תפריט
שלום אורח ::: Tue, 04 Aug 2020, 02:18
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

כבשו גם את שוק ההתקנות - YAMAHA עם שפע של פתרונות סאונד להתקנות

Friday, 27-09-19, 00:00, מקור: ACT @ RM ::: ::: נושא: התקנות

קו מוצרי ההתקנות החדש של YAMAHA מתמקד בפתרונות מגוונים ביותר לעסקים ופרוייקטים מסוגים שונים. מעכשיו מוצע פתרון לכל התקנת קבע בהתאמה מקצועית לדרישות הלקוח.

Related image

מגוון מוצרי התקנות הקבע של YAMAHA שם דגש מתקדם, חכם ואיכותי בכל הקשור לפשטות ההתקנה בשטח וקלות ההפעלה של הלקוחות. זאת, לצד אמינות, ההתאמה הנפלאה של המוצרים האחד לשני ולמחיר האטרקטיבי בקטגורית שוק ההתקנות.
 
YAMAHA מציעים כעת מערכות סאונד אלגנטיות ונוחות עבור חללים מסחריים מכל סוג, בשילוב מדריכים מקצוענים שיסייעו לפרויקט בכל שלב בדרך.
כל המוצרים מוצגים באולם התצוגה המרכזי של KZPRO בפ"ת וכן בסניפים נבחרים ברחבי הארץ. כיום ניתן לומר ש-KZPRO מהווים חנות עצירה אחת לצרכי האודיו הכוללים של כל פרויקט, ללא צורך בחיפוש פתרונות לא אחידים או מתפשרים בכמה מקומות ומיצרנים שונים.

פתרונות השמע המסחריים והמקצועיים של  YAMAHA כוללים מערך מקיף של מוצרים המיועדים לספק ביצועי שמע מיטביים במגוון רחב של סביבות ויישומים מסחריים, ביניהם משרדים, מסעדות, ברים ומקומות אירוח, מוסדות חינוך, חנויות קמעונאיות, בתי תפילה, בתי מלון, חדרי ישיבות וכנסים, קניונים ועוד.
 
האם רציתם שאי פעם תהיה דרך קלה לשפר את איכות הצליל של מוזיקת ​​רקע, דיבור והודעות שממלאות את החללים שבהם אתם מבלים? לסאונד השפעה עצומה על מצב הרוח של כל מרחב. המצליחנים בשוק כבר יודעים זאת; יצירת סביבת סאונד באיכות גבוהה לא רק הופכת את החלל לנעים יותר, אלא גם משפיעה לטובה על ההכנסות ועל לקוחות חוזרים.
 
כבעלת מוניטין עצום בתחום הסאונד, YAMAHA מחויבים לעזור ללקוחות ליצור את סביבות הסאונד המושכות והיעילות ביותר לצרכיהם. פתרונות התקנה מסחריים הוקמו בדיוק למטרה זו, ומציעים את מערכות הקול האלגנטיות והנוחות ביותר הזמינות לחללים מסחריים וציבוריים.
 
YAMAHA בעלת ניסיון של יותר ממאה שנים בייצור כלי נגינה, בנוסף ניסיון רב בעיבוד והעברת סאונד. טכנולוגיות אלקטרוניקה מובילות בתעשייה, שפותחו כולן במרכזי מו"פ של החברה, מוצרי החברה מוערכים מאוד על ידי טכנאים מכובדים ביישומי שמע ושידור מקצועיים ברחבי העולם מזה שנים. רקע ומסירות אלה עומדים מאחורי פתרון המערכות שהחברה מציעה להתקנות מסחריות, ומעניקות ללקוחות סאונד המותאם באופן אידיאלי לצרכים האישיים שלהם.
 
