תפריט
שלום אורח ::: Sat, 23 Mar 2019, 02:26
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

מוצרים חדשים מהתערוכות Musikmesse ו- Prolight + Sound 2018 - חלק 6

Friday, 13-04-18, 09:30, מקור: ACT @ RM ::: ::: נושא: אירועים

  ממשיכים בסקירת מוצרים מהתערוכות...

Image may contain: 1 person, on stage and concert
 

Yamaha חשפה בתערוכה 2 סדרות רמקולים מוגברים ל-PA. ה-DZR and DXS-XLF, כאשר באחת הרמקולים מצוידים ב-Dante ואילו השניה ניידת למדי.

V-DZR הינה מערכת ראשונה מהחברה עם רמקול חכם בחיבוריות דאנטה, כך שניתן לשלבם עם המיקסרים הדיגיטליים של החברה. הרמקול כולל DSP ומסך LCD, מה שמאפשר שליטה מלאה על כל התכונות והביצועים.

סדרת ה-DXS-XLF מציגה סאבוופרים, מוגברים, שגם הם כוללים מעבד אותו ומסך LCD, בשילוב עם עיבוד D-XSUB מיוחד, כיול FIR-X מתקדם ופונקציות כיווניות.

הסדרות הללו מציעות פתרון כולל ומלא בשילוב עם המיקסרים CL/QL/TF של ימאה או מוצרי אודיו מרושתים אחרים.

ה-MR-24 הינו מקלט פדלים לכלי נגינה כולל גיטרות או התקני אודיו אחרים מחברת MIPRO, הדורשים הפעלה מרוחקת ושטח במה נקי, ומכאן שמעולה להופעות חיות ואולפן אישי. עם המשדר המתאים הוא יכול לקבל אות ממיקרופונים, כלים אקוסטיים או אלקטרוניים, וניתן לעצב את הסאונד באמצעות פריסטים מובנים, ביניהם הנחתת פידבק, שינוי אפיק, סאונד הכבל, תגובה אקוסטית, פאזה וצבע.

בנוי מסיבית לתנאי במה, המקלט כולל אנטנה ומתג רגל ארגונומי לקביעות השונות, הוא פועל על תדר 2.4 GHz למניעת הפרעות תקשורת, ובטכנולוגיית דיוורסיטי הסיכויים לנפילות אפסיים. בצורה זו האות נשלח נקי מעיוותים הנוצרים בכבלול רגיל וארוך.

RCF  מציגה פתרון מקצועי למכוורת רמקולים קטנה וניידת.

EVOX תוכננה לביצועים אקוסטיים מעולים גם במערכות ניידות, ולדוגמה, ה-EVOX 12 מציע תחום דנמי רחב ב-1400 וואט, כאשר הסקציה העליונה מכילה 8 דרייברים  ניאודימיום ונתב פאזה, מה שמבטיח שמירה על עוצמה קבועה גם בתחום המיד-נמוך ועדין בפיזור נאה.

 

SonoLite™ SonoKits הינו קיט אקוסטי מודולרי מבית Auralex, העושה שימוש בפנלים סופגים לקירות ולפינות לבלימה אקוסטית בחדרים.

בפנלים ניתן להשתמש על קירות או תקרה, ומלכודות הבס יתאימו לפינות החדר, במיצוב אפקי או אנכי, היכן שהתקרה והקיר נפגשים.
ה-GeoFusor מבית אורלקס משלב פיזור אפקטיבי עם עיצוב עכשווי, ועם תצורה כיפתית המעניקה מרקם יותר אחיד ומפוזר היכול לעזור במקרה של גלים עומדים והדהוד הרמוני.

השמה של דיפיוזר בחדרי מוזיקה ואולפנים משפר משמעותית את הסאונד במרחב ומונע צליל עכור ומעיק.


Optogate הינו התקן יחודי להשתקת מיקרופונים בצורה אוטומטית.

רעיון חמוד, כאשר ההתקן מחובר בין יציאת המיקרופון לכבל היוצא לקונסולה, ופועל על מתח פאנטום שגם כך זמין מהמיקסר.

הוא מזהה נוכחות של אדם מול הסטנד. ברגע שנעשה זיהוי, המיקרופון 'עביר' לקונסולה בצורה רגילה, ומושתק לאחר זמן מתכוונן כאשר הנוכחות אינה.

הזיהוי של ההתקן הינו אופטי, והשתקת מיקרופונים שאינם בשימוש יעילב במצבים רבים, בעיקר כאשר קיים ריבוי שלהם על הבמה.

 • דיג'יי - DJ's
  RE: הודעה חשובה לבעלי Traktor S4 MK2
  Ben8: צודק, תודה על העידכון :) יצא לי לעזור ללא מעט חבר'ה שנתקעו עד הימים האחרונים ורציתי להפיץ את הבשורה. אחרי בדיקה. ב-12.3 יצא עידכון חד לשרשור המלא אחרון
 • מונחים בשרשרת
  RE: ההגדרה או ההבדל בין מלחין, מעבד ומפיק מוסיקלי
  AnnaBell: הסירטון הזה עושה סדר: קישור לשרשור המלא אחרון
 • מקלדות, סינטים ושלטים - Synth
  RE: מקלדת שליטה למתחיל בתחום
  Ben8: היי, Komplete Kontrol היא מקלדת מדהימה, קשה למצוא משהו שמתשווה אליה מבחינת פונקציונליות. היא כן עובדת הכי טוב עם הפלאגי לשרשור המלא אחרון
 • DIY, אלקטרוניקה וחיווט
  RE: שלט לרמקול לזלי
  nimrod: לא מוצא את הנושא בקישור.. בכל מקרה זה לא מסתדר לי.. בלי הזנר - הדיודה תקצר את הזרם ההפוך בכל מתח שמעל המתח הקדמי של הדי לשרשור המלא אחרון