תפריט
שלום אורח ::: Sat, 26 May 2018, 15:06
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

Toraiz SP-16 - מכונת דגימות משומנת מ-Pioneer Pro DJ

Wednesday, 17-01-18, 00:00, מקור: ACT @ RM ::: ::: נושא: הגברת קול, DJ

   לקחת את ההפקה האלקטרונית  לרמה חדשה של ביצועים

Toraiz SP-16

אם אתה DJ הרוצה להוסיף אלמנטים אלקטרוניים נוספים לסט שלך, או מפיק המחפש סמפלר עצמאי ללא גבולות, כנראה שתתאהב ב-TORAIZ SP-16 - סמפלר מתקדם, שהוא פרי שיתוף הפעולה בין פיוניר ל-Dave Smith, אגדת הסינתים בכבודו, המשלב מנוע ניגון דגימות עם יכולות סיקוונסר אינטואיטיביות ועיבוד סאונד ופילטרים אנלוגיים מהסוג הנחשק של הסינתי המיתולוגי Prophet-6.

מדובר בסמפלר נגינה, כמו סינתי, חמוש עם 2GB של סאונדים קצה עליון מ-Loopmasters, כך שניתן ליהנות ממנו מיד עם פתיחת הקופסה. עם נגישות גבוהה ותצורה נוחה לשימוש, וכולל מסך מגע רחב, הוא יכול לתפקד כמכשיר עצמאי או בשילוב מערכת אחרת - רק להטעין דגימות, ליצור תבניות, להוסיף אפקטים לתיבול, לופים להעשרה, וכמובן לשחק בטירוף חושים עם הפרמטרים השונים לעיצוב סאונד חם ומוזיקה ללא מגבלות.

לרשות המשתמש יכולות יצירת גרוב עסיסיות, עם 256 תבניות (pattern), סיקוונסר 16 צעדים, פילטרים של דייב סמית' מדגמי הסינתים האגדיים שלו, קישוריות Pro DJ Link ושעון מידי לביצועים מסונכרנים.

המסך הצבעוני ברוחב "7 הינו רגיש למגע ומציג 6 מקודדים בתוכנה ושלל פאדים וכפתורים צבעוניים, כך שהניווט ויצירת הקטעים קלה להפליא, וניתן לשמור 4 סצינות שלמות.

Toraiz SP-16

כפי שנאמר, הסמפלר כולל יחידה שלמה של פילטרים מה-Prophet-6, וזו כוללת סקציה של מסנני HP ו-LP בעלי 4 קטנים עם שליטת דרייב, ובנוסף הוא מכיל כלי מניפלציה לסאונדים, ממעטפת עוצמה ואופציות מתיחת זמן ועד רצועת פיץ', ההופכים אותו לכלי נגינה ממש.

יכולות הסינכרון באמצעות שעון מיד או Pro DJ Link מאפשרים יצירת ביצועים מתואמים ושילוב במערכת DJ קיימת (קל מאוד עם ציוד DJ של פיוניר במקרה כזה).

מסך המגע הצבעוני והרחב מאפשר  גישה מיידית לכל מה שצריך, כולל דפדוף ובחירת דגימות בצורה אינטואיטיבית וצבעונית, או מניפולציה על פרמטרים שונים ומגוונים של הסאונד עם מקודדים סיבוביים מתחת למסך.


הסיקוונסר 16 צעדים מאפשר יצירת עד 256 תבניות, לשמור ולנגן לופים מיידית, ושימוש בחוגה מודולציה של הסאונדים, בעוד הכפתורים המוארים אחורית מעניקים משוב והנחייה בכל פעולה.

16 פאדים  רחבים מגומי  מקלים מאוד בתיפוף והנחת סאונדים, ולדים צבעוניות מציגות את הדגימות המנגנות, בעוד מצב וולוסיטי מאפשר שליטה על עוצמת הדגימה באמצעות כוח הלחיצה על הפאד.
בהקשר הזה, Melodics  הינה אפליקציה העוזרת טכניקות לופ ותופים ואימון בהפקת ביצועים מדהימים.

 • SoundBoard - סאונד מקצועי
  RE: השפעת הטכנולוגיה על אולפני הקלטה
  DrDataMiner: *נגישות *מיידיות *שפע (של הכל: מידע, כלים ומספקי שירות). * תקציבים (מופחתים - בגלל השפע) מה השוני הטכנולוגי במיקסים זו שאלה ש לשרשור המלא אחרון
 • פלגינים חינמיים מומלצים
  RE: סדרת Airwindows - מעבדים מסוג אחר [עדכון אחרון : 26-5-2018]
  DrDataMiner: לפעמים מישהו בא עם רעיון מקורי ושונה... ומנצל את הפלטפורמה הדיגיטלית כדי לפרסם את הרעיון שלו ברבים, מיידית. בלי ברושורים, לשרשור המלא אחרון
 • DIY, אלקטרוניקה וחיווט
  RE: בניית תיבת סאב וופר מסוג Transmission Line
  ReuvenM: אשרי הידיים העושות במלאכה המורכבת הזו. כל הכבוד! לשרשור המלא אחרון
 • SoundBoard - סאונד מקצועי
  RE: עזרה ברעש סטטי במוניטורים ומגבר בבית
  nimrod: כאשר הארקה של הציוד לא תקינה, רעשים יכולים להיגרם מכל מני מקורות. אם אתה רוצה לפתור את הבעיה, תתחיל בלהשיב על השאלות ונתקד לשרשור המלא אחרון
מקומי