תפריט
שלום Anonymous ::: 2024, 11:41
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
נקודות חשמל באולפן הביתי
שרשרת זו הוגדרה כמועילה (95) › תצורת הדפסה
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » DIY, אלקטרוניקה וחיווט
  SL  
נציג עסק/מוסד/שירות
הודעה פורסם: שני 18 פבר',02 11:41   
אני בטוח שכולכם מכירים את הנושא הכאוב והמאוד לא אסתטי של 30 מפצלים תקועים לשקע או שניים.

אם נתעלם לרגע מההשלכות המקצועיות של העניין , רציתי לדעת אם יש למישהו רעיון כיצד לעשות את זה יפה יותר ואולי גם נכון יותר.

אני נמצא מרחק יום אחד מהוספת עוד שישיה ל18 שכבר יש לי , הצרה היא שבכל פעם שאתה חושב שזהו זה , לא תצטרך עוד נקודות , מתווסף לו איזה מכשיר או אפילו איזה משהו קטן כמו מנורת שולחן שתופסים עוד נקודה.

בתודה מראש
דירקטור וולט.

הודעה פורסם: שני 18 פבר',02 14:57   
אני ממש לא מזמן סידרתי את האולפן שלי מחדש וקניתי לצורך העניין מסילות עבות (כמו של הכבלים) ושמתי דרכם את כל הכבלים החשמליים וכבלי האודיו שלי...
את כל חיבורי החשמל ריכזתי בשתי מקומות נסתרים שהגישה אליהם עדיין קלה ושם שמתי את החיבורים שיצאים ישר מהמסילה.
זה נראה מאוד אסטטי...לגבי כמה זה טוב לחבר 14 מכשירים על שתי תקעים אני לא ממש בטוח...

את המסילות אפשר לקנות בכל חנויות ה"עשה זאת בעצמך" #thumbsup
ReuvenM
Administrator
הודעה פורסם: שני 18 פבר',02 16:29   
השקע/תקע הארצישראליים הם (מכורח הירושה המנדטורית) עלובים, חסרי יעילות ונצילות. ובגללם אנו סוחבים מורשת כבלול לתפארת. מילא מסורבלים, לפחות אם היו תקניים, אבל הם לא! (ראה תקע/שקע אנגלי, ליישום המוצלח של התכונה "מגעים").
היצירה האמריקאית כבר מאפשרת משטחי פסים מוליכים, בהם אתה נועץ ככל יכלתך מכשירי חשמל, אבל לא עלינו.
אני רק יכול להשתתף בצערך, ולהציע מה שאני עושה בדרך כלל: הזנת כבל עבה מנקודת הספקה אידיאלית בחדר (שמסלולה לארון החשמל הוא הקצר ביותר, ושהיא בעלת עובי חוטים הגבוה ביותר), אשר הולכת לסביבת העבודה שם סקצה יושב מפצל ראשי, ממנו יוצאים תתי-מפצלים (שם של להקה בשנות ה-20..).
כל הדרך שומר על כבלים קצרים ועבים. כל ה'שישיות' מודבקות (סמויה ונגישה) בדבק חם (מהסוג הנמס בתוך אקדחון, שתמיד מוציא חוטים דקים שנמרחים לך על האצבעות והבגדים..) בגבן אל דפנות סביבת העבודה(עדיף מהברגה ומקנה יכולת ניוד עתידית). את כל הכבלים של החשמל, תקשורת ורמקולים אני אוגד לחוד ומרחיק מהאוגדה השניה של אודיו.
לא ירחק היום, בוא נברך האחד את חברו בברכת "שפע שקעים לך", הנובע מריבוי מקורות הפקה. :smile:
אני תמיד משאיר כמה שקעים פנויים 'ספייר', לשדרוג עתידי ומהיר ללא צורך בהחלפת דרייברים.
123
Act Compatible
הודעה פורסם: שני 18 פבר',02 17:42   
יש לי המלצה קטנה בשבילך
חפש בניין שעובדים עליו או שגמרו לעבוד ולא פינו עדיין את הפסולת חפש שם צינורות גמישים לא של מים אלא של חשמל יש עלהם צורה גלים גלים.
נקה אותם חתוך בהם פס לאורך (במידה והם סגורים)
והכנס את הכבלים לתוכם בצורה זאת גם שמרת עלהם וגם לא הוצאת כסף.

בקשר למה שראובן אמר על השיטה האמריקאית ...
יש לי למסור דבר אחד חיבור החשמל שלהם הוא הנחות ביותר שראית במיוחד בבתים ישנים (רובם בתים ישנים)
והרבה פעמים אתה מתמודד בפני חיבור ללא הארקה ומסכן ציוד רב ערך! #thumbsup
Rock_Artist
S.Supporter
הודעה פורסם: שני 18 פבר',02 21:41   
בסופו של דבר תכנון מוקדם מציל אחר-כך.

תעבוד מספר חודשים כמו שאתה ותשים לב היכן נמצאות נקודות הבעיה (אצלי לפחות זה היה כך עד עכשיו).

אצלי לפחות במהלך בניית השולחן/משטח מרכזי דאגתי ליצור "חורים" בגבולות השולחן בנקודות יעודיות שמאפשרות זמינות ליציאות החשמל בקיר (שגם נוצרו לפני זה) היום אני נמצא עם 20+ שקעים באולפן ביתי פתטי והכל תקין וזמין.

2 נקודות למחשבה:
- מתחת לשולחן!
- חשיבה קדימה!
AMIT
Act Compatible
הודעה פורסם: שבת 23 פבר',02 01:58   
אצלי הבעיה קצת יותר מורכבת. הכל מחובר לשקע אחד בלבד, ויש לי מן תחושה שאני פה מנצח במשחק. הסדר קיים אבל הזליגות הם נוראיות. בזמן הקלטה אני דואג לכבות את כל המכשירים שלא צריכים לעבוד. הדלקת האור לא באה בחשבון, כל מאורי הוא מנורת עבודה. כל כיבוי/הפעלה של מכשיר גורם לפיקים במוניטורים.
בקיצור הסדר עבודה שלי לפעמים די מעייף. קליק בעכבר על הרקורד תמיד בא אחרי לחיצה על מליון מכשירים אחרים.

יש הצעות???
הציעו לי לשים מפצלים "חצי אוטומט". ייתכן?

תודה רבה ושבת שלום

הודעה פורסם: שבת 23 פבר',02 07:15   
היי

רק רציתי להוסיף שצינורות כמו שתיארו פה שאפשר לקחת מאתר בניין יש לקנות גם באיקאה (לא כ"כ יקר) עם חריץ מוכן. עשיתי את זה לכל החדר שלי, זה נראה מעולה.

MINIMOOG
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » DIY, אלקטרוניקה וחיווט

עמוד 1 מתוך 1

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון