תפריט
שלום Anonymous ::: 2024, 10:57
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
פוד POD HD - טיפים וטריקים
שרשרת זו הוגדרה כמועילה (190) › תצורת הדפסה
לך לעמוד 1, 2, 3 ... 9, 10, 11   הבא
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » גיטרות - Guitars
ArielY
Supporter
הודעה פורסם: שישי 31 דצמ',10 17:09   
הטופיק הנ"ל פוצל מהנושא המקורי
בטופיק הזה ניתן לעדכן או להמליץ על כל טיפ וטריק לגבי תפעול ושימוש בפוד החדש מסדרת HD.
כמו כן אם יש לכם פריסט מעניין שבניתם ואתה מעונינים לשתף את כולם בו, אתם מוזמנים לעשות את זה כאן.
תודה #smile
  miko  
תומך
הודעה פורסם: שישי 31 דצמ',10 17:09   
האם ניתן להגדיר את היציאות של המכשיר לפי צורת חיבור?
לדוגמא הXLR יהיו עם דימוי מלא אך הPL יאפשר חיבור לכניסה של מגבר או לחזרת אפקטים במגבר מבחינת התאמת הסאונד (מה שקיים לפי הבנתי בX3L )?

אני כלכך מחזיק את עצמי לא לקנות עוד מדמה מגברים #wink יש לי שופהוליק לציוד.
הודעה פורסם: שישי 31 דצמ',10 17:30   
ציטוט:

האם ניתן להגדיר את היציאות של המכשיר לפי צורת חיבור?
לדוגמא הXLR יהיו עם דימוי מלא אך הPL יאפשר חיבור לכניסה של מגבר או לחזרת אפקטים במגבר מבחינת התאמת הסאונד (מה שקיים לפי הבנתי בX3L )?

וואללה לא יודע #pardon לא חקרתי אותו עד הסוף עדין וספק אם זה יקרה בזמן הקרוב, יש שם עוד הרבה דברים שלא הגעתי לבדוק.

אגב מיקו, אם אתה נכנס ב returen של מגבר (קומבו \ ראש לא משנה) אתה עוקף בעצם את הפרהאמפ של המגבר ואז אתה חייב דימוי מלא מהמכשיר, ככה אני עושה תמיד בכל מקום שאני מגיע, מחר אגב אני אנסה להתחבר דיירקט למיקס L+R נראה איך זה ישמע.
  miko  
תומך
הודעה פורסם: שישי 31 דצמ',10 17:42   
זה נכון שחייבים דימוי מלא כשעוקפים את הפראמפ אבל ללא דימוי של בוקסה+ מיקרופון + חדר.
החיסרון של הX3 מבחינתי לא היה הסאונד אלה החיבור MIDI והאופציה להתחבר במקביל למגבר גיטרה ולהגברה - ואני תמיד חוזר ואומר שדבר כזה קיים לי בוי-אמפ בלחיצת כפתור ובמוצרים שעולים כ4 ממנו אני מצפה שתהיה האפשרות הזאת - מבחינתי מכשיר ללא זה לא יכול להיות שימושי מבחינתי על במה.
אם אני לא טועה אפילו בXT-LIVE היתה האפשרות שהXLRים יהי עם דימוי מלא וה PLים ללא דימוי בוקסה-מיקרופון-חדר.

**עריכה**
עברתי על המדריכים שיש באתר של line6 ומסתבר שיש את זה אבל בצורה קצת אחרת ורק בHD300/400 אך לא בHD500(!?!?), בגב המכשיר יש אפשרות להגדרת
Studio/Dual/Amp בHD300 זה הופך את היציאות השמאליות של המכשיר (XLR-L וPL-L ) ליציאות להגברה עם דימוי מלא ואת היציאות הימניות לחיבור למגבר (ללא דימוי בוקסה ושאר הירקות).
בHD400 בDual - הXLR הם עם דימוי והPL ללא דימוי (כמו שהיה בXT - וכנ"ל בV-amp pro שגם הגדילו לעשות אופציה בXLR לבחירת דימוי בוקסה כדימוי דיגיטלי מהמעבד או לחלופין דימוי אנלוגי ע"י מעגל מסויים שקיים במכשיר לצורך זה).
בHD500 יש שליטה על זה מהתוכנה במכשיר אבל או סטודיו או מגבר ללא מצב Dual וזה בדיוק הדבר שהפריע לי בX3.
הודעה פורסם: שישי 14 ינו',11 22:01   
רק אגיד ואוסיף על הסקירה היפה שלך שאחרי שניסיתי את ה HD500 בחנות אחרת לפני כמה ימים
מה שדרבן אותי לעשות את עסקת החליפין, וה HD500 פשוט מכשיר חיה רעה!
לקח לי כמה דקות להבין את הממשק ששונה מאוד מה XTLIVE לגמרי אבל עדיין פשוט להבנה ותכנות.

חיברתי את המכשיר ישירות לרמקול מוגבר (כי אצלי הוא ככה יעבוד רוב הזמן) ועברתי
בין המגברים והאפקטים ואפילו לא ישבתי הרבה זמן לפני שממש השתכנעתי כמה מדוייק ודינמי המכשיר והסאונד.
פשוט תענוג וכמובן עליית מדרגה רצינית מה XT שלדעתי גם הוא עושה עבודה מצויינת אבל פה
האיכות ממש גבוהה מאוד #thumbsup
sharonzaz
Expert
הודעה פורסם: רביעי 09 פבר',11 08:59   
טוב אז בשעה טובה התחדשתי ב HD500, וגם זה במזל גדול ורק בגלל הקשרים שלי.
אין סטוק כרגע בדרא'פ, ולמרות שהיום מגיעים ה HD300 לחנויות במשלוח שני כבר
את ה HD500 אין לצפות שיגיעו לפני סוף מרץ, כך ע'פ היבואן.

החנות שאיתה עשיתי את העסקה הכוללת כמובן התנצלה והציעה לי לקבל באופן זמני את ה HD300
עד שיגיעו ה 500 אבל היה לי רעיון יותר טוב שעבד רק בגלל שאני לקוח טוב בחנויות האלה.

בחנות אחרת בה אני לקוח יש את ה HD500 האחרון למכירה והם הואילו לתת לי את המכשיר
בתמורה למכשיר חדש כמובן שיגיע תוך חודשיים מהחנות הראשונה.
יצא לי מזל גדול פה, ולשמחתי גם לא הייתי צריך לשכנע הרבה.

אני מאתמול מתעסק עם המכשיר כי אני רוצה להופיע איתו בסופש כבר
ונראה שהוא ממשיך במסורת ה LINE6 - קבל אחלה סאונד אבל רק אחרי עבודה קשה וקצת מייגעת
ועם קצת מריטת שערות #lol

אין ספק שהמכשיר מספק עליית מדרגה רצינית מבחינת סאונד והמידול, למעשה זה נשמע
כל כך אמיתי שזה ממש מפחיד, וכמעט זהה למידולים שמגיעים עם לוג'יק 9 (באמת צריך לשמוע בשביל להאמין).

דיי העדפתי האמת את רעיון הריוורב במכשיר הישן יותר שמגיע כחלק מהמגבר, ולא כפדאל כמו
במכשיר החדש אבל זה זניח.

התוכנה ליצירת פריסטים אכן מקלה לגמרי על העבודה ועל יצירה מהירה.

אני עובר אגב לעבודה בסטריאו עם המכשיר, כיוון שהוא באמת נותן תמונת סטריאו מעניינת
וזה לדעתי יישמע יפה מאוד בלייב.
במילא אני תמיד מתחבר למיקסר ישירות, אז אם כבר למה לא בסטריאו?

Welcome to the future #wink
ArielY
Supporter
הודעה פורסם: רביעי 09 פבר',11 09:09   
קודם כל תתחדש Welcome to the family #thumbsup
ציטוט:

אני עובר אגב לעבודה בסטריאו עם המכשיר, כיוון שהוא באמת נותן תמונת סטריאו מעניינת
וזה לדעתי יישמע יפה מאוד בלייב.

איפה היית עד היום ? #smile
אין בכלל מה להשוות (לדעתי) את הגודל וההרגשה של הסאונד בין נגינה במונו לסטריאו.
3 דברים עיקריים שעושים לי את ההבדל זה דיליי כפול עם מהירויות חזרה שונות לכל צד, אפקט סטייל Rotary vibe שרץ ימין ושמאל לא מהר מדי (תלוי בקצב של השיר, אני תמיד מכניס אותו לקצב הנכון ע"י tap tempo) ודימוי מגבר אחר בכל צד עם מיקס נגיד של 25% אחד מהשני לכל צד.
אמנם זה דורש התעסקות גדולה \ עמוקה יותר בכל פריסט אבל זה שווה את זה לגמרי.
ogeva
Act Compatible
הודעה פורסם: רביעי 09 פבר',11 09:50   
אני מוצא שהוא עובד לי נפלא בחיבור ישיר דרך מוניטורים.
אבל בחיבור דרך המגבר ב-FX RETURN, ושימוש בפאואר אמפ של המגבר אניפחות אוהב את התוצאה.
לעומת זאת, חיבור בפרונט נשמע טוב כשאני משתמש רק באפקטים, והמכשיר משמש כפדאל בורד.

השימוש בריברב כאפקט ולא כחלק מהמגבר מתאים למה שהם עשו בפוד פארם ובשאר המוצרים.
הודעה פורסם: רביעי 09 פבר',11 14:04   
אני מניח שכבר שמתם לב לזה, אבל באפשרויות העריכה של המכשיר יש הגדרות שמשנות את הסאונד ביחס לאיך שרוצים לחבר אותו (דיירקט, פאוור אמפ קומבו/סטאק, פרונט קומבו/סטאק) - זה הבדל משמעותי, וצריך לשחק עם זה בהתאם לאופן שבו מתחברים.
ogeva
Act Compatible
הודעה פורסם: רביעי 09 פבר',11 14:22   
כן, ברור. הם גם ממליצים להשתמש במודל PRE ולא במודל המלא בחיבור למגבר.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » גיטרות - Guitars

לך לעמוד 1, 2, 3 ... 9, 10, 11   הבא
עמוד 1 מתוך 11

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון