תפריט
שלום אורח ::: Thu, 17 Jan 2019, 04:30
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

STAGEPAS-מערכות הגברה ניידות הכל-כלול מ-Yamaha

Thursday, 01-11-18, 00:00, מקור: ACT @ RM ::: ::: נושא: הגברת קול, DJ

הספק גבוה ואיכות סאונד מרשימה, שליטה אינטואיטיבית ושלל תכונות לגמישות בעבודה

ימאהה מציגה מערכת הגברה קלה ביותר לניוד, הכוללת את כל שצריך כדי לאפשר הקמה מהירה והפעלה מידית של מערכת הגברה, ועם תכונות חשובות ההופכות את המערכת למתאימה בכל יישום.

אם הזכרנו משקל, אז המערכת ניתנת לנשיאה ביד אחת, כוללת שני רמקולים קלי משקל ומיקסר הניתנים להפרדה, ואיתם מגיע הכבלול הנדרש לחיבור לחשמל ולרמקולים, והכל במארז קומפקטי ואטרקטיבי ההופך אותו למועמד המומלץ בכל הקשור להופעות ומערכות הגברה ניידות.

התכנון החכם מאפשר הקמה והפעלה תוך שניות, אפילו עבור חסרי הניסיון - להעמיד במקום, לחבר ולהפיק סאונד איכותי באפס זמן. המחשבה מאחורי התכנון הייתה להעניק את מירב הגמישות עבור המשתמש, כך שרשימת היישומים וסביבות ההפעלה של המערכת הינה מרשימה.

חיבוריות הבלוטות' המובנה במערכת מקנה גמישות נוספת עם היכולת להזרים אודיו בצורה אלחוטית מכל התקן נייד כמו סמארטפון או טאבלט. כך אפשר בקלות להשמיע מוזיקה כרקע, ליווי לאירוע או פלייבק לאמנים כדוגמה.

מערכות מודרניות חייבות להציע אפקטים להעשרת הסאונד, וכאן אנו זוכים לריוורב הדיגיטלי האגדי של SPX, המאפשר להרים את האירוע לרמות חדשות. מעולה לשירה וכלים אקוסטיים בין השאר, הוא יעניק עומק ומרחב למבצעים על הבמה או למנחה/קריין, וזאת עם אפשרות לקבוע את חוזק האפקט בכל ערוץ.

בנוסף, המערכת מציגה שליטת איקיו מתוחכמת; ה-1-Knob Master EQ מאפשר התאמה מהירה של הסאונד הכללי לסביבה האקוסטית בה מתקיים האירוע - סובב את הכפתור לייטוב הסאונד בהתאם להעמדת הרמקולים, סגנון המוזיקה או לחיזוק הנמוכים, כל זאת במהירת שיא.

תכונה חיונית נוספת היא מנגנון הגנה מפידבקים (צפצוף צורמני בין המיקרופון לרמקולים), תופעה נפוצה היכן שמיקרופון בשימוש. פונקציה חכמה זו מסירה אוטומטית את הפידבק בלחיצת כפתור, ומונעת אי נעימות מהקהל.

שני הדגמים בסדרה, STAGEPAS 600BT ו-400BT מציעים הספק של 600 ו-400 וואט בהתאמה, מה שמאפשר לעמוד בדרישות במצבים שונים ומגוונים. הפיזור הרחב של הרמקולים מאפשר כיסוי רחב יותר של אזור הקהל, כך שכולם שומעים ונהנים מאיכות הסאונד במידה שווה.

סדרת ה-STAGEPAS  עושה שימוש במעבד אות דיגיטלי (DSP) כדי לפקח ולשמור על איכות צליל מיטבית בכל רגע נתון, נטול עיוותים בכל עוצמה, באם זו תהיה פרזנטציה או הופעה במועדון. מעבד זה כולל גם לימיטר - מנגנון הגבלת עוצמה חיוני וחכם המגן על רכיבי המערכת ומבטיח עבודה בטוחה במשך זמן רב.

 • אקוסטיקה, סביבת עבודה
  כמה אמורה לעלות דלת פנים אקוסטית סטנדרטית?
  MoonMadness: או האם עדיף להפוך דלת קיימת לאקוסטית ואיך אפשר לעשות זאת בצורה פשוטה ואסתטית? תודה! לשרשור המלא אחרון
 • קידום עצמי
  RE: חוות דעת על מיקס
  liorp: :thumbsup: אני חושב שאני מבין את הכוונה שלך לגבי המוגדרות. גם אני הרגשתי שיש פה קצת שטיחים חבויים. אני אמשיך לשחק עם זה. לשרשור המלא אחרון
 • פלגינים חינמיים מומלצים
  RE: וירטואלטֶזָע'כֵן - חדשות וירטואל 1-2/2019
  DrDataMiner: בהמשך לטופיק מלמעלה.... דיברתי על מפצלי תדרים (ל-"התבּייתוּת" על רצועת תדירות מסוימת) והנה פלאג יעיל להפלי לשרשור המלא אחרון
 • Apple, Logic
  10.4 - פאנץ" באותו הערוץ ללא פתיחת ערוץ נוסף
  qwer33: האם בטלו ב 10.4 את ההחלפה בנושא פאנץ" באותו הערוץ..ללא צורך בפתיחת ערוץ אלטרנטיב נוסף? אין את רובריקת ההחלפה שהייתה קיימת לשרשור המלא אחרון
עשוי לענין אותך