תפריט
שלום אורח ::: Thu, 19 Jan 2017, 15:00
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

ZED - סדרת המיקסרים החדשה של A&H

Tuesday, 01-03-16, 00:00, מקור: ::: ::: נושא: אולפן והפקה

הסדרה החדשה מעניקה איכויות גבוהות, בגודל קומפקטי ובאמינות שלא הייתה קיימת ביחס למחיר האטרקטיבי.

ZEDi-8

סדרת ה ZED החדשה של Allen & Heath מהווה פתרון אלגנטי וחכם למיקסר אומנים, חדרי חזרות, להופעות, בתי ספר ומוסדות חינוך אחרים, חדרי ישיבות, מפעילים אמנותיים וכל מי שמחפש מיקסר ידידותי, איכותי ואמין במחירים שלא הכרנו לפני כן.

היתרונות של סדרת ZED רבים, ומבליטים אותם משמעותית מעל פתרון אחר בתקציב דומה. חברת Allen&Heath בעלת ניסיון עצום בתחום הקונסולות והמיקסרים כבר כמעט 50 שנה וידועה במיקסרים אמינים הנשמעים מצוין לאולפנים ומופעים.

היופי בסדרה החדשה הוא שמקבלים מה שצריך בלי תוספות מכאיבות כלכלית, כמו EQ מוזיקלי ופשוט להפעלה, אפקטים איכותיים עם סנכרון בדגמי ה-FX, שליחה פשוטה לאוזניות, שימוש בכבל חשמל ללא שנאי מיוחד, יציאות XLR מאוזנות בכל הדגמים, כרטיסי קול מקצועיים בדגמי ה -ZEDi, ומעל הכל - איכות שמע בסטנדרט מקצועי גבוה.

המיקסרים החדשים מציגים איכות בניה גבוהה, פתרון איכותי שלא היה קיים עד היום לנגני הקונטרולרים DJ הרוצים להוסיף כניסות מיקרופון מבלי לפגוע באיכות, להופעות, מערכת שמע לעסקים, אולפנים (סדרת ה-i כוללת כרטיס קול מובנה).

ZEDi-10-CloseUp-5

בנוסף, כל הנובים, הפיידרים, הכפתורים והחיבורים מחוברים ישירות למארז ולא ללוח הפנימי, וזאת לעמידות בזעזועים חזקים, לנשיאה בתיקים ללא פחד ולאמינות גבוהה לאורך שנים.
כמו כן  הם מציבים רמת רעש נמוכה יותר, עם סאונד נקי מעיוותים ובסטנדרט מקצועי, וכוללים חיבורי XLR מאוזנים. ( כולל גם יציאות PL נפרדות ).

כניסות כלי נגינה (DI) מצויים בכל הדגמים, לא רק כניסות Line, וכניסות מיקרופון שקטות ואיכותיות GSPre באיכות אולפנית, מעניקות סאונד נקי וברור - החלק החשוב ביותר בכל מיקסר.
על כל ערוץ קיים כפתור שליחה לאוזניות, ומנוע אפקטים משובח באיכות גבוהה (לדגמי ה-FX), כמות קטנה אבל מדויקת למטרה, דיליי וריוורבים מעולים לשירה, כלי נגינה, חזנות וכו'. 

מסדרת ZED הגיעו 4 דגמים חדשים עם ובלי אפקטים. ZED 6 ו- ZED 6 FX המכילים זוג כניסות מיקרופון, זוג כניסות כלים וזוג כניסות ליין סטראופוניות באיכות הגבוהה ביותר , וה-ZEDi 10 וה-ZEDi 10 FX עם 4 כניסות מיקרופון, זוג כניסות סטראופוניות, כניסות כלים וכרטיס קול מקצועי מבוסס ASIO/Audio Core 24bit/96kHz עם 4 כניסות הקלטה ו4 יציאות השמעה בחיבור USB.

