תפריט
שלום אורח ::: Sat, 25 Mar 2017, 03:12
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

RANE  - מוצרי החברה למקצועני DJ's שוב בישראל 

Wednesday, 30-03-16, 00:00, מקור: ACT @ RM ::: ::: נושא: הגברת קול, DJ

בשורות טובות לדיג'ים המקצועיים - כל מוצרי החברה מוצעים בישראל במחירים הזולים בעולם.


RANE היא  יצרנית אמריקאית הנחשבת חלוצה בתחום המיקסרים המקצועיים וכרטיסי קול לתוכנת הסראטו. היא היחידה בעולם שיצרה ומייצרת עד היום את כל מרכיבי מוצריה בעצמה, מתוך אמונה שאיכות המיקסר טמונה בפרטים הקטנים, ולכן מוצרי החברה נחשבים לאמינים בתחומם, עד כדי, שעד היום ניתן למצוא בעמדות אנדרגראונד ואצל משתמשים פרטיים מיקסרים של RANE בני 15 שנה ויותר שעדין עובדים למופת עם אותו סאונד טכנואידי שמן שגם כיום אין לו תחליף.

מוצרי החברה מאופיינים בהנדסת אנוש מבריקה ובמבחר אופציות נגינה ייחודיות ,שעוצבו בהשראת הדיגי'ס המובילים בעשור האחרון, וכל זאת תוך שמירה על הסאונד האנלוגי והאגדי, מה שהפך את RANE לאימפריה.

המיקסרים של RANE אינם מיועדים לכל דיג'י, ומי שמחפש מיקסר פוזה סטנדרטי לא ימצא כאן את מבקשו. הם מכוונים לרמה הגבוהה ביותר, למי שמסרב להתפשר על הסאונד הויניליסטי, ומיועדים לדיגי המחפש לאתגר את עצמו ולמתוח גבולות במגרש טכנולוגי רחב אופציות, שהוכן ודוגם לביצועי סקרצ' קיצוניים ומקוריים.

כל המיקסרים של החברה נמצאים כעת בתצוגה פועלת בפאנקי  ובשנה הקרובה גם במחירים הזולים ביותר ברשת העולמית. זו היא הזדמנות טובה במיוחד לחדשים מבניכם לצאת קצת מהעדר ולבדוק  את הדשא בשדות זרים.
 

ה-MP2015 הוא מיקסר רטרו מזן נדיר שעיצובו החיצוני מזכיר מיקסר קאסטום רציני בבניה עצמית, אבל מבפנים מכיל את הטכנולוגיה החדישה ביותר שקימת בעולם הדיג'י המקצועי.  RANE מכריזים שזהו המיקסר הטוב ביותר שנבנה ע"י החברה, ומדובר במיקסר לדיג'ים מקצועיים ותיקים.

ה MP2015 מציג תחום דינמי רחב בהרבה מכל מיקסר אחר ובכל קטגורית מחיר. הכניסות והיציאות עם תחום דינמי של 116dB ועיוות מרבי של 0.001% THD-N, נתונים השווים לקונסולות האולפניות היקרות ביותר בעולם. 

ה-TTM56S הוא המיקסר האנלוגי הנצחי  שיצא כעת לשוק במהדורה עכשווית ,המיישרת קו עם כל חידושי טכנולוגית הרכיבים של סדרת המיקסרים החדשה מהחברה. זו מעניקה שיפור ניכר ברמת הכפתורים והפיידרים, שדרוג הכניסות והיציאות עם מחברים מעולים ובנייה חזקה,המאפשרת למיקסר לעבוד גם בתוך ערמה של חול...

לפראמפים של הפטפונים במיקסר יצא מוניטין בעולם, וכל מי שעובד עם ויניל לא יכול להרשות לעצמו לא להשתמש בזו, כאשר ה-56 הוא כרטיס כניסה כלכלי ביותר המכניס אתכם לעולם המקצוענים, המבטיח לכם חופש פעולה אמנותי על העמדה וסאונד אנלוגי ללא תחרות

ה-TTM57MK2 הוא מיקסר דיג'יי  Stand Alone, שני ערוצים, המשלב כרטיס קול כפול מבוסס USB, לנגינה של תקליטי קוד -זמן במערכת DVS, ובנוסף, משמש כקונטרולר מלא וייעודי לתוכנת Serato DJ. 
ממשיך דרכו של ה-TTM57 החלוצי בתחום המיקסרים לדיג'יי, הTTM57mk2 נשאר נאמן לדגם הראשון והאגדי אך טומן בתוכו שיפורים משמעותיים; אינטגרציה עם התוכנה, הרחבת אפשרויות השליטה וכרטיס הקול הכפול המאפשר חיבור של שני מחשבים בו זמנית!

