אקט מוסיקלי Audio and Music Technology
הספר החדש "סודות הבישול" העוסק במיקס
    מתוך הפורום לימודים, הוראה, ספרות מקצועית ומוסדות לימוד
koryto
הספר החדש "סודות הבישול" העוסק במיקס
פורסם: שני 09 ספט',13 09:03
אהלן,

אחרי חמש שנים ארוכות של מחקר, גיבוש רעיונות ופיתוח זווית ראיה עדכנית על עולם המוסיקה העכשווי, אני שמח לספר לכם שבעוד חודש בדיוק ייצא לאור ספרי החדש "סודות הבישול – תהליכי יצירה מתקדמים באולפן הביתי"

הספר מוקדש ברובו לתהליך המיקס והמאסטרינג, אולם מכיל רעיונות נרחבים בנושאים של: כתיבת שירים, הצטיידות נבונה לאולפן הביתי וטכניקות לביצוע הקלטות איכותיות.

ברוח התקופה, ההתגייסות ההדדית ובעיקר בכדי להקל עליי בהוצאות ההדפסה של המהדורה הראשונה, פתחתי פרויקט באתר Headstart שם תוכלו לבצע רכישה מוקדמת של הספר.

זהו לינק לפרויקט באתר: http://www.headstart.co.il/project.aspx?id=6732

אם אתם מעוניינים לעזור, תוכלו ללחוץ שם על הלחצן "תמכו אתם בפרויקט" ולבצע כבר עכשיו רכישה של הספר.

אשמח לענות לשאלות בנושא #smile

מאחל לכם ולבני ביתכם שנה טובה ומתוקה,

שנה של יצירה ומוסיקה מצוינת,

דני קוריטו
spanish musician
שנה טובה דני
פורסם: שני 09 ספט',13 09:07
מזל טוב על ההוצאה!

מאחל לך שהספר הזה יצליח לא פחות מ'אומנות הרעש'!
koryto
פורסם: שני 09 ספט',13 14:01
תודה, אני לא יודע אם אפשר לקרוא למכירת ספרים בתחום הסאונד בישראל הצלחה, אבל אני יודע שמאוד נהנתי לכתוב את הספרים ובעיקר למדתי המון תוך כדי התהליך.

הספר החדש לא דומה ברעיונות שלו לספרים הקודמים שבהם בסך הכל ניסיתי להנגיש את הרעיונות הטכנולוגיים שעימם אנחנו משתעשעים, הפעם "סודות הבישול" מכיל את האני מאמין שלי בצורה הכי לא אובייקטיבית שיש. כל המחשבות, כל הרעיונות וכל התובנות שהתקבלו מ 29 שנים של חיים, עשייה והוראה בתחום הסאונד, הפכו לספר שאמור להיות נר לרגלי המוסיקאים, המפיקים ואנשי הסאונד שיבחרו לפעול לפיו (אני לא מנסה לעוף על עצמי, זה פשוט ספר שונה שמנסה לעזור לאנשים לסגל לעצמם דרך חיים של יצירה ולא של רדיפה אחר הבלתי אפשרי). אני מניח שחלק יאהבו וחלק יחלקו על רבים מהרעיונות שמופיעים בו. אבל כאמור הפעם מדובר על האמת שלי לטוב ולרע.

מקווה שתהיה בין אלו שיהנו לקרוא אותו...
shaisaadia
פורסם: שני 09 ספט',13 14:29
#thumbsup #thumbsup
מאחל לך המון בהצלחה

אני חושב שעם או בלי התמיכה הוצאת הספר מבורכת
ורבים שאני מכיר ישמחו לקרוא אותו , כולל אותי!

אני עוד היום אפרסם עבור גם בפורום סאונד בתפוז שנמצא בניהולי
וכמובן שארכוש לעצמי עותק #smile

שוב המון בהצלחה וחג שמח!
DuckTape
פורסם: שני 09 ספט',13 16:33
היי דני...

תמכתי ! ובכיף גדול .
נהנתי לקרא את אומנות הרעש (ואירגנתי קבוצת רכישה באקט כשהוא יצא) ואני בטוח שאהנה לקרא גם את הספר הזה ואפילו ללמוד משהו בדרך.
אני קורא לכם לתמוך גם ולו רק כדי לעודד כתיבת ספרים מהתחום שלנו בעברית .

ב ה צ ל ח ה #thumbsup #thumbsup #thumbsup
koryto
פורסם: שלישי 10 ספט',13 08:07
רק רציתי להודות על הברכות #redface
koryto
פורסם: רביעי 11 ספט',13 10:51
אני מעלה את המבוא ואת תוכן העניינים של הספר עבור המתעניינים:

ReuvenM
פורסם: רביעי 11 ספט',13 13:58
היי יקירי ובמזל טוב #thumbsup .
אם לא מאוחר מדי, הייתי משנה את המילה "בישול" בקונטקסט של הכותר. זה נותן כיוון שעשוי להטעות, לא מקביל ממש לאנגלית, פחות מתאים לראשי הפרקים והתוכן, ועלול ליצור בעיה באיתור ברשת.
#sorry
koryto
פורסם: רביעי 11 ספט',13 14:06
זה עדיין לא מאוחר מדי, פשוט מקובל להתייחס לתהליך המיקס בעברית כאל "בישול" ומשם זה מגיע. אתה צודק כמובן בהערתך, אני יודע שהבעיה הזו קיימת גם עם החיפוש של "אומנות הרעש"
DuckTape
פורסם: רביעי 25 ספט',13 09:55
נשאר רק שעוב אחד !
חברה...תפיצו ותתמכו
שבת שלום #thumbsup
DuckTape
פורסם: רביעי 25 ספט',13 10:27
נשאר רק שעוב אחד !
חברה...תפיצו ותתמכו
שבת שלום #thumbsup
shatrix
יש או אין ספר ?
פורסם: חמישי 31 אוק',13 11:01
אני מניח שהספר הנ"ל לא יצא לאוויר העולם ?
koryto
פורסם: חמישי 31 אוק',13 11:48
הספר ייצא לאור בהקדם במימון עצמי, הוא מתעכב קלות בשל כתיבה מחדש של הפרק הראשון בשל חילוקי דיעות אמנותיים חשובים עם אילון אבירם שעוזר לי בעריכת הספר.
shatrix
ממתין
פורסם: חמישי 31 אוק',13 11:53
נשמע לי ספר מעניין מאוד. הוא ייצא ב PDF גם נכון ?
koryto
פורסם: חמישי 31 אוק',13 12:22
הוא ייצא בגרסה מודפסת בלבד בגודל A5 כך שיהיה נוח להחזיק אותו ביד אחת ולסחוב אותו בתיק.
shatrix
פורסם: חמישי 31 אוק',13 13:09
מודפס לא טוב לי...
צריך לקחת בחשבון שאני באופן אישי קורא את הספר בעודי בעבודה ו pdf על המחשב אפשר תמיד לעשות Alt+Tab ולעבור לתכנית פתוחה אחרת...
חבל שאתה לא שוקל לעשות pdf כמו שאלון אדירי עשה בספרו. ככה אפשר לקרוא גם מהנייד ובכל מקום.
koryto
פורסם: חמישי 31 אוק',13 14:32
מבין אותך לחלוטין ואפילו מוריד את הכובע בפני אלון אדירי על הדרך שבה בחר להפיץ את ספריו. מאחר וחוויתי את העונג המפוקפק של הפצת ספר הקיובס בצורה לא חוקית כ PDF ברשת ואת הלעג של נציגי אכיפת החוק לתלונתי בעניין, אני כנראה לא אצליח לשמח אותך עם עותק PDF וזאת למרות שכצרכן הייתי שמח להחזיק בעותק מודפס וגם ב PDF.
koryto
פורסם: חמישי 19 דצמ',13 11:22
אני שמח לבשר לכם שהספר סודות הבישול נמצא כבר בחנויות!

