תפריט
שלום Anonymous ::: 2024, 10:40
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
קלאסיקה - תולדות האולפן הישראלי, 1
שרשרת זו הוגדרה כמועילה (570) › תצורת הדפסה
לך לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » SoundBoard - סאונד מקצועי
jdarzi
הודעה פורסם: חמישי 01 דצמ',05 04:47   
בחיים לא הייתי מתאר לעצמי שאשאר לקרוא את השרשרת הזו עד 5 בבוקר
כל הכבוד ויאללה להמשיך לעדכן.

אתם פשוט לא יודעים כמה נחת רוח זה לקרוא על ההיסטוריה ואיך ה"אלילים שלנו" (ראובן שפירא בעיקר-שאני שומע דברים שהוא עשה ודמעות זולגות על לחיי, מלאות געגועים לסאונד איכותי) ובלי שום קשר , לגבי האופי של ראובן שפירא , אני לא אשכח שהוא לימד בעבר אצל יואב גרא (לא יודע אם עדיין , לא בדקתי) היינו פשוט מחכים שהוא יילמד. היה איזה פעם שהוא לימד במקום מורה אחר בהפתעה , הכיתה היתה על סף אורגזמה).
פשוט כיף לקרוא את זה , פשוט מזל שיש לנו "אגדה כזו" את ראובן יצא לי להכיר באופן יותר אישי. אבל היו טכנאים כמו "גרי אקשטיין" שאני אולי נתקלתי בהם פעם אחת בחיי אבל עשו סאונד ברמה סופנית (לטעמי כמו :עם אחד עם שיר אחד) שהוקלט גם הוא בסינטרון עם הפקה מדהימה של דוד קריבושה. (עם ה-DX7) אני טוען שאם הייתי נופל לתקופה של שנות ה-80 הייתי יודע הרבה מאשר היום #cry
ולאו דווקא ביידע , בקטע של גישה . אני שומע סאונד של התקליטים של ריטה ושל רמי בתקופה ההיא.........יש מה להשוות את התקליטים של היום לאז?
אני מתאר לעצמי שאם ראובן שפירא היה קורא את זה הוא היה מסמיק כרגע .... אבל זה בהחלט מגיע לו........

ובכלל ...... מחמם לי את הלב לראות אתכם פה בפורום. אני כ"כ נהנה מכם ומקווה שתמשיכו כך

סיי-קובי
Adiel Levi
הודעה פורסם: שבת 03 דצמ',05 00:44   
אני מעריץ את ראובן שפירא, זה לא טכנאי זה פרופסור לסאונד, הסאונד שהוא מוציא תחת ידיו הוא אלוהי. ציינתי זאת בעבר וזה המקום לשוב ולאמר שהאלבום "שביל הבריחה" של ריטה לעניות דעתי, זה האלבום הכי מדהים שנשמע בארץ.
זאת יצירת מופת שאין כדוגמתה: הפקה, ביצוע, עיבודים וסאונד מושלם!
מעבר לכשרונו הוא אדם מבריק ושנון עם המון סבלנות ונכונות לעזור. פשוט אגדה #clap

ולראובן מנשרוף תודה, שחלקת את הידע והזכרונות ההיסטוריים איתנו, אתה אדם מדהים ומרתק
אין לי מילים. פשוט תענוג לטבוע בים המידע באתר הנפלא, להחכים וללמוד כל פעם מחדש דברים שאף בית ספר לא יכול ללמד!
ישר כוח #clap #clap #clap

עדיאל לוי
ReuvenM
Administrator
למי שלא שם לב...
הודעה פורסם: שבת 03 דצמ',05 02:13   
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » SoundBoard - סאונד מקצועי

לך לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
עמוד 10 מתוך 10

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון