תפריט
שלום Anonymous ::: 2024, 08:35
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
טכנאות קול ומשרד העבודה?
שרשרת זו הוגדרה כמועילה (90) › תצורת הדפסה
לך לעמוד הקודם  1, 2
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » לימודים, הוראה, ספרות מקצועית ומוסדות לימוד
VooDoo
Act Compatible
הודעה פורסם: שני 02 מאי,05 17:23   
ציטוט:
אז ככה...
כדי ללמוד דרך משרד העבודה אתה צריך לחתום אבטלה (וכמובן להיות זכאי לדמי אבטלה)
כל אזרח רשאי לקבל הכשרה מקצועית מהמדינה (כעקרון אחת לכמה שנים- אין לי מושג כמה)

אחת לשלוש שנים.אך אם עשית קורס לפני שנתיים ועשר,לא יגידו לך לא.

בנוגע לחומר הנלמד בקורס..
לפני הקורס הייתי מוסיקאי בלבד וגם לא היו לי שאיפות מעבר לזה.לאחר שהתחלתי לחתום בלישכה והציעו לי את הקורס וכמובן גם עשיתי אותו,הפכתי להיות בנוסף להיותי מוסיקאי גם יש סאונד ובעל אולפן ועוד..
רוב החומר הנלמד שם חשוב ביותר,וברגע הבנת את זה,אתה יכול להמשיך ולצמוח..

לגבי אופי התשלום ..כל כמה חודשים מקצצים בקיצבאות במדינה המזורגגת הזאת ונכון להיום התשלום עבור הלימוד בקורס הוא דמי אבטלה פחות 30 %

האתר שלי
www.mrgreen.us
  יוני  
הודעה פורסם: שני 02 מאי,05 18:43   
תודה על התגובה
הלימודים שם הם במסלול מיוחד לנרשמים דרך משרד העבודה, או יחד עם סטודנטים רגילים?
הבנתי שזה מסלול קצר יותר של חצי שנה. אפשר באמת אחר כך להמשיך משם ללמוד בבית הספר במסלולים האחרים, כשהקורסים שלמדתי במסלול של משרד העבודה נחשבים לי? איך זה עובד?
ועוד משהו לגבי נסיון בשטח. איך זה באמת עובד שם בחוץ? קראתי כאן בפורום ושמעתי מאנשים דברים שקצת הפחידו אותי על זה שצריך להתחנן לאולפנים שיתנו לך לעבוד בהתנדבות בהכנת קפה. האם באמת עד כדי כך קשה למצוא את עצמך בתחום?
  יוני  
הודעה פורסם: שני 02 מאי,05 18:48   
ועוד שאלה: כשאני הולך ללשכת התעסוקה, מה אני צריך כדי להיות זכאי לדמי אבטלה ולקורס? כרגע אני כן עובד, אבל אם אני אעשה את הקורס הזה, שהוא פול טיים, אני לא אוכל לעבוד. הם יציעו לי קודם עבודות אחרות? אני צריך להגיד שאני לא עובד?
MORRM
הודעה פורסם: שני 02 מאי,05 22:20   
לגבי השאלה הראשונה:
"ההרשמה" היא דרך לשכת התעסוקה ואתה לומד שם באופן אינטנסיבי בימים א- ה 8:00- 15:00 ובימי שישי בין 8:00- 13:00 במשך 7 חודשים.

לגבי השאלה השניה:
החומר שתלמד קצת שונה ממה שמלמדים שם בשנה ראשונה אבל אני יודע שהיו כמה כאלה שהמשיכו שם גם לשנה שניה באופן פרטי והיו צריכים לעבור "בחינת מעבר" , הלימודים עצמם מכשירים אותך לעסוק בעיקר בהגברה שימוש נכון (ולהבין) באפקטים ומעבדים.

לגבי השאלה השלישית:
הדברים הם באמת ככה באולפנים במיוחד, אבל אני היתי מציע לך להתחיל מהגברה, העבודה יותר קשה גם פיזית וגם מחשבתית (תפעול תקלות בזמן אמת) יותר קל אח"כ לעבור לאולפן
וההפך קצת יותר קשה ודרך אגב יקבלו אותך לחברת הגברה יותר מהר מלאולפן.

לגבי השאלה השלישית:
אני מציע לך ללכת ללשכת התעסוקה ולברר שם.
לרוב תוכל למצוא בביטוח לאומי אלוני הסברה
בכל מקרה אל תציין את העובדה שאתה עובד כרגע עד שבאמת תחתום.

ווודו איזה קורס היתה?
assaf_kl
Act Compatible
קצת סדר
הודעה פורסם: שלישי 03 מאי,05 08:17   
לפי מה שידוע לי ישנם היום שני בתי ספר לסאונד שמוכרים ע"י משרד העבודה ואלו המגמה לסאונד במכללת עמק הירדן בצפון ובמכללת שדרות שבנגב. שמעתי שגם יואב גרא קיבל אישור ללימודים שמוכרים ע"י משרד העבודה וזאת תחת תוכנית הלימודים המונהגת בספיר.

לדעתי בוא ללמוד אצל הטובים ביותר בספיר, אני מסיים שם עכשיו את הלימודים ולדעתי המקום מיקצועי ברמה מאוד גבוהה.

מומלץ בחום.

http://www.wix.com/assaf_kl/assaf-klein
VooDoo
Act Compatible
הודעה פורסם: שלישי 03 מאי,05 14:02   
ציטוט:
הלימודים שם הם במסלול מיוחד לנרשמים דרך משרד העבודה, או יחד עם סטודנטים רגילים?

מסלול מיוחד.

ציטוט:
הבנתי שזה מסלול קצר יותר של חצי שנה. אפשר באמת אחר כך להמשיך משם ללמוד בבית הספר במסלולים האחרים, כשהקורסים שלמדתי במסלול של משרד העבודה נחשבים לי? איך זה עובד?

א.שבעה או שמונה חודשים.
ב.לאחר סיום ההכשרה ניתנת לך האפשרות לעבור למסלול שנה שניה הפרטי בביה'ס.או לפחות כך היה בתקופתי.

ציטוט:
ועוד משהו לגבי נסיון בשטח. איך זה באמת עובד שם בחוץ? קראתי כאן בפורום ושמעתי מאנשים דברים שקצת הפחידו אותי על זה שצריך להתחנן לאולפנים שיתנו לך לעבוד בהתנדבות בהכנת קפה. האם באמת עד כדי כך קשה למצוא את עצמך בתחום?

אחת השאלות הכי נפוצות בפורום ואני מניח שגם הכי מתסכלות, אני אענה לשאלתך כך:
מספר אולפני ההקלטה או בכלל שאר מקומות העבודה שצריכים בהם טכנאי קול בארצנו הוא מעט ביותר.בדרך כלל בכל אולפן יש כבר טכנאי ולפעמים אותו טכנאי גם משייט בין כמה אולפנים..
לכן לעשות את הקורס ולצפות להיכנס לתחום מיידית זה קצת בלתי אפשרי..
לפעמים זה לוקח זמן ולפעמים מזל ולפעמים פרוטקציה וכו'
להתחיל מלמטה ( הגברה וכו' ) לא יקדם אותך בהכרח לשום מקום פרט לכך שתצבור ניסיון בתחום הנ'ל.מה שכן אפשרי בתחום ההגברה הוא לחבור לאנשים אחרים ולהכיר אנשי מפתח בתעשיה שאולי אם הם יהיו נחמדים הם יזכרו אותך באיזה יום כאשר טכנאי הקול שלהם יעזוב את הארץ לחו'ל או משהו בסגנון..
לפעמים אפילו ידע של גאון בתחום וניסיון בהפקות של הלהקות הכי גדולות גם לא יקדם אותך לשום מקום כמו במקרה שהיה לי,שהציעו לי להיכנס לאחד המקומות הטובים בארץ בתחום הזה ועוד עם משכורת נפלאה, ובנוסף לזה עוד שאלו אותי " נו למה אתה לא מגיע " ולא יכולתי מכיוון שלא היתה לי תעודת הנדסאי,ובלעדיה יכולתי לעמוד על הראש.
מן הכתובים ברור שלשאלתך הרבה תשובות ואין נוסחה מנצחת..

האתר שלי
www.mrgreen.us
bluetiger
גם מתעניין...
הודעה פורסם: רביעי 01 יונ',05 16:55   
אני גם מתעניין בקורס הזה של משרד התעסוקה, התקשרתי אליהם ואמרו שיש קיצוצים ואולי לא יהיה תקציב לקורס... למישהו יש מידע נוסף בעניין?
MrSoundMan
Act Compatible
Re: קצת סדר
הודעה פורסם: רביעי 01 יונ',05 19:15   
assaf_kl :
לפי מה שידוע לי ישנם היום שני בתי ספר לסאונד שמוכרים ע"י משרד העבודה ואלו המגמה לסאונד במכללת עמק הירדן בצפון ובמכללת שדרות שבנגב. שמעתי שגם יואב גרא קיבל אישור ללימודים שמוכרים ע"י משרד העבודה וזאת תחת תוכנית הלימודים המונהגת בספיר.

לדעתי בוא ללמוד אצל הטובים ביותר בספיר, אני מסיים שם עכשיו את הלימודים ולדעתי המקום מיקצועי ברמה מאוד גבוהה.

מומלץ בחום.

מוזר מאוד מה שאתה אומר, כי כשאני הלכתי למשרד העבודה לפני שנתיים עם תעודה של 'הד', אמרו לי שהתעודה היחידה בה הם מכירים היא של יואב גרא.
shaharv
S.Supporter
Re: גם מתעניין...
הודעה פורסם: חמישי 02 יונ',05 02:35   
bluetiger :
אני גם מתעניין בקורס הזה של משרד התעסוקה, התקשרתי אליהם ואמרו שיש קיצוצים ואולי לא יהיה תקציב לקורס... למישהו יש מידע נוסף בעניין?

גם לי לפני שנתיים וחצי בערך) אמרו את אותו הדבר, בסופו של דבר נפתח קורס.
אם זה באמת חשוב לך, שווה לך להציק להם קצת.
bluetiger
תודה...
הודעה פורסם: חמישי 02 יונ',05 15:15   
אני בהחלט הולך להציק להם...
כדאי גם להציק ליואב גרא?...
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » לימודים, הוראה, ספרות מקצועית ומוסדות לימוד

לך לעמוד הקודם  1, 2
עמוד 2 מתוך 2

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון