תפריט
שלום אורח ::: Fri, 23 Jun 2017, 20:20
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

Zen Tour - ממשק אודיו שולחני קומפקטי + אפקטים מ-Antelope Audio

Sunday, 23-10-16, 00:00, מקור: ACT @ RM ::: ::: נושא: אולפן והפקה

עם 8 כניסות/יציאות, שפע כלים למוזיקאים בתוכו,  אנטילופ מטילה ג'אם השראה לשוק

Zen Tour

Antelope Audio, בעלת המוניטין בתחום ממשקי האודיו בעלי המרה ושעון יוצאים מהכלל, פונה אל נישת המוסיקאים והיוצרים עם ממשק עתיר יכולות גם בתחום עיבוד הסאונד.

ידוע שהטכנולוגיה העכשווית מאפשרת כיום  לכל אחד להקליט בקלות יתרה. אולם, יצירת מוזיקה היא לרוב חוויה משותפת של כמה נגנים, וממשק של 2 כניסות ואפילו ארבע כבר לא מספיק. כדי להנציח חוויית נגינה עם חברים, לדוגמה, אנו זקוקים ל-8 ערוצים לפחות, בתוך ממשק אודיו נייד, כזה שניתן להכניס לתיק בקלות ולקחת איתנו לכל מקום.

כאן נכנסת אנטילופ לתמונה עם שבירת המוסכמות לגבי ממשק נייד וקומפקטי עבור מוזיקאים, וזאת עם ה-Zen Tour - שד קטן אך מנותב לרמה המקצועית ביותר, מחובר לנתיב USB או Thunderbolt, עם כניסות מיקרופונים וכלי נגינה ישירות, שתי יציאות פרה-אמפ ולחצן  Talkback לתקשורת אמן, וזו רק ההתחלה...

אנטילופ כבר מובילה בתחום שעוני המרה, אך כאן היא יוצרת מהפכה בתחום ממשקי האודיו, עם רכיבים נבחרים ותכנון מעגל המבטיחים עכבת נמוכה מכל ממשק בשוק, וזאת גם תחת תעבורת אודיו מורכבת.
32 ערוצים תחת ThB או 24 ערוצים תחת USB יחד עם חיבוריות מגוונת, הופכים אותו לאידאלי עבור אולפני פרויקטים, הקלטות שטח, חדרי חזרות, מופעים וכדומה.

לדוגמה, לחבר 4 מיקרופונים ו-4 גיטרות, להוציא 16 נתיבים אנלוגיים (שניים מאוזנים למוניטור, 8 יציאות על מחבר D, שתי אוזניות ו-2 חיבורי Reamp), ועוד 2 כ/י ADAT וגם S/PDIF, וכל אלה תחת סדרת שלטים ידידותית, כולל מסך מגע, תקשורת אמן וכפתור ווליום ענק.

הייחודיות, שתהפוך כל מוזיקאי למרוצה, מונחת כבר בתוכו, עם עיבוד בחומרה מסיבי המעניק יכולות השראה כבונוס מתוק, אך כיום חיוני ביותר, ומעבדי החומרה שהחברה הכניסה בתוכו מתדלקים גם את  סוויטת האפקטים (FPGA) להדמייה של ציודי אולפן קלאסיים ואפקטים, כך שזה מרגיש כאילו מפעילים את המכשירים האלה ממש.

Zen Tour - hardware-based DSP FX

יכולות העשרה אלה כוללות אמולציה של מעבדי וינטאג' כמו איקיו Pultec או 1073, הוספת חיים לתופים וגיטרות עם ה-VEQ-55A, ולדמות מגברים ובוקסות-גיטרה מ-דגמי הוינטאג' ועד העכשוויים, וכל זאת כדי ליצור סאונד גדול מהחיים המניע השראה, כאשר האפקטים האלה יכולים לשבת על כל כניסה, יציאה, ואפילו ערוץ בתוכנת ההקלטה, מה שהופך את ה-Zen Tour לארון אפקטים וירטואלי חזק במינו.

בהקשר של מידול מגברים ותיבות רמקולים, החברה הכניסה את הדגמים המפורסמים ביותר, וכל שיש לעשות זה לחבר גיטרה לכניסה המתאימה, לבחור מגבר ובוקסה וכל צירוף של מיקרופונים בהדמיה, והנגן מוכן להקלטה ללא טיפת עכבת במסלול.

Zen Tour - hardware-based DSP FX

האפקטים כוללים את ה-AuraVerb, מכשיר ריוורב שתוכנן בידי צוות כשרונות האודיו של החברה, וכיוון שהוא פועל בזמן אמת על מנוע ה-FPGA, ניתן להשתמש בו להקלטות וגם למיקס באפס לטנסי.
החברה אף מבטיחה להמשיך ולהעשיר את מלאי האיקיו, קומפרסורים והאפקטים עבור מנוע זה, וניתן יהיה לעדכן ישירות מהחברה.

בין התכונות ראוי להזכיר את שעון המערכת הממוקד אקוסטית ב-64 ביט, 2 יציאות מוניטור ברמת מסטרינג, מיקרופון מובנה לתקשורת אמנים, 4 כניסות DI לחיבור ישיר לכלי נגינה ועוד 4 כניסות למיק/כלי, חבילת אפקטים מובנה בחומרה, 2 יציאות אוזניה עצמאיות בעלות יכולת ניתוב ולוח בקרה ידידותי וניתן להפעלה ברשת בשליטה מרחוק.

חדשות אחרונות
עשוי לענין אותך...
 • פלגינים חינמיים מומלצים
  RE: חדשות חינמיים לחודש יוני 2017
  DrDataMiner: תיכף אסביר למה חיזוי : קישור מד החיווי dpMeter II הוא מד שמאפשר לכם לבצע חיווי קונבנציונאלי מבוסס RMS (זה החלק של ה לשרשור המלא אחרון
 • 24 שעות- אוף טופיק
  RE: הייתי חייב..
  DrDataMiner: ענק ! מעוללללה ! :thumbsup: מה שחסר זה איזה Rack ענק (איזה חרוז) מאחורי הטכנאי... ותמונה שלו מדושן עונג על רקע הר החומרה שמאחו לשרשור המלא אחרון
 • גיטרות - Guitars
  RE: גיטרה ראשונה
  מיכאלב: א. קיבלתי תשובה מאיביי למה זה לא נשלח ואכן jam.sensation צדק. חלק מהתשובה של איביי: I'm a Global Shipping specialist a לשרשור המלא אחרון
 • DIY, אלקטרוניקה וחיווט
  RE: הנה מה שעושים במקום להשתעמם..
  mixtrim: הזמן קצר והולך.. אז קדימה --- ניסיתי שני קרוס אוברים מוכנים אחד של CANTON ואחד של OMEGA באופן מפתיע האומגה היה מושלם מבחי לשרשור המלא אחרון
מקומי