תפריט
שלום אורח ::: Thu, 17 Jan 2019, 04:54
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

Toraiz SP-16 - מכונת דגימות משומנת מ-Pioneer Pro DJ

Wednesday, 17-01-18, 00:00, מקור: ACT @ RM ::: ::: נושא: הגברת קול, DJ

   לקחת את ההפקה האלקטרונית  לרמה חדשה של ביצועים

Toraiz SP-16

אם אתה DJ הרוצה להוסיף אלמנטים אלקטרוניים נוספים לסט שלך, או מפיק המחפש סמפלר עצמאי ללא גבולות, כנראה שתתאהב ב-TORAIZ SP-16 - סמפלר מתקדם, שהוא פרי שיתוף הפעולה בין פיוניר ל-Dave Smith, אגדת הסינתים בכבודו, המשלב מנוע ניגון דגימות עם יכולות סיקוונסר אינטואיטיביות ועיבוד סאונד ופילטרים אנלוגיים מהסוג הנחשק של הסינתי המיתולוגי Prophet-6.

מדובר בסמפלר נגינה, כמו סינתי, חמוש עם 2GB של סאונדים קצה עליון מ-Loopmasters, כך שניתן ליהנות ממנו מיד עם פתיחת הקופסה. עם נגישות גבוהה ותצורה נוחה לשימוש, וכולל מסך מגע רחב, הוא יכול לתפקד כמכשיר עצמאי או בשילוב מערכת אחרת - רק להטעין דגימות, ליצור תבניות, להוסיף אפקטים לתיבול, לופים להעשרה, וכמובן לשחק בטירוף חושים עם הפרמטרים השונים לעיצוב סאונד חם ומוזיקה ללא מגבלות.

לרשות המשתמש יכולות יצירת גרוב עסיסיות, עם 256 תבניות (pattern), סיקוונסר 16 צעדים, פילטרים של דייב סמית' מדגמי הסינתים האגדיים שלו, קישוריות Pro DJ Link ושעון מידי לביצועים מסונכרנים.

המסך הצבעוני ברוחב "7 הינו רגיש למגע ומציג 6 מקודדים בתוכנה ושלל פאדים וכפתורים צבעוניים, כך שהניווט ויצירת הקטעים קלה להפליא, וניתן לשמור 4 סצינות שלמות.

Toraiz SP-16

כפי שנאמר, הסמפלר כולל יחידה שלמה של פילטרים מה-Prophet-6, וזו כוללת סקציה של מסנני HP ו-LP בעלי 4 קטנים עם שליטת דרייב, ובנוסף הוא מכיל כלי מניפלציה לסאונדים, ממעטפת עוצמה ואופציות מתיחת זמן ועד רצועת פיץ', ההופכים אותו לכלי נגינה ממש.

יכולות הסינכרון באמצעות שעון מיד או Pro DJ Link מאפשרים יצירת ביצועים מתואמים ושילוב במערכת DJ קיימת (קל מאוד עם ציוד DJ של פיוניר במקרה כזה).

מסך המגע הצבעוני והרחב מאפשר  גישה מיידית לכל מה שצריך, כולל דפדוף ובחירת דגימות בצורה אינטואיטיבית וצבעונית, או מניפולציה על פרמטרים שונים ומגוונים של הסאונד עם מקודדים סיבוביים מתחת למסך.


הסיקוונסר 16 צעדים מאפשר יצירת עד 256 תבניות, לשמור ולנגן לופים מיידית, ושימוש בחוגה מודולציה של הסאונדים, בעוד הכפתורים המוארים אחורית מעניקים משוב והנחייה בכל פעולה.

16 פאדים  רחבים מגומי  מקלים מאוד בתיפוף והנחת סאונדים, ולדים צבעוניות מציגות את הדגימות המנגנות, בעוד מצב וולוסיטי מאפשר שליטה על עוצמת הדגימה באמצעות כוח הלחיצה על הפאד.
בהקשר הזה, Melodics  הינה אפליקציה העוזרת טכניקות לופ ותופים ואימון בהפקת ביצועים מדהימים.

 • אקוסטיקה, סביבת עבודה
  כמה אמורה לעלות דלת פנים אקוסטית סטנדרטית?
  MoonMadness: או האם עדיף להפוך דלת קיימת לאקוסטית ואיך אפשר לעשות זאת בצורה פשוטה ואסתטית? תודה! לשרשור המלא אחרון
 • קידום עצמי
  RE: חוות דעת על מיקס
  liorp: :thumbsup: אני חושב שאני מבין את הכוונה שלך לגבי המוגדרות. גם אני הרגשתי שיש פה קצת שטיחים חבויים. אני אמשיך לשחק עם זה. לשרשור המלא אחרון
 • פלגינים חינמיים מומלצים
  RE: וירטואלטֶזָע'כֵן - חדשות וירטואל 1-2/2019
  DrDataMiner: בהמשך לטופיק מלמעלה.... דיברתי על מפצלי תדרים (ל-"התבּייתוּת" על רצועת תדירות מסוימת) והנה פלאג יעיל להפלי לשרשור המלא אחרון
 • Apple, Logic
  10.4 - פאנץ" באותו הערוץ ללא פתיחת ערוץ נוסף
  qwer33: האם בטלו ב 10.4 את ההחלפה בנושא פאנץ" באותו הערוץ..ללא צורך בפתיחת ערוץ אלטרנטיב נוסף? אין את רובריקת ההחלפה שהייתה קיימת לשרשור המלא אחרון
עשוי לענין אותך