תפריט
שלום אורח ::: Sat, 12 Jun 2021, 16:52
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

Musikmesse 2016 ו-Prolight + Sound - חלק 3, אודיו

Thursday, 07-04-16, 20:32, מקור: ACT @ RM ::: ::: נושא: אירועים

חלק 1::: חלק 2  ::: חלק 3 ::: חלק 4 ::: חלק 5 ::: חלק 6
לחצו כאן לחלק 2

 

JBL מציגה כמה חידושים מפתיעים בתערוכת האודיו המקצועית. ה-EON ONE  מהווה מהפכה בתחום רמקולי מיכוורת, ולמעשה מדובר במערכת הגברה שלמה, מתקפלת לניידות מדהימה ומפיקה סאונד בפיזור מושלם ובלחץ קול של עד 118 דיבי.


כוללת מיקסר 6 ערוצים והזרמת אודיו באמצעות בלוטות', המערכת מציגה יחידת בס רפלקס המפיקה תדר נמוך מדויק, עמודת רמקול לפיזור והקרנה בכיסוי מלא, ובעיצוב מרתק מבחינת נצילות והפצת סאונד.

המובילה בתחום הצליחה לשלב נוחות מרבית, עיצוב אלגנטי ומארז קומפקטי ביחידת Line Array, הניתנת כולה לנשיאה בידי אדם אחד! מעולה ל-DJ, הופעות הרכבים, מקומות בילוי, חדרי כושר ושלל יישומים אחרים.
 

Control HST הינו רמקול כיסוי -רחב חדש של החברה. בטכנולוגית HST, היכן שמותקן וו'פר הפונה אל הקיר, שני טוויטרים אופקיים, ומתלה קיר הדואג למרחק הנדרש והחיוני של הרמקול ממנו.
בתצורה ייחודית זו התדר הנמוך פוגע בקיר וחוזר ממנו להתמזגות עם הצליל הישיר בצורה הטבעית להתפשטות גלי הקול בתדרי הביניים הנמוכים, ובתכנון כזה שמונע בעיות מופע.  בתוצאה מקבלים פיזור אחיד בהיענות תדר חלקה בכל מיקום במרחב המותקן.


עוד מהחברה, סדרת SRX800 הניידת, המורכבת מרמקולים מוגברים עצמית, המציבה דרייברים באיכות גבוהה, מגברים של Crown בטכנולוגית Front-End DriveCore, מעבד אות  זמין למשתמש ויכולות רשת מלאות.

 
Yamaha הכריזה על סדרת המגברים PX החדשה. אלה מתאימים למגוון יישומים כולל התקנות קבע, ומשלבים הספק גבוה, עיבוד אות אינטליגנטי, משקל צנוע ועמידות רבה. עוד מהחברה, Tio1608-D, ארון מצויד בכניסות/יציאות  Dante עם 16 כניסות מיק'/קו ו-8 יציאות. הטריו מציג את קדם מגברי המיקרופון הידועים D-PRE ואפשרויות ההרחבה גמישות.


Genelec מרחיבה את הדור החדש של המוניטורים החכמים עם ה-SAM Systems.  מערכת זו כוללת מעבד אות, היענות תדרים חלקה ומאוזנת-מופע וכעת עם הרבה יותר אפשרויות כיול ויכולות התאמה אקוסטיות.


Antelope Audio
מציגה בתערוכה 3 חידושים מרגשים במיוחד: שעון מסטר לכל הופעה חיה, ממשק אודיו נייד ויכולות מידול אפקטים לגיטרה בתצורת פלגין.
אגדת השעון המהולל של החברה מגיעה לתחום ההגברה עם ה-LiveClock אשר תוכנן במיוחד למטרה, מצויד היטב בטכנולוגית הפעימה הידועה של אנטלופ-אודיו, ומותאם בקלות במערכות הסאונד לבמה.

ה-Goliath הינו ממשק אודיו המאפשר תקשורת USB, Thunderbolt ו-MADI, עם 36 כניסות ו-32 יציאות וגם 16 כניסות מיקרופון.
הממשק מציע אפקטים מעוצבים אישית באמצעות מעבד אות חזק, כולל אפקטים וינטאג ועכשוויים, איקיו וקומפרסיה עבור הקלטות תובעניות בתחום המקצועי.
יכולות המידול עבור גיטרות שהוזכרו מעלה, מותאמות לממשק זה (ולאוריון), והחברה מבטיחה להמשיך ולהוסיף יכולות עיבוד  חדשות.


SPL מציגה בתערוכה את קו המוצרים להאזנה מקצועית חסרת פשרות. כל מי שדורש סאונד אולפני ומעלה במערכת שלו, יוכל ליהנות ממוצרי מערכת ה- Pro-Fi, הכוללים 5 דגמים מבוססי טכנולוגית VOLTAiR , המציעים סאונד מקצועי להשמעת מוזיקה עם שורשים הנעוצים באולפן.
 Apogee מציע ממשק אודיו חדש למשתמשי המק. ה-ONE הינו התקן קומפקטי במיוחד ומבוסס USB, המאפשר הקלטות איכות בדרכים.
ניתן לחבר מיקרופון, גיטרה ו/או להשתמש במיקרופון המובנה ללכידת מוזיקה.

X AIR XR18 הינו מיקסר 18 ערוצים דיגיטלי מ-Behringer  עם 12 נתיבים, קדם מגברי מיקרופון נשלטים של MIDAS לשימוש עם התקנים ניידים (טאבלט וכו').
מדובר באותה טכנולוגיה שכבשה את העולם עם ה-X32 ועשרות אלפי משתמשים, כעת במידות קטנות להופעות והקלטות.

dbx מציגה 5 מודולים חדשים לזיווד בסדרת 500 כולל שני מגרות זיווד לנישה זו. מעבדי הצליל האיכותיים מעולים לאולפנים, הופעות והקלטות שטח עם ניידות גבוהה ומינימום מקום.
בין הדגמים החדשים ניתן לציין קדם מגבר מיקרופון שפופרתי וקומפרסור אופטי כפול רב-אפיקי.500 feature original medium

TASCAM חושפת מערכת הקלטה ניידת להפקות ווידאו. ה-DR-701D מקל מאוד את העבודה על הצלם הבודד בשטח, וכול מחולל קוד זמן לרפרנס הקלטות ולסנכרון חיצוני.

יכולות HDMI  ביציאה והכניסה מאפשרים למצלמת  DSLR  להתחיל את ההקלטה בשני ההתקנים בו זמנית לצילום מהודק היטב, ו- כניסות מיקרופון ניתנות להקלטה בנפרד ולמיזוג ביניהן לסטראו לסך הכל של 6 ערוצים.
DR-701D - 6-track Recorder for Video Production

עוד מקליט חדש מהחברה הוא ה-SD-20M - התקן הקלטה אלקטרוני כלכלי ביותר לכיס וניתן להתקנה בארון זיווד סטנדרטי. הוא כולל זוג כניסות מיקרופון עם מתח פאנטום ומאפשר הקלטה בו זמנית עם חיבורי קו.
יכולת ההקלטה הכפולה לוכדת העתק של האודיו בעוצמה נמוכה יותר, וזאת לכדי להבטיח סאונד נקי מעיוותים פתאומיים בשטח.
TASCAM SD-20M

חלק 1::: חלק 2  ::: חלק 3 ::: חלק 4 ::: חלק 5 ::: חלק 6

 • בקרת צליל, שמיעה
  RE: בעיה- אין קול בטלוויזיה הייר.
  acidhead: לא בדיוק הפורום הנכון... שלח דגם מדויק של הטלויזיה ונתרגם לך תמניואל :) לשרשור המלא אחרון
 • מונחים בשרשרת
  RE: מה זה כח פאנטום?
  nimrod: מיקרופון שמתוכנן לעבוד עם פנטום לא יעבוד ללא מתח הפנטום. המתח דרוש לאלקטרוניקה שבתוך המיק' :think: יש מיק' שכוללים א לשרשור המלא אחרון
 • פלגינים חינמיים מומלצים
  +Gearspace&TBProAudio GSat - חיווי, קיטום ורוויה
  DrDataMiner: TB or not TB... that is the question ? or that is the saturation ?I קישור חברת TBProAudio הגרמנית (יש להם כמה כלים ממש ממש נחמדים, כמו המיטר החינמ לשרשור המלא אחרון
 • DIY, אלקטרוניקה וחיווט
  RE: פרויקטון קייס 3D לרספברי פיי
  nimrod: תודה :thankyou: אני מודה שעד היום לא הבנתי מה זה סטרימר בהקשר של hi fi #smile עולם ומלואו.. כל הפייבוריטים/רפרטואר המוסיקה שלך ב לשרשור המלא אחרון