תפריט
שלום אורח ::: Thu, 01 Oct 2020, 10:36
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

Babyface - ממשק אודיו קומפקטי עם שפע ערוצים מ-RME

Monday, 20-12-10, 07:58, מקור: ACT @ RM ::: ::: נושא: אולפן והפקה
ללא ספק העיצוב של ה-Babyface הינו מרשים למדי. נראה כמו התקן שליטה המתיישב בנוחות על השולחן, הוא אוצר בתוכו כוח אדיר ושלל תכונות האופייניות ליצרנית הפופולרית RME; איכות סאונד בלתי מתפשרת ב-192 קה"ץ, חיבוריות USB קלה, ויכולות הקלטה מרשימות עם 10 כניסות ו-12 יציאות הן נקודות הפתיחה של הממשק המופלא הזה שרבים חיכו לו, וכעת הגיע לארץ.

Babyface

לרשותך שתי כניסות מיקרופון זמינות להקלטות פרויקטים, כאשר ניתן לחבר גם כלי נגינה ישירות (גיטרה וכו'). כניסות אלה מאיכות גבוהה ונשלטות דיגיטלית, מציעות מתח פאנטום ורגישות של 60 דיבי, המתאימה גם לאות חלש ביותר. אם ברשותך קדם מגבר מיקרופון מרובה כניסות עם יציאת ADAT, קיבלת 8 כניסות מיקרופון לתוך הממשק להקלטה של הרכב מלא - מרשים למדי יחסית לגודלו.
totalmixf xbabyfaceבנושא כניסות/יציאות המכשיר מגיע עם המיקסר/נתב TotalMix FX החדש בעל מנוע DSP בחומרה, כך שניתן לנתב אודיו ולהאציל אפקטים באיכות אולפנית, כולל איקיו 3 אפיקים, ריוורב ואקו. החומרה אף מחשבת רמות RMS ושיאים עבור כל הערוצים ללא עומס על המחשב שלך, והשעון עם SteadyClock  למינימום ריצובד על האות הדיגיטלי. החיבורים כמובן מאוזנים ומגיעים בנוסף על צמה המכילה חיבורי XLR תוצרת Neutrik.
למטרות ניטור קיימת יציאת אוזניות ישירות על ההתקן וגם בצמת חיבורים חיצונית, עם ממיר D/A משלה, כמו גם 4 יציאות אנלוגיות וממשק MIDI. המשטח מציג גלגל שליטה ראשי ושני לחצנים המאפשרים ניווט מלא בכל הפונקציות בעת עבודה: שליטת ווליום, שמיה/אחזור, הנחתה, בחירת כניסות, עוצמת יציאה ועוד, כאשר סרגל התצוגה משמש לחיווי רגישות ועוצמה.
באמצעות ממשק ה-TOSLINK I/O המכשיר מסוגל להתחבר ל-10 כניסות ו-12 יציאות, ולהבדיל מכרטיסי אודיו בתקן 2.0, הממשק של RME מציע עכבת (לטנסי) נמוכה ביותר בריבוי ערוצים, ולמעשה תואם לתקן 3.0 מבחינת חומרה. חיבוריות זו והמידות הקומפקטיות הופכות אותו לניייד ביותר עם אפשרות הזנת מתח מהמחשב הנייד, כך שהוא יכול לשמש לאולפן נייד והקלטות שטח ומופעים.
עם הבייביפייס מגיע הדוק החדש של TotalMix FX. מנוע DSP המעניק יכולות עיבוד אותו, ניתוב ומיקס ומשמש כליבה של המערכת כמו גם מסיר עומס מהמחשב המארח. המיקסר המובנה מתחרה בכל מיקסר דיגיטלי אוף מאפשר הוספת אפקטים בזמן אמת. לרשותך שליחת אפקטים בכל ערוץ כניסה ויציאה, וזו מנותבת לשני מנועי אפקטים - ריוורב ואקו.
סקציית חדר הבקרה במיקסר מציע מגוון אפשרויות ניטור (רמקולים/אוזניות), כאשר ניתן לקבוע בצורה חופשית אלו מהיציאות תשמשנה לבקרת אות. בנוסף קיימות קבוצות להשתקה וסולו כוללת, תצוגת ערוץ מונו או סטריאו, אופציות לרוחב, עיבוד MS ופאזה, מצב Trim ואינספור אפשרויות חרטה וחזרה על פעולה.
 • גיטרות - Guitars
  מחפש אבדה: les paul junior
  ak2: שלום לכם, מחפש את הגיטרה הזאתי כבר כמה שנים, היא מאוד ספציפית ניתן לראות בתמונות, מוכן לשלם עליה הרבה כסף. כל כיוון לשרשור המלא אחרון
 • SoundBoard - סאונד מקצועי
  RE: שיהיה לכם על מה לחשוב בסגר- עצות חשובות לבחירת כרטיס קול.
  acidhead: אז כנראה שהגיע הזמן להתקדם, רוב המגברי אוזניות בכרטיסי קול "טובים ומעלה" חזקים, שקטים ופשוט מגבירים את האות בלי ת לשרשור המלא אחרון
 • מחשבים - חומרה
  RE: מחפש תחליף לכרטיס קול EMU 1212M
  acidhead: ברגיל, מה התקציב המקסימלי, כמה ערוצי כניסה\יציאה אנלוגיים, יש צורך בחיבוריות דיגיטלית?, MIDI? קדם מגברים למיקרופון\ לשרשור המלא אחרון
 • פלגינים חינמיים מומלצים
  ? HAPPY ? I - אולי.... שתי אמולציות של API
  DrDataMiner: קצת צצועים לימי הסגר : Analog Obsession MERICA v2 אההה... MERICA ? זה אמור להיות סאונד אמריקה ?... קישור שני מסנני מי לשרשור המלא אחרון