מבחינת סאונד,ניתן למצוא כאן זרימת אות נקייה בעוצמות בריאות ונכונות, ואיכות המרה בעת השמעה והקלטה מגיעה לאיכויות הגבוהות ביותר שידועות כרגע בעולם המיקסרים לדיג'יי, בין אם מדובר בשימוש תובעני באולפן או בהופעה חיה, עם תדר דגימה של עד 96Khz  ועומק ביט  32Bit Float.


Rane Sixty Two  הוא מיקסר פורץ דרך בעולם הדיגי'י המקצוענים, והראשון שאפשר חיבור 2 מחשבים לעבודה בו זמנית.
מגיע עם מערכת DVS מותקנת ותקליטים/דיסקים טיים קוד, מדובר במיקסר עם סאונד ייחודי המשלב חום ודיוק מושלם בהוצאת תדרים מהמיקסר למערכת ההגברה. כל חלק וחלק במיקסר הוא הטוב מסוגו וזה מתחיל מאיכות הפיידרים בערוצים, דרך מלאי כפתורי השליטה  ועד המחברים של הכניסות והיציאות בחלקו האחורי.

אמת שאין בנייה המשתווה למפרט הבלתי מתפשר של חברת RANE בשלל מוצריה וה-Rane Sixty Two הוא גולת  הכותרת .  עם עיצוב ארגונומי קשוח ואפשרויות עבודה בלתי מוגבלות מול תוכנת  SERATO DJ ופטפונים, כל אלה ועוד הפכו את תחנת העבודה המטורפת הזאת  למיקסר DVS סקראצ' הנמכר ביותר בעולם  בשנתיים האחרונות ובצדק.
עכשיו בפאנקי המיקסר נמכר במחיר הכי זול בעולם זאת ההזדמנות שלכם לקפוץ לליגה הגבוהה ביותר בתחום וגם ליהנות מהמחיר והדרך.

ה Sixty Four הוא המיקסר 4 ערוצים הסטנדרטי של החברה. כאן דחפו כמות יכולות עצומה ואת הטכנולוגיה לקצה הגבוה, וזאת עם איכות סאונד ובנייה למופת. המיקסר מציע שליטה חסרת תקדים על מקורות אנלוגיים וזוג כרטיסי קול מובנים עם 6 שליחות למחשב ו-5 שליחות לכל חיבור USB לעבודה של שני DJ’s בוא זמנית.
הוא כולל את תוכנת SERATO DJ עם 4 תקליטים ו-4 CD’s הפועלים בצורה מושלמת יחדיו. בנוסף דרייברים עם תמיכה ל -ASIO Core Audio ו- MIDI לכל תוכנה.
כל תוכנת DJ או DAW יכולה לעבוד מול כרטיסי הקול, וזאת עם 12 כניסות ו- 10 יציאות באיכות גבוהה. זוג חיבורי ה USB נפרדים, כך ששני DJ’s יכולים לנגן על אותו המיקסר עם שתי תוכנות שונות, כולל Time code ושליטת MIDI נפרדת ושתי יציאות אוזניות. 

והנה הדגמת חובה:

חדשות אחרונות
עשוי לענין אותך...
 • פלגינים חינמיים מומלצים
  RE: חדשות חינמיים לחודש מרץ 2017
  DrDataMiner: אגב, לכל המצקצקים ולנגועים ב-טרפת האנלוג ("סאונד רזה/אין נמוכים/אין גבוהים" ובלה בלה מהסוג הזה בקשר לסינתים וירטו לשרשור המלא אחרון
 • מוסיקה אלקטרונית
  RE: ביט שיצרתי לאקפלה של common - dooinit..אשמח לביקורת
  המשנן: תודה שהקשבת לקטע ותודה על הביקורת אני חושב לקחת שיעורים פרטיים בתאוריה ונגינה (קלידים) כדי שאוכל להתבטא טוב יותר במוזיקה שלי ולא לשרשור המלא אחרון
 • כלים וירטואליים, פלאגים - VST/i
  AudioThing Outer Space - טייפ אקו וינטג'
  DrDataMiner: בראשית היה Outer Verb (כבר לא קיים. הוחלף במעבד הנדון פה). וירא קרלו (התכנת האיטלקי) כי טוב... וישמע את המשתמשים.... ויביא לשרשור המלא אחרון
 • בקרת צליל, שמיעה
  RE: מחפש את ה U47 / KM84 / 1073 של האוזניות(:
  הופמן: סיכום ביניים,פלוס מילה טובה: חפרתי עוד קצת והגעתי לשלב שדורש האזנה,עשיתי טלפון ל "פיוז" בגבעתיים ואמרו תבוא אבל אין את הד לשרשור המלא אחרון
מקומי