תפריט
שלום אורח ::: Mon, 27 May 2019, 09:58
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

ה-Turret - מערכת הכל-כלול לסטרימינג ווידאו בקלות מ-Marantz Pro

Saturday, 29-12-18, 00:00, מקור: ACT @ RM ::: ::: נושא: אולפן והפקה

ממשק USB-C, מצלמת Full HD, מיקרופון קונדנסר עם מגן רוח, טבעת תאורה נשלטת ומרכזיית USB.

Turret הינה מערכת שלמה ומוכנה לעבודה המציעה פתרון ייחודי עבור אלה המשתמשים ברשת לפודקאסט, סטרימינג, הדרכות אונליין, שיח-ווידאו בעבודה או עם בני משפחה וכו'.
המערכת מכילה מצלמה באיכות full HD עם דחיסת ווידאו בתקן H.264, מיקרופון קונדנסר בממשק דיגיטלי 48kHz/16-bit USB, הכולל גם מסנן רוח/פופים, וטבעת תאורה מסוג LED מאוזנת-צילום, הכוללת גם פילטר קר/חם וניתנת לעמעום.

המוצר החדש של Marantz Pro מהווה כלי שידור הכל-כלול ייחודי, המאפשר לכל אחד לשדר פודקאסט, לנהל הדרכה אונליין באינספור נושאים (כולל לימוד מרחוק בתשלום, הפופולרי כיום גם בקרב מורים לנגינה ומדריכי אודיו), דמויות ציבור, גיימרים ואפילו שיח חי עם בני משפחה רחוקים, וכל מי שלמעשה משתמש בסטרימינג. הכל באיכות גבוהה, במערכת המאפשרת התאמה אישית להכנת תצוגה מקצועית ועתירת רושם. Turret קומפקטית ופשוטה להפעלה, ומושלמת בעבודה עם מחשב שולחני או נישא, כי היא ניידת מספיק כדי לקחת אותה לשטח.

כדי שהמערכת תהיה שלמה ומסוגלת לשדר לאינטרנט ישירות וללא ציוד נוסף, היא מצוידת בממשק USB-C מהיר ביותר לעבודת אודיו/וידאו בשיהוי (latency) נמוך, ומציעה מרכזת USB לחיבוריות נוספת או משלימה למחשב בשימוש.

אפילו על מגבר אוזניות וחיבור מתאים חשבו כאן, עם בקרת הצליל קלה מתמיד, כך שדרישות משתמש למטרות סטרימינג נפתרות במוצר אחד, בעל ביצועים גבוהים - ישירות מהקופסה.

מרכיב חשוב מאוד הוא הצילום, וכאן משולבת מצלמה המתמקדת אוטומטית ובאיכות Full HD 1080p, כיאה לאיכות המתבקשת כיום (עד 1920 על 1080), ומגיעה עם הגרסה האחרונה של סקייפ (Skype). בנוסף, היא כוללת מנגנון תיקון תאורה-חלשה אוטומטי, והמערכת תואמת למערכות הפעלה ווינדוס ו-iOS.

מבחינת אודיו, משולב כאן מיקרופון איכותי מסוג קונדנסר, בעל רגישות גבוהה וטווח היענות תדרים של 150 עד 15000 הרץ. לנוחיות מירבית עבור המשתמש, קדם מגבר המיקרופון עם כיול רגישות הקליטה ממוקם על עמוד המערכת לגישה מהירה.
המשתמש יכול לנטר את הסאונד הנקלט בזמן הקלטה או סטרימינג, וזאת ללא הדיליי הקיים דרך מערכת המחשב, וגם יציאת האוזניות ושליטת העוצמה זמינים עליו.

העמוד עצמו מכיל את השלטים המרכזיים לגישה מהירה עבור היוצר, כמו שליטת אוזניות והיציאה שלהן, כיול רגישות המיקרופון, כפתור השתקת מיקרופון (מקצוענים יודעים שזה חיוני למדי) ומתג הפעלה/כיבוי למצלמה, ובנוסף גם עמעם תאורת ה-LED עם אפשרות כיבוי/הדלקה למקרה וזקוקים לתאורה נאותה.

מאחורי העמוד מצוי מחבר ה-USB-C המהיר לחיבור למחשב, ובנוסף אליו עוד שתי יציאות USB 3.0 ומחבר כניסת מתח 12VDC.

העיצוב הייחודי הזה, המתחשב בצורה הפרקטית של הסטרימינג, הופך את ה-Turret לקל ואינטואיטיבי בשימוש, ובו בעת מניב ביצועים גבוהים במינימום מאמץ - עבור משתמש הקצה המערכת הינה חלקה ושקופה להפליא, רק להתרכז בתוכן.

הזכרנו את תאורת ה-LED, ומדובר בטבעת אור בקוטר 100 מ"מ עם טמפרטות צבע נכונה (5600K מאוזנת אור-יום). היא אף ניתנת לעמעום וכוללת מסנני אור נוספים לתאורה "חמה" ב-3000K ותאורה "קרה" ב-7000K, וגם מסנן אור-יום רך ומפוזר - כולם מתלבשים על עדשת המצלמה.

ראוי לצין את מגבר האוזניות, כיוון שבקרת הצליל ומובנות הדיבור חשובים מאוד בשידור, וכאן המערכת מציעה צליל טהור וברור, כי אחרת בלתי ניתן לדעת איך הצליל המקורי נשמע ומוזרם לרשת, וצליל לקוי או מעוות פוגע קשות בחוייה כל שידור.
כאן ה-Turret מציב איכות מעולה בשמע של האוזניות, יחס אות לרעש גבוה מ-100 דיבי ומינימום עיוות, והיענות תדר מ-20 עד 20 אלף הרץ, כאשר הספק המוצא עומד על 130mW ועכבת יציאה העומדת עד 30 אוהם, מה שאומר שמגבר האוזניות במערכת יקבל בשמחה כל זוג אוזניות, גם בעוצמה גבוהה, ועם צליל מדויק וברור.

 • הסלון
  RE: מחזירים את תושבי אקט הביתה
  DrDataMiner: אולי השאלה הבאה היא מה צריך להיעשות כדי ליצור פלטפורמה למידע אמיתי, מאומת ורלוונטי. הדרך היחידה שאני יכול לחשוב עליה זה לשרשור המלא אחרון
 • קידום עצמי
  RE: משירי ארץ אהבתי - קאבר שלי (מעוז)
  maoz: הי UV שמחתי לקרוא את תגובתך המפורטת. תודה רבה :) לשרשור המלא אחרון
 • קידום עצמי
  RE: אשמח לקבל טיפים לקידום ברשת
  shpitz_yl: לא מכיר את החברה הנ"ל. אני אישית אחסנתי אתרים ב- Site Ground וב- Stable Host למשך כמה שנים והייתי מרוצה מהם. (לא ח לשרשור המלא אחרון
 • כלים וירטואליים, פלאגים - VST/i
  RE: מחפש זמן רב דגימות איכותיות
  חזי ח: התכוונתי לא קול מסונטז אלא טיבעי אנושי לשרשור המלא אחרון