תפריט
שלום אורח ::: Mon, 01 May 2017, 03:26
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

המיקרופונים של Aston בישראל!

Friday, 26-08-16, 00:00, מקור: ACT @ RM ::: ::: נושא: אולפן והפקה

Aston עשו את דרכם לאולפנים המדוברים בעולם.  חייבים להקשיב כדי להאמין שקיימת איכות כזו במחיר משתלם.

Aston אספה סביבה צוות אגדי של טכנאי קול, אמנים ואנשי תעשייה בעלי שם כדי ליצור סטנדרט חדש למיקרופון - הכלי מס' אחד בהקלטות, כזה המכיל חומרה משובחת ונשמה אמנותית גם יחד.
עם פאנל כה רחב של יועצים, מבקרים ומשתמשים, החברה כבר הוציאה לשוק שני דגמים שהפכו להיט בן לילה.

ה-ORIGIN הינו קונדנסר בעל מרקם קליטה כיווני העושה שימוש בקפסולה "1 מצופה זהב. הוא רב שימושי, כך שניתן ליישם אותו על כלי נגינה רבים, והוא מצטיין עם גיטרות אקוסטיות ושירה.

הקפסולה עצמה נבחרת בקפדנות מפס היצור ומותאמת לה יציאת אות נטולת שנאי, והכל דרך נתיב אות עשוי מהרכיבים המשובחים ביותר.

נועד להפיק סאונד ישיר, חלק ואינטימי, המיקרופון מציג תוצאה שקופה וטבעית להפליא. ראש המיקרופון הייחודי בעל רשת גלית, לא רק נראה יפה אלא נועד להגן בצורה יוצאת דופן על הקפסולה - הרכיב הכי רגיש ופגיע במיקרופון.
המבנה בולם הזעזועים מסוגל לחזור למיקומו המקורי לאחר מכה קשה ללא נזק כלל. מבנה זה גם מציע דחיקה של אות שמחוץ לציר הקליטה ומניעת תופעות לוואי בהקלטה.

המיקרופונים של אסטון אף כוללים מגן רוח ייחודי הבנוי מרשת סרוגה ישירות בראש המיקרופון. השזירה האקראית מאפשר לגלי הקול לחדור בעוד פרצי אוויר נבלמים היטב.
הוא אף משמש כהגנה מעולה מול הפרעות מגנטיות וקרינה, מה שהופך את המיקרופון לאידאלי ביישומים הדורשים רגישות רבה.
כל מבנה הראש הזה, הבנוי מקשה אחת, בנוי מפלדת אל-חלד כך שלעולם לא יחליד, אפילו אם ינותק ויישטף בניקוי.

עוד תכנון ייחודי ל-Origin הוא החלק התחתון העשוי כיחידה המכילה את מחבר היציאה ומתאם הסטנד. אין אלמנט כזה בשום מיקרופון כיום, וכיוון שבולם הזעזועים המובנה הוא כה טוב, ניתן להעמיד את המיקרופון ישירות על כל סטנד ללא חשש, ובונוס נוסף הוא הקלות בטיפול במיקרופון עקב כך.

Origin End Caps

ראוי לציין שהמיקרופונים נצבעים בטיפול יחידני ולא במסות. כל מכלול מקבל טיפול אישי במשך 4 שעות לקבלת חוסן חיצוני וגימור יפה במיוחד, כולל חריטת המנטרה של החברה על הגוף..

וכאן אנו מגיעים לדגם השני, SPIRIT, הדומה בהרכב הייחודי למיקרופון הנ"ל אך מציג מירקם קליטה ניתן לבחירה, אף הוא בעל קפסולה "1 מצופה זהב.
בורר המצוי על גוף המיקרופון מאפשר בחירה בין מירקם קליטה רב-כיווני, כיווני או תצורת-8, והוא מאפשר גיוון רחב ביישומים כדי לספק הקלטה מאתגרת עם כל כלי נגינה, ואף הוא מצטיין בלכידת  כלים אקוסטיים ושירה עקב הסאונד השקוף והטבעי שלו.

ה-Spirit תוכנן להעניק סאונד פתוח ויפה, ומבריק בהרמוניות. התוצאה מדויקת ביותר, כזו הלוכדת פרטים רבים מהמקור גם בתחום הגבוה וזאת ללא תוספות לוואי הקימות בקונדנסרים אחרים.

גם כאן נעשה שימוש במגן רוח ובולם הזעזועים הייחודי לאסטון, ומכלול המוצא עם מחבר ה-XLR ותיברוגת לסטנד, רכיבי אלקטרוניקה יחידים מוקפדים ידנית, ומעגל מתח המאפשר הגברה חלקה ונקייה.

סקירה ב-Tape OP וב-Musicradar

חדשות אחרונות
עשוי לענין אותך...
 • מש' Steinberg
  RE: צליל מתמשך
  noga0912: מצאתי , תודה לשרשור המלא אחרון
 • מקלדות, סינטים ושלטים - Synth
  RE: למה אין מקלדות שליטה פסנתריות נורמליות?
  aviadme: אני לא צריך את כל הטררם של workstations כמו סיקוונסר וצלילים שאני אף פעם לא אשתמש, צריך רק שיהיו דגימות מעולות, ומקלדת שקו לשרשור המלא אחרון
 • כלים וירטואליים, פלאגים - VST/i
  RE: עוד קצת מהחינם הזה.. ואנחנו מסודרים!
  mixtrim: :welcome: שמח להגיש לכם עמוד נוסף בשרשור בקונספט חדש לגמרי, וכזה שמאתגר.. אותנו, כי הפעם- מלווים איתי את השרשור ומאחורי ה לשרשור המלא אחרון
 • פיתוח ותכנות יישומי אודיו
  RE: שפת C Sound והתוכנה שלה מישהו מכיר? {לינק מצורף}
  moishroom: אגב נסתי לבדוק אם אפשר להפעיל את הDLLים שהCABBEGE יוצרת והם לא עבדו לי בקיובס 5 היא לא מזהה אותם גם אם מגדירים את התיקיה שלהם עצמה לשרשור המלא אחרון
מקומי