תפריט
שלום Anonymous ::: 2017, 08:12
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
  ויקטור  
סאונד חלש לאחר צריבה לדיסק
הודעה פורסם: רביעי 11 ינו',17 01:01   
אחרי שעשיתי מיקס על קיובס 5 אני מעביר את כל המיקס דרך מיקסר ימהה מסוף שנות השיבעים ומחזיר לקיובס לשני ערוצים
הסאונד נשמע פגז מלא ונקי , בחזרה מהמיקסר המטרים של הקיובס מראים לבלים גבוהים ,צורב לדיסק וכאן הבעיה ,יוצא לי חלש מאוד בדיסק , זאת אומרת שעל המחשב אני רואה wave חזק אבל בצריבה יוצא חלש. וכל זה קורה גם אחרי שאני עושה סוג של עריכה דיגיטלית למיקס
אם מישהו יכול לעזור אשמח לשמוע
תודה מראש
ויקטור
Solar P
תומך
הודעה פורסם: רביעי 11 ינו',17 07:46   
מה קורה כשאתה משמיע את הקטע לאחר שהקלטת שוב למחשב בחזרה מהמיקסר ? האם בנגן כמו מדיה פלייר או ווינאמפ העוצמה נמוכה ? וודא שבתוכנת הצריבה אין איזשהו תהליך נורמלייז או בקרת עוצמה שניתן לבטל
טיפ קטן , אל תוריד מיקסדאון ישירות מקיובייס . הקלט לתוכנת עריכה כמו סאונד פורג' או וויבלאב בזמן שקיובייס משמיעה את הקטע .
  ויקטור  
סאונד חלש
הודעה פורסם: רביעי 11 ינו',17 12:56   
תודה על המענה כן חלש , אחרי הורדה דרך המיקסר אני מעלה אותו שוב לקיובס ואני גם שומע וגם רואה wav נמוך , בזמן שאני מקליט את המיקס דרך המיקסר אני רואה במטרים של הקיובס ווליום שכמעט מגיע לאדומים , אחרי הורדה רואה את זה נמוך מאוד , בתוכנת צריבה אין תהליך כזה של נורמלייז וחשוב לציין שגם לפני הצריבה זה נשמע חלש ,התחלתי לחשוב שאולי
זאת בעיה בהגדרות של windows 7 או שבהגדרות של הקיובס או של הכרטיס קול . איך מקליטים מקיובס לסאונד פורג'' ?
Solar P
תומך
הודעה פורסם: רביעי 11 ינו',17 21:18   
באיזה כרטיס קול מדובר ?
אתה יוצא מיציאות הכרטיס לכניסה סטריאופונית במיקסר ?
מאיזה יציאות במיקסר אתה יוצא חזרה אל הכרטיס ?
לפי מה שאתה מתאר או שהמאסטר במיקסר החיצוני לא נמצא ב U (נקודת רוויה ללא הגבר מהפיידר) או שבכרטיס קול ווסת עוצמת הכניסה (בתוכנה של כרטיס הקול או חיצוני) נמוך ולא מכוייל נכון
לגבי איך מקיובייס לסאונד פורג' , כשנבין איזה כרטיס קול ואיך אתה מחובר
  ויקטור  
מיקס נמוך
הודעה פורסם: רביעי 11 ינו',17 21:27   
תודה על המענה , אני משתמש בכרטיס echo FireWire 12 , מהכרטיס יוצא מיציאה סטריאו מגיע לשני ערוצים במיקסר ואז יוצא מהמיקסר דרך היציאת הראשית ( מה שהולך למגבר , יש שתי יציאות סטיראו כאלה אחת הולכת למגבר והשנייה הולכת לכרטיס קול) חשוב לי להגיד שבלי קשר למיקסר כשאני עושה סתם הורדה export זה יוצא חלש, והעניין הוא שאם אני מעלה את הווליום במיקסר זה מגיע לדיסטורשן
Solar P
תומך
הודעה פורסם: רביעי 11 ינו',17 22:30   
עשית לי סלט כי כל רגע אתה מוסיף עוד פרט
אתה אומר אומר גם כשאתה עושה אקספורט מקיובייס בלי קשר למיקסר , אתה מקבל קובץ אודיו חלש בעוצמה ?
  ויקטור  
הודעה פורסם: חמישי 12 ינו',17 00:18   
אמת גם באקספורט זה חלש.
Solar P
תומך
הודעה פורסם: חמישי 12 ינו',17 07:29   
אוקיי . כשאתה מבצע אקספורט קיובייס מפנה לחלון חדש עמודה שמאלית שבה אתה בוחר מה לייצא (מאסטר או ערוץ ספציפי נפרד) ומימין , הגדרות נוספות כמו שם , מיקום לשמירה וכו'
בצע צילום מסך (alt+prt screen) וצרף תמונה
אם אני מסכם את כל מה שאמרת עד עכשיו המצב הוא כזה
1.בהשמעה כולל זמן עבודה עוצמת ההשמעה תקינה גם ITB וגם במיטרים של הקונסולה אתה רואה חיווי עוצמה הגיוני
2.ביצעת אקספורט לצורך העניין פתחת פרוייקט חדש נקי השתלת שני קבצי אודיו בשני ערוצים שונים ביצעת אקספורט הקובץ שהתקבל נמוך משמעותית לפני הסיכום
עוד תוספת שפיספסנו ? #smile
עמוד 1 מתוך 1

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון