תפריט
שלום אורח ::: Sat, 23 Sep 2017, 01:14
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

Face It - שיווק אוטומטי מתקדם למוזיקאים ברשת

Tuesday, 09-08-16, 00:00, מקור: ACT @ RM ::: ::: נושא: תוכנות ותוספים

מנוע קידום ושיווק מתוחכם עבור המוזיקאי העסוק

Face It - שיווק אוטומטי מתקדם למוזיקאים ברשת

הכירו את Face It, תוכנת שיווק מבית FaceTech, זו שתוכל לקחת את כל העבודה המוזיקלית שלכם ולתעל אותה בדיוק להיכן שאתם מכוונים אליו - הכי גבוה שאפשר; שליחת הודעות פרטיות, פרסום פוסטים בקבוצות, יצירת קשרים חברתיים בתחום עולם המוזיקה, ועוד שלל אינטראקציות רבות לפרסום ושיווק המוזיקה שלכם ב-Facebook.

מזמן ברור לכולם שהעולם שאנו מכירים לפני פייסבוק ולאחריו הוא עולם אחר. נכון להיום, פייסבוק כרשת חברתית עולמית מחזיקה יותר משתמשים מאשר אנשים שהיו בחיים לפני 100 שנה (1.7 מיליארד אנשים). פייסבוק מחברת בין כולנו והיא למעשה חלק בלתי נפרד מכל המהפכה הדיגיטלית שאנו חווים.

גם בתחום המוזיקה ההתפתחות הדיגיטלית עשתה פלאים, ופתחה דלתות בינלאומיות לאמנים אשר בעבר היו צריכים להקיז דם ולשפוך המון כסף ומשאבים כדי לפרוץ ולהגיע לקהל היעד שלהם, וזאת על מנת להצליח ולשווק את עצמם ואת המוזיקה שהם יוצרים.

אז מה זה Face It?

Face It היא תוכנה שפותחה על ידי חברת פייס-טק, חברה המתמחה בתחום שיווק לעסקים בפייסבוק, מתוך הכרה והבנה שהכוח הוא בידיים של המשתמשים, ויצירת קשרים אישיים וחברתיים באופן עצמאי, דרך שימוש בעולם השיווק הדיגיטלי.

תוכנת Face It נבנתה ותוכננה בקפידה על מנת לאפשר למשתמש בה את הכלים הטובים ביותר (שיווק בפייסבוק לעסקים).
הדגש שהחליטו להתמקד בו בחברה הוא על היחסים והקשרים שבין אדם לאדם (או במקרה של העולם הדיגיטלי, בין משתמש למשתמש).


התוכנה כוללת מערכת אוטומטית העוזרת למוזיקאים ואמנים לשווק את עצמם ואת המוזיקה שלהם לאנשים הנכונים, אלה שבאמת צריכים ורוצים לשמוע אותה, וזאת בקלות רבה. אחד היתרונות המרכזיים בתוכנה הוא הממשק המלא בשפה העברית, הכולל מחלקת תמיכה אונליין העומדת לשירות המשתמש. שליחת הודעות פרטיות, פרסום פוסטים בקבוצות, יצירת מענה אוטומטי להודעות ומגוון פיצ'רים רחב לשימוש נוסף.
 
אם ניקח לדוגמה מוזיקאי המעוניין להפיץ את החומרים שלו למפיקים בתחום המוזיקה, הוא יוכל למצוא אותם ברחבי פייסבוק דרך התוכנה וליצור איתם אינטראקציות שיוכלו להוביל לקשרים עתידיים.

 כלים ייחודיים

דוגמה אחרת תהיה בעל אולפן, המחפש מוזיקאים ואמנים להשכרת אולפן ההקלטות, והוא יוכל גם בהתאם לחפש את אותם מוזיקאים, אמנים ומפיקים באמצעות התוכנה ולפנות אליהם בהצעה עסקית/שיווקית - כזו התפורה ורלוונטית בדיוק עבורם.

