תפריט
שלום Anonymous ::: 2017, 21:09
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
סאונד מרוחק ומלא הד
אין דירוג עדיין › תצורת הדפסה
לך לעמוד הקודם  1, 2
ReuvenM
Administrator
הודעה פורסם: שלישי 10 ינו',17 17:09   
נשמע שבכל זאת יש לך אפקט מופעל על הכלי בדוגמה שהבאת.
הודעה פורסם: שלישי 10 ינו',17 18:07   
לא הפעלתי שום אפקט, זה מה שכל כך משונה. גם בערוץ חדש ונקי זה הוקלט בדיוק אותו הדבר. יכול להיות שיש פה נזק של הכרטיס קול עצמו?
DuckTape
תומך
הודעה פורסם: רביעי 11 ינו',17 08:44   
שמעתי את הדגימה.
1.אין מצב שככה נשמע החדר שלך .
2.יש גם יש ריוורב על הערוץ.ללא ספק.

יש מצב שפתחת פרוייקט מתוך הפריסטים של קיובייס? יש כאלה שכבר חמושים באפקטים.
יכול להיות שבכרטיס שלך (לא מכיר אותו) יש אפקטים מובנים ומשהו מהם פתוח ? תבדוק את המיקסר/תוכנה של הכרטיס.
ניסית לפתוח פרוייקט חדש וריק לחלוטין ולהקליט שוב ? מה התוצאות ?

לגבי הקלטת תוף עם שני מיקרופונים,פתח ערוץ סטריאו והגדר מאיזה ערוצים הוא ניזון (הערוצים אליהם חיברת את זוג המיקרופונים) ואז כשתקליט הערוץ יוזן בצד ימין שלו ע"י מיק אחד ומצד שמאל ע"י המיק השני וכך תראה את שני ה"קווים" זזים .כשחיברת 2 מיק לערוץ מונו בעצם רק אחד מהם "נכנס" להקלטה כי אין לאן לחבר את השני.בערוץ סטריאו יש left ו right וכל אחד מהם מסוגל לקבל הזנה שונה.כל הזנה היא בעצם "קו" .
יופי, עכשיו תמחק את המילה קו מהלקסיקון #biggrin

מקווה שעזרתי #thumbsup
t-kol
S.Supporter
הודעה פורסם: רביעי 11 ינו',17 09:42   
מתיאור הבעיה , לדעתי הסיבה היא מיקום המיקרופון ביחס לקחון, נסה מיקומים שונים , מרחקים וזוויות שונות
מומלץ להקשיב עם אוזניות אטומות ולבדוק מיקומי מיקרופון בזמן אמת, )תוך כדי נגינה( ורק לאחר קבלת התוצאה הטובה ביותר - להקליט
הודעה פורסם: רביעי 11 ינו',17 11:55   
Ducktape, תודה רבה! הסבר מועיל מאוד.. לא מבין איך לא ניחשתי שזה מה שצריך לעשות. ו"קו" נמחק בזה הרגע.. :-)

לגבי ההקלטה, באמת אני צריך לבחון מה קורה בפרויקט חדש, אך זו לא הקלטה ראשונה בפרויקט, כך שקשה להאמין שזה פריסט כלשהו.
אנסה להקליט מחדש ואעדכן מה קורה היום. מקווה שיסתדר..

T-kol, ניסיתי מיקומים שונים וניסיתי גם להקליט שירה. די מהר הבנתי שזה לא עניין של מיקום..
העצות שלך מועילות בלי קשר, כדי למצוא את הסאונד המתאים ביותר.

אך אני חוזר שוב לאותה שאלה - עד כמה הדלקת נורת הpeak האדומה גורמת נזק לכרטיס? כל להיות שזה הסיפור - שהכרטיס ניזוק?
  אביעד1330  
בשורות מרעישות
הודעה פורסם: רביעי 11 ינו',17 16:43   
טוב, מניסיון שעשיתי אכן אם פותחים פרויקט חדש ההקלטה נורמלית ותקינה לחלוטין, אבל אם פותחים אפילו ערוץ חדש נקי באותו פרויקט, זה נשמע גרוע.
זה פרויקט שמאוד חשוב לי! מה אני יכול לעשות? זה כנראה כן משהו בהגדרות הפרויקט. לא מצליח להיזכר בשום שינוי שעשיתי בו. כמובן שכל מה שהקלטתי באותו פרויקט בעבר היה בסדר גמור
  אביעד1330  
הודעה פורסם: חמישי 12 ינו',17 00:13   
טוב, עדכון - בסוף העתקתי את כל הערוצים אל פרויקט חדש והכל בסדר.. עדיין אין לי מושג מה הבעיה אבל היא כבר לא מפריעה לי..
תודה גדולה על כל העזרה והעצות, באמת למדתי הרבה..
Unison
נציג עסק/מוסד/שירות
הודעה פורסם: ראשון 15 ינו',17 10:11   
ממליץ לוודא שאין היפוך פאזה אי שם במערת - בהקלטה או בהשמעה... נשמע כמו משהו כזה.
  אביעד1330  
הודעה פורסם: ראשון 15 ינו',17 10:28   
מה זה היפוך פאזה ואיך מסדרים את זה?
UV
Supporter
הודעה פורסם: ראשון 15 ינו',17 16:38   
כאשר שני גלים עם תוכן דומה או זהה מושמעים בו זמנית והקוטביות של אחד מהם הפוכה, כלומר החלק החיובי של גל א' נמצא בדיוק האותו זמן עם החלק החיובי של גל ב' - הם מבטלים זה את זה באופן חלקי או מלא.

למשל, קח הקלטת קריינות במונו והשמע אותה דרך שני רמקולים זהים, לאחד הרמקולים חבר את החוטים הפוך - מינוס לפלוס ופלוס למינוס - תקבל ירידה משמעותית בעצמה וצליל "חלול".
אם תגיע להיפוך פאזה מלא תקבל ביטול מלא.

אם זה קורה, היפוך הקוטביות של אחד הסיגנאלים יפתור את הבעיה, צריך להקשיב במונו כדי לוודע שזה אמנם נפתר.

ממה ששמעתי בדוגמא שלך זה לא המקרה - יש לך ריברב כלשהו שהתגנב להקלטה. אתה צריך לעקוב אחרי כל המסלול של הסיגנאל ולמצוא את זה.
 הגב לנושא
   ראשי » מש' Steinberg

לך לעמוד הקודם  1, 2
עמוד 2 מתוך 2

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון