תפריט
שלום אורח ::: Sat, 21 Sep 2019, 11:56
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

TanTan Studios - האולפן הישראלי הראשון שהוסמך למסטרינג iTunes

Wednesday, 11-02-15, 00:00, מקור: ACT @ RM ::: ::: נושא: אולפן בחדשות

לראשונה חברת Apple מאפשרת לאולפן ישראלי להפוך לספק רשמי של תוכנת קידוד קבצי iTunes המביאה חווית האזנה חדשה ומקסימליתTanTan Studios בבעלות לואי להב וארן לביא – האולפן הישראלי הראשון שנכנס רשמית ובלעדית לרשימת ספקי תכנית MFiT (Mastered For iTunes) של חברת "Apple".

הפורמט שפותח ע"י Apple במיוחד למשתמשי iTunes נקרא AAC והוא נחשב להישג גדול בהפצה והשמעה של קבצי אודיו באיכות גבוהה לצרכן.

היוזמה החדשה של Apple שנקראת Mastered for iTunes או בקיצור MFiT, מציגה דור חדש של מקודדי AAC משופרים התומכים בקבצי אודיו ברזולוציה הגבוהה ביותר, כזאת שלא הייתה נגישה לצרכני המוזיקה עד היום אלא נחלתם הבלעדית של אולפני ההקלטות וחדרי המאסטרינג.

היום, בזכות הפיתוח החדש והמרשים של Apple, צרכני המוזיקה באשר הם יכולים ליהנות מחווית האזנה משופרת בהרבה ממה שידעו עד היום ובלי שום צורך בחומרה מיוחדת לצורך העניין.
ה-MFiT נגיש בחנות ה-iTunes ומנגן באמצעות כל חומרה עליה מותקן iTunes כולל iPhone, iPad וכו'.

האולפן הממוקם ברמת השרון, הוקם בנובמבר 2012 ע"י לואי להב, מבכירי המפיקים המוסיקליים בישראל (שלמה ארצי, שלום חנוך, ריטה, תמוז, דוויד ברוזה, ברוס ספרינגסטין ועוד) ושותפו ארן לביא (קישור לאתר), מטכנאי הסאונד המובילים והמוערכים בארץ (אביתר בנאי, אהוד בנאי, מתי כספי, דיקלה,ריטה, כנסיית השכל ועוד רבים).

האולפן תוכנן ע"י רוג'ר ד'ארסי, מגדולי אדריכלי הסאונד בעולם (אבי-רוד בלונדון ועוד).

עד כה נאלצו אמנים ישראליים לשלוח שירים ואלבומים להמרת MFiT רק בחו"ל וכעת אנו שמחים וגאים להכלל ברשימה האקסקלוסיבית ולספק את השירות לראשונה, כאן בישראל.
 • ציוד היקפי
  RE: עזרה לגבי בעיה מעצבנת בכרטיס הקול
  ReuvenM: tascam us 2x2 driver download לשרשור המלא אחרון
 • מחשבים - תוכנה ואינטרנט
  כרטיס קול tascam us 2xw
  Avishapira: איפסתי את המחשב שלי ושכחתי שיש שם את הדרייבר של הכרטיס קול. רציתי לשאול אם יש מישהו שיכול לשלוח לי או לשלוח קישור לעמוד הורדה כי לשרשור המלא אחרון
 • לימודים, הוראה, ספרות מקצועית ומוסדות לימוד
  RE: מזל טוב - נפתח פורום לימודים, הוראה וספרות מקצועית
  ehudik: מהמם בהצלחה! לשרשור המלא אחרון
 • קידום עצמי
  RE: אלבום רוק ״ציבעוני״ בעברית, אעריך מאוד את דעתכם
  Ofe Tiberin: וואו ראובן תודה ענקית על הפידבק האדיר! מאוד מרגש ומעודד אין לי מילים... עשית לי חיוך רחב :) לשרשור המלא אחרון
 • /* פרסום היה כאן */