה מצויינת !
מרדכי
Act Compatible
הודעה פורסם: ראשון 13 מרץ,05 01:19   
BoksteR :
הבנתי.
אני זוכר שפעם (מזמן) רק מנויים על המגזין (כן, היו פעם מגזינים) קיבלו קוד כניסה לחלק של הכתבות....
אח...פעם היה פעם... #biggrin

ושוב, כתבה מצויינת !

מה פעם? כמעט גרמת לי לקפוץ משמחה עד ששוב קיבלתי את ההודעה: ACT's subscribers & VIP's only.
מסתבר שעד היום...

מה אני אשם שאני לא מנוי? :?:
הודעה פורסם: ראשון 13 מרץ,05 01:30   
ועוד הגהה קטנה ששכחתי.

קטנוני או 'לא ישראלי' ככל שזה מתקרא?:

"שימו לב שמעל הכניסה L מצויינת המילה mono"

אני שואל: איזה מונו? (המילה לא מצויינת מעל הכניסה הנ"ל)

הערה שמצריכה לערוך תמונה אבל איך אומרים? בשביל כבוד צריך לעבוד. סליחה #ugh .
הודעה פורסם: ראשון 13 מרץ,05 06:46   
בכלל לא קטנוני, להיפך. חשוב לנו להיות מדויקים בשביל כולם, ובמיוחד עבור אלה שעשויים לטעות עקב הבנה לא נכונה או חסרה.
כל מי שמוצא בעיות שהן, יכול לכתוב אלי באישית וזה יתוקן מיידית.
תודה #thumbsup
Gantlett
Supporter
הודעה פורסם: שני 14 מרץ,05 10:59   
שני דברים:

1. לגבי הכתבה - מצויינת, אך גודל התרשים הנפלא שצורף לא מאפשר צפייה. אם אפשר להגדיל את התרשים (משמעותית) הדבר יוסיף המון. זה הדבר שהכי מעניין אותי להבין בכתבה - גם אני תמיד חמקתי מהתרשימים האלה בכל מיני תירוצים...

2. לגבי ההגהה - אני דווקא טוב בזה ואשמח לעזור. אני מוצא המון טעויות הגהה, כתיב והקלדה בכתבות שלכם ומוכן בכיף לקבל כתבות להגהה.
   ראשי » בקרת צליל, שמיעה

עמוד 1 מתוך 1

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון