תפריט
שלום Anonymous ::: 2024, 15:06
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » מקלדות, סינטים ושלטים - Synth
  aboo-halil  
Nord stage 2 וקיובייס לא מתקשרים במידי.מבקש עזרה.
הודעה פורסם: חמישי 23 אוק',14 23:12   
הי חברים:
אני מעוניין לחבר את הקיובייס לנורד במידי,להקליט מידי ולשמוע את הסאונדים של הנורד.ניסיתי המון דרכים ולא הצלחתי.בmidi device maneger הוא לא מופיע.ניסיתי גם עם כבל usb וגם כבל מידי (מהנורד-midi out אל midi in בכרטיס קול).אשמח לעזרה.תודה מראש.
armozassaf
הודעה פורסם: חמישי 23 אוק',14 23:18   
יש לי את אותה הבעיה
Isak.MOE
תומך
הודעה פורסם: חמישי 23 אוק',14 23:22   
שלום חבר.

לפי מה שאני מבין אתה רוצה לנגן מידי מהתוכנה ושהוא ינגן למעשה את הצלילים של הנורד, כן?
נוסף על כך אתה רוצה להקליט תוים במידי מהנורד לתוכנה, כן?

במצב כזה אתה תצטרך 2 כבלי מידי ושניהם צריכים להיות מחוברים לכרטיס קול.
מהנורד out לin של הכרטיס קול
ומה נורד in לout של הכרטיס קול.
כך תקבל מה שרצית.
זה במידה ויש לנורד גם in וגם out כמובן.

IsakE.MOE@gmail.com - drop me a line
My YouTube Channel
facebook
armozassaf
הודעה פורסם: שישי 24 אוק',14 00:36   
תודה רבה על המענה המהיר. חיברתי לכרטיס קול. יש סיגנל MIDI IN ו-OUT ואני יכול להשתמש במקלדת כמקלדת שליטה, אבל אין לי שליטה על הסאונדים של הנורד. כלומר אני לא יכול בעצם להשתמש בנורד כ-VST.
  aboo-halil  
הי
הודעה פורסם: שישי 24 אוק',14 09:48   
כמו שהחבר למעלה תיאר:
חיברתי את midi כמו שצריך.
לקיובייס יש סיגנל כניסה ויציאה של מידי,כלומר תקשורת מידי יש.
הבעיה מתחילה בשלב הזה.אני רוצה שהקיובייס תשלח מידי לנורד על מנת להשתמש בסאונדים של הנורד.שהנורד יהיה מוח הסאונדים וזה לא מצליח.או שזו הגדרות לא נכונות בקיובייס,או הגדרת לא נכונות בנורד,או בשנייהם.או טעות בחיווטים למרות שלא נראה לי,פשוט עניין של הגדרות.
שכחתי לציין שמהנורד יוצאים 2 כבלים של אודיו רגילים (stereo left right) בחזרה לכרטיס קול.כמובן שהכבלים שיוצאים ימין שמאל מהנורד תפקידם לשמיעת הסאונד בלבד,ולא להקלטה.
Isak.MOE
תומך
הודעה פורסם: שישי 24 אוק',14 10:22   
אני לא כל כל מכיר את הנורד אבל הייתי אומר שתנסה לחבר מקלדת שליטה לmidi in של הנורד ולראות אם זה מנגן.
אם מנגן הבעיה בהגדרות של קיובייס, אם לא מנגן הבעיה בהגדרות של הנורד.

IsakE.MOE@gmail.com - drop me a line
My YouTube Channel
facebook
eyalamir
Expert
הודעה פורסם: שישי 24 אוק',14 15:34   
אוקיי, בוא נתחיל:
קודם כל, ברירת המחדל של הנורד שלך היא חיבור USB. זה אמור לעבוד מיד אם אתה על מק, אבל אם אתה על חלונות אתה צריך להוריד דרייבר:
http://www.nordkeyboards.com/sites/default/files/files/downloads/drivers/Clavia%20USB%20Driver%20v3.02%20Setup.zip

אם אתה רוצה לעבוד עם כבל מידי במקום USB, אתה צריך לנתב את הסאונד של הנורד לערוץ הנכון, כדי לעשות את זה, שיפט+כפתור המידי, ואז בתפריט לבחור את ערוץ ה-Global Midi בתור Midi 1 (ברירת המחדל היא - USB1).

לאחר שתקבל סאונד, אתה הולך לשמוע סאונד כפול בזמן שאתה מנגן, כיוון שגם הנורד ישלח ל׳מוח׳ שלו סאונד וגם הסיקוונסר יעשה זאת. כדי לבטל את הפעולה הזו חפש בתפריט המידי את הפרמטר Local ושנה אותו ל-Off (בנגינה רגילה ללא סיקוונסר יש להפעיל את זה מחדש).
הודעה פורסם: שבת 25 אוק',14 21:49   
תודה חבוב. ראשית, באמת קליפ מגניב. ולא רק המוסיקה - הקליפ עצמו מעיף. ראיתי שאתה מנגן בו על טאבלט. אש. לפעם אחרת.
להפעם: ניתקתי את כבל המידי, השארתי רק את ה USB. הדרייבר מותקן אצלי מזמן. אות מידי נכנס מהקלידים. כלומר אני יכול לנגן אל התוכנה (CUBASE 5). אבל לא יוצא אות מידי אל המקלדת. למעשה, ב DEVICE SETUP של התכנה אין אופציה לבחור את המקלדת כ MIDI OUT.
יש לי גם כבל מידי ורק כשאני מחבר אותו אני רואה חיווי של קבלת אות מידי במקלדת (הנורית הקטנה MIDI מרצדת ליד המסך).
eyalamir
Expert
הודעה פורסם: שבת 25 אוק',14 21:56   
בחירת המידי לא אמורה להופיע ב-Device Setup.
כשאתה מחבר את כבל ה-USB, בהנחה שהדרייבר מותקן, אתה אמור מיד לראות את ה-NS2 מופיע כאפשרות מידי אאוט בתוך הערוץ עצמו (באינספקטור מצד שמאל).

אם זה לא קורה, נסה להפעיל מחדש את הקיובייס והנורד, ולוודא שיש לך את הגירסא המעודכנת ביותר של ה-OS בנורד.

לגבי חיבור כבל מידי, האופציה הזו תשמיע סאונד רק אם תגדיר את ערוץ הגלובאל מידי בתפריט שציינתי קודם.

אה, ואני שמח שאהבת את הקליפ. #smile
הודעה פורסם: שבת 25 אוק',14 23:13   
עובד! תודה רבה. מה שעשה את הטריק היה להתקין את הדרייבר בלינק ששלחת. כיף! #clap
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » מקלדות, סינטים ושלטים - Synth

עמוד 1 מתוך 1

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון