תפריט
שלום Anonymous ::: 2024, 11:05
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
שרשרת בהקלטה
שרשרת זו הוגדרה כמועילה (245) › תצורת הדפסה
לך לעמוד הקודם  1, 2
נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » כתבות נושא ומדריכים
  nirm123  
Act Compatible
ראובן ,תודה ענקית!
הודעה פורסם: רביעי 02 יול',03 10:53   
שלום.

אולי אני לא צריך לשלוח את זה באופן פרטי ,אבל אולי גם חשוב שכולם יראו.
לצד הביקורת שהיתה לי על ניסוח שאולי אפשר היה להיות בו יותר זהיר(אבל...שוב...זה כנראה הרגשי שלי יותר מהכל) יש לי תודה אישית ענקית לך על המידע ועל הנכונות האדירה לעזור ועל כך שזה מהווה דבר ללא תחליף ,זה לא כמו לקרוא manual ולא כמו לשמוע מאנשים ,זה לשמוע מאחד שהיה שם ועשה הרבה ,כאלו אולי יש עוד(לא רבים לדעתי בארץ) אך הם לא חושפים את הידע שלהם לטובת כל כך הרבה אנשים ,אז...שוב סליחה על הרגשי המיותר שלי ,בסה"כ זה דיון טכני
ותודה על ההסבר המפורט ,סידרת לי הרבה דברים מראש.

ומצטער על ההשפתכות שהחליפה את הרגשי... :yuck:
אבל קבל את מלוא ההערכה והתודה האישית שלי.
ניר.
BoazP
הודעה פורסם: רביעי 02 יול',03 11:14   
טוב מה שראובן כתב אולי ענה על השאלה אבל זה היה ארוך מדי כדי שאני אדאג לקרוא כרגע אז רק טיפ קטן לגבי מה לא בסדר בשרשרת. קודם כל זה קצת מבלבל לראות אפקטים נכנסים אחרי האמצעי הקלטה (כרטיס קול). לכן היה רצוי שהיית מסביר שזה אפקטים פנימיים של מחשב ולא משהו חיצוני כדי שנבין שמדובר בחיבורים וירטואליים ולא חיבורים חומריים וההבדל הוא מהותי.

איך שאני הבנתי - מה שקורה כאן זה שאתה מכניס את האות בצורה יבשה רק אחרי PREAMP. זה אומר אגב שאם כבר הכנסת אות יבש לכרטיס קול, אתה יכול פשוט להקליט אותו יבש, תוך ניטור עם אפקטים בזמן אמת, בלי שהאפקטים נכנסים להקלטה שזה עדיף כי אם אתה מכוון משהו לא טוב אתה יכול לשפר אחר כך... אבל יש לבדוק שהסיגנל היבש הוא סביר דהיינו לנטר קצת יבש בלי אפקטים ולראות שהסיגנל לבדו לא נמוך במיוחד לפני שמנטרים עם אפקטים.

לעומת זאת יש מצבים שתרצה להעביר אפקטים חיצוניים ואז אם אתה מערבב אותם עם אפקטים במחשב תצטרך להעביר הלוך ושוב כדי לתאם את השרשרת. אני מניח שזה לא מצבך ואחסוך במקום אבל אם אתה משתמש באפקטים חיצוניים פרט.

לגבי DE-ESSER, זהו גם סוג של קומפרסיה אז אתה מריץ כאן שני קומפרסורים! DE-ESSER צריך להיות משולב בקומפרסור שבו אתה משתמש, לא שימוש של שני קומפרסורים ביחד אלא אם כן אתה רוצה לחסל לחלוטין כל שמץ של דינמיקה אנושית בסיגנל שלך.

כל מה שנאמר כאן זה רק טיפים ולא יעזרו אם לא תקרא ותשכיל להבין את משמעות תפקידו של כל רכיב בשרשרת ואז המיקום שלהם יהיה כבר ברור לך.

בועז
נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » כתבות נושא ומדריכים

לך לעמוד הקודם  1, 2
עמוד 2 מתוך 2

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון