תפריט
שלום Anonymous ::: 2024, 08:09
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
יש לייבלים אלקטרוניים חדשים בארץ?
שרשרת זו הוגדרה כמועילה (90) › תצורת הדפסה
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » מוסיקה אלקטרונית
  matany  
יש לייבלים אלקטרוניים חדשים בארץ?
הודעה פורסם: שלישי 30 אוג',05 14:20   
אשמח לדעת אם למי מכם יש מידע על לייבלים אלקטרוניים חדשים ורציניים(לשם שינוי) בארץ חוץ מפונוקול שאליו מגיעים רק ה-מי ומי.
כי לפנות ללייבל איכותי בחו"ל זה כמו לשלוח גלויה לקדאפי ולצפות לתשובה. :?:
לי אישית יש חומר בסגנון ה ניו-יורק האוס שעבדתי עליו המווון זמן ועל כן ברצוני לקבל את ההתייחסות הראויה מהלייבל שאליו אפנה ולא אבזבז את זמני על כל מיני SO CALLED לייבלים.
תודה.
הודעה פורסם: שלישי 30 אוג',05 18:50   
dont think there are any israeli labels doing this style...
i think your better bet is to start going out and givingit to dj's that play that kind of stuff, and sending it abroad it not a dirty word
plato
Art Reviewer
הודעה פורסם: שלישי 30 אוג',05 21:19   
הגישה שלך לא כל כך נכונה ובטוח שלא בריאה ...
לפני המון בשנים (עוד כשהייתי בגיל ילד ...) #clap שלחתי חומרים (שלא מתקרבים ברמת ההפקה לחומרים שלי היום) לליבל מאד רציני SAW RECORDINGS (סטושי טומאיי) ...
ולא רק שקיבלתי תשובה והתייחסות (אמנם שלילית - ואני יכל להבין) אלא אפילו הפנייה לליבל יותר מתאים מבחינת סגנון המוסיקה .
אז יש תקווה . גם אצל הגדולים .
אל תתייאש ...הכי חשוב זה להתמיד . לדייק בלייבל אליו אתה שולח ולא להשבר מתשובות שליליות .
בארץ , לעניות דעתי אין שום דבר רציני כרגע .
אנחנו ארץ בטראנס .
Supporter
הודעה פורסם: שלישי 30 אוג',05 23:56   
plato :
הגישה שלך לא כל כך נכונה ובטוח שלא בריאה ...
לפני המון בשנים (עוד כשהייתי בגיל ילד ...) #clap שלחתי חומרים (שלא מתקרבים ברמת ההפקה לחומרים שלי היום) לליבל מאד רציני SAW RECORDINGS (סטושי טומאיי) ...
ולא רק שקיבלתי תשובה והתייחסות (אמנם שלילית - ואני יכל להבין) אלא אפילו הפנייה לליבל יותר מתאים מבחינת סגנון המוסיקה .
אז יש תקווה . גם אצל הגדולים .
אל תתייאש ...הכי חשוב זה להתמיד . לדייק בלייבל אליו אתה שולח ולא להשבר מתשובות שליליות .
בארץ , לעניות דעתי אין שום דבר רציני כרגע .
אנחנו ארץ בטראנס .

מצחיק שאתה מדבר על SAW RECORDINGS
לפני כחודש שלחתי אליהם דמו ועדיין לא קיבלתי תשובה. :sad:
דיי שכחתי מזה כבר.
ממשיכים האלה. #smile
Places
Act Compatible
הודעה פורסם: רביעי 31 אוג',05 16:37   
In Israel there are mainly trance labels, which are ranked pretty good in the world.
In the tribal / New York house you can try Agnosia, though they r decaying as it seems.
You can always try NMC & Helicon, both have electronic "devision".

As for abroad, you should try continue sending your meterial.
I know personally that must of the serious labels DO listen to the meterial, even if roughly.

Send no more then 3 tracks, make it your best one.
Dont make exuses & if your stuff isnt close enough for you, dont send it till it will be, labels (today) want to hear almost-perfect product (also there r some which want to hear the potential)
BUT over-prefection may leave your music to rot on your HD. Know to put the line.

If you want to succseed you got to push yourself with all the strength in all the directions. That mean - always think whats the next move you CAN do, and do it. Unless youll have a great luck it wont work just by sending demos(no matter how talent you are.)

greetings from Belgium.
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » מוסיקה אלקטרונית

עמוד 1 מתוך 1

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון