תפריט
שלום Anonymous ::: 2024, 08:37
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
קידום קטע אלקטרוני: מדריך למתחיל
שרשרת זו הוגדרה כמועילה (255) › תצורת הדפסה
לך לעמוד 1, 2, 3   הבא
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » מוסיקה אלקטרונית
  Places  
Act Compatible
קידום קטע אלקטרוני: מדריך למתחיל
הודעה פורסם: שישי 05 אפר',02 07:12   
עקב ריבוי השאלות בנושא,מדריכון כיס למתחיל.

גמרתי קטע אלקטרוני (האוס מלודי מתובל בגרוב מקפיץ) ואני מעוניין להריץ אותו בטופ-צ'ארט'ס בעולם, איך לעזאזל?!

<!-- BBCode Start --><U><!-- BBCode color Start --><font color="00FFFF">התהליך -</font><!-- BBCode color End --></U><!-- BBCode End -->

1> להוריד מאסטר על CD או על DAT. חלק מהלייבלים (רק חלק מהישראלים) מקבלים גם "מאסטרים" או יותר נכון - דמואים על MD, אבל רק להתרשמות.

2> למצוא את הלייבל המתאים לך. לשלוח קטע אמבייאנט ללייבל שעוסק בביג-ביט, זה סתם בזבוז. חפש על ה-CD שמשמש אותך כReference את שם הלייבל, וכבר מצאת לייבל ראשון שיהיה מעוניין בחומר שלך.

3> להכנס לאינטרנט לברר כתובת + לברר את השם של הRA של החברה (מי שעוסק בקבלת חומר חדש).

4> לשלוח (כמובן בעטיפה מרופדת) את החומר - בארץ לשלוח בדואר רשום, לחו"ל לשלוח או בדואר רשום (שבוע בממוצע, תלוי לאיפה) , או דרך חברת משלוחים (יום-יומיים תלוי בכמה משלמים). UPS וFedEx די גנבים, יש חברה בשם סקאי-נט שעושה משלוחים בשליש מחיר.

5> לחכות לתשובה. (ולחכות ולחכות, אותם חברות מקבלות עשרות דמואים ביום.)

6> לא להתאכזב אם מקבלים "לא!" בפנים. להמשיך לעבוד קשה. ההתחלה תמיד קשה.

<!-- BBCode Start --><U><!-- BBCode color Start --><font color="00FFFF">בארץ</font><!-- BBCode color End --></U><!-- BBCode End -->
למה לי להוציא את הקטע בארץ?!

להוצאת קטע תחת לייבל ישראלי מספר יתרונות -

1> תקשורת קלה - אין שום בעיה לקפוץ ללייבללהתקשר, התהליך נעשה מקרוב, יד ביד, בעוד שהאומן עוקב אחרי כל פסיק תזוזה, וכל התהליך הרבה יותר מהיר.

2> רוב הלייבלים בארץ מוציאים או שולחים את החומר שלהם לחו"ל, דרך לייבלים גדולים יותר או דרך מייג'ורים. היתרון של אותם לייבלים היא ביכולת ההכוונה ללייבלים הנכונים ובקשרים שיש להם.

3> לייבלים בישראל נמצאים עכשיו בתקופת עלייה בשוק העולמי, אומנים אלקטרונים מישראל מתחילים לפרוץ (ובגדול) לחו"ל, זה הזמן לתפוס את הרכבת.

4> בגלל מיעוט הלייבלים והשוק הישראלי, חלק מהלייבלים ישלמו לך על מיקסינג ומאסטרינג באולפן אלקטרוני, מה שיהפוך את הקטע שלך לסיפור אחר לגמרי.. (מה שאף פעם לא יקרה אם לייבל בחו"ל).

לייבלים ישראלים מובילים כיום בתחום ההאוסאמבייאנט:
iNtra Records, Agnosia Rec., MDMA.
יש עוד לייבלים (Funky Fish Rec לדוגמא) אבל את 3 הלייבלים האלו כבר מכירים באירופה.
בתחום הטראנס:
BNE, Krembo Rec, MDMA, Hom-mega, Phonokol, Trust In Trance.

בכל מקרה - שיחת טלפון ללייבל תבהיר כל מה שרצית לדעת (אם הוא מקבל קטעים כאלה או כאלה.)

עוד הערה - בארץ, רוב הלייבלים בנתיים מעדיפים דברים מסחריים כדי לפרוץ לשוק העולמי, כך שאם יש לך קטע ביזארי, עדיף לשלוח לחו"ל.

<!-- BBCode Start --><U><!-- BBCode color Start --><font color="00FFFF">בחו"ל</font><!-- BBCode color End --></U><!-- BBCode End -->

היתרונות בשליחת קטעים לחו"ל מובנים.
בחו"ל יש לייבל לכל פיפס חדש במוזיקה, כך שצריך לדעת להתמקד היטב בלייבלים הנכונים.

1> במידה ואחד הלייבלים הנחשבים (Hooj לדוגמא) יחתים קטע שלך, סביר להניח שבעוד 3 חודשים נקרא במדורי לילה על ה"מטאור" הבא במוזיקה האלקטרונית

2> החסרונות הם בכך שאין לך טיפת מעקב על מה שקורה, החוזים לרוב סטנדרטיים ובלתי ניתנים (כמעט) למיקוח - אם הלייבל נחשב או מחשיב את עצמו כמובן.

3> המאסטרים צריכים להיות ברמה סופית, במידה שלא, לא תזכה אפילו לקבל את ה-"לא!" שתקבל בארץ.

4> המעקב הכספי הרבה יותר קשה- אבל בחו"ל (בעיקר באנגליה) לרוב לא יעבדו עליך - למרות שיש מקרים (בעיקר מלייבלים הולנדים) שעובדים על אומנים.
גם בארץ ינסו בכל דרך לעשות עליך עוד 10 שקלים.

5> אם תצליח להוציא קטע בחו"ל, הלייבלים בארץ ירדפו אחריך (חלקם). כולם רוצים לעבוד עם מנצחים.

-------------------------------------------------

<!-- BBCode color Start --><font color="00FFFF"><!-- BBCode Start --><U>קישורים</U><!-- BBCode End --></font><!-- BBCode color End -->
1> לחפש בפורום - נכתב על זה.
2> לחפש בגוגל.
3> http://www.layla.co.il/tslayla.cgi?tsscript=industry/index

-------------------------------------------------

זהו. בטוח שכחתי כמה דברים, אני אשמח עם חבר'ה שהוציאו כבר קטעים בארץ ובחו"ל (ויש פה כאלה) יוסיפו עוד כמה פרטים.

בכל מקרה, בהצלחה.

ואם יש שאלה - לשאול כאן ולא לפתוח נושא חדש בשביל זה.
הודעה פורסם: ראשון 07 אפר',02 07:47   
קראתי

מעניין

MDMA קיימים עדיין?
  Places  
Act Compatible
הודעה פורסם: ראשון 07 אפר',02 15:24   
לפני 3 חודשים הם היו קיימים, ואני מאמין שגם היום.

דרך MDMA מושיק (מושיק שלומי Mo-Shic, ולא מושיק קופ -שגם הוציא בMDMA אלבום אמבייאנט) הוציא את הקטעים שלו ב-Pitch Black ,Plastica ו-Cyber. מאז התחיל כל ה"מסע עולמי" שלו.

הודעה פורסם: ראשון 14 יול',02 07:35   
איך בערך צריך להראות מכתב לחברת תקליטים או לייבל בארץ או בחו"ל מבחינת מבנה.
איזה פרטים עליך צריך לרשום.
dj paniri
הודעה פורסם: שלישי 16 יול',02 22:22   
היי
אני עושה האוסים בסגנון הגלובל אנדרגראונד (steve lawler,jon digweed)
מישהו מכיר אולי לייבל שמתאים לי?
לא משנה אם בארץ או בחו''ל :smile:
VooDoo
Act Compatible
הודעה פורסם: רביעי 17 יול',02 01:57   

funky fish
וקרמבו רקורדס
שניהם יושבים במתחם שיינקין..

האתר שלי
www.mrgreen.us
  Places  
Act Compatible
הודעה פורסם: רביעי 17 יול',02 03:53   
ציטוט:

בתאריך 2002-07-16 16:22, dj paniri כתב:
היי
אני עושה האוסים בסגנון הגלובל אנדרגראונד (steve lawler,jon digweed)
מישהו מכיר אולי לייבל שמתאים לי?
לא משנה אם בארץ או בחו''ל :smile:

בארץ אתה יכול לנסות את הלייבלים שכתבתי בהודעה המקורית. כולם יישמחו לקבל מוזיקה מסחרית.

בחו"ל- פשוט תסתכל בעטיפה של הדיסק, תמצא לייבל, מצא אותו באינטרנט ובהצלחה.
  Places  
Act Compatible
הודעה פורסם: רביעי 17 יול',02 03:56   
ציטוט:

בתאריך 2002-07-16 19:57, VooDoo כתב:

funky fish

פאנקי פיש עצמם הם יותר בקטע של גרוב, כשהלייבל השני שלהם, Selfish, מתעסק בדיפ דארק האוס.
אם אתה חופר עמוק באדמה, תשלח להם את החומר שלך.
D-Jex
הודעה פורסם: שלישי 23 יול',02 22:54   
מישהו יודע מי בארץ מתעסק עם קלאב טראנס?

D-Jex
#headphones
matany
קודם כל תודה על המידע
הודעה פורסם: שני 10 מרץ,03 17:22   
עזרת לי מאוד וענית על רבות משאלותי
אגב יש לי הצעה (אולי לא מקורית) אבל למה שלא ניצור רשימת לייבלים בארץ על פי הזאנרים שלהם כדי שלאחרים יהייה קל יותר להחליט למי לשלוח מה...
למשל אני יוצר בשני כיוונים האחד האוס פרוגרסיבי..טרייבל...ובמקביל קלאבטראנס...
כך שאשמח לקבל פרטים יותר מדויקים (כתובת, טלפון, שם של הבנאדם הרלונטי וכ"ו)
כי אני לא מצליח למצוא (לדוגמא) את funky fish
תודה ובהצלחה.
#banana
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » מוסיקה אלקטרונית

לך לעמוד 1, 2, 3   הבא
עמוד 1 מתוך 3

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון