תפריט
שלום אורח ::: Fri, 24 May 2019, 21:58
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

פתרונות חדשים ואיכותיים להתקנות סאונד מ-Yamaha

Wednesday, 05-07-17, 00:00, מקור: ACT @ RM ::: ::: נושא: התקנות

Yamaha מציגה מערכות אודיו חדישות להתקנות מסחריות, עם מגוון פתרונות ייחודיים להתקנות קבע ובמחיר כלכלי.

Yamaha commercial installation

לפיזור נכון ואחיד של סאונד יש חשיבות קריטית לצורך יצירת האווירה המתאימה והנכונה לבית קפה או מסעדה. באתרים אלה המוזיקה צריכה לעטוף את המקום בצורה כמעט לא מורגשת, ולא להיות דומיננטית כמו במועדונים, לכן, פיזור רמקולים במקומות הנכונים ובחירת הרמקולים המתאימים הינם חשובים מאוד.

כיום עם התחרות הרבה בתחום ההסעדה והבילוי, יש חשיבות מכרעת לשביעות רצון לקוח - וזו קשורה מאוד לאווירה במקום. בחירת מערכת הסאונד המתאימה חשובה בדיוק כמו בחירת הצבע המתאים, התאורה, טמפרטורת המיזוג האופטימלית וכד'. האווירה במקום העסק תקבע את שביעות רצון הלקוח ואת רצונו לחזור ולבקר אתכם.

Yamaha commercial installation
בהתקנות סאונד איכותיות מקפידים על פיזור אופטימלי של רמקולים להפקת סאונד אחיד בכל חלל המקום, החל מהאיזורים הדינמיים כמו בסביבת הבר (במידה וקיים) ואיזורי הישיבה החיצוניים ועד האיזורים האינטימיים כמו שירותים ואיזורי המנהלה.

באמצעות שימוש בתוכנות מתקדמות ורמקולים ייחודיים, מתקבל סאונד ברור, צלול ואיכותי ברמה גבוהה.
מערכת סאונד נכונה היא כזו בה הלקוח אינו מסוגל לאתר את  מקור הסאונד וגם לא מנסה להתגבר עליו בעת שיחה - אלא מערכת המשתלבת בצורה הומוגנית עם האווירה.

Yamaha הוציאה כעת מערכות אודיו מתקדמות להתקנות מסחריות, המבוססות על המוניטין הרב של החברה בתחום האודיו, ועם מגוון פתרונות ייחודיים להתקנות קבע ולתקציב הגיוני. לדוגמה -  ה-MA-2030 או ה-MA2120  שהינם מגברים לבתי עסק, קומפקטיים, יעילים ועוצמתיים.

עם התקנה פשוטה והפעלה אינטואיטיבית, מעולם לא היה קל יותר לעורר לחיים את חלל בית העסק. המגברים מציעים 2 ערוצים עם מיקסר המשלב EQ הכולל בס וטראבל וטכנולוגיית DSP שהיא המילה האחרונה במוצרי האודיו המקצועיים של Yamaha. בין אם אתם מחפשים מוסיקת רקע לבית קפה, מסעדה, הגברה לחדר ישיבות, עסקים בקניונים ופעילויות הדורשות מיקרופון, המגברים האלה יספקו את הסאונד האידיאלי לעסק.

Yamaha commercial installation

תוכננו לעבודה יומיומית,  המגברים מציגים ממשק שעוצב לתפעול פשוט וקל. קיימת עדיפות לכפתורים הפעילים יותר, כמו כפתור ווליום, לעומת כפתורים שפחות נדרשים, אין צורך בתהליכי מחשוב, כיול, או תכנות מתקדם לצורך ההתקנה או ההפעלה - מיד לאחר התקנה פשוטה, שאינה מצריכה ידע מיוחד, המערכת מוכנה ליצירת סאונד מלהיב לכל מטרה.

