אקט מוסיקלי Audio and Music Technology
האם לקחת קורס או להכנס ללימודים מקיפים?
    מתוך הפורום לימודים, הוראה, ספרות מקצועית ומוסדות לימוד
AsafL
האם לקחת קורס או להכנס ללימודים מקיפים?
פורסם: שני 14 דצמ',15 17:33
שלום לכולם,

כבר תקופה שאני חושב ללמוד סאונד והפקה ומחפירה עמוקה בפורום כבר פחות או יותר הבנתי מה עדיף ואיפה כדאי. אך השאלה שלי היא האם לקחת קורס הגברה על מנת שאוכל להתחיל לעבוד בתור סאונדמן ואז להכנס ללימודי סאונד והפקה או שמלכתחילה ללמוד סאונד והפקה אך עניין העבודה פה בסימן שאלה.

כרגע אני עובד בחצי משרה בתור מקליט דיונים בבתי משפט ואני חייב עבודה נוספת. במקביל אני מנסה לעבוד על חומרים מקוריים בבית בעזרת ציוד בסיסי ותוכנת קיובייס.

חשוב לציין שמטרת הלימודים היא קודם כל להעשרה עצמית ועל מנת שאוכל להפיק לעצמי את החומרים שאני עובד עליהם ובנוסף לעבוד בתחום באיזשהו אולפן הקלטות/חדרי חזרות/הופעות יכול להיות שילוב טוב.

אגב, חוץ ממכללת bpm לא מצאתי מוסד שמציע קורס בודד בתחום. אשמח לשמוע על מקומות נוספים אם מישהו מכיר...
ReuvenM
פורסם: שני 14 דצמ',15 20:27
אולפן והגברה הם אמנם נושאים מעט נושקים מבחינת רוב הציוד, אך היישומים דורשים פרקטיקה שונה, מה שאומר שאתה חייב להחליט מה סדר העדיפות המקצועית שלך.

ללמוד הגברה כדי להתחיל לעבוד בזה, אומר שתהיה סבל ומקסימום שוליה הרבה מאוד זמן, ולא רק בגלל כשרון או ידע חסרים, וזאת עד שתוכל לראות מזה הכנסה, אם בכלל.

ללמוד סאונד והפקה מכניס אותך גם לעולם ההגברה מבחינת הידע והכלים והשימוש באוזן, ובזה תוכל להתאמן גם בבית, ומן הסתם גם לעבוד בזה מיד אם הכישרון וההיצע שלך יוצרים ביקוש, וזה, קיים במגוון תחומים רחב.

לימוד עצמי אינו מתאים לכל אחד, ו/או שזמן אינו בעיה. לימודים בקורס יחד עם אחרים יוצר הרמוניה תומכת ומקדמת מהר יותר בקצב ההתקדמות.

עוד מקומות לימוד ששווים בדיקה הם: טולס או פלוטו או קובי נעים
AsafL
פורסם: שני 14 דצמ',15 21:22
תודה על ההארה ReuvenM, אני מאוד טוב בללמד את עצמי אך לפספס הזדמנות ללמוד מאחרים ולהכיר אנשים חדשים זה באמת בזבוז.
פתרת לי את ההתלבטות ואני אלך על לימודי סאונד והפקה, מאוד מודה לך על העזרה.
אם הבנתי אותך נכון אפשר להשתלב בעבודה תוך כדי הלימודים (בהתאם ליכולות כמובן) וזה נפלא. #biggrin
reso
פורסם: שלישי 15 דצמ',15 05:43
אשמח להציע לך אלטרנטיבה לבתי הספר. כזו שמאפשרת לך להנות מלוח זמנים שמתאים לך, ומתוכנית לימודים אישית טובה ומדוייקת.

האתר שלי