תפריט
שלום אורח ::: Mon, 21 Aug 2017, 13:04
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

S-MKIII - סדרת מוניטורים חדשה מ-Quested

Monday, 27-02-17, 00:00, מקור: ACT @ RM ::: ::: נושא: אולפן והפקה

עם עיצוב חדש ואלגנטי, הם יורדים נמוך יותר ומציגים שיפור משמעותי בביצועים

mkiii

סדרת S של יצרנית המוניטורים האולפניים Quested, המצויים באולפנים מובילים בעולם, עברה מהפך מרענן, עם עיצוב ארגז מרהיב, אלקטרוניקה חדישה ורמקולים משודרגים לרוחב כל דגמי הסדרה.

שניים מהדגמים,  S6R ו- S7R נהנים אף מתוספת בתחום התדרים הנמוכים, עם שיפור וציפוי חדש לרמקולים, מה שמעלה את רמת הביצועים גם בטווח הביניים בשיתוף עם מגברים בקלאס A/B.

ה-S6R תוכנן לעבוד עם הסאב-וופר SB10R במערכת מפוצלת לשלשה תחומי תדר, עם סאונד נפלא ובגודל ארגז קומפקטי. מאוד קל למקם אותו היכן שאין הרבה מקום, והיענות התדר הנמוך מספיקה לרוב היישומים.

אם דרוש תחום נמוך יותר בשימוש איתו, העיצוב הייחודי מאפשר שילובו של הסאב SB10R כך שהתחום יורד עד ל-25 הרץ, ועצם היותו מסונכרן מופע עם הדגמים האחרים בסדרה, ניתן לשלבו במערכת רב-ערוצית בקלות רבה.
S6R_MKIII

המוניטור הקומפקטי והאקטיבי אידאלי לאולפנים קטנים, והמיסוך המגנטי עוזר במניעת הפרעות למסך מחשב צמוד. הוא המוניטור הנבחר ליישומי 5.1, הקלטות קריינות, פוסט פרודקשן ותחנות שידור, תחנות אודיו מבוססות מחשב והקלטות שטח.

ה-S7R מציג שני מגברים בקלאס A/B מתוצרת  MC2 (יצרנית המגברים המובילה) המספקים 190 וואט של סאונד מדויק, בתוך ארגז מכויל היטב בעל שני מפלטי בס למניעת ערבול בתדר הנמוך. בתוצאה מתקבל סאונד טבעי, מדויק וחזק מתוך מבנה קומפקטי ולתחום היענות רחב במיוחד המתאים לכל יישומי המוסיקה.
S7R_MKIII

יחידת הטוו'יטר היא אותה יחידה הקיימת במוניטורים הגדולים יותר של Quested ומתאפיינת ברזוננס נמוך במיוחד, מה שמאפשר חיתוך נמוך יחסית בקרוסאובר, כך שאלמנט הטוויטר והבס מחולקים נכון יותר ומציגים תחום ביניים מעולה, הקיים בד”כ רק במערכות  3-Way יקרות בהרבה.

ה-S8R הינו המוניטור הנחשק באולפנים מקצועיים, ומציג אף הוא שני מגברי קלאס A/B המספקים 370 וואט, וזה הופך אותו לחזק במיוחד מסוגו.
גם כאן שני מפלטי הנמוכים בחזית, בתוך מארז קומפקטי, עוזרים לשמור על סאונד מדויק במידות ארגז צנועות.
S8R_MKIII

התקורה הגבוהה של המגברים והדרייברים הופכת אות המוניטור לאידאלי עבור כל סגנון מוזיקלי, היכן שהיענות תדרים מלאה נדרשת ללא שימוש בסאב-וופר מותאם, וגם כאן ניתן לערבב דגמים שונים מהסדרה ליישומים רב-ערוציים הודות לסינכרון המופע ביניהם.
מעולה לחדרי בקרה בינוניים וגדולים, כמוניטור לשדה שמיעה קרוב בחדרים רחבים, להפקות מקצועיות ולפוסט.

Quested נוסדה רשמית בשנת 1985  על ידי Roger-Quested, שעוד קודם לכן עיצב והקים מערכות מוניטורים באולפנים בהם עבד כמהנדס סאונד.
זוג ה-Quested הראשון (212) נמכר לאולפני Rooster בתחנת “Shepherds-Bush” בלונדון. גם האולפנים וגם ה-QUESTED שלהם ממשיכים לעשות חיל.
שני זוגות נוספים נרכשו על ידי Ray-Davies עבור אולפני Konk בצפון לונדון. לשניים מאולפני Abbey-Road יש מערכות Quested שקועי קיר, אשר שימשו בפרויקט השחזור האחרון של ה”ביטלס” באולפן 3. 
חלק גדול מהמוזיקה החשובה של העת האחרונה באנגליה הופק באולפני “SARM” של “Trevor Horn’s” (להקות ואמנים כמו: The Prodigy, Seal, Take-That ורובי וויליאמס) על מערכת ה- Quested שלהם, ששודרגה  לאחרונה על ידי רוג’ר קווסטד למערכת 5.1.  אולפן 3 של “Trevor Horn’s” נחשב ל-“חדר הסאונד הטוב ביותר עולם”.

חדשות אחרונות
עשוי לענין אותך...
 • קידום עצמי
  RE: מה אתם אומרים? קטעים מתוך אלבום שאני עובד עליו
  onashx: למי שאהב את הקטעים הקודמים וקצת אוהב קצב לא סטנדרטי, הנה עוד אחד. לשרשור המלא אחרון
 • DIY, אלקטרוניקה וחיווט
  RE: עזרה עם מנוע צעד בבניית Laser Harp
  ReuvenM: ספק כוח כזה כזה שיתן ביציאה 1.2 אמפר ומתח 5-12 וולט. יותר מתח לא יזיק במקרה הזה (במגבלות) אך חשוב שיכולת הזרם תהיה עד הערך הנקו לשרשור המלא אחרון
 • DIY, אלקטרוניקה וחיווט
  RE: בעיות עם חיבור מיקרופון עם התנגדות גבוהה
  pig black: לגבי DI אקטיבי, זה בטוח לחבר אליו את הריבון? אין סיכוי שהמתח של הפאנטום יגיע לריבון ויקרע אותו? מתח הפאנטום לא אמור להגיע לשרשור המלא אחרון
 • מחשבים - אופטימיזציה ותחזוקה
  מחשבון חביב של אכלוס כונן כנגד זמן פריטים ופורמט ההקלטה
  mixtrim: באתר של sounddevices הופיע ה"מחשבון" הזה בו ניתן להזין גם כמות ערוצים ושאר פרטים כגון תדר דגימה וביט, והנתון הי לשרשור המלא אחרון
מקומי