תפריט
שלום אורח ::: Wed, 26 Jun 2019, 01:32
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

סך הקול סטודיו - השילוב המופלא בין אנלוג לדיגיטל ברמה בינלאומית

Tuesday, 28-08-12, 00:00, מקור: ACT @ RM ::: ::: נושא: אולפן בחדשות
מאז הקמת הסטודיו בשנת 2008, סך הקול סטודיו הפך לאחד האולפנים החזקים ביותר בארץ בכל הקשור למקצועיות בעבודה ולרמת הציוד במתחם. הסטודיו, הנמצא תמידית בחיפוש אחר התקדמות ושלמות ומתן פתרונות עכשוויים ללקוחות, ממוקם בכניסה לירושלים, בגבעת שאול, וקיימת גישה נוחה מכביש מספר 1.מהרגע שנכנסתם לאולפן אתם מוצאים את עצמכם בתוך קומפלקס חלומי, כאשר הנוחות משתלבת עם היטב עם האיכויות של אולפן בינלאומי. לא פלא שלקוחות משאר חלקי הארץ עולים לרגל לאולפן הפופולרי כדי ליהנות מהשירות המקצועי והיחס הנהדר במקום.
 
   ואכן, האולפן מחזיק את הציוד המתקדם והמשוכלל מבחינה טכנית, כולל ציוד מקצועי בתחום כלי הנגינה, ומציע את חדר ההקלטה הגדול ביותר בישראל (60 מ"ר) הכולל פסנתר כנף (Steinway & sons D hamburg), עוגב, צ'מבלו, מערכות תופים ומבחר של מגברים לבס ולגיטרה חשמלית.
 
 בנוסף, הסטודיו מציע את האפשרות להקליט live, עם חדר נוסף של 30 מ"ר צמוד לחדר הגדול, וחדר בקרה של אולפן A, המהווה שילוב נפלא בין העולם האנלוגי לעולם הדיגיטלי, וזאת כדי להתחייב ולהבטיח הפקות עם הסאונד הכי אקטואלי.
 
חדר הבקרה נועד להיות מסוגל להקליט ולמקסס את כל סוגי המוזיקה, מהקלאסית עד הרוק, כולל ג'אז, פופ, היפ הופ ועוד...

הציוד בהתאם לקומפלקס, ברשותם מבחר עצום של מיקרופונים: Neumann, Akg, Audio-Technica, Shure, וציוד חיצוני של Neve, Universal Audio, Focusrite Red, Lexicon, Yamaha, כל זה סביב Protools HD, C24, ומערכת מוניטור של Adam,  דגםS3A  משולב עם ה-Sub12, היכן שניתן להפיק תדר נמוך ביותר ללא בעיה, וזאת דרך בקר מוניטור משוכלל של Presonus . לרשימה המלאה.


  
אולפן B מוקדש ליצירת מוזיקה, עיצוב סאונד, פרסום לטלוויזיה ורדיו. בסטודיו עובדים עם Protools, control 24, UAD, וגם ניתן אפשרות לעבוד עם Cubase כדי להתאים את העבודה עם האולפני ביתיים  המביאים חומר לתוספות, מיקס ובכלל - לניצול היכולות המקצועיות של האולפן כדי לזכות במוצר מכובד.
 

 האולפן שיתף פעולה עם אמנים מרחבי העולם, ביניהם Snoop Dogg, LV (Gangsta’s Paradise), Daz, Kurupt, וגם האמנים הגדולים בארץ כמו אביתר בנאי, קובי אפללו, אסף אמדורסקי, מיכאל גרייסמר, שלמה גרוניך, ברי סחרוב, עלמה זהר, יונתן רזאל, אנסמבל מיתר תל-אביב וחברות גדולות כמו Nike, Intel, בנק לאומי, קרן הקולנוע הישראלי ועוד. על אף המראה הבנלאומי של האולפן, המחירים אטרקטיבים ונוחים, הצוות המקצועי באולפן ישמח לתת את המחיר והשירות הטובים ביותר ללא פשרה באיכות
 • גיטרות - Guitars
  RE: מדמה מגברים/מולטיאפקט, מישהו בקיא?
  jambo7: יש לי את הסטאפ שכולל LINE 6 POD HD500X + גיטרה פנדר סטרט, ציון בינוני , לא משהו ציפיתי ליותר. לשרשור המלא אחרון
 • גיטרות - Guitars
  RE: שיעור גיטרה על השיר "יום השישי" של + 200 שיעורים ב
  Madguitarixt: ב"ה תודה ותהנה! לשרשור המלא אחרון
 • חדשות - NEWS
  RE: המאק פרו החדש - האם הוא רלוונטי לאודיו
  DrDataMiner: ואם כבר לתת במה, אז רצוי לא לשכוח את ה- Threadripper ו- AMD שהם המנוע האמיתי מאחורי "התפוצצות" הליבות שבאה על לשרשור המלא אחרון
 • כרטיסי אודיו כללי - Audio Cards
  RE: כרטיס קול - בעיות מוזרות
  yonatanstn: תודה רבה! אבדוק את הדברים שכתבת לשרשור המלא אחרון