תפריט
שלום אורח ::: Tue, 23 Oct 2018, 15:35
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

NS6II - דיג'יי קונטרולר 4 ערוצים +2 כניסות USB, צג מובנה וסראטו מ-NUMARK

Wednesday, 27-12-17, 00:00, מקור: ACT @ RM ::: ::: נושא: הגברת קול, DJ

המובילה בתחום פתרונות DJ מציגה את השלט המתקדם, בעל 4 ערוצים, 2 ממשקי אודיו USB, צגים מובנים, מיתוג כניסות ותוכנת Serato מלאה

  NS6II

ה-NS6II הינו שלט DJ המציג שלל תכונות הפעלה מקצועיות וביצועים ללא פשרה, והכל במחיר מפתה לגמרי. הוא השלט הראשון המאפשר חיבור שני מחשבים ניידים והשמעתם בו זמנית דרך 4 ערוצים, ומכאן הדרך ליצירתיות שופעת אינה נגמרת. הוא מצטרף בכך לשלטים 4-ערוצים דומים מבוססי Serato DVS, רק במחיר נמוך בהרבה ועם עוד תכונות ויתרונות.

בנוסף לשני ממשקי USB המאפשרים שימוש בידי 2 תקליטנים, השלט מכיל מיקסר עצמאי המציע חיבור לפטפונים ואמצעי שמע חיצוניים, ואף למתג ביניהם בזריזות. זוג כניסות מיקרופון עם איקיו עצמאי מבטיחים סאונד אופטימלי עבור המבצע, כאשר המערכת כולה תוכננה לסאונד אולפני באיכות 24 ביט ללא פשרות.

עוד תכונה חדשנית היא השימוש בטכנולוגית מגע ההופכת את ה-NS6II למיוחד. בשימוש, הפלטות פועלות בצורה אינטליגנטית עם תיקון עצמי, תוך שהן חשות כל תנועה ומגע יד, וזאת כדי להבטיח פעולה אמינה ויציבה למרות אזור הדיג'יי העמוס.

/images/sized/images/product_large/NS6II_ortho_3000x1875_web-624x390.jpg
ה-NS6II הינו היחיד מסוגו המכיל טכנלוגיה זו, כמו גם פלטות העמידות בעומס כבד ובשימוש רב, ערב אחר ערב. בנוסף, טכנולוגית מגע חדשנית זו קיימת גם בכפתורים, מה שמאפשר אפקטים יחודיים, שליטה מיידית וספונטנית על האפקט, כמו גם  העלמת תדרים דרך EQ - פשוט דרך מגע

הפאדים, סטייל-MPC לביצועים בזמן אמת, מוארים צבעונית ומעניקים למשתמש גישה מהירה לקיו'אים, אוטו-לופ/רול, לופ ידני וסלייסר. כל פונקציה מוכפלת עם תת-פונקציות, וזאת כדי להעניק לדיג'יי מרחב גישה לעד 16 פאדים רגישים לתאוצה.

כפי שהוזכר, הפלטות כוללות צגים צבעוניים ברזולוציה גבוהה, וניתן לנטר את ה-BPM, מיקום הפלטה, הזמן הנותר, כיוון פיץ' ונעילה. מכאן שהמשתמש נשאר ממוקד בעבודה ומידע חיוני מוצג ממש מולו.

תכונות שראוי לציין הן 8 נקודות קיו משולבות בפונקציות כפולות, לופים אוטומטיים וידניים, סמפלר עם 8 פאדים, סלייסר, ופיידר פיץ' 100 מ"מ לשליטה חלקה ומדוייקת לרוחב 4 ערוצים, בעוד המשתמש צופה בערך המשתנה ממש מולו ללא צורך בהרמת הראש למחשב הנייד.

 • כלים וירטואליים, פלאגים - VST/i
  חינמי: UVI Work Station
  moishroom: הורדה לשרשור המלא אחרון
 • כלים וירטואליים, פלאגים - VST/i
  RE: You have a date with the new mega Plate
  DrDataMiner: הייתי סקפטי אבל הריוורב הזה מצלצל מעולה באמת. זה קונבולוציה? לא. Physical modeling. לשרשור המלא אחרון
 • פלגינים חינמיים מומלצים
  RE: שומעים כפול ? מעולה ! [iZotope Vocal Doubler]
  ReuvenM: בא לך לשתף בעקבות השרשור הזה הלכתי לחפש הדמיות ל-SPX90, ובעיקר את הדאבל-שיפטר (דואל פיץ'). ברור שניתן לייצר את זה ידנית (בדומה למה שדר לשרשור המלא אחרון
 • מש' Steinberg
  RE: לוקח לקיובייס זמן להפתח
  Akamol: אין לי אפשרות להכנס לאתר. יש לי אינטרנט חסום... אשמח אם אקבל כאן הסבר קצר, ואגב , את מה בדיוק זה מוחק? לשרשור המלא אחרון