ניתן להשיג אותו בחנות המקוונת שלנו כאן

או בחנות הספרים המקוונת מיוזיק בוק שופ כאן

או בספרייה של מרום בסניף הראשי ברמת גן כאן

או בשכטר כאן

ניתן לראות את תוכן העניינים של הגרסה הסופית של הספר כאן

והפעם גם פתחתי דף פייסבוק לספר כאן

מקווה שתהנו #smile
JS
פורסם: חמישי 19 דצמ',13 19:33
דני
מזל טוב. הספר מונח על שולחני ואקרא בו בהקדם ובקרוב.
אני מסתדר עם נייר ואפילו אוהב להתנתק ולהקדיש לקריאה זמן ספציפי ולא "תוך כדי".
כן ירבו
koryto
פורסם: שישי 20 דצמ',13 10:00
תודה יואב, מקווה שתהנה ממנו #smile
yoramilan
פורסם: שישי 20 דצמ',13 12:22
הי דני
הספר אינו מופיע עדין בלינקים שציינת מלבד אצל שכטר (אגב, עדיף לתת לינק לדף המוצר עצמו ולא לצפות שאני אחפש אותו).
שם (בשכטר), הוא עולה 159, בעוד שבאתר הבית שלך המחיר 165.
זה כמובן פער קטנוני אם היה מדובר בשתי חנויות אבל מאד מהותי כשמדובר על חנות מול המו"ל עצמו. אני מצפה שהמחיר אצלך יתחרה מהותית, בכל חנות שגוזרת גם תיווך ושאר הוצאות. במילים אחרות, אם אינך יכול למכור במחיר יותר זול משכטר, אל תציע אותו למכירה כלל ותן לשכטר לעשות זאת.

הערה שניה נוגעת לתוכן הענינים.
לפרסם את תוכן הענינים זה שדרוג ביחס לספרים אחרים, ושדרוג חשוב ביותר. אני בהחלט מעונין לדעת מה יש בספר לפני שאני קונה אותו, אבל אם אתה משתמש בקיצורים, בדיחות פנימיות, רעיונות ספרותיים וכ"ו, במקום להקל עלי - סיבכת אותי.
כמובן שאינני מבקש שתערוך את הספר מחדש, אלא שתייצר מסמך אשר מפרט בקצרה מה מכיל כל פרק ותת פרק, ותפרסם אותו כאן, בפייסבוק ובאתר שלך. שתי דקות עבודה והרבה תועלת שיווקית והגינות מסחרית.
אינך יכול לצפות שאני אבין את הכוונה מאחורי "שירים מהלב" (עמ' 21) או "שלמות" (עמ' 38).
במקרה של קורא שאלו צעדיו הראשונים בשטח, גם מונחים יותר מכווננים בסגנון של "צר ורחב" (עמ' 126) משיגים את ההיפך.

הערה שלישית נוגעת לעתיד: לא קראתי את הספר, אפילו לא דפדתי בו עדיין, אז אני רק מעיר את מה שאני מניח שכתוב. בסוגיית ההצטיידות, לדבר במותגים או ערכים (נניח, מעבד מסוג זה וזה, או, תוכנת הקלטה זו וזו) מיד מכשיל את הספר במבחן הזמן. אין טעם בכלל לדבר על מכשור שבעוד פחות משנתיים יתכן ולא יהיה קים.
אני ספק, מה בכלל הצורך לעסוק בהצטיידות כשנושא הספר הוא יסודות הבישול.
כשאקרא, אולי אדע.

ולפני הכל - בהצלחה. מקווה שהספר ישיג את מטרתו (פרנסה, זו מטרה ראויה בהחלט) ויעמוד בשורה שווה אם לא לפני, ספרים מקבילים בתחום, מרחבי הגלוב - חלקם וותיקים ביותר ושעדין לא נס ליחם.
koryto
פורסם: שישי 20 דצמ',13 15:40
אהלן יורם,

תודה על ההערות ועל ההתייחסות, ברור לי שהדברים נכתבו בגלל שזה חשוב לך!

מחירו של הספר 165 ש"ח בכל חנות, בדיוק כמו שמחירו של הספר "אמנות הרעש" הוא 350 ש"ח בכל חנות מאז שייצא לאור. כשרוכשים אותם אצלנו (בחנות המקוונת) המחיר כולל גם את עלויות המשלוח.
שכטר בחר על דעת עצמו לפרסם מחיר אחר, מתוך תרבות צרכנית שאינני שותף לה. תמחור הספר מצידי נעשה בבחינה עמוקה של התרומה של המידע לקורא, עלויות ייצור, זמן שהושקע בכתיבתו (כולה 6 שנים...), קהל היעד המצומצם, שפת הקודש ומשתנים נוספים שביניהם המצב הכלכלי הקשה שאליו נקלע רוב הציבור הישראלי ובעיקר אלו העוסקים באומנויות השונות.

פרסום החנויות ולא דף המוצר אצלם נוגע לחוסר הסבלנות מצידי להודיע לעולם שהספר קיים וניתן לרכישה. לא הייתה לי הסבלנות לחכות לכך שהחנויות המקוונות יכינו את עמוד הספר...