3 כניסות סטריאו ו-2 כניסות קומבו למיקרופון מספקים את כל הכניסות הדרושות להתקנה בבית עסק, מסעדה או אתר בילוי אחר. בנוסף המגבר כולל תכונות מתקדמות כמו הנחתת פידבק (כשהמיקרופון קרוב לרמקולים), הנחתה אוטומטית חלקה של מוסיקת הרקע בזמן כניסת קול למיקרופון, ודרגת עוצמה אוטומטית השומרת על העקביות בווליום - לא משנה מהי העוצמה המקורית. 

 בלב ההתקנים נמצא מגבר Class D המספק ביצועים עוצמתיים ועם דרישות כוח מינימליות בזמן ההפעלה. בכדי להבטיח תפעול שקט ואמינות גבוהה, המגברים מציגים עיצוב תרמי המשיג קירור יעיל גם מבלי להשתמש במאווררים מרעישים ואוספי אבק. כמו כן, מדגמי הדגל היוקרתיים והמקצועיים של YAMAHA נלקחו תכונות הגנה חכמות, השומרות על הדגמים האלה ועל הרמקולים מכל מצב של עומס יתר.

מבחינת רמקולים קיימות דרישות דומות בבתי העסק, ביניהן עיצוב, יכולת פיזור, הספקים, עבודה רצופה ללא תקלות, הגנות וכמובן התקנה קלה. ימהאה מציגה כאן דגמי רמקולים להתקנות מסחריות העומדים בכל הדרישות ומציעים איכות סאונד שהפכה לשם דבר בעולם כולו.

עם שילוב אדיר בין עיצוב פשוט ותחכום פונקציונאלי. סדרות VS וה-VX מציגות סאונד איכותי המותאם לסביבות עבודה שונות, פנים או חוץ.
הרמקול הוא חכם וקומפקטי ומתאים לכל מיקום בו נדרשת התייחסות לעיצוב הפנים, כך שבין אם מדובר במסעדה, בית קפה, חנות בגדים וכדומה, דגמים אלו פשוט מושלמים, והם מגיעים עם בסיס בצבע לבן מותאם להתקנה מהירה ופשוטה במבחר זוויות.

בין התכונות של הרמקולים ראוי לציין  את איכות הסאונד והמידות הקומפקטיות, מבנה עם הגנה מפני מים, התאמה לשימוש בתנאי חוץ מגוונים, שנאי מובנה המאפשר הפעלה עם מערכות 70/100 וולט,  דקורטיביים בצבע לבן  ושחור הניתנים להתקנה לאורך או לרוחב, והגנה מובנית מפני עומס יתר.

עוד בסדרת Commercial אנו מוצאים דגמי רמקולים להתקנות בתצורות שונות להתאמה מושלמת לאתר ולעיצוב, רמקולי משטח אטרקטיביים, סאב-וו'פרים בשלל גדלים להעשרת הסאונד בהתקנות מסוג זה, רמקולי תקרה לפיזור מושלם במסעדות וחנויות, יחידות הגברה משולבות למקומות גדולים, שלטי אזורים ומעבדי סאונד חכמים.

 • קידום עצמי
  RE: משירי ארץ אהבתי - קאבר שלי (מעוז)
  maoz: הי UV שמחתי לקרוא את תגובתך המפורטת. תודה רבה :) לשרשור המלא אחרון
 • קידום עצמי
  RE: אשמח לקבל טיפים לקידום ברשת
  shpitz_yl: לא מכיר את החברה הנ"ל. אני אישית אחסנתי אתרים ב- Site Ground וב- Stable Host למשך כמה שנים והייתי מרוצה מהם. (לא ח לשרשור המלא אחרון
 • הסלון
  RE: מחזירים את תושבי אקט הביתה
  jambo7: קחו דוגמה מהאתר קישור האתר הזה כל הזמן מתחדש (לפעמים 3 פעמים ביום ), תוכנה , חומרה , מחקרים , חידושים והמצאות ועוד,כתבות שיוצרים עניין ומחיים את האתר . באקט עמו לשרשור המלא אחרון
 • כלים וירטואליים, פלאגים - VST/i
  RE: מחפש זמן רב דגימות איכותיות
  חזי ח: התכוונתי לא קול מסונטז אלא טיבעי אנושי לשרשור המלא אחרון