תפריט
שלום Anonymous ::: 2024, 08:25
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
מה קרה לאוזניים שלי?
שרשרת זו הוגדרה כמועילה (245) › תצורת הדפסה
לך לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » בריאות
אייל10
Expert
הודעה פורסם: חמישי 29 ספט',05 11:36   
ציטוט:

חחח מה קורה אנשים , מגלים סימני היפוכונדריה קלה? חשבתי שרק אני כזה...

אני שמח להצטרף למועדון... #smile #smile #smile
אצלי מדובר בהחלמה מדלקת גרון הנמשכת כבר מס' ימים, שבמהלכה
הופיעו אצלי לחצים בחזה ופעימות לב מהירות... זה הכל #biggrin

שנהיה בריאים ומאושרים!

אייל.
Gantlett
Supporter
הודעה פורסם: חמישי 29 ספט',05 13:07   
NEWS FLASH:

טוב התקשרתי לכללית ונתנו לי לדבר עם אח בשם ראשיד. הוא היה ממש נחמד וסימפאטי ואפילו גער בי על שלא טיפלתי בבעיה הזו במשך השנה האחרונה.

היום ב-16:30 אני אצל רופא מומחה בקופ"ח.

אדווח לכם בהמשך!

#thumbsup
הודעה פורסם: רביעי 14 דצמ',05 12:57   
טוב, עבר הרבה זמן מאז הפוסט האחרון בשרשרת...

היתה לי דלקת אוזניים, קיבלתי טיפות והדלקת עברה.

אבל, נשאר הטיניטוס. לפעמים הוא מתחזק ולפעמים מעט נחלש.

עשיתי בדיקת אוזניים בקופ"ח. שמו לי אוזניות, השמיעו לי ביפים ושאלו אותי אם אני שומע. מאוד מדוייק. בסוף הבדיקה הסתכלתי על הגראף וראיתי שהוא מתחיל ב-250Hz ומסתיים ב-8000. "יש לך שמיעה מושלמת. אין לך בכלל מה לדאוג" אומרת לי הבוחנת בהערצה. "אוקיי..." חשבתי לעצמי - "היא לא בדקה לי שום דבר מעל 8000Hz". "אבל שמתי לב שהרגישות של השמיעה שלי דעכה מעט בשנים האחרונות, וגם יש לי טיניטוס" התעקשתי. "בשביל מה אתה צריך רגישות?" המשיכה בפליאה. "אל תהיה פרפקציוניסט. יש אנשים שהיו חולמים על שמיעה כמו שלך." טוב, לפניי יצא מהבדיקה אדם בן 70 עם הנכד שלו - הוא לא בדיוק העלה את הרף... "לגבי הטיניטוס" היא ממשיכה, "זה מאוד מפריע, אבל אין מה לעשות עם זה". עכשיו מבט הפליאה עבר אל פניי. הבנתי את הגישה - חבל לי לבזבז את הזמן פה. "שמתי לב שאתם בודקים רק עד 8000Hz. יש אפשרות לבדוק מעבר?" ניסיתי. "אין שום דבר מעבר. אדם ממוצע לא שומע כלום מעל ל-8000Hz" היא קובעת. חשבתי לאמר לה שהיא טועה אבל מהר מאוד הבנתי שאין טעם. "כלומר, אתם רק בודקים את היכולת של הנבדק להבין דיבור" השלמתי עם המצב. "נכון" היא אמרה.

בקיצור חברהל'ס, זו הרמה של בדיקות השמיעה בקופ"ח כללית.
הודעה פורסם: רביעי 14 דצמ',05 13:56   
לי הייתה בעיה דומה פחות או יותר. בדיקות שמיעה היו טובות אבל עדיין הרגשתי לחץ כך שבדיקות שמיעה לא תמיד מעידות שאין בעיה אחרת ( בעיה לאו דפקא בעור התוף או עצב השמיעה ).

התעקשתי לבדיקות נוספות. עברתי בדיקת סיב אופטי וCT של מערות האף והתברר שהיה לי פוליפ. עברתי ניתוח פוליפים לפני 3 חודשים.

מה שאני אומר זה לא להכנס לשאננות, להתעקש ולפעמים גם פאניקה לא תזיק.
כי עברתי כ 5 רופאים "מומחים" ולכל אחד הייתה תאוריה אחרת. אני האמנתי רק לתאוריה שלי בלי תואר ברפואה.
http://astroforum.org.il
pildus
Supporter
הודעה פורסם: רביעי 14 דצמ',05 14:22   
לצערי השרשרת הזו מתעוררת בזמן לא טוב מבחינתי...

אחרי תקופה ארוכה (שנים) של ירידה חמורה בשמיעה ניגשתי לרופא ועברתי כמה בדיקות... בבדיקת שמיעה אובחנה אצלי ירידה של 40(!) דיבי לכל אורך תחום התדרים (עד 8K כאמור לעיל) באופן סימטרי בשתי האוזניים... מפליא שאני עדיין מצליח לשמוע משהו בכלל....

הדיאגנוזה היא אוטוסקלרוזיס ואני אמור לעבור ניתוחים באוזניים בחודשים הקרובים #sad

לשמחתי הניתוח הזה מאופיין באחוזי הצלחה גבוהים ובד"כ השמיעה חוזרת למצבה המקורי באופן מיידי..

