תפריט
שלום Anonymous ::: 2024, 12:31
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » בריאות
shaiperelman
ממליץ על מטפל
הודעה פורסם: שני 18 אוג',14 14:10   
עולה מהודו שמטפל בגידים, מאסטר מטורף, הייתי אצלו אתמול לטיפול, ואני כבר מרגיש את הידיים והרגליים כמו שלא הרגשתי שנים
אזהרה, הטיפול מכאיב, הוא נכנס באמאמא שלך

הייתי בהרבה סוגי טיפול לכאבים בידים ובגב שיאצו, פלדנקרייז אלכסנדר,
והוא באמת משהו מיוחד

groysem@gmail.com

האימייל שלי אם אתה רוצה טלפון
Administrator
הודעה פורסם: שני 18 אוג',14 14:21   
אני כבר כמה שנים עם הסיפור ובשנה האחרונה זה החמיר עד כדי השבתה. בהפסקות אני עוד עוד מסוגל להקליד בקושי, ועם המון טעויות.
שחיקה של עשרות שנים, הקלדה מרובה ומאומצת (תכנות, גרפיקה אלפי מאמרים ומה לא) הביאה איתה מחיר כבד.
חשוב לציין שבלאי כזה קורה הרבה גם לקלידנים וגיטריסטים, ובגיל מסוים הרקמות נכנעות.
הדלקות פגעו בגידים ואצבעות החלו להיתקע (triger finger). כשזה עוד היה אצבע או שתיים נתנו זריקות קורטיזון שעזרו מיד, אך גם להן יש מחיר של פגיעה ברקמות.
סיבוב של שנתיים-שלש בין רופאי מכבי גרם לי להבין שקל מאוד לקבל כיום תעודת דוקטור - אני הבנתי יותר מהם בנושא.
ביאושי ולאחר החמרה נוספת פניתי למומחה, פרופסור דן כספי מאיכילוב, בעלות גבוהה, למעשה היחידי מכל הרופאים שגם ביצע בדיקה פיזית (אחרים לא עוזבים את המסך), גילה אצלי שתי בעיות חמורות (דלקת ברקמות הרכות עם עיבוי גידים וחסימת עורק ועצב במקלעת הצלע העליונה/כתף, מה שגורם לנימול בנוסף ובקשור) שמובילות לאותה תוצאה; נפיחות בכפות בעיקר בבוקר עם התקשות הפרקים והתעבות הגידים. פעם זה היה עובר לאחר שעתיים, היום זה כבר כל היום ובלתי נסבל בשינה.
שלח אותי להרבה בדיקות, צילומים ו-US שיש לבודד ולוודא סיבות ואפשרויות, ושאני במהלכן כעת, וממה שהבנתי זה יכול להוביל לניתוח אם בכלל יש סיכוי לצאת מזה.
מתחנן שתתנו מנוחה לאצבעות. נסו להבין את הרמז כשהן כואבות. כמו כן שימו לב לתנוחת הצוואר והכתפיים למי שמקליד רבות (מתכנתים וגרפיקאים בעיקר).

כדורים נוגדי דלקות - אם לא עוזרים מידית - הפסיקו!
משחות מקומיות (אקסיפן, ולטרן, נורופן) עדיפות במקום להרעיל את כל הגוף, וגם אם לא עוזרות לחדול.
ממליץ כקודמי על כורכומין. ניתן להשיג גם תמצית מרוכזת וכדורים. לדלקות זה מעולה. לעתים הדלקת קשורה למערכת החיסון (בעיות ראומטיות) ואז נדרשת תמיכת מזון בריאה לכיוון המערכת וחיזוקה, כמו גם ויטמין B12 וחובה ויטמין D.

