תפריט
שלום אורח ::: Sat, 20 Apr 2019, 22:01
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

Musikmesse 2016 ו-Prolight + Sound - חלק 2, תחום הגיטרה

Thursday, 07-04-16, 00:00, מקור: ACT @ RM ::: ::: נושא: אירועים

חלק 1::: חלק 2  ::: חלק 3 ::: חלק 4 ::: חלק 5 ::: חלק 6Yamaha מציגה חוויה חדשה לנגינה על גיטרה אקוסטית. גיטרות בסדרת ה-TRANSACOUSTIC  מעשירות את חווית הנגינה מתוך הכלי עצמו, ומקנות אווירת סאונד ומרחב גם בחדרון קטן בבית, וכל זאת ללא צורך במגבר או אפקטים חיצוניים - רק הגיטרה.
מעולה לאימון, להלחנה, להקלטות או סתם לנגינה בכיף על הספה, גיטרות אלה גורמות לך לרצות לנגן עליהן שוב ושוב.

MD-BT01  וה-UD-BT01 הינם התקננים חדשים  מ-Yamaha הבאים לשחרר את נגן מהתלות בכבל MIDI. מדובר בהתקן זעיר
הפועל באמצעות בלוטות' והמאפשר חיבור בין התקני מידי בצורה אלחוטית. מתאים כרגע למערכות iOS.

כל שיש לעשות הוא לחבר את כלי המידי להתקן ומשם למערכת ההקלטה על מק. דגם אחד מיועד למחבר MIDI ואילו השני תואם למחבר USB. 

 BOSS מציגים לופר עוצמתי ומערך אפקטים מושלם עבור הופעות במועדונים, דיג’יי, מוסיקה אלקטרונית, ביטבוקס ועוד.
ה-RC-202 מציע ארבעה אפקטים לכניסה וארבעה נוספים להפעלה על הערוץ עצמו ,זמינים בכל רגע נתון ויכולים לעבוד במקביל. ניתן לשמור את הלופים בזמן אמת לזיכרונות המכשיר.

looper,rc202,לופר,שירה,אפקטים
חיבוריות נוחה כפתורים ופדל Expression חיצוני לתפעול מהיר בזמן הופעה ויכולות שליטה באמצעות MIDI הם רק חלק קטן מהפתרונות והכלים שמציע מוצר זה עבור מוזיקאים שהידיים שלהם עסוקות בזמן ההופעה כמו גיטריסטים, קלידנים וכלי נגינה נוספים.עוד מהחברה, פדל אפקטים לגיטרה ושירה, פתרון כולל ומושלם לזמר גיטריסט. ה-VE-8 מעניק סאונד ברמה אולפנית , עם אפקטים כגון קול אלקטרוני, דיסטורשן ואפקט רדיו המוסיפים צבע חדש.

ה-VE-8 מסוגל לנקות רעשי פיקאפים בעיקר מסוג  Piezzo והאפקטים המובנים מאפשרים לתבל את הסאונד עם Reverb, Chorus, Octaver, Mod Delay ועוד.

 

TU-01,tuner,clipon,טיונר,מכוון לגיטרה

אידיאלי לגיטרה, בס ויוקללה ה-TU-01 הוא טיונר נצמד גיטרה חדש - הנגיש ביותר בסדרת הטיונרים של BOSS. תצוגה בהירה וברורה מאפשרת כיוון של כלי הנגינה גם בתנאי תאורה ירודים ומציגה מד חיווי מדויק. ניתן לכוון את זוויות הצפייה בטיונר בכדי להתאים אותו לצורה הנוחה ביותר לנגן.

 

BassXX  הוא פריאמפ  מובנה לגיטרה ובס המציע סאונד מתוחכם במינימום רעש ומקסימום הגנה מרעשים חיצוניים.

מדובר באיקיו פרמטרי גמיש לכוונון המפיק סאונד מעולה עם תחום דינמי הדומה לזה של שפופרות, המושג באמצעות תכנון מעגל מבריק.

חיווי לד מקנה ביטחון לגבי מצב הסוללה (כ-10 שעות עבודה), והמכלול מסוכך כולו כנגד השראה חיצונית. כעת גם עם אפשרות ליציאת אוזניות לאימון עצמי.

 

Whammy ricochet top large

digitech  מכריזים על ה-Whammy Ricochet עם סוויפ פיץ' מוטרג. פצצת אפקט זו מציע מגוון רחב של אפקט מבוססי גובה צליל יצירתיים ביותר.

קטן בגודלו לעומת דגמי הוו'אמי המוכרים וללא דוושה, כך שהטריגר נוצר מהדינמיקה והפיץ' בנגינה עצמה.

 

החברה מציגה גם את ה-Dirty Robot, פדל סינתי הלוקח את סאונד הגיטרה למרחבים חדשים. המכשיר משנה את הצליל עם סיתוז סאב-הרמוניות וסינתזת פילטרים, כולל יכולות הטרגה, מה שמעמיד חזית סאונד עם נוכחות מרשימה. מעולה לסולו גיטרה ובס.


 

Blackstar הכריזה על מגבר חדש בסדרה הפופולרית Fly 3, המיועד בעיקר לנגני בס. בתצורה שולחנית קומפקטית הוא תוכנן לטפל היטב בתדרים נמוכים, כולל היכולת לעבוד על סוללות או ספק כוח חיצוני. בס טבעי בטבע מעולם לא היה קרוב כל כך.חלק 1::: חלק 2  ::: חלק 3 ::: חלק 4 ::: חלק 5 ::: חלק 6

 • קידום עצמי
  קאבר חדש לרגל החג
  שיר דויטש: זה כנראה הקאבר הכי מורכב ומטורף שיצא לי לעבוד עליו בפרויקט של שירי הילדים. התחלתי לעבוד עליו לקראת פסח הקודם, אבל לא הספ לשרשור המלא אחרון
 • כלים וירטואליים, פלאגים - VST/i
  RE: CHOPPER מומלץ. מי מכיר?
  shahar: תודה אחי. רק עכשיו ראיתי את התגובה. בסוף עשיתי עריכה ידנית, הלכה היד מכל הקליקים. לשרשור המלא אחרון
 • כרטיסי אודיו כללי - Audio Cards
  אקולייזר וירטואלי
  jambo7: שלום חיפשתי ברשת ולא מצאתי. יש לי כרטיס קול Focusrite Scarlett 18i6. אני מחפש אקולייזר שיעבוד עם כרטיס הקול באופן עצמא לשרשור המלא אחרון
 • DIY, אלקטרוניקה וחיווט
  RE: שרשור רמקולים ושנאי קו
  hifi: "יש לך כמה טעויות יסודיות.. שנאי לא מגביר שום דבר, הוא רק משנה.. " איפה כתבתי ששנאי מגביר? , לא יודע מאיפה הבאת את זה.. לשרשור המלא אחרון