ה-ZED 6 הינו דגם קומפקטי ואיכותי, קל להפעלה ואמין במיוחד. הוא כולל 2 כניסות מיקרופון, 2 כניסות סטראופוניות (4 מונו), 2 כניסות DI לכלים (גיטרה, בס וכו'), סינון להסרת תדרים שאינם רצויים בדיבור/שירה (מה שמשפר את המובנות), פיידר איכותי ליציאות המסטר 60 מ"מ, יציאות XLR מאוזנות, שליחה לאוזניות מכל ערוץ, ומתח פאנטום 48V יציב לקונדנסרים.

ה-ZED 6 FX -אף הוא מיקסר קומפקטי ואיכותי, קל להפעלה ואמין במיוחד, הכולל מנוע אפקטים סטראופוני עם יכולות סנכרון. הוא מציע 2 כניסות מיקרופון איכותיות, 2 כניסות סטראופוניות (4 מונו), 2 כניסות DI לכלי נגינה, מסנן לניקוי תדרים, ודומה בשאר התכונות לדגם הנ"ל.

PB_ZED6FX_grey

ה-ZEDi 10 הוא מיקסר איכותי להופעות, הקלטות ולאולפן, ופה הוא משולב כרטיס קול מקצועי הכולל 4 כניסות הקלטה ו-4 יציאות השמעה בחיבור USB, כולל תוכנת Cubasis LE, זוג כניסות סטראופוניות עם חיבורי PL מאוזנים, ומעולה גם לחדרי חזרות המציעים הקלטה רב ערוצית.
2 כניסות כלי נגינה, EQ מפורט וחכם, יציאת AUX לחיבור מוניטורים, אוזניות in-ear או אוזניות טכנאי, פיידרים 60mm ליציאות המאסטר, ויציאות XLR מאוזנות בנוסף לחיבורי ה-PL.

ה-ZEDi 10 FX  משלב  גם כרטיס קול מקצועי וגם מנוע אפקטים איכותי. הוא מציע 4 כניסות הקלטה ו-4 יציאות השמעה ברזולוציה  24bit/96kHz וכולל תוכנת Cubasis LE. כאן אנו מוצאים  4 כניסות מיקרופון איכותיות ברמת רעש נמוכה, זוג כניסות סטראופוניות עם חיבורי PL מאוזנים, 2 כניסות כלי נגינה, מעבד אפקטים מושלם להופעות, לקריינות ולמוניטור בהקלטה, וכמובן זהה בשאר התכונות המעולות של שאר הדגמים במשפחה.

חדשות אחרונות
עשוי לענין אותך...
 • כלים וירטואליים, פלאגים - VST/i
  Kush Audio Omega Transformer 458a
  DrDataMiner: שימו לב : זה עוד לא בחוץ (אעדכן כשזה ייצא). קישור בעיני סדרת הפלאגים זו נותנת את ה-"תמורה-מול-אגרה" הטובה ביותר שיש בשוק (המסחרי) ולו בגלל המחיר תמורת התוצאה : 29$ (אבל מצר לשרשור המלא אחרון
 • פלגינים חינמיים מומלצים
  RE: TONE2
  shpitz_yl: הסינטי הזה יושב לי על ההארדיסק כבר הרבה זמן ודי שכחתי ממנו. תודה על התזכורת :thumbsup: לשרשור המלא אחרון
 • פלגינים חינמיים מומלצים
  RE: discoDSP OB-Xd - אוברהיים OB-X (ועוד כמה OB'ים) חינמי מעולה
  shpitz_yl: חבילות הסמפלים והבנקים שיצרת - נהדרים ! :thumbsup: תודה :) , מתישהו כשיצטברו לי מספיק פריסטים אני ישחרר עוד בנקים. כרגע על הכ לשרשור המלא אחרון
 • מאסטרינג
  RE: סיכום אנלוגי VS סיכום דיגיטלי
  DrDataMiner: זה בזכות התגובה של אילן, שהשרשרת הזו מקבלת, לדעתי, ערך אמיתי :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: תודה :thankyou: לשרשור המלא אחרון
מקומי