 נסקור כעת את התחומים המוצעים לנישת ההתקנות:
 
רמקולים
ימאהה פיתחה את הרמקולים המובחרים האלה במיוחד כדי לתת מענה לדרישות שוק ההתקנות,  המשווע לרמקולים המסוגלים לספק רפרודוקציה איכותית של מוסיקה וכמובן כריזה חיונית תקנית וצלולה.
רמקולי סדרת VXS, VXL ו-VXC עברו אופטימיזציה ספציפית ליישומי סאונד מסחריים, עם צליל מדויק בהשראת ההיסטוריה הארוכה של ימאהה ביצירת כלי נגינה, בתוספת עיצוב חזותי המשתלב בקלות עם כל עיצוב. 
 

הנישה הזו כוללת מגוון רחב של דגמים הזמינים בשחור או לבן, או עם אפשרויות הרכבה על התקרה וגם על פני השטח, ואת כל הרמקולים ניתן לצבוע כך שיתאימו לעיצוב של כל יישום.
במצבים בהם נדרש תדר נמוך יותר משמעותית, הסאב וופר הקומפקטי VXS3S הוא התאמה מושלמת ל-VXS1ML, וסאב וופר מדגם VXS10 המגיע במגוון קונפיגורציות תליה והתקנה יתאים לכל שאר הדגמים.
 
מעבדים, מטריצות ותוכנה
מעבדי מטריצות מטריצת סדרת MTX ו-MRX מצוידים בפונקציות עיבוד עוצמתיות וגמישות המהוות את לב פיתרון הסאונד של כל התקנה מסחרית.
 

מעבדי מטריצות ​​מסדרת MTX (כמו הדגם בתמונה) מצוידים במיוחד בפונקציות עיבוד גמישות החיוניות למגוון רחב של יישומים כמו חנויות ועסקים, מסעדות/ברים או מקומות אירועים.

מעבדי MTX, האחראים לפונקציות העיבוד העיקריות שנמצאות בלב תכנון המערכת בכל יישום, מאפשרים להגדיר, לתכנת ולנהל את כל פתרונות הסאונד באמצעות הממשק האינטואיטיבי של תוכנת העריכה MTX וה-ProVisionaire Touch המצורפות, וזאת, ראוי לציין, בפשטות ובקלות מדהימה.
תהליך התיכנות של תוכנת העריכה MTX-MRX הוא שלב אחר שלב הגיוני ואנלוגי לזרימת העבודה של ההתקנה הפיזית במקום. השלבים מאוד ברורים: 1. אשף פריסת המכשירים; 2. הגדרה פונקציונאלית; 3. הגדרת בקר חיצוני, כמו בצילומי המסך למטה.

An Intuitive Graphical Interface for Sound System Design


מנקודת מבט של לקוח, החשובה מאוד בהתקנות, הנגישות לשליטה פשוטה במערכת השמע של מפעילי המקום היא מכרעת! ולא משנה עד כמה המערכת מתוחכמת. מסיבה זו, ימאהה מספקת מגוון רחב של אפשרויות שליטה מרחוק.אלה כוללים פאנלים שליטה מסוג DCP עם מקביליהם האלחוטיים, המסוגלים לפעול מטלפון iOS או אנדרואיד וגם טאבלט. בנוסף מוצעים בסדרה קונטרולר קירMCP1, מיקרופון תחנת-כריזה/קשר מתקדם PGM1, ותוכנת ה- ProVisionare Touch ו-ProVisionaire המאפשרת שליטה בהתאמה אישית לחלוטין לטאבלטים של iOS ומכשירי Windows בהתאמה.
 
Lots of function to One unit
הסדרה מורכבת מדגמים עם יכולות DSP שונות ויכולות הרחבה, ומאפשרות למעבדי MTX לעמוד בדרישות של מגוון מרשים באמת של סביבות מסחריות.
 
מגברים
בין אם אתם מספקים מוזיקת ​​רקע לבית קפה, מסעדה, חנות או חדר ישיבות, מגברי XMV/MA  הינם כלים פשוטים להפעלה אך חזקים מאוד ביכולתם ליצור סביבת סאונד אידיאלית.
 


כאן מוצעים פתרונות חכמים, המתאימים לניהול מרכזי של מערכות אודיו מורכביות, ומיצוב תמונות סאונד מתקדמות יותר. מערך רב של מעבדי סדרות MRX ו-MTX ומגברי כוח מסדרת XMV מאפשרים להרכיב מערכות אידיאליות וניתנות להרחבה מגוונת.
המגברים משלבים נצילות Class-D עם תכונות שעוצבו במיוחד לטובת מערכות סאונד להתקנה מסחרית. מגוון דגמים עם יכולות מתח יציאה משתנה וקישוריות כניסה/יציאה גמישה להתאמה למגוון רחב של סביבות התקנה.
 
ממשקים
כרטיסי Mini-YGDAI (ממשק שמע דיגיטלי כללי של ימאהה) להתקנה בחריצי הרחבה, קדם מגברי מיקרופון בהבחנה גבוהה (HD), ממירי AD/DA, וממשקי רשת המאפשרים הרחבה והתאמה בהתאם לצורך.
 
מיקסרים
מיקסרים לסאונד חי, שידור, הפקת סראונד, התקנות - מגוון של ישומים. מיקסרים של ימאהה זכו להלל מפי טכנאים מובילים בעולם, וזאת בזכות האמינות, הסאונד המעולה שאין עוררין עליו  וההפעלה האינטואיטיבית שלהם.
כיום ניתן למצוא את המיקסרים של ימהה בעשרות במות, מועדונים ואולפנים והם נמצאים בשימוש מרבית חברות ההגברה והתאורה המקצועיות בישראל.
 

סדרת ההתקנות המסחרית זוכת הפרסים של ימאהה היא המובילה במספר התקנות בעלות פרופיל גבוה ברחבי העולם. נתון שמצביע על אחריות רבה ודבקות במטרה.
פתרונות התקנה מסחריים של ימאהה נועדו לעזור ללקוח לספק צליל אידיאלי בחללים מסחריים. מערכת רמקולים בשילוב פיתרון פשוט או חכם ומתאים יכולים לספק את האיזון המושלם בין הביצועים והפונקציונליות לצרכים של כל יישום.
 
+ בידור
מאז נוסדה ימאהה, לפני למעלה מ -125 שנה, החברה בנתה מוניטין מעורר קנאה בפיתוח וייצור כלי נגינה, אודיו ביתי ומוצרי שמע מקצועיים שגרמו למפנה והציבו ציוני דרך במגוון תחומים. 
לתחום הבידור המסחרי מציעה ימאה פתרונות שלמים, כלכליים ואלגנטיים, באיכות מקצועית כמו שהחברה הציבה לעצמה ולשוק האודיו בכלל לאורך השנים. מגוון המוצרים המשלים כולל מערכות הגברה ניידות. רמקולים מוגברים, מערכות סאונד ביתיות, מיקסרים אנלוגיים ודיגיטליים, מעבדי שמע ועוד.
 • 24 שעות- אוף טופיק
  פוסט וירטואלס תקופתיים אה-דה-לה-קורונה
  mixtrim: הפוסט סוף סוף הושלם! התוכן פוזר בהתאמה במקומו בפוסט הזה בתקוה לימים טובים יותר ורק בריאות ושמחה. MiXtRiM לשרשור המלא אחרון
 • DIY, אלקטרוניקה וחיווט
  RE: מחפש חומר תאורטי בעברית
  דוד רבין: שלום אני מנסה לחבר מנוע חשמלי של אופנים חשמליות ישירות לגנרטור אינוורטר עם כניסה של 12 וולט כמו של הרכב ככה שאני לא צריך סוללה. לשרשור המלא אחרון
 • מחשבים - חומרה
  RE: הוספת 8 גיגה - מה צריך לדעת לפני קניה?
  acidhead: :thumbsup: לשרשור המלא אחרון
 • DIY, אלקטרוניקה וחיווט
  RE: Elka Rhythm Machine - עזרה באיתור תקלה
  nimrod: לא מצליח לראות את גודל (מתח) הסיגנל של אות ה Clock.. נראה לי שאמור להיות משהו קרוב למתח הלוגי - 5 וולט. שלוף את 38 ממק לשרשור המלא אחרון