בין התכונות שראוי להזכיר: שליחת הודעות פרטיות לרשימת פרופילים, סריקת חברי קבוצות,  תיוג פוסטים אוטומטי,  אין צורך לשבת מול המסך כשהתוכנה עובדת בשבילכם, פרסום ושיתוף בקבוצות (אינטראקציות), החלפת פרופילים, שליחת הודעות פרטיות, מנוע סריקות יעדים חכם ועוד.

אם כך, כיצד מנצלים את כל הכוח הזה?

כאן בעצם נכנסת לתמונה פייס איט, אשר למעשה לוקחת את כל עולם השיווק בפייסבוק לעסקים  ברחבי הרשת, ומעבירה את כוח הפרסום לידיים של המשתמשים. דרך שימוש בתוכנה ניתן להפיץ מסרים ותכנים אותם מעוניינים לשווק, בין אם לקהל העוקבים האורגני, קהל יעד חדש שאולי עדיין לא שמע עליכם ולא מכיר את המוזיקה שלכם, ובין אם אלה בעלי מקצועי מובילים בתחום.

בצורה זו ניתן  גם להגיע אל קהל המאזינים עוד משלב האולפן - פשוט כפי שזה נשמע. כל השימוש בתוכנה מתבצע בצורה אוטומטית ומסיר מהמשתמש את הזמן והמשאבים הדרושים להשקיע בשיווק וקידום המוזיקה, ומשאיר המון  זמן להתעסק במה שאתם באמת אוהבים. מוזיקה.
אה, ועוד נקודה אחת קטנה ששכחנו לציין: כל תהליך הפרסום לעסקים בפייסבוק דרך Face It אינו מצריך השקעה כספית מעבר לרכישה חד פעמית של התוכנה. להבדיל מקמפיינים שיווקיים לעסקים בגוגל ובפייסבוק, עליהם אנחנו צריכים להוציא תקציב כספי חודשי כדי לשווק ולפרסם עצמנו לקהלי יעד ממוקדים, Face It תפיץ, תפרסם ותשווק אתכם דרך כל הכלים העומדים לרשותכם, ללא צורך בהשקעה כספית נוספת.
סרטוני ווידאו המסבירים את התכונות החשובות של התוכנה לזמן אמת ניתן לראות כאן.

מעוניינים לקבל פרטים נוספים על התוכנה?   לינק לאתר  :::  מכירות:0545830837   תמיכה: 0545833938

קשר לקבלת פרטים ניתן למצוא בעמוד הזה.

 
חדשות אחרונות
עשוי לענין אותך...
 • מחשבים - תוכנה ואינטרנט
  RE: אובדן מהירות גלישה עקב בעיה בכבל טלפון
  אייל10: תודה רבה על הפירוט! :) אנסה לאתר את הגרף שהחמצתי :read: לשרשור המלא אחרון
 • פלגינים חינמיים מומלצים
  RE: iZotope Imager - פלאג דימוּת סטריאופוני
  DrDataMiner: כמה פשוט... ככה טוב. נסו אותו על בייסליינים מונופוניים, בידקו תאימות מונו, ספרו לי איך היה...קישור קישור עריכה : לשרשור המלא אחרון
 • פלגינים חינמיים מומלצים
  RE: Eventide EQuivocate - איקיו פאראגרפי חינם **לבעלי iLok**
  DrDataMiner: שימו לב לכמה דברים קטנים וחשובים (שעלולים להיראות בהתחלה כבאגים) : 1) חומר עתיר אותות יעף יבלבל את מנגנון המוצא האוטומטי ( לשרשור המלא אחרון
 • 24 שעות- אוף טופיק
  RE: שנה טובה לכל חברי אקט - ההנהלה החברים והגולשים
  kimchy: שנה טובה, בריאות וסיגנלים בריאים ויציבים! :) לשרשור המלא אחרון
מקומי