תפריט
שלום Anonymous ::: 2024, 10:13
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
מודאג מתוצאות בדיקת השמיעה
שרשרת זו הוגדרה כמועילה (90) › תצורת הדפסה
לך לעמוד הקודם  1, 2
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » בריאות
  maorniz  
משהו חדש שגיליתי בנוגע לבעיה שלי, האם פתח לאופטמיות?
הודעה פורסם: חמישי 16 מאי,13 16:54   
מכיוון שהנזק השמיעתי נוצר לאט ובשלבים אז כנראה שלא שמתי לב לזה, אבל מסתבר שמעבר לתדרים הגבוהים שנפגעו לתמיד פגיעה עצבית(וכנראה עקב הפגיעה הזאת וכתוצאה ממנה), ישנה בעיה נוספת של אוזניים אטומות ועמומות- פגיעה שאיננה קשורה לפגיעה העצבית. כיצד אני יודע ? מכיוון שבפעולה פשוטה של ״פתיחת האוזניים״ ע״י דחיפה פיזית כלפי מעלה בעזרת כריות הבהונות, אני מקבל בחזרה את כל הגבוהים, נזכר שיש דבר כזה שנקרא הי האט ובכלל למה מוזיקה פעם ריגשה אותי הרבה יותר.

עכשיו השאלה היא, קודם כל כמובן האם מה שאני מתאר כאן מוכר למישהו? כי לפי מה שאני מבין גם מחיפוש חומר וגם משיחות, פגיעה מהסוג הזה היא לא נפוצה. האם זה שזה ״לא עצבי״ אמור להוות פתח לאופטמיות? כי בכל זאת, אני שומע מצויין כשאני מבצע את הפעולה הנ״ל.
אך לפי ההיגיון שלי קיימת גם האופציה השנייה, הפסימית יותר , לפיה המנגנון שהופעל והחליט ״לסגור״ לי את האוזניים, עושה כך משום שתפקידו הוא להכנס למשחק ברגע שהוא מרגיש שיש פתח לנזק שמיעתי כבד, והוא בעצמו מנגנון בלתי הפיך וישאר שם לתמיד.
כך שלמרות שאני עדיין טכנית יכול לשמוע באופן חד יותר, הגוף החליט לסגור לי את הברז בכדי למנוע נזק עתידי.

מה אתם חושבים?
האם העובדה שע״י הרחבת התעלה ידנית אני חוזר לשמוע מצויין
מבשרת טובות, או שלאו דווקא?

תודה רבה למי שקורא ועוזר!
ReuvenM
Administrator
הודעה פורסם: שישי 17 מאי,13 07:33   
אכן מעודד, וגם נפוץ בהחלט, אך עליך לבדוק מקצועית את הסיבה. זו יכולה לבוא מהפרשי/טראומת לחץ אוויר (כמו בעת נחיתה במטוס או צלילה), משחייה ומקלחת (כניסת מים), דלקת או אלרגיה, סינוסים.. ולרוב מדובר בחצוצרת השמע.
אם פעולה מכנית כמו שתיארת משחררת את הבעיה, או דחיפת השיניים העליונות החוצה וקדימה מהפנים או תרגיל לחץ הפוך, זה מרמז על חסימה שהיא שיש לשחרר, תלוי בסיבה - כך הדרך לשחרור.
הודעה פורסם: שישי 17 מאי,13 13:31   
המון תודה ראובן על התגובה ועל הקישורים, דבריך מעודדים.
בינתיים קבעתי תור למומחה שמיעה ונראה מה הלאה.
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » בריאות

לך לעמוד הקודם  1, 2
עמוד 2 מתוך 2

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון