תפריט
שלום אורח ::: Sun, 22 Apr 2018, 15:01
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

סדרת PRX800 - מערכות הגברה חזקות מסוגן עם שליטה אלחוטית מ-JBL

Wednesday, 01-11-17, 00:00, מקור: ACT @ RM ::: ::: נושא: הגברת קול, DJ

טכנולוגיה מתקדמת, עיצוב חסין, שליטה מרחוק וסאונד נקי, הסדרה החדשה מאפשרת ניידות רבה במקסימום עוצמה

הסדרה החדשה מהחברה הפופולרית הינה המתקדמת מסוגה בשוק, ומציעה טכנולוגיית WIFI ומערכת עיבוד אודיו (DSP) מתוחכמת, המעניקים שליטה מלאה על כיווני ההגברה הנדרשים לביצועים מושלמים, וזאת באמצעות האפליקציה PRX Connect החינמית.

מגבר קלאס-D בעל נצילות גבוהה המפיק 1500 וואט וטכנולוגית דרייבר דיפרנציאלי מאפשרים מקסימום הגברה במשקל נמוך להפליא. נוסף עליהם, ארגזי עץ חסונים לטלטלות עם חיבוריות כניסות חדישה וספק כוח אוניברסלי המאפשרים עבודה בכל מקום בעולם. מי שמחפש הגברה ניידת, חזקה ואמינה מהדור החדש, ימצא כאן את מבוקשו, וזה כולל הרכבים שונים ולהקות, DJ, אתרי בילוי מכל סוג ועוד.
 

סדרת PRX800  היא הראשונה מסוגה להציג שליטה מלאה באמצעת WIFI. היישום הייחודי למכשירים ניידים וטלפונים חכמים מתחבר אלחוטית לכל רמקול ומציע שליטה מעולה על מנוע עיבוד האודיו הפנימי. מעכשיו ניתן להרים מערכת הגברה ולייטב את הביצועים שלה לאתר במהירות שאין כדוגמתה.
 

לא רק, הטכנאי יכול להסתובב ברחבי האולם בזמן בדיקות סאונד ולכוונן ביתר יעילות את המערכת, כך שתישמע מעולה בכל מיקום במרחב, כולל איקיו 8 אפיקים, השהיית רמקולים לפיצוי מרחק, השתקה, רגישות הגברה ועוד, כך שהקהל זוכה לסאונד משובח בכל נקודה באולם.
בנוסף ניתן להכין מופעים בצורה לא מקוונת ולשמור בזיכרון מצבים שונים, כמו גם לאתר בקלות כל רמקול המחובר למערכת.

העיצוב הקומפקטי כולל וו'פר בטכנולוגית Differential Drive המפחיתה את מסת המגנט ובו זמנית מאפשר עמידות בהספק גבוה יותר, מה שהופך את המערכת לניידת וקלה, עם סאונד נקי גם בהספקים מרשימים.

עמידות זו נבחנת גם בדרכים, היכן שטיב החומרים בא לידי ביטוי, כולל ארגזי עץ איכותיים, גימור מסוג DuraFlex וגריל הגנה עמיד בכיפופים ומכות, וכל אלה כבר עוברים מבחן מסיבי למשך 100 שעות במפעלי החברה.

אלקטרונית, סדרת ה-PRX800 שמה דגש על איכות הצליל והביצועים עם ממשק מעבד האודיו המוכח של Crown, ויכולות זיהוי והגבלת שיאים באמצעות הכלים של dbx Type IV לשמירה על האלמנטים והאזניים של הקהל בכל מצב ורגע.
 

חיבוריות ושליטה חלקים מובטחים גם באמצעות טכנולוגית ioSYS, המאפשרת הקמה, כיול ושליטה, וגם חיבוריות הדדית עם מוצרים נוספים מחברת HARMAN, כך שחיי המפעיל הופכים לקלים ואף מהנים בכל הופעה.

 

בין החברים בסדרת PRX800 ניתן למצוא את ה-PRX812P  וה-PRX812W, עם וו'פר "12 וקביעות-משתמש לעימוד עבור קהל או מוניטור במה, ה-PRX815W  עם וו'פר "15 לתחום מלא ומוניטור רצפה ושליטת WIFI, כמוהו ה- PRX835P המפוצל הפעם ל-3 תחומים עם דרייבר לתדרי אמצע "6.5 ובחירה בין שני מצבי ביצוע פופולריים - רגיל ומחוזק, וה-PRX825W  כפול-וו'פר "15 עם שליטת אלחוט.

הסאב-וו'פרים בסדרה תוכננו להעניק תחום נמוכים מורחב עם דיוק רב תחת עוצמה גבוהה, ויכולים לשמש עצמאית או כנילווים למערכת, כמו גם כחלק ממערך הגברה נרחב עם משתנים דינמיים בשטח.
ה- PRX815XLFW וה- PRX818XLFW כוללים דרייבר דיפרנציאלי עם סליל כפול, מגבר קלאס D ומציעים הספק של 1500 וואט. גם כאן נמצא מנוע DSP מתוחכם, אפשרות לקביעת נקודת הקרוס, ייטוב קוטביות עם שאר המערכת, הגבלת עוצמת-יתר וכניסות קומבו סטריאו. גם ה-PRX818XLFW  מכיל וופר "18 לנמוכים מורחבים מאוד, וכל דגמי הבס מציגים תכונות שליטת WIFI ואפליקציות מובייל.

 • 24 שעות- אוף טופיק
  RE: ממירים של חברת Burl. האם יש יבואן בארץ?
  kimchy: לך תדע. נסה להתקשר מחר. בהצלחה. לשרשור המלא אחרון
 • 24 שעות- אוף טופיק
  מודעת דרושים בבזאר בלבד
  Foppp: למפרסם ההודעה - מודעה שכזו, בבזאר בלבד! לשרשור המלא אחרון
 • אקוסטיקה, סביבת עבודה
  RE: בניית שולחן לאולפן (פרויקט)
  mixtrim: תודה לכל המעודדים :thumbsup: (ולמי ששלח בפרטי, אוי כמה שאתה צודק..) - עדכון: היום הגיעו כל החלקים אליי, הכל כבר נחתך צופה ו לשרשור המלא אחרון
 • מש' Steinberg
  RE: חיבור PAD CONTROLLER ל CUBASE
  Silenus: אתה צריך ללחוץ על apply אחרי שהגדרת לשרשור המלא אחרון
מקומי