תפריט
שלום אורח ::: Fri, 07 Aug 2020, 04:25
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

Musikmesse 2016 ו-Prolight + Sound - חלק 2, תחום הגיטרה

Thursday, 07-04-16, 00:00, מקור: ACT @ RM ::: ::: נושא: אירועים

חלק 1::: חלק 2  ::: חלק 3 ::: חלק 4 ::: חלק 5 ::: חלק 6Yamaha מציגה חוויה חדשה לנגינה על גיטרה אקוסטית. גיטרות בסדרת ה-TRANSACOUSTIC  מעשירות את חווית הנגינה מתוך הכלי עצמו, ומקנות אווירת סאונד ומרחב גם בחדרון קטן בבית, וכל זאת ללא צורך במגבר או אפקטים חיצוניים - רק הגיטרה.
מעולה לאימון, להלחנה, להקלטות או סתם לנגינה בכיף על הספה, גיטרות אלה גורמות לך לרצות לנגן עליהן שוב ושוב.

MD-BT01  וה-UD-BT01 הינם התקננים חדשים  מ-Yamaha הבאים לשחרר את נגן מהתלות בכבל MIDI. מדובר בהתקן זעיר
הפועל באמצעות בלוטות' והמאפשר חיבור בין התקני מידי בצורה אלחוטית. מתאים כרגע למערכות iOS.

כל שיש לעשות הוא לחבר את כלי המידי להתקן ומשם למערכת ההקלטה על מק. דגם אחד מיועד למחבר MIDI ואילו השני תואם למחבר USB. 

 BOSS מציגים לופר עוצמתי ומערך אפקטים מושלם עבור הופעות במועדונים, דיג’יי, מוסיקה אלקטרונית, ביטבוקס ועוד.
ה-RC-202 מציע ארבעה אפקטים לכניסה וארבעה נוספים להפעלה על הערוץ עצמו ,זמינים בכל רגע נתון ויכולים לעבוד במקביל. ניתן לשמור את הלופים בזמן אמת לזיכרונות המכשיר.

looper,rc202,לופר,שירה,אפקטים
חיבוריות נוחה כפתורים ופדל Expression חיצוני לתפעול מהיר בזמן הופעה ויכולות שליטה באמצעות MIDI הם רק חלק קטן מהפתרונות והכלים שמציע מוצר זה עבור מוזיקאים שהידיים שלהם עסוקות בזמן ההופעה כמו גיטריסטים, קלידנים וכלי נגינה נוספים.עוד מהחברה, פדל אפקטים לגיטרה ושירה, פתרון כולל ומושלם לזמר גיטריסט. ה-VE-8 מעניק סאונד ברמה אולפנית , עם אפקטים כגון קול אלקטרוני, דיסטורשן ואפקט רדיו המוסיפים צבע חדש.

ה-VE-8 מסוגל לנקות רעשי פיקאפים בעיקר מסוג  Piezzo והאפקטים המובנים מאפשרים לתבל את הסאונד עם Reverb, Chorus, Octaver, Mod Delay ועוד.

 

TU-01,tuner,clipon,טיונר,מכוון לגיטרה

אידיאלי לגיטרה, בס ויוקללה ה-TU-01 הוא טיונר נצמד גיטרה חדש - הנגיש ביותר בסדרת הטיונרים של BOSS. תצוגה בהירה וברורה מאפשרת כיוון של כלי הנגינה גם בתנאי תאורה ירודים ומציגה מד חיווי מדויק. ניתן לכוון את זוויות הצפייה בטיונר בכדי להתאים אותו לצורה הנוחה ביותר לנגן.

 

BassXX  הוא פריאמפ  מובנה לגיטרה ובס המציע סאונד מתוחכם במינימום רעש ומקסימום הגנה מרעשים חיצוניים.

מדובר באיקיו פרמטרי גמיש לכוונון המפיק סאונד מעולה עם תחום דינמי הדומה לזה של שפופרות, המושג באמצעות תכנון מעגל מבריק.

חיווי לד מקנה ביטחון לגבי מצב הסוללה (כ-10 שעות עבודה), והמכלול מסוכך כולו כנגד השראה חיצונית. כעת גם עם אפשרות ליציאת אוזניות לאימון עצמי.

 

Whammy ricochet top large

digitech  מכריזים על ה-Whammy Ricochet עם סוויפ פיץ' מוטרג. פצצת אפקט זו מציע מגוון רחב של אפקט מבוססי גובה צליל יצירתיים ביותר.

קטן בגודלו לעומת דגמי הוו'אמי המוכרים וללא דוושה, כך שהטריגר נוצר מהדינמיקה והפיץ' בנגינה עצמה.

 

החברה מציגה גם את ה-Dirty Robot, פדל סינתי הלוקח את סאונד הגיטרה למרחבים חדשים. המכשיר משנה את הצליל עם סיתוז סאב-הרמוניות וסינתזת פילטרים, כולל יכולות הטרגה, מה שמעמיד חזית סאונד עם נוכחות מרשימה. מעולה לסולו גיטרה ובס.


 

Blackstar הכריזה על מגבר חדש בסדרה הפופולרית Fly 3, המיועד בעיקר לנגני בס. בתצורה שולחנית קומפקטית הוא תוכנן לטפל היטב בתדרים נמוכים, כולל היכולת לעבוד על סוללות או ספק כוח חיצוני. בס טבעי בטבע מעולם לא היה קרוב כל כך.חלק 1::: חלק 2  ::: חלק 3 ::: חלק 4 ::: חלק 5 ::: חלק 6

 • DIY, אלקטרוניקה וחיווט
  RE: מחפש חומר תאורטי בעברית
  Zmani: ניסיתי בעבר דבר דומה עם רכיב מקפיץ מתח מתכוונן שנקרא 1200W אבל במציאות לא סיפק את הסחורה ונשרף בניסיונות הראשוניים.הממיר שה לשרשור המלא אחרון
 • 24 שעות- אוף טופיק
  פוסט וירטואלס תקופתיים אה-דה-לה-קורונה
  mixtrim: הפוסט סוף סוף הושלם! התוכן פוזר בהתאמה במקומו בשרשור הזה רק לטעימה מה קבלתם הפעם: מיועד כמובן עבור זה (שגם התווסף לשרשור המלא אחרון
 • מחשבים - חומרה
  RE: הוספת 8 גיגה - מה צריך לדעת לפני קניה?
  acidhead: :thumbsup: לשרשור המלא אחרון
 • DIY, אלקטרוניקה וחיווט
  RE: Elka Rhythm Machine - עזרה באיתור תקלה
  nimrod: לא מצליח לראות את גודל (מתח) הסיגנל של אות ה Clock.. נראה לי שאמור להיות משהו קרוב למתח הלוגי - 5 וולט. שלוף את 38 ממק לשרשור המלא אחרון