תפריט
שלום Anonymous ::: 2017, 02:24
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
  asafa  
ביטול רעש גרירות מהשכנים
הודעה פורסם: שישי 30 דצמ',16 00:59   
שלום
אני במצוקה חמורה וחושב לעבור דירה #sad
יש בעיה אקוסטית של בידוד רעש בבניין שלי.
בחדר השינה שלי אני שומע כל יום מוקדם בבוקר את השכנים מלמטה גוררים דברים (לא טעות : שכנים מלמטה. לא למעלה)
אבל קולות אחרים אמח שומע ממש ממש חלש (צעקות, טלוויזיה) כך שאני מניח שהבעיה היא בבידוד של קולות מתדר נמוך..
לפעמים נשמע שמקור הרעש מגיע מהקירות או מהתיקרה של החדר שלי אבל בוודאות מקור הרעש מהקומה מהחדר מתחתי.
החדר בגודל 2.5 על 2.5. עם פרקט שאני מנחש נבנה מעל מרצפות.
קירות החדר שלי הם מסוג לבנים לא בטון
הדירה היא שכורה אז התקציב שלי הוא נמוך יחסית (מאות עד אלפי שקלים בודדים).

מה ההמלצות שלכם ?
האם שטיח או קלקר על הריצפה יעזור?
האם צריך לשים חומר בידוד על הקירות ? אן כן, האם צריך להשאיר מרווח לאוויר?
חשבתי לקנות תבניות ביצים , להדביק על פלקט וליצור יריעות ניידות שאוכל להכניס לחדר בלילה. האם פתרון טוב ?
האם יש לכם המלצות על איש מקצוע?

תודה רבה !
ReuvenM
Administrator
הודעה פורסם: שישי 30 דצמ',16 11:12   
מדובר בבנין חדש או ישן?
דווקא בחדשים רעשי הגרירה מטרידים יותר בגלל רצפות קרמיקה ללא בידוד נכון תחתיהן (הן כמו ממברנה דקה), כפי שמתחייב בחוק. הבידוד הזה נועד להפיג רעשי הליכה וגרירה, ושוכב על תחתית הבטון למטה ועולה עד מעל הפנלים בקירות. רק על זה שמים חומרי מילוי, יישור ואריחי קרמיקה.
ברוב המקרים הרעשים מגיעים מלמעלה, כי זו החלקה הקרובה יותר לחלל החדר שלך. אך אם בוודאות הרעשים מלמטה, מדובר בליקוי רציני ו/או שיפוץ לקוי של דירה ישנה, ובמקרים כאלה הרצפה שלך לא ממש עוזרת, רק חדר שלם צף יקל את המטרד (יקר).
מאות אנשים סובלים מהבעיות האלה עד כדי ייאוש, ולא עזרו תקרות צפות וכו', כיון שקיים חיבור מכני בין הרצפה לקירות. כמובן שעצמת הרעשים הם תמיד בתלות לסוג השכנים.
אם הדירה שלמטה אינה משופצת והבנין ישן, הרעשים האלה מטרידים גם אותי מבחינת המבנה כולו.
הודעה פורסם: שבת 07 ינו',17 20:09   
מדובר בבניין בן 15 בערך...
תודה על העזרה !
עמוד 1 מתוך 1

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון