אקט מוסיקלי Audio and Music Technology
Dave Pensado - מרתק
    מתוך הפורום כתבות נושא ומדריכים
C172
Dave Pensado - מרתק
פורסם: שלישי 03 יונ',14 17:50
רק רציתי להמליץ. אני מרותק לזה כבר שעות....

C172
פורסם: שלישי 03 יונ',14 17:51
אגב, באחד הפרקים דייב הזכיר פתאום במהירות את טל הרצברג ז"ל שהיה חבר קרוב ויקר.....עשה לי קצת עצוב....
yraziel
פורסם: רביעי 04 יונ',14 06:11
אתה רק ב ITL #1 ?!
מקנא בך... אני כבר ראיתי את כולם וצופה בו כל שבוע.
איזה כיף הולך להיות לך #smile
למרות שחלק מהטיפים שלו חוזרים על עצמם וחלק גם לא יעילים פשוט,
הוא מראה המון צנעה האיש הזה. המון רצון ללמוד אפילו מחדשים ממנו בתחום.
הוא גם מראה ש"אין באמת חוקים"...
C172
פורסם: רביעי 04 יונ',14 09:27
אני כבר בפרקים הרבה יותר מאוחרים, אבל רציתי לשתף את הפלייליסט מהתחלה. הגיוני, לא?
yraziel
פורסם: רביעי 04 יונ',14 17:39
אההה בכיף #thumbsup
mixtrim
ככה ככה
פורסם: רביעי 04 יונ',14 20:29
#nene
מה זה שווה
דייב נותן הרבה ידע נהדר עם המון שטויות יחד באותה חבילה
הרבה מה "טריקים" שלו מבוססים על פלאגינס מסוימים ותו לא

הוא ענק בביצועים ולמי שממש עומל לדלות מידע יצא משהו מכל זה אבל למקצוענים שכבר מכירים את העבודה זה לא היסטריה!
הלוואי שהוא היה באמת נותן משהו מהגאוניות שלו או מנתח את העבודות שלו למרי גי בלינק וכאלה או איך מתמודדים עם עומס של ערוצים בלי להעיף חצי מהם לפח

אולי באמת כדאי לפנות אליו שיתן פינה למקצוענים
gusti
פורסם: רביעי 04 יונ',14 22:18
עוד משהו מעניין :
https://www.youtube.com/watch?v=s3HJjBGVeX0
C172
פורסם: רביעי 04 יונ',14 23:34
מיקסטרים, מסכים עם העובדות, חלקית, אבל ממש לא מסכים עם המסקנות. הכל תלוי מה אתה מחפש בסדרות מסוג זה. ברור שבהרבה מקרים מדובר בטריוויות מוכרות ונכון שלפעמים יש הרגשה של קרקס פלאגינים, אבל אני מסתכל על כל העניין אחרת. אני בא להנות מפרספקטיבה שונה משלי, לקבל דגשים אולי קצת שונים משלי, השראה....בשום פנים ואופן אין לי כוונה להעתיק אחד לאחד את הפרטים הקטנים כי זה חסר טעם. כל אחד והגישה שלו, הסטייל שלו, האוזניים שלו, הטעם שלו....
אמנם אני יכול לספור על יד אחת את הדברים שלקחתי ממנו אחד לאחד מכל המוני הפרקים של הסידרה, אבל כל אחד מהדברים שווה זהב, ואף אחד מאותם דברים הוא לא טכני אלא יותר גישה.
פלאגינים? ממש לא מעניין אותי. לא באתי לקחת ממנו רשימת קניות.

לגבי זה שהסידרה לא מיועדת למקצוענים....נו שוין... #think
tomshir
פורסם: חמישי 05 יונ',14 00:01
חברים, נותנים לכם פנינים ואתם מתלוננים, מדובר באגדה שרק מלהקשיב לו ואפילו אם אנחנו יודעים כבר חלק מהחומר זה מעורר השראה ועושה חשק לללכת למקסס משהו...

לאחר צפייה פה ושם לפני שנה החלטתי לעשות את זה מסודר והורדתי את רוב הסרטונים שלו מיוטיוב לתקיה מסודרת , עוד לא צפיתי בהכל אבל אני יודע שזה שם, ממש כמו ספר טוב.
SAR
פורסם: חמישי 05 יונ',14 04:36
הוא תמיד מזכיר לי את ג׳ף ברידג׳ס בביג לובובסקי.
C172
פורסם: חמישי 05 יונ',14 08:27
ציטוט:

חברים, נותנים לכם פנינים ואתם מתלוננים, מדובר באגדה שרק מלהקשיב לו ואפילו אם אנחנו יודעים כבר חלק מהחומר זה מעורר השראה ועושה חשק לללכת למקסס משהו...

לאחר צפייה פה ושם לפני שנה החלטתי לעשות את זה מסודר והורדתי את רוב הסרטונים שלו מיוטיוב לתקיה מסודרת , עוד לא צפיתי בהכל אבל אני יודע שזה שם, ממש כמו ספר טוב.

או, הנה בנאדם רציני #smile

ציטוט:

הוא תמיד מזכיר לי את ג׳ף ברידג׳ס בביג לובובסקי.

וואללה, יש בזה משהו....
יש בו משהו מקסים בבנאדם הזה. קצת פרופסור מפוזר כזה...קצת היפי מהסיקסטיז...עם בטחון מקצועי שנמצא מילימטר לפני ארוגנטיות מנוונת...
אני אוהב אותו #smile
רועי גבע
פורסם: חמישי 05 יונ',14 08:47
תכנית חשובה מאין כמוה, לא רק ה-ITL-ים, היו שם ראיונות עם אנשים 'חשובים' מאוד בתעשיה של היום או/וגם הזו שגדלנו עליה. הסיפורים והעצות שלהם שווים זהב. התכנית הזו היא אחד הדברים הכי טובים שקרו באינטרנט מבחינתי.