בכל מקרה, העצה שלי לכולם - לא להזניח טיפול ובדיקות ולהתייחס לכל שינוי סטטוס ללא היסטריה אבל עם הרבה מודעות.
צופיפניק
S.Supporter
הודעה פורסם: רביעי 14 דצמ',05 19:29   
שיהיה בהצלחה ותרגישו טוב! #smile
e_tay
הודעה פורסם: רביעי 14 דצמ',05 21:56   
שכולנו נהיה בריאים

הטיניטוס הזה הזכיר לי מדרש מעניין על טיטוס (זה שהחריב לנו את בית המקדש והרג מלא יהודים )
ובסופו של דבר ה' שלח יתוש שניכנס לו דרך האף עד למוח וקדח לו (עם הזמזום שלו) במוח
בלי הפסקה ובסופו של דבר כשהו מת מצאו אצלו את היתוש בראש בגודל של ציפור דרור !
אז אולי קראו את המחלה הזו על שמו? #biggrin
חחח

מדרש מעניין מאוד איך בכלל כול זה התחיל ועד למוות שלו שווה קריאה למי שלא מכיר!
תומך
הודעה פורסם: חמישי 15 דצמ',05 03:02   
Maorsa :
עברו בערך חודשיים או שלושה אפילו מאז תחילת הט'ראד הזה וסוף סוף יש לי עידכון:

היום קמתי בבוקר ולפתע שמתי לב שאין לי יותר את הציפצוף באוזן שמאל.

אז מזל טוב לי ותודה לכל מי שהשתתף בט'ראד ועזר ותמך בי.

מאור סדרה #thumbsup

נ.ב. ממש צריך להוסיף אייקון של לבבות למקרים כאלה...
הקלק על התמונה לצפיה בגודל מלא
הקלק על התמונה לצפיה בגודל מלא

בכל מקרה, אם חס וחלילה הצפצוף חוזר, כמו שהרופא אמר לי, פשוט תשים פילטר low pass וזה יעבור.
Supporter
הודעה פורסם: חמישי 15 דצמ',05 03:28   
pildus - אני מאחל לך שיהיה בהצלחה ויעבור בקלות.

אגב, רק מאז הדיונים שהתחילו פה, הבנתי שגם לי יש טינטון (לא הייתי מודע "לתופעה" הזו בכלל!)

בדיעבד אני מבין שיש לי את זה כבר כמה שנים לפחות, אבל זה אף פעם לא הפריע לי... זה מתחיל רק לעיתים רחוקות, וגם אז אני שם לב לזה אך ורק כשיש שקט מוחלט מסביבי (בלילה למשל). בסה"כ עכשיו שאני מודע, אני שם לב לטנטון אחת לכמה ימים. עכשיו אני מבין את העצבים שזה גורם לאנשים שסובלים מזה כל הזמן ובעוצמה גבוהה.
הודעה פורסם: חמישי 15 דצמ',05 10:46   
'ברוכים הבאים' לחברת התעופה טיניטוס.
בתא הטייס יושבים גיגי, בוגר יחידת לחץ-קול ו-ReuvenM מהמצטיינים ביחידת לחץ-דם.
במהלך ההמראה נעבור מעל הרופא המשפחתי הנבוך, נבקר את הציוד המשוכלל של מעבדת הנסיונות ב-אא"ג, נתכבד בפולסים מרעננים של הערכת מוליכות עצבית וננוח עם בדיקת שמיעה שלאחריה יוגש רעש-ורוד למיסוך.

לאחר ההמראה יעברו ביניכם הדיילים AMIT ו-שרית, בוגרי אגף פניקה והיפוכונדריה ויחלקו טפסים של תוצאות בדיקה מגוונות.

לאחר שנגיע לגובה שיוט, ניתן יהיה לשחרר את החגורות, אך עקב תנאי מזג הרפואה, מומלץ להישאר חגור במשך כל זמן הטיסה.
המסלול מציג תחזית טובה באופן כללי, ואם לא, מוטב שנקבל אותה בצורה רגועה, כי הפניקה תורמת לתחושה של אי-נוחות, ולצערנו הידע הקיים אצל טכנאי הטינטון שואף לאפס.

בזמן הטיסה ננסה לאתר היכן בדיוק נבחרנו לקחת את הטיסה הזו, למה דווקא אנחנו, למה רק כשאנחנו מודעים לזה אנחנו טסים, והאם יש כסא מפלט המאפשר להתעורר מהסיוט הזה.
עוד יוקרנו סרטונים אישיים ובהם נראה כיצד ווליום רצח לנו את תאוות המקצוע, טראומה רגשית פיקקה תאי עצב במוח, אוזניות צמודות גיבשו לנו טווח, נחירות ושינה מוטרדת יצרו מחוללי-צליל מאחורי האונה, וכבד סורר הפך לממטרת כולסטרול.

לאחר ארוחת ההפנמה יעבור צוות המטוס ויציע מוצרים ללא מרשם. בחוברת שבכיס המושב תוכלו למצוא את רשימת המוצרים שמציעה החברה, ביניהם פקקי סיליקון, כדורים להורדת כולסטרול, רגיעונים ללחץ דם, רעש למיסוך (בצבעים לבן, וורוד וסגול), ומגנזיום+B6 לתרדמה עמוקה ושיפור מנגנון החלום.

הקברניט וצוות המטוס מאחלים טיסה רגועה לכולם, כי אחרת אי אפשר.
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » בריאות

לך לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6
עמוד 6 מתוך 6

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון