תפריט
שלום אורח ::: Wed, 29 Jan 2020, 08:20
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

Babyface - ממשק אודיו קומפקטי עם שפע ערוצים מ-RME

Monday, 20-12-10, 07:58, מקור: ACT @ RM ::: ::: נושא: אולפן והפקה
ללא ספק העיצוב של ה-Babyface הינו מרשים למדי. נראה כמו התקן שליטה המתיישב בנוחות על השולחן, הוא אוצר בתוכו כוח אדיר ושלל תכונות האופייניות ליצרנית הפופולרית RME; איכות סאונד בלתי מתפשרת ב-192 קה"ץ, חיבוריות USB קלה, ויכולות הקלטה מרשימות עם 10 כניסות ו-12 יציאות הן נקודות הפתיחה של הממשק המופלא הזה שרבים חיכו לו, וכעת הגיע לארץ.

Babyface

לרשותך שתי כניסות מיקרופון זמינות להקלטות פרויקטים, כאשר ניתן לחבר גם כלי נגינה ישירות (גיטרה וכו'). כניסות אלה מאיכות גבוהה ונשלטות דיגיטלית, מציעות מתח פאנטום ורגישות של 60 דיבי, המתאימה גם לאות חלש ביותר. אם ברשותך קדם מגבר מיקרופון מרובה כניסות עם יציאת ADAT, קיבלת 8 כניסות מיקרופון לתוך הממשק להקלטה של הרכב מלא - מרשים למדי יחסית לגודלו.
totalmixf xbabyfaceבנושא כניסות/יציאות המכשיר מגיע עם המיקסר/נתב TotalMix FX החדש בעל מנוע DSP בחומרה, כך שניתן לנתב אודיו ולהאציל אפקטים באיכות אולפנית, כולל איקיו 3 אפיקים, ריוורב ואקו. החומרה אף מחשבת רמות RMS ושיאים עבור כל הערוצים ללא עומס על המחשב שלך, והשעון עם SteadyClock  למינימום ריצובד על האות הדיגיטלי. החיבורים כמובן מאוזנים ומגיעים בנוסף על צמה המכילה חיבורי XLR תוצרת Neutrik.
למטרות ניטור קיימת יציאת אוזניות ישירות על ההתקן וגם בצמת חיבורים חיצונית, עם ממיר D/A משלה, כמו גם 4 יציאות אנלוגיות וממשק MIDI. המשטח מציג גלגל שליטה ראשי ושני לחצנים המאפשרים ניווט מלא בכל הפונקציות בעת עבודה: שליטת ווליום, שמיה/אחזור, הנחתה, בחירת כניסות, עוצמת יציאה ועוד, כאשר סרגל התצוגה משמש לחיווי רגישות ועוצמה.
באמצעות ממשק ה-TOSLINK I/O המכשיר מסוגל להתחבר ל-10 כניסות ו-12 יציאות, ולהבדיל מכרטיסי אודיו בתקן 2.0, הממשק של RME מציע עכבת (לטנסי) נמוכה ביותר בריבוי ערוצים, ולמעשה תואם לתקן 3.0 מבחינת חומרה. חיבוריות זו והמידות הקומפקטיות הופכות אותו לניייד ביותר עם אפשרות הזנת מתח מהמחשב הנייד, כך שהוא יכול לשמש לאולפן נייד והקלטות שטח ומופעים.
עם הבייביפייס מגיע הדוק החדש של TotalMix FX. מנוע DSP המעניק יכולות עיבוד אותו, ניתוב ומיקס ומשמש כליבה של המערכת כמו גם מסיר עומס מהמחשב המארח. המיקסר המובנה מתחרה בכל מיקסר דיגיטלי אוף מאפשר הוספת אפקטים בזמן אמת. לרשותך שליחת אפקטים בכל ערוץ כניסה ויציאה, וזו מנותבת לשני מנועי אפקטים - ריוורב ואקו.
סקציית חדר הבקרה במיקסר מציע מגוון אפשרויות ניטור (רמקולים/אוזניות), כאשר ניתן לקבוע בצורה חופשית אלו מהיציאות תשמשנה לבקרת אות. בנוסף קיימות קבוצות להשתקה וסולו כוללת, תצוגת ערוץ מונו או סטריאו, אופציות לרוחב, עיבוד MS ופאזה, מצב Trim ואינספור אפשרויות חרטה וחזרה על פעולה.
 • DIY, אלקטרוניקה וחיווט
  RE: ממיר מחשמל יפני לחשמל ישראלי
  וירץ: תודה נימרוד על השיעור :) למדתי והחכמתי , רק שלא חושב שיש לי מה לעשות עם המידע הזה, מלבד למצוא איש מקצוע בסביבתי שיטפל ב לשרשור המלא אחרון
 • 24 שעות- אוף טופיק
  RE: באיזה סט אפ (פורמט) לבחור?
  mixtrim: ניזכרתי פתאום באקדוטה מבדרת: הייתי לפני כמה שנים באולפן של אחד השמות החמים היום במוסיקת הראפ הישראלית ישבתי אצלו בחדר קטן ו לשרשור המלא אחרון
 • Cakewalk, Performer ואחרות
  סרט נתקע בפאור פוינט
  qwer33: במצב סלייד שאו בפאור פוינט,כל סרט נעצר ב 0.55 שניות וחוזר להתחלה,לא מצליח למצוא את הפיצר לביטול.. לשרשור המלא אחרון
 • 24 שעות- אוף טופיק
  RE: צריך עזרה באיתור תדר 40 HZ נקי
  avi arbel: צד אחד במיקסר אצלי היה על כפתור ההנחתה בבס,רק עכשיו גיליתי את זה לשרשור המלא אחרון