תוכן העניינים הוא הדרך למצוא בקלות כותרות לאורך הספר ללא כוונה מיוחדת מצידי להסביר את הרעיונות הכתובים בו. זו הדרך שבה אני מתקשר עם תלמידי ועם קוראי. גם השם "סודות הבישול" אינו מוצלח להגדרתך, אבל אני לגמרי שלם איתו (למרות הבעייתיות לקדם אותו בעולם שנשלט על ידי אלגורתמי חיפוש שאינם מסוגלים להבין את הרעיון שמאחוריו). בכל אופן אני לא מאמין שיש לי דרך להכין מסמך באורך שני עמודים שמסביר את רעיון הספר אחרת הייתי עושה זאת בשמחה, אינני מהעצלנים אחרת לא הייתי טורח לכתוב את הספרים (הייתי שמח לתלות בהם את פרנסתי אבל למציאות פנים אחרות). בכל מקרה חיכיתי שהספרים יגיעו לחנויות לפני שהודעתי שהם מוכנים בכדי שמי שזה עשוי לעניין אותו יוכל לדפדף בו לפני שיחליט לרכוש אותו.

לגבי נושא ההצטיידות, אני איתך לגמרי, קרא ותיווכח. אני מנסה להציג אמת אחרת לגבי עניין ההצטיידות, בעיקר בתקופה שבה ההצטיידות הפכה להיות חשובה יותר מהיצירה עצמה.

לסיום,
הנושאים המרכזיים בספר הם המיקס והמאסטרינג, אבל קשה מאוד להגיע למיקס ברמה נאותה כשמקורות הצליל מוקלטים ברמה שאינה מספקת. זאת הסיבה שאני מתייחס להקלטות בספר שמוקדש למיקס. מאחר והספר מיועד למוסיקאים ואנשי סאונד אשר יוצרים בסביבה הביתית, מצאתי לנכון להאיר גם בנוגע להצטיידות, בעיקר בגלל שהיום אנשים רוכשים פריטי ציוד גם מבלי שיבינו לשם מה הם נחוצים.

בכל אופן, קח בחשבון שהספר אינו כתוב בשפה אקדמית (אני מציין זאת מראש בכדי שלא תתאכזב מהדרך והשפה שבה בחרתי להעביר את הרעיונות), אלא בשפה מדוברת ופשוטה ככל הניתן, בעיקר בכדי שהקוראים יתעמקו ברעיונות ולא בהבנה התכנים.
yoramilan
פורסם: שישי 20 דצמ',13 16:53
שוב אני ושוב שלום.
זיהית נכון - אני מהטובים. אין לי כוונות להתנגח או לבקר. אני חושב שהתכלית היחידה להערות שלי היא הרצון שתצליח.

אשר למחיר - מקבל.

אשר לשם "סודות הבישול"... לא הבנתי למה אתה חושב שאני חושב שהוא אינו מוצלח (פרט אולי לכך שעד לפני חמש דקות חשבתי שזה "יסודות" הבישול והבנתי עכשיו אחרת), כך או כך, אינני חושב שזה שם לא טוב

לגבי תוכן הענינים: מטרתו של תוכן הענינים ברורה לי היטב.
אבל הדבר היסודי והבסיסי שאני עושה לפני שאני קונה ספר, זה לנסות להבין מה תוכנו. בעולם ההארד-קופי הישן והטוב, ולפני שקניתי ספרים באופן מקוון, הדרך לקנות ספר חדש עברה או בהמלצה ברורה של מישהו שאני סומך עליו, או הגעה פיזית לחנות הספרים ודפדוף ב"מבוא", "סיכום" ותוכן הענינים.
כיום, אנחנו יכולים לקנות ספרים מבלי לקום מהכסא. אבל את תוכן הענינים אני עדין מעונין לקרוא.
אם החלטת לעצב את תוכן הענינים מילולית כפי שבחרת (כלומר, עם סלוגנים מעורפלים למדי), אני מציע לך, בדיוק בשביל אנשים כמוני, ליצור עבור הספר קומוניקט קצת יותר מפורט מ-שתי פסקאות.
אני מציע לך לעבור על תוכן הענינים ולהוסיף משפט לכל תת-פרק ואת המסמך הזה, להוסיף לעמוד הפייסבוק ואף להטמיע אותו באתר שלך. שוב - לא יותר מאמצעי שיווקי די בסיסי
זה תהליך שלא אמור לקחת שש שנים אלא שש דקות. ואם אתה מעונין שאעשה זאת עבורך, אשמח מאד. (אני אפילו מוכן לשלם על המשלוח, ובמידה ואחליט שיש לי מה לעשות עם ספר כזה, אשמח לשלם לך את מלוא תמורתו #thankyou ).

ואני שוב חותם באיחולי הצלחה.