תפריט
שלום אורח ::: Fri, 10 Jul 2020, 21:01
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

ה-SAMPLEPAD PRO - משטח הטרגה לתופים ודגימות מ-Alesis

Monday, 11-11-19, 14:25, מקור: ACT @ RM ::: ::: נושא: כלי נגינה והפקה

SamplePad Pro מעולה כקיט עצמאי או כשדרוג למערכת תופים אלקטרונית או אקוסטית

SamplePad Pro הוא כלי ההקשה הכל-כלול שאינו יודע גבולות. הוא כולל 8 רפידות רגישות למגע ותאוצה, מוארות עם לד כחול, מאות צלילים שהוקלטו באופן מקצועי על פי דרישה, וחריץ לכרטיס זכרון SD לטעינה ואחסון של צלילים מותאמים אישית. בקצרה, SamplePad Pro הוא כל שצריך בכלי מולטי-פאד - ויותר.
 
בין אם אתה מוסיף לערכת התופים האלקטרונית שלך, הופך את הערכה האקוסטית שלך למערכת כילאיים עשירה ומגוונת, או מחפש ערכה אלקטרונית קלה ומהירה להופעה/חזרה, הכלי הזה בשבילך.

משטח ההקשה האלקטרוני המדהים הזה מציע 6 רפידות (פאדים) גדולות בעלות אזור מגע כפול וזוג חישוקים מוגבהים, ועוד למעלה מ-200 דגימות תופים וכלי הקשה קטלניות.
מענין עוד יותר כשחושבים על כל הדרכים הנהדרות בהן אפשרו להרחיב אותו ולהתאים ליישומים שונים. כניסות טריגר ודוושות נוספות מאפשרות להפוך את ה- SamplePad Pro לערכה מלאה, ואילו אחסון SD מאפשר להשתמש בדגימות משלך.
 
 SamplePad במבט חטוף:
 • רפידות ניתנות לנגינה בתוספת אפשרויות הרחבה מובנות וקלות
 • הרחבת אוסף הצלילים עם אחסון SD מובנה
 • שילוב דגימות אישיות בכל הופעה
בנוסף לשש הרפידות העיקריות שלו, ה- SamplePad Pro מכיל זוג הגבהות מגע צרות לאורך הגב, מה שמביא את המספר הכולל של הרפידות לשמונה. רפידות אלה (שכל אחת ממוסגרת באור LED כחול) כבר נותנות לך מספיק טריגרים בכדי להכיל סט תופים בגודל הגון, אך למעשה מדובר בחיישנים עם 2 אזורים, כך שהפאדים מציעים סך הכל 16 יכולות הטרגה בקצה האצבעות.
 
זקוקים ליותר פאדים? שתי כניסות מאפשרות לחבר עוד רפידות. בנוסף, ניתן להרחיב את ה- SamplePad Pro עם כניסת דוושת קיק וגם כניסה לבקר היי-הט, מה שמאפשר להפוך אותו לערכת תופים וכלי הקשה אלקטרוניים סופר-ניידים, מושלמת לביצועים חיים.
 
 
השלט מגיע עם למעלה מ-200 דגימות איכות, ביניהן תופים, מצילות ומגוון כלי הקשה, אותן ניתן לארגן בצורה של סטים תופים. על כל סט כזה קיימת שליטה בהקשר של גובה הצליל, צידוד ואפילו ריוורב.
כיוון שהוא תומך בכרסטיסיית זכרון של עד 32 גיגבייט, ניתן להטעין עולם שלם של צלילים משלך, וברגע שהם במכשיר, ניתן לנגן אותם בקלות, וזאת בזכות הממשק הנפלא המשלב אותם במערכת.
 
ניתן להשתמש בשלט להטרגת סאונדים או מידי באולפן או בהופעה, היכן שאפשר לשגר לופים וסיקוונסים בעזרת חיבור USB, המשמש לאודיו ומידי בינו לבין המחשב, כך שהוא משתלב היטב במערכת.
 • הגברת ותאורת מופעים - PA
  RE: המלצות על מיק אלחוטי (מדונה)
  Avodaraba: פעם היה לי את זה: קישור וזה עבד מצויין היום יש את זה קישור לשרשור המלא אחרון
 • Apple, Logic
  RE: Apple's ARM wrestling - אופק חדש למעבדי אפל
  DrDataMiner: תודה, טל ! לאפל יש 2 סיבות להחלטה ואף אחת מהן לא קשורה ישירות לביצועים. אפל מעולם לא היו (למיטב ידיעתי וזיכרוני - וההיסטור לשרשור המלא אחרון
 • כתבות נושא ומדריכים
  RE: הסודות - 10 פוסטים על אודיו ומה שבדרך
  acidhead: ערכת ומחקת את התגובות שלי? לא ידעתי שזה אפשרי אבל אם כן אני מבקש שתמנע מזה. תודה. לשרשור המלא אחרון
 • DIY, אלקטרוניקה וחיווט
  RE: בעיה באקו Copicat Mark IV
  Smilan: טוב, הבנתי מה הבעיה, מישהו פעם החליף את הגריל האחורי באיזה קרטון ביצוע וסגר את פתחי האוורור... עכשיו הוצאתי את הקרטון ביצוע ו לשרשור המלא אחרון