תפריט
שלום אורח ::: Fri, 06 Dec 2019, 08:46
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

C-1U - מיקרופון קונדנסר דיאפרגמה רחבה בחיבור USB

Sunday, 08-09-19, 00:00, מקור: ACT @ RM ::: ::: נושא: אולפן והפקה

מיקרופון לחיבור ישיר לאולפן הדיגיטלי המודרני, להקלטות קריינות, פודקאסט, הדרכה ושירה, הוא לא דורש כלום מלבד חיבור ישיר לכניסת USB במחשב.

C-1U - לחץ להגדלה
מדובר באותו דגם מיקרופון  C-1 הקיים בחיבור חוטי ומחבר XLR, רק שכאן הוא מוצע בחיבור USB מהיר וישיר למחשב - ממשק האודיו כבר מצוי בתוכו, ואפילו כבל USB מצורף וגם מתאם סיבובי לסטנד.
 
המיקרופון C-1U הוא מסוג קונדנסר, רגיש ועשיר בתחום התדרים, ומשמש להקלטות באולפן ובתחנות רדיו - לקריינות, הקלטת כלי נגינה ושירה. להבדיל ממיקרופון דינמי שמאוד מרוכז בקליטה חזיתית קרובה, הקונדנסר ניחן ברגישות רבה לאווירה סביבתית, וקולט ניואנסים רבים ושדה רחב המקנים אופי ועושר לסאונד.
 
My default image
 
בשימוש עם קונדנסר רגיל, עליך להוסיף קדם מגבר מיקרופון ומתח פאנטום להפעלתו וגם ממיר מאנלוג לדיגיטל לחיבור לתוכנת הקלטה במחשב. הדגם החדש C-1U כולל הכל כבר בפנים ומאפשר חיבור ישירות לכניסת USB במחשב.
 
ה- C-1U המדהים כולל היענות תדר בצורה יוצאת דופן ורזולוציה קולית טהורה המבטיחה סאונד עשיר בתוכן, כזה הנשמע טבעי כמו המקור. מירקם הקליטה הקרדיואידי מספק הפרדת מקור-הקול ודחיית פידבקים.
 
הוא מציג רמת רעש נמוכה הודות למעגלי FET ללא שנאים, ומסוגל להתמודד עם דינמיקה קיצונית, כל הדרך עד 136 דיבי, עם היענות חלקה וישרה בתגובת תדר בין 40 הרץ ל- 20 קילו הרץ.
 
מכיוון שתרצה לנצל את מלוא היכולות של הקלטה ופודקאסט של C-1U בצורה מהירה, החברה כללה את כל התוכנות הדרושות להקלטת אודיו, עריכה ואפילו פודקאסטים - הכל ללא תשלום וניתן להורדה דרך behringer.com, כך שתהיה מוכן לשידור ישירות מהמחשב האישי כבר לאחר פתיחת ההקופסה.
 
החברה מעניקה גם הורדה בחינם של יותר מ -150 כלים וירטואליים ותוספי אפקטים - מה שהופך את המחשב שלך לאולפן הקלטות ביתי או נייד ברמה גבוהה.
 
Tracktion היא אחת מתחנות העבודה האודיו-דיגיטליות המהירות והקלות בעולם (DAW) להלחנה, הקלטה, עריכה, מיקס ושיתוף המוזיקה שלך עם העולם. Tracktion מציגה ממשק משתמש במסך יחיד, ומאגדת תכונות Pro DAW מצטיינות, כמו אוטומציה דינמית, כמות ערוצים בלתי מוגבלת, הקלטת MIDI ותמיכה בתוספי VST ו- AU.
 
My default image
 
תוכנת הפקת מוסיקה עוצמתית זו מעניקה לך את כל הכלים של אולפן הקלטות שלם ברמה מקצועית. כמו כן, לימוד DAW מעולם לא היה קל יותר בזכות ספריית המשאבים העצומה והזמינה שלהם. עוד בונוס נפלא: כשאתה רושם את ה- XENYX C-1U שלך ב- behringer.com, חהברה מתגמלת אותך עם קוד הורדה חינם עבור הגרסה המלאה של Tracktion. הקלטה ועריכה לא היו יכולים להיות קלים יותר. למידע לימודי נוסף בקר באתר tracktion.com/support/videos.
 
מקרופון הקונדנסר  C-1U מתוכנן להיות מיקרופון ה- USB  שלך למשך שנים רבות. גוף המתכת הקשיח יכול לעמוד בפני התובענות של כל אותם מרתונים הקלטות בשעות הלילה המאוחרות - ומכיוון שהוא יכול להיות מופעל ישירות מיציאת ה- USB של המחשב הנייד, אתה יכול לקחת אותו לכל מקום ולהקליט כאשר המוזה מעוררת בך -  השראה! 
 
נתונים
 • Professional, large-diaphragm condenser microphone with built-in USB interface, ideal for podcasters and musicians
 • Plug this amazing USB-mic straight into your computer and turn your PC or Mac* computer into a recording system without the need for any other hardware
 • Directly works with your PC or Mac computer—ultra-low latency ASIO* driver for PC audio optimization available at behringer.com
 • Exceptionally flat frequency response and ultra-high sound resolution perfect for voice, acoustic instruments, etc.
 • Cardioid pickup pattern for outstanding sound source separation and feedback rejection
 • Pressure-gradient transducer with shock-mounted capsule
 • Free audio recording, editing and podcasting software plus 150 instrument/effect plug-ins downloadable at behringer.com
 • USB connection cable included
 • Swivel stand mount included
 • Ultra-rugged construction with metal die-cast body
 • Designed and engineered in Germany
 • DIY, אלקטרוניקה וחיווט
  ראש מגבר מנורות חלילית 120 w mp
  דויד: שלום קניתי ראש מגבר מנורות חלילית ישן שכתוב עליו mp 120w , ניגנתי עליו אצל המוכר כשהיה מחובר לסאבוופר כי זה מה שהיה לו לשרשור המלא אחרון
 • מש' Steinberg
  RE: חבור yamaha psrs770 לקיובייס 5
  ReuvenM: בדוק בהגדרות MIDI במקלדת אם היציאה אינה חסומה או משמשת ל-THRU לשרשור המלא אחרון
 • חדשות - NEWS
  RE: המאק פרו החדש - האם הוא רלוונטי לאודיו
  DrDataMiner: לא הייתי שם את אפל עם קורבן באף שלב :) ברור.... ברור. קורבן במבחינת המערכה הספציפית הזו, בזמן הספציפי הזה (שכן כל השווקים בעולם לשרשור המלא אחרון
 • מחשבים - חומרה
  RE: המלצה לטכנאי מחשבים טוב
  Kwebos: תודה ראובן, בסוף (אחרי שבוע של עצבים שאני מנסה הכל) גיליתי בפוקס שמה שגרם לבעיות היה שנאי, שאין לי מושג מה עבר עליו, של מ לשרשור המלא אחרון
 • /* פרסום היה כאן */