תפריט
שלום אורח ::: Sun, 18 Nov 2018, 07:42
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

STAGEPAS-מערכות הגברה ניידות הכל-כלול מ-Yamaha

Thursday, 01-11-18, 00:00, מקור: ACT @ RM ::: ::: נושא: הגברת קול, DJ

הספק גבוה ואיכות סאונד מרשימה, שליטה אינטואיטיבית ושלל תכונות לגמישות בעבודה

ימאהה מציגה מערכת הגברה קלה ביותר לניוד, הכוללת את כל שצריך כדי לאפשר הקמה מהירה והפעלה מידית של מערכת הגברה, ועם תכונות חשובות ההופכות את המערכת למתאימה בכל יישום.

אם הזכרנו משקל, אז המערכת ניתנת לנשיאה ביד אחת, כוללת שני רמקולים קלי משקל ומיקסר הניתנים להפרדה, ואיתם מגיע הכבלול הנדרש לחיבור לחשמל ולרמקולים, והכל במארז קומפקטי ואטרקטיבי ההופך אותו למועמד המומלץ בכל הקשור להופעות ומערכות הגברה ניידות.

התכנון החכם מאפשר הקמה והפעלה תוך שניות, אפילו עבור חסרי הניסיון - להעמיד במקום, לחבר ולהפיק סאונד איכותי באפס זמן. המחשבה מאחורי התכנון הייתה להעניק את מירב הגמישות עבור המשתמש, כך שרשימת היישומים וסביבות ההפעלה של המערכת הינה מרשימה.

חיבוריות הבלוטות' המובנה במערכת מקנה גמישות נוספת עם היכולת להזרים אודיו בצורה אלחוטית מכל התקן נייד כמו סמארטפון או טאבלט. כך אפשר בקלות להשמיע מוזיקה כרקע, ליווי לאירוע או פלייבק לאמנים כדוגמה.

מערכות מודרניות חייבות להציע אפקטים להעשרת הסאונד, וכאן אנו זוכים לריוורב הדיגיטלי האגדי של SPX, המאפשר להרים את האירוע לרמות חדשות. מעולה לשירה וכלים אקוסטיים בין השאר, הוא יעניק עומק ומרחב למבצעים על הבמה או למנחה/קריין, וזאת עם אפשרות לקבוע את חוזק האפקט בכל ערוץ.

בנוסף, המערכת מציגה שליטת איקיו מתוחכמת; ה-1-Knob Master EQ מאפשר התאמה מהירה של הסאונד הכללי לסביבה האקוסטית בה מתקיים האירוע - סובב את הכפתור לייטוב הסאונד בהתאם להעמדת הרמקולים, סגנון המוזיקה או לחיזוק הנמוכים, כל זאת במהירת שיא.

תכונה חיונית נוספת היא מנגנון הגנה מפידבקים (צפצוף צורמני בין המיקרופון לרמקולים), תופעה נפוצה היכן שמיקרופון בשימוש. פונקציה חכמה זו מסירה אוטומטית את הפידבק בלחיצת כפתור, ומונעת אי נעימות מהקהל.

שני הדגמים בסדרה, STAGEPAS 600BT ו-400BT מציעים הספק של 600 ו-400 וואט בהתאמה, מה שמאפשר לעמוד בדרישות במצבים שונים ומגוונים. הפיזור הרחב של הרמקולים מאפשר כיסוי רחב יותר של אזור הקהל, כך שכולם שומעים ונהנים מאיכות הסאונד במידה שווה.

סדרת ה-STAGEPAS  עושה שימוש במעבד אות דיגיטלי (DSP) כדי לפקח ולשמור על איכות צליל מיטבית בכל רגע נתון, נטול עיוותים בכל עוצמה, באם זו תהיה פרזנטציה או הופעה במועדון. מעבד זה כולל גם לימיטר - מנגנון הגבלת עוצמה חיוני וחכם המגן על רכיבי המערכת ומבטיח עבודה בטוחה במשך זמן רב.

 • פלגינים חינמיים מומלצים
  RE: וירטואלטֶזָע'כֵן - חדשות וירטואל 10-12/2018
  DrDataMiner: ואם זה מאת רידוואן קוצו'ק (ה.ג.ב Analog Obsession) זה נחמד. על אף שהלה שנוי במחלוקת, למוצרים שלו יש משהו מיוחד. מי שבחש ב-73.... לשרשור המלא אחרון
 • פלגינים חינמיים מומלצים
  RE: מעבד Hi-Lo Pass שלא שם פס (על חומרה) ? התשובה היא : כן
  DrDataMiner: ממה שניסיתי, לא. לא בדרך קונבנציונלית לפחות. אבדוק את הנושא. לשרשור המלא אחרון
 • כרטיסי אודיו כללי - Audio Cards
  RE: תקלה בכרטיס קול של רולנד quad capture
  ReuvenM: אם הכרטיס מקליט ואם הוא משמיע בחזרה מה שהקלטת - יותר סיכוי שהבעיה בתוכנה, שאת שמה לא ציינת. שים לב אם הערוץ במצב שמיעת כניסת (input לשרשור המלא אחרון
 • מקלדות, סינטים ושלטים - Synth
  RE: להזמין סינת' מeBay
  acidhead: import charged כולל כל עלות יבוא, מע"מ וכו' זאת אומרת שאתה משלם על הכל. מקבל את המכשיר עם שליח של חברה שעושה את השירות הז לשרשור המלא אחרון