שי, יש לך כתובת/אתר של המטפל?
הודעה פורסם: שני 18 אוג',14 14:25   
יש לי טלפון - ראובן אני ממש ממליץ לך , אני גם מתכנת 20 שנה והבן אדם תוך שעה הבין על הגוף שלי מה שהבורים במערכת הרפואית לא יבינו גם עוד שנתיים
אני מאמין שהוא יכול להוציא אותך מזה
שלח לי מייל ואני אשלח לך הטלפון, אתה יכול גם להתקשר אלי אם אתה רוצה עוד פרטים
הודעה פורסם: שני 18 אוג',14 19:16   
חברים וואוו תודה רבה! יש פה הרבה עצות שבהחלט שווה לי לנסות,עד עכשיו אני בשבועיים האחרונים עם הרבה וולטרן קירור הידיים עם קרח וכמובן מנוחה שזה הדבר הכי קשה, להפסיק הכול ופשוט לנוח! מחר אני אלך לעשות קניות לגבי העצות שקיבלתי כאן ואבדוק לגבי שיטת אלכסנדר
הודעה פורסם: שני 18 אוג',14 21:08   
וגם , לתת ליד ולאצבעות לנוח,
לרכוש (בכל חנות אורטופדיה,) התקן תמיכה , כמובן להתיעץ במה מתאים ואולי יש כמה מידות וסוגים,
זה לא זול, אבל בשילוב עם שאר הדברים שהומלצו כאן (כורכום ומשחות)
יש סיכוי טוב שעד שתיפגש עם הרופא - תחלים, או לפחות תשפר
דוגמה:
הקלק על התמונה לצפיה בגודל מלא
הקלק על התמונה לצפיה בגודל מלא
S.Supporter
הודעה פורסם: רביעי 25 פבר',15 10:45   
gromit
Act Compatible
הבסיסט הותיק אוהד אינגר שעבד עם שלום חנוך איבד את הקריירה
הודעה פורסם: חמישי 26 פבר',15 18:03   
בגלל דלקת ביד. חובה לטפל ומהר!
אסף
S.Supporter
הודעה פורסם: שבת 28 פבר',15 21:34   
מניסיון, עולם הרפואה המודרני, שעיקר עיסוקו במציאת "פתולוגיה" וריפויה, לא מאד ערוך להתמודד עם דלקות כרוניות. זאת מבלי לזלזל בהתקדמות המדהימה שיש ברפואה המודרנית בהרבה חזיתות.

אני התמודדתי שנים ארוכות עם כאבים באצבעות 4-5 בשתי הידיים שטיפסו כלפי מעלה עד הכתפיים. מה שהועיל לי הוא שינויים בהרגלי העבודה, החלפת עכבר\מקלדת\כיסא ובעיקר מנוחה באופן קבוע והקטנת השחיקה על ידי הקטנת עומס העבודה. אני חושב שכל הטיפולים המערביים והאלטרנטיביים הם רק שחקני חיזוק במערכה הזאת, ועיקר הריפוי נופל עלינו, הסובלים, שצריכים לערוך שינויים משמעותיים בצורה בה הם מתנהלים.

כיום אגב התופעה לא חלפה לגמרי אך נהייתה אלמנט שולי בחיים שלי שרק מדי פעם זוקף את ראשו (ומזכיר לי שהגיע הזמן לעשות עוד הפסקה ... ).

רפואה שלמה.
הודעה פורסם: שני 16 מרץ,15 00:23   
שמועות אומרות שדיקור סיני עוזר בהחלט

http://www.giladchatsav.com
  itayiiii  
הודעה פורסם: שלישי 17 מרץ,15 21:58   
אז נשלחתי לעשות אולטראסאונד ושם האורתופד מצא שיש לי קרעים בשריר בשתי הידיים אסור לי לנגן מעל לשנה קוראים לזה טניס אלבו רציני בשתי הידיים הרופא נתן לי חבק יד ימין ושמאל (תחבושות אלסטיות) הפניה לאורתופדיה ומנוחה בשום פנים ואופן לא לגעת בגיטרה
(לא חזרתי לפורום בגלל הבעסה שאני לא יכול לנגן)
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » בריאות

לך לעמוד הקודם  1, 2, 3   הבא
עמוד 2 מתוך 3

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון