תפריט
שלום אורח ::: Wed, 22 Nov 2017, 01:13
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

DR-701D - מקליט/מיקסר שטח איכותי מ-TASCAM

Wednesday, 30-08-17, 00:00, מקור: ACT @ RM ::: ::: נושא: הגברת קול, DJ

מערכת אודיו אולטימטיבית קומפקטית לצילומי ווידאו

DR-701D - 6-track Recorder for Video Production

ה-DR-701D הינו מקליט הדגל של TASCAM עבור מצלמות יחיד בהפקות ווידאו. קוד זמן כלול להקלטות שטח מסונכרנות, אותן ניתן לאחד עם מחולל SMPTE, מצלמה או התקן חכם אחר.

כניסה ויציאה HDMI מאפשרות למצלמת DSLR להתחיל הקלטה בשני ההתקנים, ושעון ווידאו מונע סטיות בין סאונד לתמונה. גם בהקלטות ארוכות מאוד תישמר ההתאמה בין קול לתמונה ללא בעיה.

4 כניסות מיקרופון  מאפשרות הקלטה אינדיבידואלית וגם מיקס לערוץ סטראו לסך הכל של 6 ערוצי הקלטה. לערוצים נוספים ניתן לגשר בין כמה יחידות הקלטה. קדם מגברי המיקרופון מסוג HDDA  עשויים רכיבים נפרדים ומציגים איכות אולפן, מה שחשוב מאוד לאימפקט והניקיון של הסאונד בתוצאה.
המרת האודיו לדיגיטל מבוצעת עם ממירי איכות של Asahi Kasei בהם משתמשים באולפני הקלטה ובתדר דגימה של עד 192 קה"ץ.

ריבוי כניסות המיקרופון מאפשר כמה אופציות הקלטה. 4 כניסות XLR/TRS ניתנות לכיול והקלטה עצמאית, מה שמקל בשימוש עם מיקרופונים מסוגים שונים בהקלטת שטח. בעת צילום ניתן להשתמש במיקרופון שוטגאן, לאבלייר או שניהם בו זמנית. את סאונד האווירה ניתן להקליט עם מיקרופון סטראופוני (או עם הסט הסטראופוני המובנה).
 


בנוסף, קיים לימיטר (מגביל עוצמת הקלטה) ופילטר 5-דרגות. הלימיטר מבטיח אוטומטית שעוצמת ההקלטה לא תחרוג או תצא מעוותת, ויכול לתפקד על כל ערוץ בצורה עצמאית.
כיוון שנעשה שימוש בלימיטר רב-אפיקים, הסאונד נשאר טבעי ורק בתדר הבעייתי יוצג ריסון.המבנה הקל, אך עדיין עמיד ביותר, עשוי סגסוגת מגנזיום, וקיימת תושבת חצובה מעל ומתחת ההתקן, מה שמאפשר קיבוע מתחת למצלמה, הצמדה להתקן עוקב-פוקוס או שימוש עצמאי.

מיועד לענות על הצרכים של צלמים, מפיקי טלוויזיה, פרסומאים, יוצרי קליפים ומתעדים, ה-DR-701D מציב הקלטות רב-ערוציות איכותיות בתוך מארז קומפקטי די לשימוש עם כל מצלמה.

בלחיצה בודדת על המצלמה ניתן להתחיל הקלטה, וזאת בזכות חיבור ה-HDMI, מה שמבטיח שכל שנייה תונצח, ומקסימום קלות עבור מפעיל בודד.

בין התכונות ראוי לציין יכולות סנכרון בחיבור HDMI, התאמה למצלמות DSLR , ששה ערוצי הקלטה (4 +סטראו), מיקסר מובנה, הקלטה של עד 6 ערוצים בו זמנית, כיולי צידוד ועוצמה, פונקציית דיליי לפיצוי מרחק בין מיקרופונים, ופענוח M/S לשימוש הקלטה סטראופוניות עם מיקרופוני MS מובנים.

אל תפספסו את מבצעי שישי השחור!

 • הגברת ותאורת מופעים - PA
  RE: הרכב מיתרים באוויר פתוח
  dankatz: בדרך כלל חזרות והופעות אקוסטיות לא נערכות באוויר הפתוח, שם הצליל נפוץ לכל עבר ואין הדהוד שרומז לנגנים איפה לשים את האצבע. כשיש לשרשור המלא אחרון
 • DIY, אלקטרוניקה וחיווט
  RE: חיבור מיקרופון דינמי לרסיבר ביתי
  nimrod: כדי שהמיק' יישמע בשני הערוצים החיבור צ"ל כבתרשים. הכבל יכול להיות מסוכך חד גידי (מוליך מרכזי בודד), הסיכוך הוא המסומן לשרשור המלא אחרון
 • מש' Steinberg
  RE: לא יודע איך להגדיר את הסינטיסייזר בקיובס 9 EL
  Silenus: בדקת את זה? קישור לשרשור המלא אחרון
 • אבלטון לייב Ableton Live
  RE: אבלטון לייב 10 בדרך !
  shpitz_yl: הרבה מהשיפורים שהצגת כאן קיימים כבר שנים ב Reaper (ואני מאמין שגם בתוכנות אחרות). מעניין שבאבלטון נזכרו רק עכשיו להוסיף Dual pa לשרשור המלא אחרון