תפריט
שלום Anonymous ::: 2024, 13:40
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
מחיקת שרשורים ?
שרשרת זו הוגדרה כמועילה (95) › תצורת הדפסה
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » חובת קריאה לכל משתמש
  omri374  
מחיקת שרשורים ?
הודעה פורסם: שלישי 15 ינו',08 01:28   
אהלן,

לפני כמה זמן פרסמתי פה שאלה לגבי ציוד לחדר חזרות. חבר'ה ענו לי, דווקא תשובות לעניין שיכולות לסייע לא רק לי אלא לכל אחד שמתעניין בנושא. אבל-
השרשור לא קיים יותר. בלעה אותו האדמה.

אני סתם תוהה איזו סיבה יש למחוק שרשורים. אני לא מכיר הרבה פורומים שבהם נמחקים שרשורים רלוונטים לתחום.

סתם נראה לי מוזר
עמרי.
הודעה פורסם: שלישי 15 ינו',08 01:59   
אני בטוח שאף אחד לא מחק את ההודעה בכוונה. יתכן שפרסמת אותה בפורום "24 שעות", שבו ההודעות נמחקות אוטומאטית לאחר זמן מסויים.
ReuvenM
Administrator
הודעה פורסם: שלישי 15 ינו',08 08:32   
מה בדיוק היו השאלות באותה שרשרת ובאיזה פורום פורסמה? (אולי הועברה?!)
האם היא קיבלה ניקוד? (ממך או מאחרים)? (אולי נטחנה?!)
האם קראת את הוראות השימוש בפורום?
הודעה פורסם: שלישי 15 ינו',08 12:16   
א. השרשרת פורסמה בפורום "על המדרגות - לפני הרכישה" ונגעה בציוד לחדר חזרות שאני וחברי מעוניינים להקים במוסד האקדמי בו אני לומד.

ב. אני לא יודע האם קיבלה ניקוד או האם נטחנה? (אני לא מכיר את הפונקציה הזו. למה ששרשור יטחן?)

ג. בעניין הוראות השימוש בפורום - אני בטוח כי השרשור לא עבר על כלל כלשהו בהוראות השימוש בפורום, ובאם עברה הודעה ספציפית אחת על הוראות הפורום, לא ניתן למחוק רק אותה?

ד. לדעתי דווקא שרשור כזה יכול לסייע הן לבוני חדר חזרות והן במוטיבציה לאנשים לשכנע את המוסד בו הם לומדים (או כל מוסד אחר) להקים חדר חזרות בהסתמך על התקדים שאנחנו מנסים ליצור.
הודעה פורסם: שלישי 15 ינו',08 13:01   
זכור לי השירשור. חיפשתי אותו ולא מצאתי.
Administrator
הודעה פורסם: שלישי 15 ינו',08 13:21   
אם פרסמת בפורום "על המדרגות", אנא חזור וקרא את ההוראות לגבי פורום ספציפי זה. אם החומר בשרשרת היה חשוב, זה היה חסר אחריות לפרסם אותו שם, כיוון שההודעות בפורום הספציפי הזה נמחקות מעליהן מטבע הדברים שמפורסמים בו. אנא קרא את דרכי הפורום לפני שאתה בא בטענות. לא מדובר ב'עבירה', אם זה מה שמטריד אותך כל כך.
שוב, אם זכור לך מה היה ספציפי בשרשרת ההיא ("ציוד לחדר חזרות" זה נושא נפוץ), אנא תאר את הכותרת ששמת ו/או דברים ספציפיים שתוארו שם, אתה אמור לזכור.
אנא ענה לעניין, ומדוע פרסמת את השרשרת הזו במקור ב"מכבסה"?

תודה
הודעה פורסם: שלישי 15 ינו',08 14:55   
ראובן שלום,
תודה על התגובה המהירה.

א. לא זכור לי שפרסמתי את השרשור בפורום "המכבסה". לפי דעתי פרסמתי את השרשור בפורום "על המדרגות" מכיוון שזה נראה לי (ועדיין נראה לי) כמקום הנכון ביותר לפרסם שרשרת מסוג זה. באם טעיתי ופרסמתי ב"מכבסה" אני מתנצל.

ב. לא מצאתי את ההוראות לגבי פורום "על המדרגות". היכן הן נמצאות?

ג. אני מצטער אם העלבתי מישהו בצורת ההתייחסות שלי לעניין. הסיבה העיקרית להעלאתו היא פליאה... אני מעריך מאד את הפורום ורואה בו מקור עיקרי לידע בתחום, פשוט רציתי להבין איך מתנהל הפורום מבחינת מחיקת שרשורים שלעניות דעתי הם חשובים.
בשרשורים אחרים קיים הרבה מידע לגבי חדרי חזרות וגם חקרתי את הנושא לפני שפרסמתי הודעה. החלטתי לפתוח שרשור כפי שאני מניח שהרבה אחרים עושים על מנת לקבל הצעות לרכישה בסכומים הנוגעים לי וגם עצם היותי גוף חינוכי, וכל עניין ההנחה למוסדות חינוך הניתנת בחנויות מוסיקה וציוד שונות.

ד. אם סיבת המחיקה היא חוסר עניין לציבור (דבר לגיטימי לטעמי) אז לפי דעתי אפשר להמתין עם זה מספר חודשים. אני עדיין בתהליך העבודה ובשרשור זה היו נתונים רלוונטיים שלא הופיעו בשרשורים אחרים. במידה ועברה שנה מההודעה האחרונה (כפי שמצויין בשרשורים שונים) והשרשורים לא רלוונטי לאחרים, אז נראה לי לגיטימי למחוק אותו.

ה. כותרת השרשור הייתה "רכישת ציוד לחדר חזרות".

עמרי.
הודעה פורסם: שלישי 15 ינו',08 15:12   
התכוונתי מדוע השרשרת הספציפית הזו, בנושא המחיקה, הגיעה למכבסה, זה גם אמור להיות בנושאי עזרה בפורום או ענין זמני שהולך לפורום "24 שעות".
לגבי השרשרת המקורית, בפורום "על המדרגות" ההודעות נמחקות אוטומטית לאחר זמן מסוים של חוסר גלישה בהן. תיאורי הפורומים השונים בעמוד האינדקס של הפורומים.
שרשראות שיכולות לעזור לאחרים ויש בהן ענין ציבורי רחב, לא מומלץ לפרסם ב"לפני רכישה", כי אופי הציוד ותוקפו משתנה מעת לעת ונעשה לא רלוונטי, כמו גם לרוב מדובר בעניין פרטי ובקשת המלצות ממשתמשים אחרים, ומכאן המחיקה האוטומטית שם.
לעתים שרשראות באותו נושא ספציפי עוברות ומתמזגות לשרשראות זהות אחרות, כדי לעזור במציאת החומר הרב.
"הצעות לרכישה" ספציפיות לא בהכרח עוזרות לכולם, כי התנאים והתקציב משתנה, כמו גם הציוד.
למקרה שכעת חסר לך חומר, והוא לא נמצא במקום אחר כאן, שאל את השאלות הנדרשות בפורום המתאים. הסדר כאן מוקפד, אחרת זה כאוס מרוב חומר.
אם שרשרת מסוימת עוזרת לך, נקד אותה, אחרת אף אחד לא יידע כמה היא יעילה או נחוצה. כך גם תראה למשיבים שהם עזרו לך ואולי לאחרים.
הודעה פורסם: שלישי 15 ינו',08 15:58   
הבנתי והחכמתי.

תודה
הודעה פורסם: שלישי 15 ינו',08 18:49   
אוסיף ברשותך.
יש מספר פורומים שבהם ההודעות נמחקות אחרי זמן מסויים:
24 שעות
על המדרגות
קידום עצמי
מפרטי מחשב

כדי להקל על העומס נוטרלו אפשרויות הניקוד בפורומים האלה.

אם שרשרת מסויימת בפורום כזה התפתחה לדיון שיכול להועיל גם מעבר לצרכי החבר הספציפי, מומלץ לפנות לתומכים (בשרשרת עצמה או בהודעה אישית) כדי שיעבירו אותה לפורום מתאים שם תשכון לבטח.

בפורומים אחרים שרשאות נמחקות באופן יזום על ידי התומכים בהתאם לגיל ולרלוונטיות שלהן כיום.
כאן הניקוד מאד עוזר לתומכים בתחזוקת הפורום ולכן הוא פעולה מבורכת.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » חובת קריאה לכל משתמש

עמוד 1 מתוך 1

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון