תפריט
שלום אורח ::: Sun, 25 Oct 2020, 22:03
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

Musikmesse 2016 ו-Prolight + Sound - חלק 4

Saturday, 09-04-16, 00:00, מקור: ACT @ RM ::: ::: נושא: אירועים

חלק 1::: חלק 2  ::: חלק 3 ::: חלק 4 ::: חלק 5 ::: חלק 6

Festhalle-2

ZOOM מציגה יחידת ממירים קצה עליון בתקשורת USB 3 סופר מהירה. ה-UAC-8 מציע המרה ברזולוציה גבוהה ועכבת נמוכה ביותר. הוא מותקן ארון ומשדרג כל סביבת העבודה לרמה הבאה, כולל כניסות מיקרופון וכלי נגינה  והתאמה גם להופעות.

מהירות הממשק הינה מהגבוהות שניתן למצוא, והוא מציע  שדרוג אולפני עם עוד 18 כניסות ו-20 יציאות לכל מערכת קיימת. בנוסף, עוד כניסות/יציאות בממשק דיגיטלי, שעון מערכת לשילוב מעולה בכל סביבת עבודה, ממשק MIDI ועוד.

Apogee  מציגה את ממשק האודיו  Symphony I/O Mk II HD המיועד למערכת Pro Tools HD. מדובר בממשק  רב-ערוצי המציג את יכולות ההמרה המופלאות של החברה מדור חדש, גישה מודולרית לכניסות/יציאת (עד 32 ערוצים), מסך מגע אינטואיטיבי ואופציה לכניסות מיקרופון ברמה גבוהה.


 

Dynaudio PRO חושפת את סדרת המוניטורים  LYD המתאימה לאולפנים אישיים ומסחריים, חדרי עריכה וכדומה.
המוניטורים תוכננו לשדה שמיעה קרוב ומצטיינים בהשמעה בווליום נמוך, עשויים מלאכת יד בדנמרק.

Dynaudio-LYD5-Angled
 

חג למשתמשי Windows. חברת Universal Audio מכריזה על UAD-2 מבוסס USB. ה-UAD-2 Satellite USB DSP מאפשר להריץ מיקסים גדולים יותר עם פלאגינים איכותיים במיוחד מבית UAD.
 היחידה השולחנית מקנה גישה לספריית הפלאגינים עטורת הפרסים של החברה כולל פלאגינים מבית Studer, Lexicon, Neve ועוד רבים אחרים.
עם ביצועים משופרים ו-Latency מופחת זהו כרטיס כניסה מושלם לעולם הפלאגינים של UA או בתור הרחבה לממשקי קיים.

uad,usb3,usb,windows,חלונות,פלאגינים,DSP

AMS Neve חושפת את ה-DFC3D - קונסולה דיגיטלית מושלמת שתוכננה לעבודות פוסט מורכבות, ומצטרפת למשפחת המיקסרים DFC הפופולרית בתחום הקולנוע.
הדור החדש משלב מעבד אות המציע מגוון רחב של אפקטים ועיבוד דינמי באיכות גבוהה, חיווי 3D ברזולוציה גבוהה עם צידוד מרחבי מיוטב לדולבי ומיקס ייעודי למטרה בנצילות עבודה מדהימה. רשת, ניתוב, פרה-דאבינג, רי-קומפורט ועוד, הן רק חלק מהתכונות מנותבות קולנוע של הקונסולה.

עוד מ-AMS Neve, אופציית כניסות/יציאות עבור ה-1073DPX- קדם מגבר מיקרופון עתיר שבחים של החברה, כעת עם עומק וחום נוספים להקלטות, רגישות רבה בניואנסים מרחביים עם הסאונד האגדי של ניב.

RME  שולפת 4 מוצרים מרכזיים ומרשימים בתערוכה ולרגל 20 שנות פעילות מרשימה בתחום האודיו.

MADIface Pro נראה חיצונית דומה ל-Babyface Pro עם אותן 4 כניסות/יציאות אנלוגיות אך עם תוספת של 64 ערוצי MADI.


Fireface UFX+ מאמץ ממשק Thunderbolt ו- USB 3.0 ומציע 188 ערוצי כניסה/יציאה בקומבינציה של אנלוג ונתיבים דיגיטליים, ולא צריך אפילו מחשב כדי להקליט 76 ערוצים ישירות לזיכרון נייד.

ADI-2 Pro הינו ממיר קצה-עליון ומגבר אוזניות. הוא מסוגל להמיר בין פורמטים שונים ותומך בתדר דגימה עד 768 קה"ץ, מציע איקיו 5 אפיקים ומסנן בכל הכניסות, וגם צג ה-IP נראה מעולה.

ARC USB הינו שלט רחוק מתקדם המעניק שליטה מושלמת על תוכנת ה-TotalMix FX - רק לחבר באמצעות USB ולהשתמש בנוב הרחב ו-15 הלחצנים הניתנים לניתוב, כמו גם בכניסת דוושת רגל.

 

dbx  מציגה את ה-DJdi, קופסת חיבור ישיר דו-ערוצית רב-שימושית למגוון יישומים. ההתקן מאפשר המרה בין קן  רגיל למאוזן  להתאמה בכניסות המיקסר, ומעולה להקלטות, הופעות וכדומה בחיבור כלי נגינה לסאונד נקי ומלא.Djdi top vert medium

SPL מציגה את ה- PQ Mastering Equalizer, איקיו פרמטרי למטרות מסטרינג, עם שני ערוצים ו-5 אפיקי תדר מלאים. גם כאן נעשה שימוש בנתיב מתח גבוה 120V בטכנולוגיה המדוברת של החברה, מה שמאפשר למוזיקה להישמע יותר טבעית ולהנחית עייפות האזנה.

חלק 1::: חלק 2  ::: חלק 3 ::: חלק 4 ::: חלק 5 ::: חלק 6

 • SoundBoard - סאונד מקצועי
  RE: מחשב נייד לקיובייס 10.5
  acidhead: דגמים מתחלפים מהר מדי מכדי לתת המלצה וכל שוני יכול להיות בעיה באודיו. כמובן שלא בהכרח אבל כדאי לדעת את הסיכון הזה לפני שקונ לשרשור המלא אחרון
 • אקוסטיקה, סביבת עבודה
  RE: צמר אדמה
  Vintage: זה אמור להיות כמו צמר זכוכית צהוב, רק זה ממש לא מגרד.השאלה אם אתה יודע איזו צפיפות אתה צריך. בנושא הבד יש בארץ כמה סוגים, ב לשרשור המלא אחרון
 • פלגינים חינמיים מומלצים
  BPB Dirty Filter - כשלפילטר פשוט גדלים השרירים
  DrDataMiner: Bedroom Producers Blog הוא אתר שלקח על עצמו לבשר לעולם מה קורה (מה חדש) בגזרת החינמים. בזמן האחרון הבחור התחיל להפיק פלאגים משל עצמו ונותן אותם לשרשור המלא אחרון
 • DIY, אלקטרוניקה וחיווט
  RE: רעשי השראה - פריאמפ
  acidhead: אם עם דינאמי אין בעיה ההגיון אומר שקופסת הפאנטום לא תוסיף רעש. אבל אני חושב שבדברים האלה עדיף לפתור את הבעיה מהשורש מאש לשרשור המלא אחרון