תפריט
שלום אורח ::: Fri, 29 May 2020, 00:38
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

S1 Pro - מערכת הגברה אקטיבית הכל כלול מ-Bose

Sunday, 15-07-18, 00:00, מקור: ACT @ RM ::: ::: נושא: הגברת קול, DJ

מערכת הגברה אולטרה ניידת, רב-כיוונית ורב-שימושית, הפועלת גם על סוללות

ה-S1 Pro הינה מערכת הגברה המכילה את כל מה שצריך כדי להופיע בצורה קלה ומהירה בכל מקום, ולמרות שהיא עשירה בתכונות, היא קלה מאוד וניידת להפליא.

מעולה לנגנים בודדים, להרכבים קטנים, הגברת אירועים מכל סוג ומופעים קטנים, היא מאפשרת הצבה ועימוד בהתאם ליישום בשטח, ומעניקה כיסוי רחב ושווה עם סאונד עשיר במיוחד, ובאמצעות האיקיו האוטומטי ניתן למנוע אזורים חלשים באזור המוגבר.

המערכת כוללת מיקסר 3 ערוצים, מתוכם שני ערוצים בעלי איקיו, ריוורב והתאמה צלילית עצמאיים בכל אחד מהם, ויכולת מיקוד מעולה בדיבור/קריינות וכלי נגינה, ועוד ערוץ כניסה שלישי המאפשר חיבור מקור חיצוני וצימוד בלוטות' מהיר להזרמת מוזיקה בצורה אלחוטית כרקע או פלייבק ישירות מהתקן נייד, וזאת עם סאונד מעולה דרך ה-ToneMatch המובנה - מנגנון עיבוד אות למיקרופונים וגיטרה אקוסטית.

ידיות נשיאה נוחות מאפשרות העמסה והקמה מהירים ביותר, וסוללת Li-ion מעניקה ניידות והפעלה בשטח או במקומות נגישים פחות.
המבנה הייחודי מרובה השיפועים מאפשר תצורות העמדה שונות עבור מוזיקאים, DJ, הופעות רחוב ומבצעים אחרים הזקוקים לבקרה וצליל נקי בעת הופעה, כולל אפשרות לעבוד ללא צורך בהזנת חשמל, ובנוסף ניתן להשתמש בהם כמוניטור במה, כמגבר אימון ומערכת הגברה הכל-כלול, כך שהשימושיות מגוונת.


העיצוב מאפשר העמדה על הרצפה, בשיפוע, על שולחן או על סטנד (מתאם 35 מ"מ סטנדרטי), והכיסוי האקוסטי המאוזן מותאם לכל יישום ספציפי בעזרת ה-Auto EQ.

ניידות היא שם המשחק כאן, וזאת הודות לתכנון בעל המשקל הנמוך והידיות הארגונומיות, ויכולת הפעלה על סוללה (נטענת) למשך שעות - ובכל מקום, ללא צורך במתיחת כבלי חשמל ארוכים. נגני ומופעי רחוב, או בתי קפה פתוחים, וכל אירועים ציבוריים במקום פתוח ואקראי שאין בהם חיבור זמין לחשמל, ייהנו כאן מסוללה שתעניק הגברה לזמן ממושך ופיזור סאונד אחיד בשטח.

בקלות רבה ניתן לחבר מיקרופון ולקבל תוצאה מהירה ליישום הספציפי בעזרת טכנולוגית ToneMatch המוצעת כאן, ועם אותו מנגנון גם להגביר כלי מאתגר כמו גיטרה אקוסטית ללא הפרעות.

המוניטין של Bose מגיע משנים של נסיון רב בייצור רמקולים לפיזור רחב ביותר ועדיין אחיד ועוצמתי, מה שמסביר שימוש רחב במקומות מאתגרים והתקנות קבע הדורשות מקסימום סאונד בצורה אחידה ובשטחים קטנים וגדולים כאחד.


אמנם ה-S1 משמשת להגברה של מופע חי, אך היא מושלמת גם כמוניטור במה, מגבר אימון לנגנים והשמעת מוזיקת רקע, ומכאן שהיא חביבת חנויות, מסעדות ואתרי בילוי רבים, וניתן לראותה באתרים כמו בילבונג דיזינגוף, מלונות מצודת דוד וכורש ירושלים, מועדון באוגנדה, אדידס דיזינגוף, ברגר קינג הרצליה, מלון דן פנורמה ת"א, תאטרון גבעתיים, קאנטרי ג' ועוד.

קבוצת כהנא עוסקת בענף החשמל, האלקטרוניקה והבקרה, מאז נוסדה בשנת 1935' ונחשבת כיום למובילה בארץ בתחומה. לקבוצה מגוון תחומי פעילות ושירותים למגוון רחב של לקוחות: מפרטיים ועסקים קטנים ועד חברות ומפעלים גדולים. בין המותגים הבינלאומיים שקבוצת כהנא מייבאת באופן בלעדי ניתן למנות את BOSE PRO, DEVIALET, DAVONE ועוד.

 • התכונות הראויות לציון הן:
 • ניידות ומשקל נמוך
 • גמישות והתאמה לכל יישום
 • מיקסר 3 ערוצים כולל עיבוד אות ואפקטים
 • מנגנון התאמת סאונד לאולם/שטח
 • הזרמת אודיו אלחוטית מהתקן נייד
 • סוללה נטענת ופועלת לשעות של הגברה
 • הקמה והפעלה באפס זמן
 • מחשבים - חומרה
  RE: שחזור מידע מדיסק קשיח פגום
  mandela: מה בדיוק הבעיה? יש דברים שאפשר לנסות לפתור לפני שהולכים לחברה מקצועית (אלא אם כן הדיסק פיזית הרוס) לשרשור המלא אחרון
 • קידום עצמי
  RE: יצירה מוסיקלית - Between tangles and hope
  ReuvenM: תענוג! לשרשור המלא אחרון
 • קידום עצמי
  RE: Extra Cheese Loop
  ReuvenM: יפה מאוד ומאוזן. הטמעתי לך את הנגן בהודעה :sorry: לשרשור המלא אחרון
 • DIY, אלקטרוניקה וחיווט
  RE: rme hdsp9632 תקלה לא מובנת
  ליאורי: שמע אני מעניין של חוסר זמן פנוי בא לשבת באולפן ורוצה את הכל מוכן ליצירה, ומוצא את עצמי שבועיים מבזבז על פתרון תקלות, אני אפילו עד לשרשור המלא אחרון