תפריט
שלום אורח ::: Mon, 22 Jul 2019, 04:19
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

Musikmesse 2016 ו-Prolight + Sound - חלק 5

Sunday, 10-04-16, 00:00, מקור: ACT @ RM ::: ::: נושא: אירועים

חלק 1::: חלק 2  ::: חלק 3 ::: חלק 4 ::: חלק 5 ::: חלק 6

מגבר אוזניות ייחודי , המסוגל להפיק דרך האוזניות את תחושת האזנה לרמקולים, מגיע מחברת SPL. ה-Phonitor x מציג את טכנולוגית VOLTAiR  ומציע חיבוריות מאוזנת ורגילה והספק של עד 3.7 וואט!

המטריצה המובנית מפיקה סאונד ראליסטי ביותר באוזניות עצמן, וזאת להבדיל ממגבר אוזניות רגיל המציג מה שנשלח לרמקולים.

 
 

Mojave Audio  חשפה את ה-MA-200, קונדנסר שפופרתי רחב דיאפרגמה עם מירקם כיווני קבוע. תוכנן בידי דייויד רוייר, המיקרופון מעניק צליל מלא-גוף וחם בהקלטות שירה וכלי נגינה ללא עיוותי תדר גבוה המלווים קונדנסרים רגילים.
עם שנאי ג'נסן במוצא האות, שפופרת JAN 5840 בתקן צבאי, ספק כוח פנימי ונתיב אות נקי למהדרין, הוא מעולה להקלטות שירה וקריינות, כלים אקוסטיים, פסנתר, מעל תופים, הקלטות מקהלה ותזמורת.Mojave Microphones

Warm audio מציגה את ה-WA-2A, קומפרסור אופטי מבוסס שפופרות ורכיבים נפרדים, שנאי אודיו גדולים בכניסה והיציאה, 4 שפופרות פרימיום והתקן אופטי של Kenetek. את זה יתקשו לחקות בפלגין...


Chandler Limited חושפת ערוץ הקלטה משובח. ה-TG Microphone Cassette מפיק את הסאונד ההיסטורי של ה-TG עם נוחות מודרנית, גמישות רבה ולימיטר אופטי.
שלשת הסקציות של הערוץ כוללות את קדם המגבר TG2 למיקרופון וכלי נגינה, יחידת איקיו ולימיטר עצמאי אותו ניתן לחבר בצורה חופשית.



PreSonus מציגה את ממשק האודיו  Studio 192 Mobile לתקשורת USB 3, עם סאונד בדגש איכותי, גמישות רבה בחיבורים וסקציית שליטה על מוניטור ומיקס, והכל במארז קומפקטי.



ZOOM חשפה את ה-U-44, ממשק אודיו סופר קומפקטי עם 4 כניסות ויציאות, המאפשר הקלטה בכל מקום.
קטן דיו לאחוז בכף היד, הוא מגיע עם כל התכונות הנדרשות להקלטה ניידת: קדם מגברי מיקרופון שקטים, תאימות בחיבור קפסולות הקלטה מדגמי המקליטים של החברה וחיבוריות מעולה לכל מחשב.

Palmer הציגה שלט ווליום חדש בסדרת השלטים שלה. ה-Monicon L הינו שלט אנלוגי מדויק המחבר בין המחשב או ממשק האודיו לבין מוניטורים אקטיביים.
למניעת צבע לוואי לסאונד העובר דרכו,  המעגל כולו פאסיבי, כאשר חיווי הלד ומגבר האוזניות המובנה מוזנים באמצעות ספק כוח חיצוני.
השלט מציע כניסות סטראו על מחברי קומבו  מאוזנים, כניסות חיצוניות, יציאה דואלית לשני סוגי מוניטור (להשוואות), יציאת מונו (לסאב לדוגמה), מיתוג השתק, מונו ו-PFL ויציאת אוזניות.

 

ה-WDMX-3F הינו משדר DMX זעיר לתדר 2.4 גגה"ץ. הוא נטול הפרעות שידור, קומפקטי כמעט כגודל המחבר, מתאים עד לטווח של 400 מטר ומכיל מעבד 32 המאפשר פעולה ללא השהייה.
L387620A

חלק 1::: חלק 2  ::: חלק 3 ::: חלק 4 ::: חלק 5 ::: חלק 6

 • הגברת ותאורת מופעים - PA
  RE: בעיה חוזרת בסאב מוגבר
  ReuvenM: 1. לסגל מהלכי ניתוק/כיבוי תקינים, אין מה לעשות 2. ליישם הגנה מ-DC אם אין כזו (לרמקול) 3. סליל שכבר תוקן או הוחלף ברמקול, לשרשור המלא אחרון
 • קידום עצמי
  RE: משהו בקטנה שהקלטתי בהשפעת הימים שעוברים עלינו. פידבקים ?
  liorp: אני באמת מתלבט אם להשאיר תמים ונקי או להוסיף תזמור מלא. לשרשור המלא אחרון
 • DIY, אלקטרוניקה וחיווט
  בעיה חוזרת בסאב מוגבר
  dazan: שלום לכולם, ברשותי 2 סאבים מוגברים 15' תוצרת RCFas705. באחד מהסאבים, תמיד יש תקלה שמופיעה כל פעם מחדש. בשביל להבין א לשרשור המלא אחרון
 • הסלון
  RE: מחזירים את תושבי אקט הביתה
  ravitzj: הגיע שלב ב. תעלו לכאן שירים שהשפיעו עליכם מאד מהתקופה האחרונה,וגרמו לכם לשנות גישה למיקסים,להלחנה,כתיבה,הקלטה,נגינה שונה. לשרשור המלא אחרון