תפריט
שלום אורח ::: Mon, 27 May 2019, 10:10
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

ה-Track One - ערוץ הקלטה איכותי להקלטות מ-SPL

Tuesday, 18-12-18, 00:00, מקור: funky ::: ::: נושא: אולפן והפקה

לאולפנים המחפשים שידרוג משמעותי בהקלטה - ערוץ בוטיק תוצרת גרמניה מחליף קונסולה שלמה

ה-Track One מחברת SPL משמש ערוץ הקלטה (Channel Strip) הכולל קדם מגבר למיקרופונים וכלי נגינה, דיהייסר (מנחית הברות שורקניות), קומפרסור/לימיטר ו-EQ, והכל ביצור ידני מחברת בוטיק גרמנית, ובסטנדרטים המחמירים ביותר להקלטת אודיו.

ה-Track One מציע קדם מגבר/פריאמפ עם אופטימיזציה לכל סוגי המיקרופונים וכלי נגינה, אשר הועתק מהמעגל הטרנזיסטורי של ה-Channel One (הכולל גם סקציית קדם מגבר שפופרת\מנורות).שני מאפיינים עיקריים וייחודיים הפכו את ה-Track One לאחד מערוצי ההקלטה הפופולאריים בעולם; איכות הסאונד הנפלאה ופשטות ההפעלה. הוא מעניק טייקים מושלמים גם בידיים מתחילות וגם עם זמרים חובבים, וזאת בזכות סט השלטים שנבחר בקפדנות גרמנית וצומצם למה שבאמת צריך ובצורה הידידותית ביותר למשתמש.

SPL מראים שוב שהסאונד המקצועי ביותר יכול להגיע גם במחיר הגיוני מבלי לוותר על היצור הגרמני בסטנדרטים מחמירים.  מיוצר ידנית בכמויות קטנות במפעל SPL בגרמניה.

את איכות הסאונד של ה-Track One אפשר להשוות מול היחידות היוקרתיות בעולם, הדברים הטובים ביותר לא תמיד מגיעים במחיר הגבוה ביותר, וכמובן שתמיד יש יקרים יותר אבל בהכרח טובים יותר.הפרקטיקה הגרמנית המנצחת של SPL היא פשוט ללא תחרות, במיוחד לאור התמחור הידידותי בישראל. איכות הסאונד של ה TrackOne היא השדרוג האידיאלי לכל קונסולה מקצועית או כרטיס קול מקצועי, כאשר הוא מציע קדם מגבר שקט ומוזיקלי עם קומפרסור/לימיטר המבטיח שמירה על עוצמות הכניסה הגבוהות ביותר ללא שיאים ועיוות.

כיוון ש-SPL עיצבו את ה Track One עם הכפתורים הבסיסים ביותר, השליטה הקלה והפשוטה תעניק תוצאות מקצועיות גם בידיים מתלמדות. הוא מבטיח וווליום בריא לכל הקלטה ללא 'פיקים' ונורות אדומות.

כמו שאר מוצרי SPL, ה-Track One מציג נתונים שלא יביישו תחנת חלל עם תחום היענות של 10Hz-200kHz ותחום דינמי של 115dB, זאת עם רמת רעש מקסימלית של -70dB בהגברה הגבוהה ביותר (-91dBu ב 40dB!).
מתאים למיקרופוני קונסדנסרים, דינמיים, ריבונים, כלי נגינה (כניסת בס או גיטרה ) ולעיבוד ערוצים במיקסינג.

 • הסלון
  RE: מחזירים את תושבי אקט הביתה
  ReuvenM: נוסטלגיה בצד, התוכן פשט את הרגל, וה"אני" מצא תרופה בנרקיסיזם פרוע ברשתות חברתיות, מובל לתפארת כורי הזהב ושורצי השלול לשרשור המלא אחרון
 • קידום עצמי
  RE: משירי ארץ אהבתי - קאבר שלי (מעוז)
  maoz: הי UV שמחתי לקרוא את תגובתך המפורטת. תודה רבה :) לשרשור המלא אחרון
 • קידום עצמי
  RE: אשמח לקבל טיפים לקידום ברשת
  shpitz_yl: לא מכיר את החברה הנ"ל. אני אישית אחסנתי אתרים ב- Site Ground וב- Stable Host למשך כמה שנים והייתי מרוצה מהם. (לא ח לשרשור המלא אחרון
 • כלים וירטואליים, פלאגים - VST/i
  RE: מחפש זמן רב דגימות איכותיות
  חזי ח: התכוונתי לא קול מסונטז אלא טיבעי אנושי לשרשור המלא אחרון