תפריט
שלום Anonymous ::: 2024, 07:36
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
בשורה רעה לקונים בחו"ל - קבלת חבילות תחויב בעמלה
שרשרת זו הוגדרה כמועילה (140) › תצורת הדפסה
לך לעמוד 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8   הבא
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » שדה התעופה
  astond  
Act Compatible
בשורה רעה לקונים בחו"ל - קבלת חבילות תחויב בעמלה
הודעה פורסם: שני 25 פבר',08 11:47   
בשורה רעה לכל מי שהתשמש בשירותיו של דואר ישראל כדי לקבל חבילות מחול - מעתה, יתחיל דואר ישראל לגבות 35 שקלים לפחות על כל חבילה שהגיעה מחו"ל. היום בבוקר נפלה עיני על כתבה בגלובס שמדברת על כך שמעתה, יתחילו בדואר ישראל לגבות 35 שקלים "דמי שיחרור חבילה" עבור כל החבילות ללא שום קשר לסוגן, גודלן או תכולתן. עבור חבילות שחייבות במכס, יתווספו ל 35 השקלים הללו גם דמי המכס שנגבו על החבילה.

#thumbsdown #thumbsdown #doh #nene

גועל נפש!
מישהו החליט לעשות עוד צעד לכיוון איראניזציה של ישראל ולמנוע מהאזרחים לקנות מוצרים מחו"ל כדי לתת יותר כוח ליבואנים ולהעשיר את העשירים.
לא יודע מה אפשר לעשות אבל אסור לתת לזה לקרות. זה הולך לפגוע בהרבה אנשים.

השמחים לאידם והחוכמולוגים הצדקנים שבטח יצוצו - תמצאו שרשור אחר להגיב בו. #thumbsdown

אגב - לא מדובר רק במי שקונה משהו מחו"ל, אלה בכלל מי ששולח חבילה. גם אם זה הבן של מישהו בהודו ששולח בגדים שכבר הוא לא צריך או דוד מאמריקה ששולח ספר מתנה.

http://www.act.co.il/guide/index.php?gu=shwad&ad=261

?

למכירה בבזאר
כפרול חלל
הודעה פורסם: שני 25 פבר',08 12:07   
לא להאמין.זה נדמה לי כאילו הם עושים לנו דווקא.להרוס כל חלקה טובה.איפה שאפשר לעצבן את האזרח-נעצבן.
אני קונה כל כך הרבה דברים-דיסקים,מוצרים שונים...רק לפני שבוע קניתי לאחי מאיביי את הLINE 6 POD3 LIVE (אם הייתי גיטריסט הייתי כותב כאן סקירה הגונה...)
החבר'ה למעלה מייאשים אותי #doh
שוק לא תחרותי
הודעה פורסם: שני 25 פבר',08 12:27   
יש כל כך הרבה חברות פרטיות שיעשו את זה בפחות אבל אני מודה כי כולנו משתמשים דווקא בדואר ישראל.
אכן משמעותי - 35 שח = 10 דולר ! לחשוב שרכשת משהו במציאה ב 100$ , הוספת עליו עוד 10% !
הודעה פורסם: שני 25 פבר',08 12:33   
אני מודה שלא התעמקתי בפרטים, אבל זה נשמע לי הזוי וחסר תועלת כלכלית עבור חברה שאמורה להשתלב בשוק תחרותי. האם יש לכך תקדים בעולם המערבי?

מסקנת ביניים שלי: להשתדל עוד יותר להגדיל את מספר הפריטים בחבילה נתונה מתחת לרף ה-$50, ולהזמין דרך שירותים כגון DHL ולא דרך רשות הדואר. העלות לא תהיה משמעותית גבוהה יותר - אם בכלל - והחבילות תגענה מהר יותר.
jdarzi
הודעה פורסם: שני 25 פבר',08 12:35   
שילכו לעזאזל כל הרשעים האלה
ימח שמם וזכרם
#spam
shaharv
S.Supporter
הודעה פורסם: שני 25 פבר',08 12:40   
זה הכי מרגיז בגלל שהלקוח הוא בן ערובה פה #sad
ויש עדיין מוצרים שאי אפשר לקנות בצורה שוטפת בארץ...

בכלל הרגשתי לאחרונה שינוי לרעה ברמת השירות בדואר #thumbsdown
  astond  
Act Compatible
הודעה פורסם: שני 25 פבר',08 12:46   
ציטוט:
זה הכי מרגיז בגלל שהלקוח הוא בן ערובה פה
ויש עדיין מוצרים שאי אפשר לקנות בצורה שוטפת בארץ...

בדיוק כך. חלק גדול מהמוצרים שהזמנתי הם מוצרים שאין להשיג בכלל בארץ. כמו חלקי אלקטרוניקה או חלקים לגיטרות או סוגי מיתרים ועוד כל מיני מוצרים שאין בארץ והנציגויות בארץ לא מתייחסות אפילו ללקוח. והברירה היחידה היא להזמין מחו"ל. כמו למשל מיתרים פנדר שחורים מצופים - שכלי זמר בתור היבואנים לא מביאים ולא מוכנים אפילו להביא - זו רק דוגמא אחת.
ואתה גם ככה משלם דמי משלוח לסוחר מאיביי - עכשיו תוסיף על זה את עמלת הדואר. #thumbsdown

http://www.act.co.il/guide/index.php?gu=shwad&ad=261

?

למכירה בבזאר
atio
הודעה פורסם: שני 25 פבר',08 13:35   
על הבוקר עם הקפה #thumbsdown

מצטרף למאבק(עם יהיה)
אני לא מוכן לשלם על דיסק עוד 6 וחצי אירו,איזה עידוד למשק הישראלי הרי אנחנו אמורים להצטרף למסחר העולמי......מה תקום חנות דיסקים בעיקף חנויות או לין #nene
אסף
S.Supporter
הודעה פורסם: שני 25 פבר',08 14:00   
אמור מעתה: 35 ש"ח עד 50$, ו-110 ש"ח על כל חבילה שחייבת במכס:

ציטוט:

על חבילות מחויבות במכס/ מע"מ שערכן עד 1,000 דולר יידרש הלקוח לשלם 110 שקל ויותר על פי הפירוט הבא: 35 השקלים הבסיסיים בגין הטיפול בחבילה, 60 שקל עבור עמלת השחרור מהמכס, ו-20 שקלים עבור עמלת הקצאת אשראי.

כלומר, על חבילה שעלותה הכוללת 51$ תוסיפו כ-30$ נוספים דמי עמלה, ועל כך עוד (לפחות) 15.5% מע"מ שהם קצת פחות מ-9$. סה"כ: כ-90$, עלייה של כמעט 200% (וזאת מבלי להביא בחשבון מכס).

נראה שמעתה והלאה עדיף להזמין דרך FEDEX ישירות - אותו מחיר עם זמן המתנה קצר יותר.

אוסף של חלמאים.
S.Supporter
הודעה פורסם: שני 25 פבר',08 14:18   
אני בד"כ מזמין תקליטים, שמגיעים מוחתמים עם חותמת "פטור ממכס", ואז אני גם "מחליק" דרך המע"מ.

עכשיו "במעמד" הנפלא הזה הם בטח יתחילו לקחת ממני מע"מ, ובגלל שמדובר על איזור ה130 דולר, אני יתחיל לשלם את כל שאר הקשקושים שלהם.

איך אומרים, שיהיה להם לתרופות.
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » שדה התעופה

לך לעמוד 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8   הבא
עמוד 1 מתוך 8

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון