תפריט
שלום אורח ::: Thu, 23 Jan 2020, 17:23
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

EAD10 - מודול סאונד והקלטה לתופים אקוסטים מ-Yamaha

Wednesday, 15-05-19, 00:00, מקור: ACT @ RM ::: ::: נושא: כלי נגינה והפקה

מערכת החוסכת ממתופף את כל הבלגן בהקלטה ומיקס של תופים, עוזרת באימונים ומעשירה את הסאונד

ה-EAD10  הינו מודול תופים מהפכני המאפשר להעמיד מיקרופון סטריאו, להקליט, להעשיר, לסנכרן וידאו, להתאמן ולשתף את ביצועי התופים שלך עם כל העולם. תוך שניות ניתן ללכוד את הסאונד של המערכת ממש כפי שהיא נשמע לך בחדר, או להשתמש במאות פריסטים מוכנים עם דגימות באיכות סופר גבוהה ואפקטים.

ברגע שאתה מוכן עם הסאונד, שיתוף הינו דבר קל מתמיד. שתי יציאות מנתבות את מוצא הסטריאו לכל ממשק סטנדרטי. יציאות USB ונוספות מאפשרות ג'אם ואימון עם מוזיקה מוקלטת באמצעות אוזניות או דיסק-און-קי, מה שמאפשר שמירת המיקס והביצועים לכונן פנימי או למחשב סמוך.

ניתן אף להשתמש באפליקציה Rec'n'Share של ימהאה כדי לסנכרן ווידאו מהסמארטפון ואודיו מה-EAD10 לקליפ מושלם.

מערכת מיקרופון סטריאופונית וחיישן רגל מותקנים במהירות על תוף הרגל כדי ללכוד את הקיק, סנר, טמים והצלחות, ממש כפי שהם נשמעים באוזני הנמצא בחדר. ניתן אפילו לחבר טריגר לסנר (כמו הדגם DT50S) ליתר גיוון.ברגע שהמערכת הותקנה, המודול מאפשר דפדוף בין 50 סצינות (קביעות), 757 סאונדים ו-36 אפקטים דיגיטליים, ולמקסס לפי הטעם. עם 200 פריסטים עבור המשתמש, ניתן למפות ספציפית בקלות כל סט תופים עבור כל שיר.

משתמשים רבים מצאו לזה שימוש נהדר בצילומי קליפ תופים. בצורה הרגילה יש לחבר ים של מיקרופונים שעולים הרבה מאוד, צריך סטנדים וציוד צילום, שלא להזכיר את מהלך הזמן הנדרש לכל אלה.
 

האפליקציה של ה-EAD10 חוסכת את כל אלה ומאפשרת הזרקת אודיו איכותי של התופים ישירות לתוך הווידאו. הכל נעשה במהירות; בוחרים שיר מספריית המוזיקה, מאתרים את הסאונד המתאים ואז רק לכוון ולהתחיל לצלם. האפליקציה תסנכרן את הוידאו והאודיו יחדיו לכדי ביצוע נוח יותר לשיתוף ברשתות, עם חברים וביוטיוב.

וגם לאימונים: אם אתה מתקשה באימון על איזה קטע, או רוצה להתמקסם בזמן האימון, ה-EAD10 מעניק חיבור נוח לקבצי אודיו מבחוץ, ומסוגל לנתח טמפו ומיקצב מתוך קטע ולהעמיד לרשותך קליק יעיל יותר לאימון. זאת ועוד - המודול יכול ליצור לופ על חלק מהקטע ואפילו להאט אותו אם תרצה, עד שתגיע לביצוע ולמהירות הנדרשים. זה לבדו שווה את המחיר.

 

נציין את התכונות של המודול:
הקמה והתקנה תוך שניות
מיקרופונים בסטריאו ללכידה מלאה של המערכת
סנסור קיק הקולט כל ניואנס מהרגל (כולל תמיכה לעוד טריגר)
250 סצינות, 757 סאונדים ו-36 אפקטים
שילוב כלים אקוסטיים עם צלילים חדשים
הקלטה למחשב
זיהוי טמפו בשיר, כולל לופ והאטת מהירות

שפע של מדריכי שימוש והדגמות ניתן למצוא באתר גאן.

 • קידום עצמי
  RE: שיר חדש
  ReuvenM: שיר יפה מאוד. וינטאג' ישראלי משהו. מזכיר את פורטיס רק יותר טעים. אצלי אני מזהה נמוכים בולטים קצת. :thumbsup: לשרשור המלא אחרון
 • הפקה עצמית/ עסקים
  RE: מחפש רואה חשבון בדחיפות!
  maked: אני ממליץ לעבוד עם רואה חשבון בבאר שבע , היום בעולם הדיגיטלי לא חייבים שעסק יהיה באותה עיר שבה משרד רואה חשבון נמצא כי אפשר לה לשרשור המלא אחרון
 • DIY, אלקטרוניקה וחיווט
  RE: ממיר מחשמל יפני לחשמל ישראלי
  וירץ: המון תודה נימרוד :thumbsup: לשרשור המלא אחרון
 • SoundBoard - סאונד מקצועי
  RE: תאימות מקלדת שליטה ראדיום 49 לווינדוז 7 או 10
  acidhead: גם דרך :) לשרשור המלא אחרון