תפריט
שלום Anonymous ::: 2024, 07:49
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
רמקולים ל-Amplitube / guitar rig pro
שרשרת זו הוגדרה כמועילה (95) › תצורת הדפסה
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » בקרת צליל, שמיעה
  ypaul123  
רמקולים ל-Amplitube / guitar rig pro
הודעה פורסם: ראשון 06 נוב',16 16:21   
שלום חברים,

הרמקול הנוכחי שלי עושה לי בעיות, אז אני צריך להחליפו.
אני מחפש רמקול שיתן דיוק בצלילים של guitar rig pro ושות' בדגש על איכות הסאונד של המגברים, האפקטים שבתוכנה, IRים וכו'. החדר שלי די קטן והתקציב עד 4000 גג.

תודה מראש לעוזרים.
ReuvenM
Administrator
הודעה פורסם: ראשון 06 נוב',16 17:49   
איך חיברת את הריג עד היום?
אם אתה משתמש בו להקלטות, אז מוניטור אולפני טוב יעשה את העבודה. אם אתה מחפש מגבר/רמקול עצמאי, כמו של גיטרה, תצטרך לחבר את יציאת הריג (שמאל בדרך כלל) בצורה עוקפת פרה-אמפ במגבר ( return input של אפקט לדוגמה) כדי למנוע מהצבע של הקדם להשפיע על האמולציות של הריג.
אם אתה לא משתמש באמולציות של מגברים דרכו, אז מגבר גיטרה המתאים לסגנון שלך יעבוד.
התקציב נראה לי נמוך
הודעה פורסם: ראשון 06 נוב',16 20:32   
היי ראובן, תודה על תגובתך.

המטרה של המוניטור / רמקול לשמש רק כ-OUTPUT לסאונד המגיע מתוכנות האמולציה האלו - על כן אינני יודע האם לבחור במוניטור טוב (יד שנייה כמובן) או ברמקול PA..
הכל הוא לשימוש ביתי, ללא שום הקלטות, רק להנות מהתוכנות ומהאופציות שהן מעניקות.
ArielY
Supporter
הודעה פורסם: ראשון 06 נוב',16 20:48   
מה שאתה צריך זו הגברה נייטאראלית שקופה, שתיתן למדמה מגברים להוציא החוצה את כל הדימוי במלואו.
יש 2 אפשרויות:
1. מוניטורים אולפניים - החיסרון, ווליום נמוך וכמובן לא נייד להופעות או לנגן בחדר חזרות וכו. כמו כן תצטרך מוניטור (לדעתי) "שסוחב" כי אחרת כל העסק ישמע כמו צרצר.
2. אפשרות אחרת ומאוד מקובלת בעולם המדמי מגברים (ברזל או תוכנה) זה הגברה שקופה FRFR = Full Range Flat Response - רמקולים "10 או "12 (בד"כ "12) בתצורה של בוקסה לגיטרה שכוללים גם טוויטר וכמו כן מגבר כוח סטריאו (או מונו אם אתה עם רמקול אחד).
רמקול ל PA גם יכל לעשות את העבודה אבל זה סוג של קומבינה, גם מבחינת הסאונד ובטח שמבחינת המשקל גודל סחיבה מקום שהוא תופס וכמובן מחיר.

שלחתי לך פרטית.
תודה.
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » בקרת צליל, שמיעה

עמוד 1 מתוך 1

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון