תפריט
Facebook
המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

הבזאר - הלוח של אקט מוסיקלי

3 מתעניינים במודעה זו כעת
::::: מידע ::::

Volume control

star אין דירוג
#151262 בידי: גיא Outsidersעודכן: 12:13, 19/01/2020צפו: 434
Volume control
הגדל תמונה

למכירה

ה-Studio Wizard נותן מענה לדרישה בנתיבי בקרת הסאונד הכל סוגי האולפן ומאפשר מענה בריא בסביבת האולפן הדיגיטלית ומרוכזות סביב המחשב.
הStudio Wizard בעל' זיווד 19", ואליו מתחברים כל הנתיבים - כניסות ויציאות, ויחידת בקרה משוכללת וניידת הסמוכה לטכנאי, באמצעותה שולטים על היחידה הקבועה.
לחץ לסגירת החלון


המערכת מקבלת עד ארבעה מקורות סטריאו בכניסות מאוזנות ושתי כניסות דיגיטליות בדרגת 24bit/192k (פרוטוקול S/PDIF וגם AES/EBU). היא מספקת שלשה סטים של יציאות מוניטור, כך שניתן להשוות בין מערכות מוניטור שונות במהירות, כמו גם כפתור ווליום ראשי עם חיווי דיגיטלי מדויק, המאפשרים שליטת עוצמה בחדות גבוהה. לרשותך גם 2 יציאות הקלטה וסטודיו.
בנוסף מציעה המערכת מיקרופון מובנה לתקשורת עם האמנים באולפן (talkbalk ), אותו ניתן לנתב ליציאות הסטודיו, ליציאות הקלטה, למוניטור או יציאה חלופית אחרת לתקשורת עם האמן המוקלט. כמו כן באפשרותך לחבר מיקרופון משלך באמצעות חיבור XLR חזיתי.
ה-Studio Wizardמציג גם מיקס אוזניות עם שתי יציאות, כך שניתן לבחור את מה שיועבר לצובר האוזניות לשם בקרה, וניתן לשלוט על העוצמה של כל יציאה באמצעות שלט ווליום דיגיטלי. כפתור סיכום מאפשר בחירה של כמה כניסות בו זמנית ולנתב אותן ליציאות השונות.
עוד תכונות חשובות הן מחולל תדר המשמש לאיתור נתיבים ווידוא יציאה ועוצמה, המציע גל סינוס בתדרים 100Hz, 1kHz, 10kHz ורעש וורוד, לחצני שיתוק שמאל/ימין, כפתור סטריאו-למונו לבדיקת בעיות מופע במיקס, קרוספיידר, חיווי 20 דרגות ביציאה, וחיוו 11 לדים לבדיקת הפרשי מופע.
על השלט המעוצב להפליא ניתן למצוא יציאת אוזניות ויציאה סטריאופונית המיועדים למגבר אוזניות לאולפן, עם שליטת עוצמה וצובר מיקס ראשי להזנת האוזניות ממקורות שונים. יש אפשרות לדעיכה (fade in ,fade out) אוטומטית וסימולטנית לקרוס פייד ללא-ידיים, כמו כן החיווי המדויק שהוזכר מעלה ולחצן בדיקת מופע (מונו), ולחצני השתקה (Mute) או החלשת ווליום במידה קבועה (Dim).
מעל הכל, נלקחה כאן בחשבון העובדה שחוליה זו בשרשרת הסאונד חובה עליה להיות שקופה ואיכותית (עם ממירים של 24 ביט בכל הכניסות הדיגיטליות ותחום דינמי שמעל 115 דיבי) וגמישות רבה בבחירת נתיבי מקור ומוצא, מה שבעייתי ביותר בעידן ממשקי האודיו והתאמתם למערכת בקרת צליל.
מחיר: 1800
מצב: מצויין ושמור

פרטים

אופן תשלום מקובל: מזומן

אזור בארץ: כל הארץ

קשר

איש קשר: גיא מלכה

טלפון: הקלק כאן לתצוגת הטלפון 0542-411-911    טל נוסף:

שלח מענה לבעל המודעה

כתובת: , באר שבע

קישור ישיר לעמוד זה
שלח לחבר סמן מודעה דווח בעיה
תגובות וחוות דעת דירוג ממוצע: אין דירוג לחץ לתגובה
אין תגובות עדיין
לסימון ושמירה של מודעה לחץ על הכפתור המתאים
מודעות שמורות ניתן לראות בעמוד האישי
ניתן לדפדף בין העמודים באמצעות מקשי החיצים במקלדת (בדפדפן נתמך)
הקלקה על כינוי בעל המודעה תציג את כל מודעותיו
בעל מודעה יראה לחצנים נוספים בתחתית המודעה שלו
עוד...


  • כרטיסי אודיו כללי - Audio Cards
    RE: המלצה לכרטיס קול עבור Macbook Pro + Logic Pro X
    acidhead: הייתרון ב Mac שהדרייברים של הכרטיסים יציבים ופשוטים יותר(פחות בעיות נפוצות). אולי בגלל ש Apple עשו את רוב העבודה עם ה Cor לשרשור המלא אחרון
  • פלגינים חינמיים מומלצים
    Fuse Audio RS-W2395C - איך נשמע איקיו באקסנדול בדרייב-אין ?
    DrDataMiner: קישור ראיימוּנד דראטוואה הוא מפתח שקיבל מעין מעמד של "תכנת-על" בעולם הוירטואל דהיום. הוא עסק בעברו בכל מיני צורות של כתיבת קוד לשרשור המלא אחרון
  • 24 שעות- אוף טופיק
    פלאגינס א-לה-קורונה : חלק 2
    mixtrim: קיבוץ שני של פרי-ווארס בימים טרופים אלו.. להנאתכם! וכמו תמיד התכולה תעבור מכאן (אחרי זמן קצוב) לשרשור הוותיק הזה - 1 לשרשור המלא אחרון
  • כלים וירטואליים, פלאגים - VST/i
    ? Gain Over - כלי פשוט להשוואת הגבר לפני ואחרי עיבוד
    DrDataMiner: קישור מי לא מכיר את הבעיה הידועה : אנחנו מטקווקים את הכלים שלנו עד-לא-ידע. קומפרסורים, איקיואים, פרה-אמפ'ים, כל מעבד שרק נוגע בהגבר... ועפים על התוצאה בשירי לשרשור המלא אחרון
אתר זה שורד (בקושי) בזכות מעט פרסום
כדי שנוכל להמשיך לתת שירות חינם אנא בטלו את חוסם הפרסומות לאתר זה.
תודה!